شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کلیه درد هنگام پریودی

1. با سلام ...
    من وقتی پریود میشم دل درد فوق العاده زادی دارم و علاووووه بر اون کلیه در میگیرم طوری کلیه هام درد میگیره که دل دردم یادم میره و به محض اینکه دل درم خوب میشه البته با ژلوفن کلیه هام هم اروم میشه یعنی با پریودی و دل درد ...درد کلیه هم میاد و با رفع دل درد اونم هم رفع میشه ... میخواستم بدونم احتمال داره کلیه هام مشکل داشته باشه ؟؟؟

2. لطفا جواب دوستمخون رو بدین چون من هم این مشکل رو دارم البته فقط کلیه راستم.اماخودم فکر میکنم کلیه م نیست ولی یه جایی نزدیکه کلیه س!!!درد بدیه ها

3. rmina121

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و احترام
    خوبه بدونين بنده وقتي پريود ميشم كليه درد كه سهله حتي آرزوي مرگ گاهي اوقت مي كنم. با توجه به اينكه آستانه دردم بالاست اما گاهي اوقات ديگه صبرم تموم ميشه. لازمه بدونين اگر مي خواين دل درد، پادرد، سردرد، كمردرد، كليه درد، معده درد، درد شديد در ناحيه سينه ها و ... مثل من پيدا نكنيد كه البته هر بار دل درد، پادرد، سردردو كمردرد رو دارم و موارد ديگه هم گاهي اوقات اضافه ميشن، چند تا پيشنهاد كوچولو دارم؛
    اول اينكه از يك هفته قبل از پريود شدن حتما مواد قندي مصرف كنيد،
    دوم در فاصله بين دو سيكل پريودي سعي كنيد در برابر مشكلات روزمره زندگي صبور باشيد و كمتر عصبي شويد بخاطر اينكه عصبي بودن نه تنها اين درد رو خيلي خيلي بيشتر مي كنه و خونريزي بيشتر ميشه، تازه ممكنه كه ادم چند روز زودتر هم پريود بشه.
    سوم اينكه سعي كنيد حتي المقدور اگر مي تونيد در محيط بيرون از منزل باشيد بخاطر اينكه زمانيكه منزل باشيد تمام فكرتون متمركز ميشه روي اين درد و آستانه درد پايين مي آيد اما وقتي توي جامعه بين مردم قرار بگيريد اون موقع كه نميشه بين مردم جلز و ولز بكنيد مجبوريد تحمل كنيد.
    چهارم در همان دقايق ابتدايي حتما يك ليوان آب قند يا مواد شيرين ديگه مثل گز، سوهان، چايي نبات و ... مصرف كنيد و بلافاصله يك قرص ژلوفن بخوريد قبل از اينكه درد ميخواد شروع بشه.
    پنجم اينكه اگر ميتويند براي خودتون سوره حمد رو 7بار بخونيد و از خدا بخواين كه كمكتون كنه زودتر اين درد لعنتي رو پشت سر بگذاريد.
    پس اين پنج راهكار رو انجام بدين.
    موقعي كه درد ميكشين ياد مريضاي روي تخت بيمارستانها مثل سرطانيها، دياليزمها، ... بيفتين درد كمتري رو حس مي كنيد

4. سلام منم وقتی پریود میشم دل درد شدید فقط زیر دلم اونم سمت راست کلیه هام هم درد میگیره کلیه سمت راستم با پای سمت راستم خیلی بده
    من قرص میخورم کیسه اب گرم هم استفاده میکنم وگرنه دیگه طاقت نمیارم
    یک پیشنهاد دارم واستون یک مشت گردو بخورید وقتی درد دارید انقدر اروم میکنه فقط امتحان کنید

5. rmina121

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و احترام،
    پيشنهاد ميكنم چند روز قبل ازاين دوران از گرمي جاتي نظير عسل، ارده شيره، گز و ... مصرف كنيد . هر لحظه كه پريود شديد يك عدد قرص مگافن كه تركيبي از كافئين، استامینوفن و ايپوپروفن است، بخوريد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید