شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام و خسته نباشید..
    راستش یه سوال دارم و خیلی ممنون میشم جوابمو بدید..
    من حدود 2 ماه پیش رابطه حفاظت نشده ای رو با نامزدم داشتم.در این رابطه فقط و فقط پیش آب به روی دستگاه تناسلی خانومم مالیده شد که اون هم مطمئن نیستم چون نمیدونم خارج شده باشه یا نه ولی فرض رو بر این میگیریم که خارج شده باشه.
    این اتفاق بعد از دو یا سه روز پاک شدن ایشون در اثر پریودی رخ داد یعنی حدود روز 9ام یا 10 ام از آغاز پریودی ایشون.نمیدونم آیا این زمان موقع خطرناکی برای بارداری هست یا نه.
    دوره ایشون هم منظم و حدود 28 روزه هست.
    بعد از این اتفاق ماه پیش ایشون دقیقا در زمان همیشگی پریودی ،پریود شدن و دقیقا علایم پریودی مثل ماه های پیش بوده با همان میزان خون و همان علایم مئل دل درد و ..
    حالا بعد از گذشت دو ماه و حدود 32 روزاز آخرین پریودی ایشون هنوز پریود نشدن..
    لازم به ذکر است ایشون در این ماه متاسفانه به مدت 3روز و هر روز 2 قرص دگزامتازون مصرف کردن.
    حالا سوالم اینجاست ایشون آیا احتمال بارداری دارن؟خیلی استرس گرفته ایشون و هرچی من بهشون میگم که چون شما یکبار پریود شدی احتمال بارداری منتفی هست گوش نمیکنه و از طرفی میترسه بره آزمایش بده.
    آیا قرص دگزا میتونه باعث بشه تاخیر بیفته؟
    لازم به ذکر هست ایشون تاحالا پریودیش تاخیر نیفتاده..

ممنون میشم با توجه به اتفاقات افتاده من رو از نگرانی هم در بیارید.ممنون

2. amir7070 نوشته است: با سلام و خسته نباشید..
    راستش یه سوال دارم و خیلی ممنون میشم جوابمو بدید..
    من حدود 2 ماه پیش رابطه حفاظت نشده ای رو با نامزدم داشتم.در این رابطه فقط و فقط پیش آب به روی دستگاه تناسلی خانومم مالیده شد که اون هم مطمئن نیستم چون نمیدونم خارج شده باشه یا نه ولی فرض رو بر این میگیریم که خارج شده باشه.
    این اتفاق بعد از دو یا سه روز پاک شدن ایشون در اثر پریودی رخ داد یعنی حدود روز 9ام یا 10 ام از آغاز پریودی ایشون.نمیدونم آیا این زمان موقع خطرناکی برای بارداری هست یا نه.
    دوره ایشون هم منظم و حدود 28 روزه هست.
    بعد از این اتفاق ماه پیش ایشون دقیقا در زمان همیشگی پریودی ،پریود شدن و دقیقا علایم پریودی مثل ماه های پیش بوده با همان میزان خون و همان علایم مئل دل درد و ..
    حالا بعد از گذشت دو ماه و حدود 32 روزاز آخرین پریودی ایشون هنوز پریود نشدن..
    لازم به ذکر است ایشون در این ماه متاسفانه به مدت 3روز و هر روز 2 قرص دگزامتازون مصرف کردن.
    حالا سوالم اینجاست ایشون آیا احتمال بارداری دارن؟خیلی استرس گرفته ایشون و هرچی من بهشون میگم که چون شما یکبار پریود شدی احتمال بارداری منتفی هست گوش نمیکنه و از طرفی میترسه بره آزمایش بده.
    آیا قرص دگزا میتونه باعث بشه تاخیر بیفته؟
    لازم به ذکر هست ایشون تاحالا پریودیش تاخیر نیفتاده..

ممنون میشم با توجه به اتفاقات افتاده من رو از نگرانی هم در بیارید.ممنون

سلام
    همون طوری که خودتون گفتید پریود گذشته‌ی ایشون صد درصد بارداری رو منتفی می‌کنه.
    عقب افتادن پریود این دوره هم می‌تونه در اثر عوامل مختلف روانی و جسمی باشه، از جمله دگزامتازون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. يه خانمي چند روز بعد از عادت ماهيانه (پريود) رابطه جنسي برقرار ميكنه به صورت سطحي! مني روي شكم ريخته ميشه ولي چند قطرش ليز ميخوره به سمت واژن ميره، بعدش بلافاصله به مدت 3روز هر روز يك قرص LD مصرف ميكه و چند روز بعد پريود ميشه
    ماه بعد هم تقريبا به موقع پريود ميشه. ممكنه اين خانم باردار شده باشه؟ (خون ريزي اي كه پريود نباشه رو ميشه توضيح بدين)
    پريود (ريزش ديواره رحم) نشانه قطعي عدم بارداري محسوب ميشه يا نه؟
    اگه اين خانم چند روز قرص LD بخوره و چند روز بعد پريود شه، يعني حامله نيست؟
    تست بارداري بيبي چك چقدر دقيقه؟

4. Mary74m نوشته است: يه خانمي چند روز بعد از عادت ماهيانه (پريود) رابطه جنسي برقرار ميكنه به صورت سطحي! مني روي شكم ريخته ميشه ولي چند قطرش ليز ميخوره به سمت واژن ميره، بعدش بلافاصله به مدت 3روز هر روز يك قرص LD مصرف ميكه و چند روز بعد پريود ميشه
    ماه بعد هم تقريبا به موقع پريود ميشه. ممكنه اين خانم باردار شده باشه؟ (خون ريزي اي كه پريود نباشه رو ميشه توضيح بدين)
    پريود (ريزش ديواره رحم) نشانه قطعي عدم بارداري محسوب ميشه يا نه؟
    اگه اين خانم چند روز قرص LD بخوره و چند روز بعد پريود شه، يعني حامله نيست؟
    تست بارداري بيبي چك چقدر دقيقه؟

سلام
    مصرف قرص اصلا نیازی نبود
    چون در زمان پرخطر رابطه ای نداشتن و بارداری به صورتی که شما گفتید امکان پذیر نیست
    ضمنا ایشون پریود شدن یعنی 100% باردار نیستن پس جای نگرانی نیست

تست بارداری تقریبا 98% جواب درست میدهد

5. به موقع پریود میشوم.7روزه پاک میشوم.دوره پریودیم 30 روزه است.7/8مریض شدم.در 7/15نزدیکی مشکوک داشتم واز قرص اوژانسی استفاده کردم.دوباره 7/17نزدیکی داشتم که هنگام در اوردن الت کاندوم بین پای من از عقب ماند از ترس دوباره قرص اوژانسی خوردم.7/21به مدت سه روز خون روزی داشتم که بعد از سه روز قطع شد دوباره در 9/3 یک روز خون ریزی 2روز دیگر لکه های صورتی رنگ دیدم وقطع شد.الان 1هفته از موقع پریودم گذشته ولی هنوز مریض نشدم.ده روز بعد از نزدیکی اخرم ازمایش خون دادم که منفی بود.ولی الان چند روزیه حالت تهوع دارم که نمیدونم مال سرما خوردگی که دارمه یا نه.میخواستم بدونم حامله هستم یا نه؟ممنون میشم زود جوابما بدید.قبلا هم بهم گفتید در هر سیکل فقط 1بار میتونم از قرص اوژانسی استفاده کنم وبا این کار هورمون بدنما بهم ریختم اما بازم میخوام مطمعن بشم.

6. سلام دوستان.
    چند مدت پیش هم یه سوال در همین رابطه پرسیدم و اینبار هم میخوام بپرسم که احتمال بارداری هست یا نه . با توجه به اینکه دوره پریودی تقریبا منظمی دارم با توجه به روز شماری جهت تخمک گذاری در حوالی همان روزها اقدام به بارداری کردیم و در تاریخ 23 / 7 که وسط سیکل پریودی میشد تا چند روز بعد با همسرم رابطه کامل داشتم در این دوره پریودی که به حساب خودم می بایست    8/8 حالا یکی دو روز متغیر پریودی اتفاق بیافته ولی پریودی اتفاق نیافتاد فقط از این تاریخ که حدود یه هفته می گذره سرگیجه و کمی حالت تهوع دارم و درد خفیف در ناحیه زیر شکمی قسمت تخمدان دارم و روز 10 / 8 لکه بینی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز داشتم یه روز بعدش بی بی چک انجام دادم ولی منفی شد دورباره دو روز بعد هم تکرار کردم که یک خط رو خیلی واضح و پررنگ نشون داد و خط دوم رو خیلی کمرنگ نشون داد البته لکه بینی یکی دورز بعدش هم داشتم ولی خیلی کمرنگ بود . فعلا نمی تونم برم آزمایش بدم . بنظر شما این علایم میتونه نشونه بارداری باشه . الان دقیقا 8 روز از پریودیم که همیشه و هرماه اتفاق می افتاده گذشته و چون در این چند روز با همسرم رابطه داشتم میخوام بدونم اگه احتمالش هست تو رابطه ام کمی بیشتر حواسمون رو جمع کنیم . ببخشید توضیحاتم زیاد شد .ببخشید اینم بگم که سینه  ام دردناک شده . چون جواب بی بی چک درس نبود کم من رو دچار شک کرده .ممنون میشم از جوابتون.

7. سلام و خسته نباشید.میشه در مورد عوارض قرص های اورژانسی توضیح بدید؟ و اینکه آیا اگر مکرر استفاده بشه اثرش از بین میره؟(در هر دوره یک بار)من در شهریور  و مهر ماه در هر دوره یک بار استفاده کردم متاسفانه  پریود این ماهم با لکه بینی همراه بود و ببخشید رنگ خون هم قهوه ای تیره بودش با وجود اینکه 7 روز پریود بودم ولی رنگ خونم مثل همیشه نبود و این منو نگران میکنه.ممکنه به دلیل اختلال هورمونی باشه؟ من چندین بار استفاده کردم از قرص های اورژانسی و تا به حال مشکلی پیش نیومده بود

8. oormazdooroor نوشته است: سلام و خسته نباشید.میشه در مورد عوارض قرص های اورژانسی توضیح بدید؟ و اینکه آیا اگر مکرر استفاده بشه اثرش از بین میره؟(در هر دوره یک بار)من در شهریور  و مهر ماه در هر دوره یک بار استفاده کردم متاسفانه  پریود این ماهم با لکه بینی همراه بود و ببخشید رنگ خون هم قهوه ای تیره بودش با وجود اینکه 7 روز پریود بودم ولی رنگ خونم مثل همیشه نبود و این منو نگران میکنه.ممکنه به دلیل اختلال هورمونی باشه؟ من چندین بار استفاده کردم از قرص های اورژانسی و تا به حال مشکلی پیش نیومده بود

استفاده از قرصهاى اورژانس در هر سىکل قاعدگى ىکبار مجاز است اما استفاده مکرر از ان نظم هورمونى بدن شمارا به شدت به هم ميريزه .و به هم خوردن  دوره هاى قاعدگى.عقب و جلو انداختن  پرىود..خونرىزى شدىد..لک صورت .از عوارض بىرونى اون هست .

9. سلام .من 23 سالمه و نامزدم .دیشب همسرم ارضا شد دستش به لباسش که از مایع منی خیس بود خورد بعد دستش و شست با آب خالی و دست به آلت من زد آیا احتمال بارداری هست که از قرص اورژانسی استفاده کنم توروخدا زود جوابم و بدین خیلی میترسم

10. سلام .من 23 سالمه و نامزدم .دیشب همسرم ارضا شد دستش به لباسش که از مایع منی خیس بود خورد بعد دستش و شست با آب خالی و دست به آلت من زد آیا احتمال بارداری هست که از قرص اورژانسی استفاده کنم توروخدا زود جوابم و بدین خیلی میترسم]

نه نگران نباش .احتمال باردارى به هيچ عنوان وجود نداره و نيازى به مصرف قرص نيست

11. sena606

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .من بخاطر مشکلاتی که قبلا داشتم دکتر واکسن گارداسیل روتجویز کردن دو واکسن گارداسیل به فاصله یک ماه رو زدم سومی رو باید اسفند بزنم اگر در این فاصله باردار بشم مشکلی هست

12. سلام
    میخواستم ببینم بعد از استفاده از قرص لونورژسترول به صورت اورژانسی،اگه تاریخ پریود قبلی 27 مهر بوده باشه و قرص در 13 آبان مصرف شده باشه،پریود 27 آبان اتفاق میفته یا دیرتر؟ اصلا بعد از استفاده از این قرص پریود رخ میده یا پریود سر زمان خودش یا چند روز دیر تر اتفاق میفته؟
    اینکه میگن 1 هفته یعنی 1 هفته تاریخ پریود ممکنه جابه جا بهش یا 1 هفته بعد از مصرف قرص در هر زمانی پریود رخ میده
    ممنون میشم جواب بدین خیلی گیج شدم هر جایی یه چیزی خوندم

13. Karimiii نوشته است: سلام
    میخواستم ببینم بعد از استفاده از قرص لونورژسترول به صورت اورژانسی،اگه تاریخ پریود قبلی 27 مهر بوده باشه و قرص در 13 آبان مصرف شده باشه،پریود 27 آبان اتفاق میفته یا دیرتر؟ اصلا بعد از استفاده از این قرص پریود رخ میده یا پریود سر زمان خودش یا چند روز دیر تر اتفاق میفته؟
    اینکه میگن 1 هفته یعنی 1 هفته تاریخ پریود ممکنه جابه جا بهش یا 1 هفته بعد از مصرف قرص در هر زمانی پریود رخ میده
    ممنون میشم جواب بدین خیلی گیج شدم هر جایی یه چیزی خوندم

حدود یک هفته پس از مصرف قرص

14. با سلام
    بنده دوروز پس از اتمام پریودی..یعنی روز هفتم و یا هشتم سیکل
    با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم...اما احتمال میدم دستشون به منی اعشته بوده
    الان 17 روز از اون موقع میگذره
    و من حدود 7 روزه کمر درد شدید دارم  ..و از دیروزبترشح فراوان دارم گاهی زرد و گاهی بیرنگ.. دمای بدنم هم فک میکنم بالاست
    دیروز یعنی ..بعد از گذشته 16 روز از رابطمون من تست خون بارداری دادم و منفی بود
    و گفتن فعلا زوده و نمیشه بهش اعتماد کرد
    میخواستم ببینم با این شرایط من باردارم؟
    کمر دردم طوریه که حس میکنم کمرم داره میشکنه
    رنگ ادار هم خیلی زرد شده
    ضمن اینکه صبح اون روز  قبل از نزدیکی من لکه بینی داشتم ..
    دوره پریوذم هم معمولا بیست و پنج تا سی روزه

15. hadi62a

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    5درصد زنان می توانند ۸ روز بعد از لقاح جواب دقیق آزمایش خون رو بدست بیارند و ۹۵ درصد زنان ۱۲ روز بعد اط لقاح می توانند جواب درست و دقیق آزمایش خون رو داشته باشند.
    به این نکته دقت داشته باشید که ممکنه شما در یک روز خاص با همسرتون رابطه ی جنسی داشته باشید ولی لقاح در اون روز صورت نگیره؛ چونکه اسپرم مرد میتونه تا چند روز زنده بمونه و در روز آخر بدن شما تخمک آزاد کنه و این باعث میشه که بین رابطه جنسی و لقاح فاصله بیافته.
    با توجه به این که شما روز 16 آزمایش دادید نباید جای نگرانی باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 63 از 92
رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید