شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. zohreh68smh نوشته است: تو رو خدا جواب منو بدین. من باید 25 ام پریود میشد نشدم. دوره  پریودی قبل 24.6.93 بود اما الان پریود نشدم. با همسرم در روزهای پرخطر رابطه داشتم اما منی همیشه بیرون از واژن خالی می شده و همسرم از این بابت مطمئن است. شکم درد، کمر درد، احساس پریودی در واژن را دارم اما پریود نمی شم. اگه باردار بشم دکترا با سقط موافقت می کنند من نامزدم و شرایطش رو ندارم. تو رو خدا جوابمو بدین؟

سلام خانومی
    به نظر من شما الان بلند شو برو یه ازمایشگاه یه از بده نیم ساعته هم جوابتو میده ..مطمن باش اگه باردار نباشی چون خیالت راحت میشه به شب نکشیده پریود میشی .متاسفانه استرس به شدت مانع پریود شدنه.سقط غیر قانونی هست و جز دو مواردی که سلامت جنین و مادر در خطر باشه اجازه سقط داده نمیشه .

رابطه شما هم دخول بوده و گاهی پیش اب هم حاوی اسپرمه .شما در دوران نامزدی بهتره از روشهای پیشگیری اگه قصد این نوع رابطه را داری استفاده کنی (کاندوم .قرص و...) یا اگر به یکباره بود روش اورزانسی استفاده کن ).چون روش پیشگیری طبیعی اصلن روش مطمنی نیست .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام خسته نباشید
    من 5 روز پیش برای اولین بار نزدیکی داشتم
    احساس میکنم هنگام رابطه از پشتم کمی اب منی وارد وازنم شده
    بعد از 5مین خودمو شستم اما با این حال باز میترسم
    به همین خاطر 3تا قرص hd خوردم اما حالم بد شد
    روز بعد هم 1قرص hdخوردم
    میخواستم ببینم احتمال حاملگی هست؟
    و الان بی بی چک بزارم مشخص میشه ؟
    ممنون

3. sepideh09 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 5 روز پیش برای اولین بار نزدیکی داشتم
    احساس میکنم هنگام رابطه از پشتم کمی اب منی وارد وازنم شده
    بعد از 5مین خودمو شستم اما با این حال باز میترسم
    به همین خاطر 3تا قرص hd خوردم اما حالم بد شد
    روز بعد هم 1قرص hdخوردم
    میخواستم ببینم احتمال حاملگی هست؟
    و الان بی بی چک بزارم مشخص میشه ؟
    ممنون

نگفتد رابطتتون تو چه روزهای از سیکلتون بوده یا نه اما بهرحال
    نحوه مصرف قرص اچ دی به این نحو هست که دو عدد تا 72 ساعت پس از رابطه و دو عدد دیگه دوازده ساعت بعد .
    احتمال بارداری خیلی کمه .
    بی بی چک تنها بیست تا بیست و پنج روز از گدشت رابطه یا یک هفته بعد از موعد پریود جواب دقیقی به شما میده .
    نگران نباشید و استرس رو ازخودتون دور کنید اگر احیانن پریودتون عقب افتاد حداقل دو روز برید و یه از بدید جواب قطعی را نیم ساعته به شما میده
    البته از مایش خون بین 7 تا 10 روز بعد از نزدیکی به عقیده برخی از پزشکان جوابش دقیق هست چون اگر قرار بوده لقاحی اتفاق بیافته تا اون موقع افتاده

4. با سلام من 10 روز پيش رابطه داشتم. مايع مني در خارج از واژن تخليه شد اما براي احتياط (شنيدم با پيشاب هم احتمال بارداري وجود دارد) و به اين دليل كه قصد بارداري ندارم قرص لونژيل 1/5 يك عدد بلافاصله بعد از رابطه مصرف كردم. حالا 10 روز گذشته اما هنوز پريود نشدم. دل درد و كمردرد و دردناك شدن سينه‌ها رو دارم. اما ميگن اينا علائم بارداري هم هست. ضمنا دقيقا 30 روز قبل از آخرين رابطه ام هم لونژيل مصرف كرده بودم كه 10 روز بعد از مصرف قرص پريود شدم. با توجه به اينكه قرص استفاده كردم احتمال بارداري وجود داره؟ لطفا راهنمايي كنيد.

5. Ms_Elhamm نوشته است: با سلام من 10 روز پيش رابطه داشتم. مايع مني در خارج از واژن تخليه شد اما براي احتياط (شنيدم با پيشاب هم احتمال بارداري وجود دارد) و به اين دليل كه قصد بارداري ندارم قرص لونژيل 1/5 يك عدد بلافاصله بعد از رابطه مصرف كردم. حالا 10 روز گذشته اما هنوز پريود نشدم. دل درد و كمردرد و دردناك شدن سينه‌ها رو دارم. اما ميگن اينا علائم بارداري هم هست. ضمنا دقيقا 30 روز قبل از آخرين رابطه ام هم لونژيل مصرف كرده بودم كه 10 روز بعد از مصرف قرص پريود شدم. با توجه به اينكه قرص استفاده كردم احتمال بارداري وجود داره؟ لطفا راهنمايي كنيد.

امکان باردارى با مصرف قرص لونژىل تنها ىک درصد هست  و 99 درصد موفقىت امىزه .
    چون سىکل قبل هم مصرف کردى ممکنه کمى پرىودت با تاخىر اتفاق بىافته نگران نباش

6. سلام من ٢٢ سالم هست و باكره هستم، براي بار اول با دوستم رابطه داشتم، ١٩ پريد شدم و ٢٥ ام با هم رابطه داشتي(روز ٤ ام خونريزيم تمام شد) ولي در حد تماس بود(لاپايي) و من شورت هم پام بود  ولي نمي دونم كه مني ايشون دقيقا كجا ريخت  خودم احساس كردم كه روي شورتم هم ريخته از ديشب يعني ٢٨ ام زير شكمم خيلي درد گرفته و اصلا حس خوبي ندارم دردش مثل زمان پريودي هست اما الان خيلي زوده كه پريود شم . در كل هم مدت پريود شدنم ٢١ روز است ولي بعضي وقت ها تا ٢٥ روز هم ميشه
    مي خواستم علت اين درد و بدونم و اينكه امكانش هست اين جوري باردارشم؟ از ديشب كه شكمم درد گرفته خيلي استرس دارم

7. Saraaap نوشته است: سلام من ٢٢ سالم هست و باكره هستم، براي بار اول با دوستم رابطه داشتم، ١٩ پريد شدم و ٢٥ ام با هم رابطه داشتي(روز ٤ ام خونريزيم تمام شد) ولي در حد تماس بود(لاپايي) و من شورت هم پام بود  ولي نمي دونم كه مني ايشون دقيقا كجا ريخت  خودم احساس كردم كه روي شورتم هم ريخته از ديشب يعني ٢٨ ام زير شكمم خيلي درد گرفته و اصلا حس خوبي ندارم دردش مثل زمان پريودي هست اما الان خيلي زوده كه پريود شم . در كل هم مدت پريود شدنم ٢١ روز است ولي بعضي وقت ها تا ٢٥ روز هم ميشه
    مي خواستم علت اين درد و بدونم و اينكه امكانش هست اين جوري باردارشم؟ از ديشب كه شكمم درد گرفته خيلي استرس دارم

اىن نوع رابطه امکان باردارىش خىلى خىلى خىلى کمه .شاىد
    به خاطر تحرىکات انجام شده باشه .بهتره برا دلدردتون به پزشک مراجعه کنىد

8. behimut

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشیدمن سه روزپس از تمام شدن پریودم باهمسرم رابطه داشتم کاندوم پاره شدقرص اورژانسی استفاده کردم ۱۲ساعت بعدقرص دوم راخوردم الان ۱۱روزاز زمان مصرف قرص میگذردوپریود نشدم ایاباردارم؟لطفاجواب بدهید

9. behimut نوشته است: سلام خسته نباشیدمن سه روزپس از تمام شدن پریودم باهمسرم رابطه داشتم کاندوم پاره شدقرص اورژانسی استفاده کردم ۱۲ساعت بعدقرص دوم راخوردم الان ۱۱روزاز زمان مصرف قرص میگذردوپریود نشدم ایاباردارم؟لطفاجواب بدهید

قرص اورژانس 99 درصد عمل ميکنه نگران نباش.بعضى وقتا پرىود عقب مىافته .بستگى به مکانىسم بدن داره .عقب افتادن به معنى باردارى نيست.درصورتى که پرىود اصلىتون عقب افتاد از بدىد

10. با سلام، من دیشب یک رابطه با همسرم داشتم دخول انجام نشد و فقط آب منی در لای پا و نزدیکی آلت زن ریخت و مقداری کم روی آن فوری هم با صابون شستو شو کردیم می خواستم بدونم احتمال حاملگی است؟

11. artmis91 نوشته است: با سلام، من دیشب یک رابطه با همسرم داشتم دخول انجام نشد و فقط آب منی در لای پا و نزدیکی آلت زن ریخت و مقداری کم روی آن فوری هم با صابون شستو شو کردیم می خواستم بدونم احتمال حاملگی است؟

نه نگران نباشید بارداری به این راحتی نیست

12. سلام خسته نباشید من تازه زایمان کردم وبعداززایمان ازروش پیشگیری قرص ال دی استفاده میکنم میخام بدونم آیا درحین استفاده از روش پیشگیری ال دی با ریختن منی در داخل واژن احتمال بارداری وجود دارد؟تورو خدا زود جواب بدین چون من بعد عروسی از روش طبیعی استفاده میکردم که باردار شدم و الان اصلا نمیخام باردار بشم.

13. ashig1 نوشته است: سلام خسته نباشید من تازه زایمان کردم وبعداززایمان ازروش پیشگیری قرص ال دی استفاده میکنم میخام بدونم آیا درحین استفاده از روش پیشگیری ال دی با ریختن منی در داخل واژن احتمال بارداری وجود دارد؟تورو خدا زود جواب بدین چون من بعد عروسی از روش طبیعی استفاده میکردم که باردار شدم و الان اصلا نمیخام باردار بشم.

یعنی شما در حاضر به نوزادتون شیر می دهید و از قرص ال دی استفاده می کنید؟
    اینکه خیلی بده
    بهتر بود برای انجام این کار از یک متخصص نظر می خواستید چون این قرص برای زمان شیر دهی مناسب نیست

14. سلام روز دوم پریود که خونریزی هست.ایابا رابطه سطحی احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟

15. samira_m311 نوشته است: سلام روز دوم پریود که خونریزی هست.ایابا رابطه سطحی احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر - امکان بارداری وجود ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 60 از 92
رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید