شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد روش مصرف قرص ضد بارداری

1. monirm2 نوشته است: سلام دوستان من یادم نمیاد ماه قبل کی پریود شدم و الان احساس میکنم همین روزاس که بشم . چه قرصی بخورم که حداقل تا 5 -6 روز دیگه نشم . آخه داریم میریم مسافرت نمیخوام پریود شم.

سلام دوست من
    البته شما دقیق نمیدونید زمان پریودتون کی بوده !!! ولی حتی گاهی وقتها مصرف روزانه یک عدد قرص ld حتی از چند روز قبل از شروع سیکل جواب میده ! اما اگر خیلی براتون مهمه به پزشک مراجعه کنید ایشون از طریق تزریق آمپول کمکتون میکنند.

2. سلام
    من دوتا قرص اورژانسی لونوژسترون روبفاصله ی 14 ساعت (بجای 12 ساعت)خوردم آخه فراموش کردم.البته هنوز مهلت 72 ساعتم تموم نشده بود و24 ساعت مونده بود.آیا مشکلی هست؟ احتمال بارداری هست؟

3. سلام وقت بخیر خسته نباشید من با تخمینی که خودم زدم قرار بود روز ۳۰ام مهر یا ۱آبان پریود بشم ولی روز ۲۷ام مهر ساعت ۱۱شب ۴تا قرص ال دی و ۱۲ ساعت بعدش ۴تا قرص دیگه خوردم خواستم بدونم با این حساب این دوره دیگه پریود نمیشم یا فقط پریودم عقب میوفته اگه عقب میوفته احتمالا چندم ماه پریود میشم؟
    با تشکر

4. use6972 نوشته است: سلام وقت بخیر خسته نباشید من با تخمینی که خودم زدم قرار بود روز ۳۰ام مهر یا ۱آبان پریود بشم ولی روز ۲۷ام مهر ساعت ۱۱شب ۴تا قرص ال دی و ۱۲ ساعت بعدش ۴تا قرص دیگه خوردم خواستم بدونم با این حساب این دوره دیگه پریود نمیشم یا فقط پریودم عقب میوفته اگه عقب میوفته احتمالا چندم ماه پریود میشم؟
    با تشکر

مکانیسم قرصهای اورزانس مشخص نیست و در همه موارد یکسان عمل نمیکنه .قاعدتن میگن باید سه تا 10 روز بعد از خوردن قرصهای اورژانس شما پریود بشید .
    اما در همه یکسان نیست .گاهی استرس ناشی از بارداری باعث میشه که طرف حتی یک ماه هم پریودش عقب بیافته .
    شما اگر ارامشتون رو حفظ کنید و استرس نداشته باشید احتمالن تا یک هفته اینده پریود خواهید شد.
    قرصهای اورژانس ال دی 97 درصد احتمال موفقیت دارند./

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام خسته نباشيد.من ٢روز بعد از پريودم رابطه خارج از واژن داشتم.كه اب منى بر روى واژنم ريخته نشد اما احتمالا پيش اب ريخته شده.پس از ١٤ ساعت ١عدد قرص لونژيل مصرف كردم و ١٢ ساعت بعد ترار كردم اما حدود ٤٨ ساعت پس از مصرف قرص لك ديدم و گاها سردرد هايى خفيف داشتم و از زمان بعد از رابطه دچار تكرر ادرار شدم. ايا احتمال باردارى وجود دارد؟

6. Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد.من ٢روز بعد از پريودم رابطه خارج از واژن داشتم.كه اب منى بر روى واژنم ريخته نشد اما احتمالا پيش اب ريخته شده.پس از ١٤ ساعت ١عدد قرص لونژيل مصرف كردم و ١٢ ساعت بعد ترار كردم اما حدود ٤٨ ساعت پس از مصرف قرص لك ديدم و گاها سردرد هايى خفيف داشتم و از زمان بعد از رابطه دچار تكرر ادرار شدم. ايا احتمال باردارى وجود دارد؟

اىنها عوارض قرصه.تکرر ادرار برا ماههاى اخر باردارىه .استرس باعث مىشه ادم همه فکرى کنه و ناخوداگاه همه علاىم باردارىه رو در خودش ببىنه نگران نباش  استرسم بزار کنار .ممکنه سه تا ده روز بعد مصرف دوباره لکه بينى ىا خونرىزى  داشته باشى که طبىعى هست

7. Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد.من ٢روز بعد از پريودم رابطه خارج از واژن داشتم.كه اب منى بر روى واژنم ريخته نشد اما احتمالا پيش اب ريخته شده.پس از ١٤ ساعت ١عدد قرص لونژيل مصرف كردم و ١٢ ساعت بعد ترار كردم اما حدود ٤٨ ساعت پس از مصرف قرص لك ديدم و گاها سردرد هايى خفيف داشتم و از زمان بعد از رابطه دچار تكرر ادرار شدم. ايا احتمال باردارى وجود دارد؟

اىنها عوارض قرصه.تکرر ادرار برا ماههاى اخر باردارىه .استرس باعث مىشه ادم همه فکرى کنه و ناخوداگاه همه علاىم باردارىه رو در خودش ببىنه نگران نباش  استرسم بزار کنار .ممکنه سه تا ده روز بعد مصرف دوباره لکه بينى ىا خونرىزى  داشته باشى که طبىعى هست

8. Ms_Nakisa نوشته است: سلام خسته نباشيد.من ٢روز بعد از پريودم رابطه خارج از واژن داشتم.كه اب منى بر روى واژنم ريخته نشد اما احتمالا پيش اب ريخته شده.پس از ١٤ ساعت ١عدد قرص لونژيل مصرف كردم و ١٢ ساعت بعد ترار كردم اما حدود ٤٨ ساعت پس از مصرف قرص لك ديدم و گاها سردرد هايى خفيف داشتم و از زمان بعد از رابطه دچار تكرر ادرار شدم. ايا احتمال باردارى وجود دارد؟

9. سلام
    من یک روز قبل از زمان پریود شدن رابطه جنسی داشتم و بعد از رابطه جنسی پریود شدم
    حالا میخواستم ببینم نیاز به مصرف لونژیل هست یا نه دیگه نیاز نیست

10. bandekhodaii نوشته است: سلام
    من یک روز قبل از زمان پریود شدن رابطه جنسی داشتم و بعد از رابطه جنسی پریود شدم
    حالا میخواستم ببینم نیاز به مصرف لونژیل هست یا نه دیگه نیاز نیست

پرىود به معناى عدم باردارى هست و عملن تخمکى برا لقاح وجود نداره که  شما بخواى باردار بشى

11. (پست ٦٤)ممنون از اينكه جواب داديد.يعنى اينكه ١٤ساعت بعد لونژيل خوردم باعث نميشه كه اثر نكنه؟اخه امروزم كه روزه ٧ ام بازم لك ديدم و تنگى نفس گرفتم.اما بيبى چك منفى بود البته ميدونم بيبى چك بعد از ٢هفته عمل ميكنه.خواهشا جواب بديد دارم ميميرم از استرس.در ضمن لك من بصورت خيلى كم و روشن است

12. Ms_Nakisa نوشته است: (پست ٦٤)ممنون از اينكه جواب داديد.يعنى اينكه ١٤ساعت بعد لونژيل خوردم باعث نميشه كه اثر نكنه؟اخه امروزم كه روزه ٧ ام بازم لك ديدم و تنگى نفس گرفتم.اما بيبى چك منفى بود البته ميدونم بيبى چك بعد از ٢هفته عمل ميكنه.خواهشا جواب بديد دارم ميميرم از استرس.در ضمن لك من بصورت خيلى كم و روشن است

عزىزم روش اورژانس تا 72 ساعت بعد از رالطه تاثىر گذاره نگران نباش.اىنها به خاطر قرصها و استرس ناشى از اونه .

13. سلام ببخشید همسر من دقیقا 11 روز دیگه پریود میشه اما به سفر زیارتی میریم میخوام بدونم تو این 11 روز میشه کاری کرد که 5 روز عقب بیوفته پریودی ؟؟
    ممنون میشم جواب بدید

14. saji5175 نوشته است: سلام ببخشید همسر من دقیقا 11 روز دیگه پریود میشه اما به سفر زیارتی میریم میخوام بدونم تو این 11 روز میشه کاری کرد که 5 روز عقب بیوفته پریودی ؟؟
    ممنون میشم جواب بدید

از حالا هر شب شبى ىکى ال دى بخوره تا بعد سفر .پرىود نمىشه .از سفر که اومد قطعش کنه .البته اگه ىاسمىن بخوره بهتره چون عوارضش کمتره اما خوب گرونه

15. واقعا ممنونم.من از امروز صبح به خونريزى افتادم(روز ٧ ام از قرص خوردن)اما مقدارش كم است.اين طبيعى هست؟ هنوزم تنگى نفس دارم،از عوارض قرص؟ و اينكه خونريزى مثل پريود چند روز طول ميكشه يا نه؟با توجه به اينكه من ١٨ مهر پريود بودم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 23
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید