شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام،نامزد من دو دوره پریود های کمی داشتن به علت بیهوشی برای عمل زیبایی که داشتن و مصرف زیاد قرص های مسکن،بعد از اون واسه اولین بار با هم رابطه ی بدون دخول داشتیم،ایشون 1 هفته بعد امپول پروژسترون تزریق کردن و پریود شدن،شدت پریود و خونریزی هم مثل همیشه بود،میخواستم ببینم با توجه به اینکه بار اول نزدیکی بوده و اینکه دخول هم نشده و مطمئن هم نیستیم که آب منی اصلا با واژن برخورد داشته یا نه واینکه با تزریق امپول پریود شدن باز هم احتمال حاملگی هست؟
    ممنون

2. Karimiii نوشته است: سلام،نامزد من دو دوره پریود های کمی داشتن به علت بیهوشی برای عمل زیبایی که داشتن و مصرف زیاد قرص های مسکن،بعد از اون واسه اولین بار با هم رابطه ی بدون دخول داشتیم،ایشون 1 هفته بعد امپول <a>پروژسترون</a> تزریق کردن و پریود شدن،شدت پریود و خونریزی هم مثل همیشه بود،میخواستم ببینم با توجه به اینکه بار اول نزدیکی بوده و اینکه دخول هم نشده و مطمئن هم نیستیم که آب منی اصلا با واژن برخورد داشته یا نه واینکه با تزریق امپول پریود شدن باز هم احتمال حاملگی هست؟
    ممنون

سلام خیر دوست عزیز نگران نباشید احتمال بارداری در این وضعیت وجود نداره

3. سلام .
    من بعد از استفاده ار قرص ال دی به روش اورزانسی بعد از 7 روز دیشب کمر درد بسیار شدیدی داشتم صبح هم که رفتم دستشویی وقتی خودم را با دستمال تمیز کردم مقدار زیادی ترشح سفغید رنگ یکدست روی دستمال بود به لحاظ مقدار تا الان سابقه نداشتم .به نظرتون مربوز به قرصهاست؟ یا میتونه دلیلی بر بارداری باشه؟
    رابطه ام هم همونطور که گفتم روز 12 پری بود . من لباس زیر داشتم و نامزدم شلوار گاش بود اما بعدن دیدم که کاملن شلوارشون از منی خیس شده البته خودشون میگن موقع ارضا اصلن روی من نبودند و سریع خودشون رو کشیدند کنار وقتی احساس کردند که دارند انزال میشند اما من چون وسواس داشتم قرص را مصرف کردم

4. با سلام چند روز از تاریخ قاعدگیم عقب افتاده.احتمال میدم شاید باردار باشم.یه هفته پیش به دلیل سرماخوردگی شدید به دکتر مراجعه کردم و قرصهای کو اموکسی کلاو و لتیزن و راکسال که ترکیبی از( استامینوفن325 و کافیین40 و ایبوپروفن200) و همچنین شربت اکسپورات و ضد سرفه تیمکس برام تجویز کردن.به مدت یه هفته این داروها رو استفاده کردم.میخواستم بدونم اگه احتمالا حامله باشم،چه آسیبهایی احتمال داره به جنین وارد بشه؟اگه میشه منو از این نگرانی در بیارین.ممنون

5. سلام. من در دوران عقد هستم و یک بار 25 شهریور نزدیکی داشتم که روز 5 ام پریودم بود البته بدون دخول و آلت ایشون به آلتم برخورد کرد و مورد دوم 2 مهر ماه(که پریودم تموم شده بود) که باز هم دخولی صورت نگرفت ولی من میترسم منی وارد واژن شده باشه. من پریود منظمی ندارم و 16 مهر هم پریود شدم با این توضیحات آیا ممکنه که من باردار باشم چون خوندم که با وجود پریود بودن و داشتن بکارت امکان حاملگی هست آیا نیاز است که از بی بی چک استفاده کنم؟؟اینم بگم من از هیچ قرص جلوگیری استفاده نکردم.لطفا مرا راهنمایی فرمایید

6. با سلام ، جناب دکتر من قبلا سوالی و مطرح کردم و شما لطف کردین جواب دادین ، اما من الان 10 روزه که از خوردن قرص اووسیز میگذره و هنوز پریود نشدم ..
    یک هفته مانده به پریوده خودم ، ممکنه همون زمان پریودم ، پریود بشم و زودتر خونریزی نکنم؟
    تمام علائم پریودی و دارم ( دلدرد شدید و سینه درد )..
    ضمنا babychek گرفتم و جواب منفی بوده ، لطفا راهنمایی کنید ، ممکنه باردار باشم ؟

7. NEGAR17351 نوشته است: با سلام ، جناب دکتر من قبلا سوالی و مطرح کردم و شما لطف کردین جواب دادین ، اما من الان 10 روزه که از خوردن قرص اووسیز میگذره و هنوز پریود نشدم ..
    یک هفته مانده به پریوده خودم ، ممکنه همون زمان پریودم ، پریود بشم و زودتر خونریزی نکنم؟
    تمام علائم پریودی و دارم ( دلدرد شدید و سینه درد )..
    ضمنا babychek گرفتم و جواب منفی بوده ، لطفا راهنمایی کنید ، ممکنه باردار باشم ؟

با توجه به داشتن علایم لطفا استرس رو از خودتون دور کنید و کاملا آرامش داشته باشید تا سیکل تون شروع بشه!! استرس از عوامل به تعویق افتادن پریود هستش.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام دوستان
    من یازده روز بعد از رابطه که یکدرصد شک داشتم شاید اسپرم به وازن رسیده باشه ازمایش دادم و جواب ازمایش میزان بتا رو زده صفر

این رابطه از روی لباس زیر بوده ولی شلوار نامزدم به منی اغشته بود که به لباس زیر منم خیسی اون خورده
    من از قرص هم استفاده کردم 8 عدد ال دی به فاصله دوازده ساعت

ایا میتونم به این جواب اعتماد کنم؟
    دوره قبلیم 23 بود یعنی امروز که پریود نشدم و همیم امروزم ازمایش دادم

9. merseda نوشته است: سلام دوستان
    من یازده روز بعد از رابطه که یکدرصد شک داشتم شاید اسپرم به وازن رسیده باشه ازمایش دادم و جواب ازمایش میزان بتا رو زده صفر

این رابطه از روی لباس زیر بوده ولی شلوار نامزدم به منی اغشته بود که به لباس زیر منم خیسی اون خورده
    من از قرص هم استفاده کردم 8 عدد ال دی به فاصله دوازده ساعت

ایا میتونم به این جواب اعتماد کنم؟
    دوره قبلیم 23 بود یعنی امروز که پریود نشدم و همیم امروزم ازمایش دادم

۱. رابطه‌ی شما احتمال بارداری نداشته عملاً.
    ۲. مصرف قرص در صورتی که رابطه خطرناک هم بود بارداری رو منتفی کرده.
    ۳. نتیجه آزمایش هم تصدیقی بر عدم بارداری شماست.

10. باسلام خسته نباشین
    من یک ماه و نیمه جلوگیری نمیکنم 5شهریور پریود شدم اما 4روزه تموم شد و تا الان یعنی 23مهر هیچ علایمی مبنا براینکه پریود باشم ندارم
    ولی الان یک هفته میشه که دلدردهای شدیدی میگیرم و زود قطع میشه حتی ترشحات زیادی دارم باتوجه به اینکه سه ماه پیش کیست تخمدان داشتم و عمل کردم ایا من باردارم؟درضمن یک هفته پیش بی بی چک استفاده کردم که در ده ثانیه اول یک خط کمرنگ و دیک رنگ پاشیدگی درکنارش بود
    اما در چندساعت بعد رنگ پاشیدگی رفت و فقط یک خط ماند

11. saharnaz8210 نوشته است: باسلام خسته نباشین
    من یک ماه و نیمه جلوگیری نمیکنم 5شهریور پریود شدم اما 4روزه تموم شد و تا الان یعنی 23مهر هیچ علایمی مبنا براینکه پریود باشم ندارم
    ولی الان یک هفته میشه که دلدردهای شدیدی میگیرم و زود قطع میشه حتی ترشحات زیادی دارم باتوجه به اینکه سه ماه پیش کیست تخمدان داشتم و عمل کردم ایا من باردارم؟درضمن یک هفته پیش بی بی چک استفاده کردم که در ده ثانیه اول یک خط کمرنگ و دیک رنگ پاشیدگی درکنارش بود
    اما در چندساعت بعد رنگ پاشیدگی رفت و فقط یک خط ماند

بهتره یه آز خون بتا بدید

12. zinabsadafi نوشته است:
    zinabsadafi نوشته است: با سلام چند روز از تاریخ قاعدگیم عقب افتاده.احتمال میدم شاید باردار باشم.یه هفته پیش به دلیل سرماخوردگی شدید به دکتر مراجعه کردم و قرصهای کو اموکسی کلاو و لتیزن و راکسال که ترکیبی از( <a><a>استامینوفن</a></a>325 و کافیین40 و ایبوپروفن200) و همچنین شربت اکسپورات و ضد سرفه تیمکس برام تجویز کردن.به مدت یه هفته این داروها رو استفاده کردم.میخواستم بدونم اگه احتمالا حامله باشم،چه آسیبهایی احتمال داره به جنین وارد بشه؟اگه میشه منو از این نگرانی در بیارین.ممنون

کسی نیست جواب منو بده لطفا...............بی بی چک گذاشتم مثبت بود

شما از نحوه رابطه تون چیزی نگفتید
    بهتره یه آز خون بتا بدید تا از بارداری مطمئن شوید و در صورت بارداری هرچه سریعتر با یک پزشک متخصص مشورت کنید

13. با سلام، من در دوره قبل با قرص لوونورژسترول از روش اورژانسی استفاده کردم و با کمک آمپول پروژسترون پریود شدم، چون از زمان قاعدگیم گذشته بود. این ماه من با کاندوم جلو گیری کردم و نزدیکی پر خطر هم نداشتم.  اما پریود های من بسیار منظم و 24- 26 روزه بود و 25 شهریور که پریود شدم الان باید 18 میشدم. دلیل پریود نشدن من از چی ممکنه باشه؟

14. سلام من با نامزدم در تاریخ 24 مهر نزدیکی داشتم(نامزدم پریود نامنظم دارد و آخرین پریودش 25 شهریور بوده) از کاندوم استفاده کردم ولی پاره شد و منی داخل واژن ریخته شد یک عدد قرص لونژیل 1.5 میلی گرم بعد از دو ساعت خورد ولی من به عملکرد قرص مشکوکم چون شرایط نگهداریش مناسب نبود و 2 ماه در داشبورد ماشین بود و آفتاب و دمای بالا ممکنه فاسد شده باشه. حلا سوالم اینه که احتمال دارد  قرص تاثیر نگذارد? الان که کمتر از 24 ساعت از نزدیکی میگذرد میتواند دوباره همان لونژیل 1.5 میلیگرم را استفاده کند یا خیر?

15. لطفا به سوالم جواب بدبد

سلام. من در دوران عقد هستم و یک بار 25 شهریور نزدیکی داشتم که روز 5 ام پریودم بود البته بدون دخول و آلت ایشون به آلتم برخورد کرد و مورد دوم 2 مهر ماه(که پریودم تموم شده بود) که باز هم دخولی صورت نگرفت ولی من میترسم منی وارد واژن شده باشه. من پریود منظمی ندارم و 16 مهر هم پریود شدم با این توضیحات آیا ممکنه که من باردار باشم چون خوندم که با وجود پریود بودن و داشتن بکارت امکان حاملگی هست آیا نیاز است که از بی بی چک استفاده کنم؟؟اینم بگم من از هیچ قرص جلوگیری استفاده نکردم.لطفا مرا راهنمایی فرمایید

.باید اضافه کنم که از بی بی چک در تاریخ های 21 و 22 مهر استفاده کردم و نتیجه منفی بود آیا امکان بارداری من وجود داره؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 58 از 92
رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید