شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی جنسی مرد و بارداری

1. سلام ، من به دلیل ناتوانی جنسی همسرم بعد ازدوسال ازدواج که هیچگونه دخولی نداشتیم حتی جزیی با جراحی پرده بکارتم رو برداشتم و به دلیل
    سن بالا39 دکتر پبشنهاد iui برای باردارشدن رو بهم داد و امروز انجام دادم ولی به دلیل اینکه
    تا کنون دخول نداشتم اینکار با درد شدیدی انجام شد و حالا منتظر نتبجه هستم البته گفتن بعد ui تا چندرور مرتب نزدیکی داشته باشبد که بدای من
    این امکان وجود نداره به دلبل مشگل شوهرم (بی میلی ، نداشتن نعوظ و انرال زودرس ) حالا چندتا سوال دارم 1) چه مراقبتهایی لارمه که کنم که باهمین بار باردار بشم ؟ 2) اگه نشد چه روشی وجود داره با توجه به سنم و اینکه باتوجه به سونو و بررسی وضعبت تخمدانهام و اینکه من شاید اصلا توی دسته نابارورها نباشم چه راهی مطمین تر از iui پبشنهاد میشه ؟ 3)آیا میشه چون من اصلا راببطه نداشتم خشکی واژنم هم به گفته دکترامروز شدیده میشه اینن روش ها با بیهوشی یا بیحسی انجام بشه ؟ خیلی نگرانم توروخدا راهنماییم کنید .س

2. درود بر شما

خانم عزيز

ممکن هست که همسر شما ناتوانی جنسی نداشته باشند که شما اينگونه بيان کرده ايد

شايد بدن شما برای ايشان تحريک کننده نيست
    و يا احتمالات ديگری وجود داشته باشد

به همين منظور بهتر است شما به يک مشاور روانشناس مراجعه کنيد که شايد مشکل نعوذ ايشان برطرف شده و به طور طبيعی بارداری صورت گيرد

شاداب باشيد

ژاسينا

3. سلام و سپاس به خاطر جواب ، ولی ما در این مدت انواع و اقسام دکتر و مشاور و اورولوژ و رابطه جنسیکلوژ و ... رفتیم و داروها و راهکارهای مختلف هم گرفتبم و موفق نشدیم البته همسربنده اردواج دومشون هست و در ازدواج قبلی هم همیین میسیله باعث جداییشون شده ، و درضمن بارها هم به خودم و هم به مشاور گفته که علیرغم علاقه شدیدش به من موفق نیست و همبن عدم موفقیت باعث سده که بی میلی جنسیش هم شدیدتر بشه . به نظرخودم دعدم مهارت در برقرار کردن ارتباط و آماده کردن من هم خودش مزید برعلت شده اگه سایت یا کتاب یا مرکزی در اصفهان میشناسید که این مهارتها رو آموزش بده ممنون میشم راهنمایی کنید

4. Ms_maryam54 نوشته است: سلام و سپاس به خاطر جواب ، ولی ما در این مدت انواع و اقسام دکتر و مشاور و اورولوژ و رابطه جنسیکلوژ و ... رفتیم و داروها و راهکارهای مختلف هم گرفتبم و موفق نشدیم البته همسربنده اردواج دومشون هست و در ازدواج قبلی هم همیین میسیله باعث جداییشون شده ، و درضمن بارها هم به خودم و هم به مشاور گفته که علیرغم علاقه شدیدش به من موفق نیست و همبن عدم موفقیت باعث سده که بی میلی جنسیش هم شدیدتر بشه . به نظرخودم دعدم مهارت در برقرار کردن ارتباط و آماده کردن من هم خودش مزید برعلت شده اگه سایت یا کتاب یا مرکزی در اصفهان میشناسید که این مهارتها رو آموزش بده ممنون میشم راهنمایی کنید

در اصفهان مرکزی نمی شناسم اما از مرکز ناباروری ابن سينا در تهران در مورد مراکز اصفهان سوال بفرماييد.

همونطور که از اظهارات شما مشخص هست اين موضوع يک مسئله روانی هست نه جسمی و می تونند با آموزش مهارت های ذهنی لازم به هدف مورد نظر دست پيدا کنند.

اين موضوع با دارو قابل حل نیست ، اين موضوع با حداقل 10 جلسه مشاوره روانشناسی نه روانپزشکی قابل حل هست.

من نمی خوام روشی رو اينجا به شما ارائه کنم اما برای اثبات صحبتم می نويسم که اگر يک دختر 20 ساله با اندام مناسب در عمل دخول به شما حضور داشته باشه با اطمينان می شه گفت که همسر شما نعوذ لازم رو خواهد داشت.

موفق باشيد

5. با  عرض سلام و خسته نباشید .من تازه با این سایت جالب اشنا شدم و از خدمتتون سوالی دارم.من حدود 6ساله که ازدواج کردم..حدود 3 سال پیش دو بار ای یو ای کردم.بار دوم گرفت یعنی پرید نشدم و تست بارداری دادم مثبت بود برای اطمینان بیشتر بعد از 72 ساعت دادن تست نتیجه 3برابر افزایش داشت.اما متاسفانه در 6 هفتگی لک دیدم سونو داخلی کردم و افتادم به خونریزی و نفهمیدن حامله بودم یا نتیجه امپول hcgبوده.نهایتا عید پارسال خودم به صورتطبیعی حامله شدم و در 8 هفتگی صدای قلبشو شنیدم اما در11هفتگی افتادم رو خ نریزی و گفتن در 10 هفتگی قلبش کار نکرده.الان دوروزه iuiکردم تعداد تخمکام زیاد بود اما یکم تخمدانام ضعیف بود که با سینال اف و hcgدکتر تشخیص دادن که تخمکام عالی شده 4 تا تخمک دو تا هر طرف با اندازه خوب.اما شوهرم هم چسبندگی اسپرم و هم سرعت کم داشت.الان دو روزه ای یو ای کردم.زیر دلم مثل موقع پریودی ورم کرده اما درد نداره و گاهی علایم پریودی رو دارم دست و پام سرد میشه.هنوز سینه هام درد نگرفته.خیلی استرس دارم.لطفا  راهنماییم کنید.علایم حاملگی بعد ای یو ای چیست و چه زمانی رخ میدهد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید