شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام

25سالمه و پریود منظم با سیکل 30روزه دارم
    . در تاریخ 29شهریور  یعنی 12روز بعد از شروع پریودم اقدام به بارداری کردم .یه نزدیکی دیگه در تاریخ 3مهر داشتم (به قصد بارداری) و در تاریخ12 مهر یعنی 6 روز زودتر از موعد پریودم خونریزی شروع شد.
    سوال اول )  چرا بعد از هر بار نزدیکی به قصد بارداری پریودم جلو میوفته ؟
    سوال دوم )  چند ماه دیگه باردار میشم؟

2. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Storm705 نوشته است: سلام.
    خسته نباشین.
    من ی رابطه از مقعد داشتم 1 ماه پیش از اون موقع تا حالا استرس دارم که نکنه باردار باشم بعد من 1 سری پریود 7 روزه شدم و دوباره الان بعد از گذشت 10 روز دوباره پریود شدم!! این سری خونش قهوه ای رنگه و الان 4 روزه پریودم!!
    ایا این طبعیی ای؟ یا باردارم؟ مشکل از چیه؟

بعد ی چیزه دیگم میخواستم بپرسم من میخواهم ازمایش خون بدم برای کمبود اهن ایا تو اون معلوم میشه باردارم یا نه؟

3. با اجازه کاربران با تجربه تر.دوست عزیز رابطه از معقد باعث بارداری نمیشه.معقد که به واژن و رحم راه نداره.مگر اینکه منی به دستگاه تناسلی شما رسیده باشه در اینصورت این احتمال وجود داره.اینکه پریود اول صورت گرفته تا اونجا که من یاد گرفتم از تو این سایت و فهمیدم پروید بعد از شک به بارداری = عدم بارداری به طور قطع و یقین , مگر اینکه دیگه یه اتفاق نادر باشه و اگر و اماها
    تو ازمایش اهن هم فکر نکنم سطح هورمونهای بارداری رو اندازه گیری کنن.شما برای فهمیدنش از راه ازمایش خون باید ازمایش بارداری یا همون بتارو انجام بدید

در کل نیازی به این همه استرس نیست پریودی دوم بعد از گذشت 10روز از پریود اول میتونه دلایل زیادی داشته باشه که ربطی به بارداری نداره.این لکه های قهوه ای رنگی که میگید میتونه از کیست یا هر تغییر هورمونی دیگه باشه و جای نگرانی از باب بارداری نیست به نظرم

در کل رابطه از مقعد موجب بارداری نمیشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با عرض سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم که پرده بکارتی سالم دارد و شروع آخرین خونریزشون در تاریخ 20  هم بود است و زمان خونریزیشان 8 تا 9 روز طول می کشد و دوره ای نامنظم دارد ( هر دوره کمترینش 25 روز و بیشترینش 30 روز طول می کشد) رابطه بدون دخول داشتم (رابطه 20 روز بعد از شروع خونریزیشان بود)  در ضمن اسپرم بر پشتشان ریخته شد ولی احتمال می دهم مقداری از اسپرم با واژنشان برخورد داشته باشد .
    آیا طبق این روزها امکان بارداری  وجود دارد؟
    اگر دارد چند درصد ؟
    آیا در روزهای تخمک گزاری بوده است این رابطه یا روزهای safe ؟
    آیا پرده بکارت ممکن است کمی از بارداری جلوگیری کند ؟

با تشکر
    لطفاً اگر می شود جواب سوالم را بدین

5. سلام خسته نباشید .
    من دوازده روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم رابطه داشتم .در حین رابطه من لباس زیر داشتم و نامزدم هم شلوار پاشون بود که ارضا شدند .من یادم نمیاد موقع ارضا اصلن روی من بودند یا نه چون به من نگفتند که ارضا شدند و من خیسی احساس نکردم چون لباس زیر خودم هم به خاطر ترشحات خودم خیس بود چند دقیقه بعد که کنارم دراز کشیده بودند چون مایع منی خیلی زیاد بود شلوارشون رو کاملن خیس کرده بود من متوجه شدم این اتفاق رو .ولی یادم نمیاد این خیسی به لباس زیر من هم خورده یا نه .الانم استرس دارم که ایا امکان داره باردار بشم ؟
    من حدود ده دقیقه بعد رفتم و خودم رو شستم و لباس زیرم رو هم بیرون اوردم .
    بعد یکساعت هم چهار قرص ال دی و دوازده ساعت بعد هم 4 تای دیگه خوردم .ایا با این تفاسیر امکانم بارداری هست ؟ دیروز که سه روز بعد از رابطه بود مایع شیری رنگی از من خارج میشد این مایع چی میتونه باشه؟

6. [quote="merseda"]سلام خسته نباشید .
    من دوازده روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم رابطه داشتم .در حین رابطه من لباس زیر داشتم و نامزدم هم شلوار پاشون بود که ارضا شدند .من یادم نمیاد موقع ارضا اصلن روی من بودند یا نه چون به من نگفتند که ارضا شدند و من خیسی احساس نکردم چون لباس زیر خودم هم به خاطر ترشحات خودم خیس بود چند دقیقه بعد که کنارم دراز کشیده بودند چون مایع منی خیلی زیاد بود شلوارشون رو کاملن خیس کرده بود من متوجه شدم این اتفاق رو .ولی یادم نمیاد این خیسی به لباس زیر من هم خورده یا نه .الانم استرس دارم که ایا امکان داره باردار بشم ؟
    من حدود ده دقیقه بعد رفتم و خودم رو شستم و لباس زیرم رو هم بیرون اوردم .
    بعد یکساعت هم چهار قرص ال دی و دوازده ساعت بعد هم 4 تای دیگه خوردم .ایا با این تفاسیر امکانم بارداری هست ؟ دیروز که سه روز بعد از رابطه بود مایع شیری رنگی از من خارج میشد این مایع چی میتونه باشه؟[

سلام دوست عزیز اگه صفحه اول این تایپک رو دیده باشین آقای دکتر مواردی که باعث بارداری نمی شه رو ذکر کردند که یکی از این موارد اینه که بارداری از روی لباس اتفاق نمی افته پس به خودتون استرس وارد نکنین و خوردن قرص خودش به نوعی باعث اختلال در هورمون های بدن و تاخیر و یا تقدم در پریودی می شه
    . موفق باشین

7. من 25 سالمه و جلوگیری طبیعی داریم حدود 2 هفته هیت که تخمدان سمت راستم درد ممتد داره البته شدید نیست . تقریبا یک هفته از پریود شدنم عقب افتاده مشکل چی میتونه باشه ترشحات بیشتری هم دارم غلیظ و سفید و بی بو

8. با سلام خدمت آقای دکتر
    یه سوال از حضورتون داشتم . من در سایتی خوندم که در زمان لانه گزینی تخم در رحم زن امکان داره که حالتی شبیه پریودی برای زن بوجود بیاد و خونریزی و درد داشته باشه . یه موردی هست که ذهنم رو دگیر کرده من پریودی منظم دارم یعنی از روز اول پریودی تا زمان بعدی معمولا بین 27 تا 30 روز هست . در تاریخ17 / 5 پریودیم شروع و تا 23 ادامه داشت و در تاریخ 3 / 6 با همسرم رابطه محافظت نشده داشتم که انزال ایشون کامل در واژن اتفاق افتاد . پریودی بعدی 12 / 6 اتفاق افتاد که از چند روز قبلش درد و لکه بینی داشتم و چیزی که هیچ وقت سابقه نداشتم اینه که معمولا روز 4 پریودی به بعد خونریزی قطع میشه و تا روز 6 و 7 در حد لکه بینی هست ولی در این مورد الان که روز پنجم هست باز هم همچنان خونریزی ادامه داره . این علایم ناشی از چی هست .آیا امکان بارداری وجود داره . امکان داره که این خونریزی ناشی از لانه گزینی باشه . ممنون میشم اگه کمکم کنید.

9. سلام دوست عزیز . اگر که بیشتر از ده از پریودی تون گذشت یه تست بده . در این روش چون از هیچ نوع روش جلوگیری از بارداری استفاده میشه امکان بارداری نسبت به روش های دیگه تقریبا زیادتر هست که البته بستگی داره که رابطه شما در زمان پرخطر بوده یا نه یعنی در زمان تخمک گذاری بوده . در صورت منفی بودن تست بارداری بهتره که به متخصص مراجعه کنین. انشالله که مشکل خاصی نباشه. موفق باشین

10. khanomi25 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر
    یه سوال از حضورتون داشتم . من در سایتی خوندم که در زمان لانه گزینی تخم در رحم زن امکان داره که حالتی شبیه پریودی برای زن بوجود بیاد و خونریزی و درد داشته باشه . یه موردی هست که ذهنم رو دگیر کرده من پریودی منظم دارم یعنی از روز اول پریودی تا زمان بعدی معمولا بین 27 تا 30 روز هست . در تاریخ17 / 5 پریودیم شروع و تا 23 ادامه داشت و در تاریخ 3 / 6 با همسرم رابطه محافظت نشده داشتم که انزال ایشون کامل در واژن اتفاق افتاد . پریودی بعدی 12 / 6 اتفاق افتاد که از چند روز قبلش درد و لکه بینی داشتم و چیزی که هیچ وقت سابقه نداشتم اینه که معمولا روز 4 پریودی به بعد خونریزی قطع میشه و تا روز 6 و 7 در حد لکه بینی هست ولی در این مورد الان که روز پنجم هست باز هم همچنان خونریزی ادامه داره . این علایم ناشی از چی هست .آیا امکان بارداری وجود داره . امکان داره که این خونریزی ناشی از لانه گزینی باشه . ممنون میشم اگه کمکم کنید.

خانومی شما که ماشاله متخصصی خودت .خون لانه گزینی بیشتر از یکروز نیست اولن .مسله بعدی این هست که بسیار کم و چیزی شبیه لکه بینی اول یا اواخر پریودی هست .خونریزیهای بیشتر که سرموعد هم اتفاق بیافته همون پریود هست و ربطی به لانه گزینی نداره

11. با سلام

25سالمه و پریود منظم با سیکل 30روزه دارم
    . در تاریخ 29شهریور  یعنی 12روز بعد از شروع پریودم اقدام به بارداری کردم .یه نزدیکی دیگه در تاریخ 3مهر داشتم (به قصد بارداری) و در تاریخ12 مهر یعنی 6 روز زودتر از موعد پریودم خونریزی شروع شد.
    سوال اول )  چرا بعد از هر بار نزدیکی به قصد بارداری پریودم جلو میوفته ؟
    سوال دوم )  چند ماه دیگه باردار میشم؟

12. توروخدا جوابم بدید یه بار پرسیدم سوالم جواب ندادید
    سلام،من دکتر غدد برام قرص سیپروترون کامپاند تجویز کرده بود بخاطر موهای زاید من از اثر ضدبارداری این قرص اطلاعی نداشتم به طوری که روز سیزدهم مصرف قرص من رابطه محافظت نشده داشتم که دوساعت بعد از رابطه دوعدد قرص اچ دی و دوازده ساعت بعد دو عدد دیگر خوردم آیا مشکلی ایجاد نمیشود چون همزمان با مصرف سیپروترون اچ دی را به صورت اورژانسی مصرف کردم آیا از بارداری جلوگیری میشود؟

13. سلام من 27 سال سن دارم
    1:طول دوره 28 روزه است .2: دوره خونریزی 7 روزه است. 3:آخرین بار 93/07/12 خونریزی من شروع شد . 4:در تاریخ 93/06/26 رابطه جنسی داشتم . 5:
    رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.6:و دقیقای 5 دقیقه بعد از روش اورژانسی استفاده شد و 2 عدد قرص hd استفاده کردم و 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر . 7: الان 6 روز از تاریخ قاعدگی گذشته و زعفران به مدت 2 روز استفاده کردم اما خونریزی نداشته ام
    آیا من حامله هستم؟

14. ID_roshanak نوشته است: سلام من 27 سال سن دارم
    1:طول دوره 28 روزه است .2: دوره خونریزی 7 روزه است. 3:آخرین بار 93/07/12 خونریزی من شروع شد . 4:در تاریخ 93/06/26 رابطه جنسی داشتم . 5:
    رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.6:و دقیقای 5 دقیقه بعد از روش اورژانسی استفاده شد و 2 عدد قرص hd استفاده کردم و 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر . 7: الان 6 روز از تاریخ قاعدگی گذشته و زعفران به مدت 2 روز استفاده کردم اما خونریزی نداشته ام
    آیا من حامله هستم؟

عزیزم شما میگی 12 /7 پریود شدی البته گمونم تو نوشتن تاریخ با توجه به بقیه نوشتار اشتباه کردی .
    قرض اگر به روش صحیح استفاده بشه 97 درصد مانع بارداری هست برا اون سه درصدم شش روز زمان خوبی هست برا ازمایش دادن یا استفاده از بی بی چک انجام بده تا خیالت راحت بشه و استرس نداشته باشی

15. mrs_fateme نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    blackwidow نوشته است: سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

پریود ۲۰ اگوست به معنی عدم بارداری شماست.

درسته ولی هرچی بیشتر پست های قبلی رو میخوندم بیشتر مشکوک میشدم که شاید خون لانه گزینی بوده چون به سنگینی همیشه نبود. ولی لانه گزینی که بعد 3 هفته نمیشه؟

در هر حال برای رفع استرسم آزمایش خون دادم و منفی بود. اما رسما دو هفته گذشته و من جز تیر کشیدن های گاه به گاه شکمم و سینم هیچ اثری جز پریود ندیدم البته جز food craving خیلی خیلی شدید که باز احتمال میدم عصبی باشه.

من سابقه همچین تاخیری نداشتم. لازمه به پزشک مراجعه کنم؟ یا صبر کنم تا ماه آینده؟

میشه لطفا جواب من رو بدین؟

ببینین از آخرین رابطه من بیشتر از دو ماه داره میگذره. وقتی آزمایش خون شنبه پیشم منفی بوده دیگه لازم نیست نگران باشم؟ لازمه تکرار کنم آزمابش رو؟
    و من جواب آزمایش رو تلفنی پرسیدم و مسئول آزمایشگاه صرفا گفت منفیه. اگه مشکوک بود تذکر میداد دیگه نه؟

سلام دوست من
    نگران نباشید. احتمال بارداری وجود نداره

سلام

من حتما این هفته به پزشک مراجعه میکنم که دیگه هی سوال تکراری نپرسم. اما این رو هم ببخشید

پس با این حساب آزمایش بعد 2 ماه نشون میداده دیگه؟ پس چرا گفته میشه بین 7 تا 10 روز بعد تاخیر پریود؟ 10 روز پس حداکثر نیست اینجا و هورمون باز هم افزایش پیدا میکنه؟

چقدر ممکنه جوابش غلط باشه؟ من چند روزه نشانه های پریود رو دارم، درد کمر و سینه. البته اگه پریودم سر وقت اتفاق میفتاد الان باید در روزهای تخمک گذاری میبودم، ممکنه مربوط به اون باشه؟

آخرین خون ریزی من بعد از رابطه 3 هفته بعد اتفاق افتاد مثلا 1-2 روز زودتر از تاریخی که باید پریود میشدم که کمی شک داشتم به خون لانه گزینی، ول لانه گزینی با این فاصله که رخ نمیده؟

ممنون : (

دوست من :
    1- همون اولین پریود شما دلیل بر عدم بارداری هست.
    2- زمان 7-10 روز تاخیر در پریود  حداقل زمانی هست که آزمایش بارداری رو نشون میده. و اگر بعد از 2 ماه نتیحه آز شما منفی بوده، پس جای نگرانی نیست.
    3- پیشنهاد میکنم استرس رو از خودتون دور کنید تا سیکلتون سر موعد خودش شروع بشه.

سلام

من شنبه وقت دکتر دارم اما نتونستم طاقت بیارم و نپرسم..

کمتر از یک هفته به موعد پریود بعدی من مونده. امروز رابطه داشتم و بعدش لکه بینی و کمی خون ریزی. جایی خوندم که این میتونه از علائم بارداری باشه.. امکانش هست؟! یا ممکنه رابطه جنسی پریودم رو جلو انداخته باشه؟!!

ممنون دارم دیوانه میشم. ممکنه جواب آز بتا غلط بوده باشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 57 از 92
رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید