شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. Fatima_69 نوشته است: سلام … من چندسال پیش انگشتمو وارد واژنم کردم حدود ۱۳ ۱۴ ساله بودم … میخواستم ببینم چجوریه ! (اطلاعات درستی که به ادم نمی دن ) ولی دستم به هیچی نخورد و درد و خونریزی هم نداشتم … ولی بعدها خیلی تو استرس بودم … تا اینکه رفتم دکتر دکتر بعد از معاینه گفت پرده ات حلقویه ولی خیلی بازه و باید مواظب باشی چون چیزی تا دیواره نمونده (یه سوال داشتم مگه حلقوی پاره میشه که میگه مواظب باش ؟!!! ) گفتش که خونریزی هم نخواهی داست چون ارتجاعی و باید قبل ازازدواج گواهی بگیری که فکری در موردت نکنن … چیزی که منو به شک انداخت این بودکه هر چی گفتم الان شما به من گواهی میدین واین حرفا ؟! پیچوند … گفت الان که تنهایی و اینا باید با شوهرت بیای و اینا … گفتم حالا واسه چند سال دیگه گفت حالا تا چند سال دیگه کی مرده کی زنده ؟؟ و باید اوموقع هم ببینمو بالاخره یه چیزه چشمیه و این حرفا
    حتی پاسم هم نداد به یه دکتر دیگه … ولی این پیچوندنش شک به دلم انداخت که شاید شک داره و به خاطر استرسم بهم اینجوری گفته … واقعا اصلا دوست ندارم پیش یه دکتر دیگه برم
    حرف این دکتر درسته ؟!! (متخصص بود )

خوب ایشون منظورش این بوده که زمان ازدواج مراجعه کن
    ممکنه شما ببری و تاریخش رو در آینده عوض کنی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام بچه ها من کاربر جدیدم
    حدود چند ماه با دوست پسرم رابطه داشتم د صورتی که قبلش اصلا رابطه ای از جلو نداشتم
    رابطه ما درحد دخول آلت تا نصفه بود که نمیذاشتیم زیاد جلو بره
    بعداز یه مدت شک کردم پیش یه دکتر زنان بداخلاق رفتم که آقای سن بالایی هم بودن...
    گفت پرده حلقوی هستش و یه مقدار آسیب دیده و یه مقداریش رفته ولی کامل پاره نشده
    هرچی ازش سوال میپرسیدم زورش میومد جواب بده
    من تا به یاد دارم از نوجوانی انگشتم به راحتی داخل میرفت با این که تنگ بود
    هرسری که ما رابطه داریم خیلی دهنه تنگه و به سختی میره داخل
    به نظرتون من پرده دارم و این که دکتره میخواسته منو بترسونه؟
    چون من تمام ماجرا رو براش گفتم خیلی میترسم....
    و این که توی رابطه وقتی پاهامو بالا میگیرفتم آلت زیاد جلو نمیرفت و به یه جایی برخورد میکرد
    کمکم کنید دکتر راست گفته یا نه...؟ اصلا ارتجاعی هست یا حلقوی ساده؟
    الان که میخوام ازدواج کنم خانواده طرفم میخوان باهام بیان دکتر(رسم مزخرف قدیمی)
    اگه دکتره درست گفته باشه تو معاینه میفهمن رابطه داشتم؟میشه گفت از چیز دیگه ای بوده؟ چون خودارضایی زیاد داشتم

3. Elsa2169 نوشته است: سلام بچه ها من کاربر جدیدم
    حدود چند ماه با دوست پسرم رابطه داشتم د صورتی که قبلش اصلا رابطه ای از جلو نداشتم
    رابطه ما درحد دخول آلت تا نصفه بود که نمیذاشتیم زیاد جلو بره
    بعداز یه مدت شک کردم پیش یه دکتر زنان بداخلاق رفتم که آقای سن بالایی هم بودن...
    گفت پرده حلقوی هستش و یه مقدار آسیب دیده و یه مقداریش رفته ولی کامل پاره نشده
    هرچی ازش سوال میپرسیدم زورش میومد جواب بده
    من تا به یاد دارم از نوجوانی انگشتم به راحتی داخل میرفت با این که تنگ بود
    هرسری که ما رابطه داریم خیلی دهنه تنگه و به سختی میره داخل
    به نظرتون من پرده دارم و این که دکتره میخواسته منو بترسونه؟
    چون من تمام ماجرا رو براش گفتم خیلی میترسم....
    و این که توی رابطه وقتی پاهامو بالا میگیرفتم آلت زیاد جلو نمیرفت و به یه جایی برخورد میکرد
    کمکم کنید دکتر راست گفته یا نه...؟ اصلا ارتجاعی هست یا حلقوی ساده؟
    الان که میخوام ازدواج کنم خانواده طرفم میخوان باهام بیان دکتر(رسم مزخرف قدیمی)
    اگه دکتره درست گفته باشه تو معاینه میفهمن رابطه داشتم؟میشه گفت از چیز دیگه ای بوده؟ چون خودارضایی زیاد داشتم

اگه آلت نصفه داخل میشده شما پردتونو از دست دادین دوست عزیز.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. sara9393

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من با توجه به اون مطالبی ک گفتم در زمان بچگی ماژیک فرو کردم وخون دیدم  چند بار هم خود ارضایی داشتم دکتری هم که رفتم متخصص بود و گفته ک سالم هستم البته خیلی اهسته به دستیارش گفت ک اسیب دیده ولی به خودم گفت که سالمه با وجود این حرف امکان داره پردم سالم باشه و از نوع ارتجاعی؟

5. badomak نوشته است:
    minoo399 نوشته است: سلام من چند روز پیش با نامزدم رابطه از جلو داشتم و من خونریزی داشتم..
    البته ایشون با کاندوم اینکار رو انجام داد. الان در اثر اختلافاتی بهم زدیم نامزدی رو ...
    ایا میتونم با مراجعه به پزشک قانونی با توجه به استفاده از کاندوم ثابت کنم ایشون پرده من رو زده و دخول کرده ؟

تا اونجایی که میدونم فکر نکنم بشه همچین چیزی رو ثابت کرد!
    بهتره باهاشون مشورت کنید تا دیرتر نشده اگه راه حلی دارند انجام دهند

سلام
    اخه تو سایت شما چندین بار دیددم فرمودید که تا چند روز فرصت داریم با مراجعه به پزشک قانونی ثابت کنم .. در ضمن فرموده بودید که با اندازه گیری الت طرف میشه فهمید که بوده ...
    یا شاید چون کاندوم استفاده کرده نمیشه ؟؟؟

6. minoo399 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    minoo399 نوشته است: سلام من چند روز پیش با نامزدم رابطه از جلو داشتم و من خونریزی داشتم..
    البته ایشون با کاندوم اینکار رو انجام داد. الان در اثر اختلافاتی بهم زدیم نامزدی رو ...
    ایا میتونم با مراجعه به پزشک قانونی با توجه به استفاده از کاندوم ثابت کنم ایشون پرده من رو زده و دخول کرده ؟

تا اونجایی که میدونم فکر نکنم بشه همچین چیزی رو ثابت کرد!
    بهتره باهاشون مشورت کنید تا دیرتر نشده اگه راه حلی دارند انجام دهند

سلام
    اخه تو سایت شما چندین بار دیددم فرمودید که تا چند روز فرصت داریم با مراجعه به پزشک قانونی ثابت کنم .. در ضمن فرموده بودید که با اندازه گیری الت طرف میشه فهمید که بوده ...
    یا شاید چون کاندوم استفاده کرده نمیشه ؟؟؟

دوست عزیز، چرا فرصتو از دست میدین؟؟؟؟
    در اولین فرصت به پزشک قانونی مراجعه کنید تا اگه هنوز میشه این قضیه رو ثابت کرد این کارو بکنید. منتظر جواب بقیه نشین. برید پزشک قانونی و خودتون بپرسین. من فک میکنم امکانش هست ولی به شرطی که دیر نشه.

7. نقل قول:
    خوب ایشون منظورش این بوده که زمان ازدواج مراجعه کن
    ممکنه شما ببری و تاریخش رو در آینده عوض کنی

نه اخه گفتم اگه چند سال دیگه بیام ...
    ولی حتی بهم نگفت خراشیدگی دارم یا یه کم اسیب دیده ... ولی خب گفتم حتما مطمئن نیست که اینجوری میگه
    یعنی لازم نیست پیش یه دکتر دیگه برم ؟؟
    و این باز بودنش مشخصه که مادر زادیه دیگه ... نه ؟!!

8. sara9393

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من چند وقتی است که در روی الت تناسلی ام جوش درد ناک ایجاد شده میخواستم بدونم که چرا این اتفاق افتاده و درمان اون چیه و ایا این جوش ها خطر ناک هستن ؟؟؟

9. سلام من یه رزمی کارم(دفاع شخصی کارمیکنم)حدود 2ساله...2روز پیش که 180 میخواستم باز کنم درد شدیدی در ناحیه دستگاه تناسلی داشتم 1ساعت بعد این درد در ناحیه کمرم و پاهام احساس شد.هیچ خونریزی هم نداشتم.میخواستم بدونم ممکنه بکارتم اسیب دیده باشه؟؟ با تشکر

10. sanaz_lover نوشته است: سلام من یه رزمی کارم(دفاع شخصی کارمیکنم)حدود 2ساله...2روز پیش که 180 میخواستم باز کنم درد شدیدی در ناحیه دستگاه تناسلی داشتم 1ساعت بعد این درد در ناحیه کمرم و پاهام احساس شد.هیچ خونریزی هم نداشتم.میخواستم بدونم ممکنه بکارتم اسیب دیده باشه؟؟ با تشکر

آحتمالش کمه
    باید معاینه بشید تا دقیقا مشخص بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام خسته نباشید من چند شب یش رابطه داشتم فقط از طریق لاپایی یه مرتبه با برخورد التش به التم احساس سوزشی در قسمت التم در ناحیه وا

ژنم

پیدا کردم و دیگر ادامه ندادم ولی دخول نبود بعد سوزشش فقط در ان لحظه بود تا موقعی که موقع دفع ادرار سوزشی هم در ان ناحیه پیدا کردم و بعد خوب شدم ولی میترسم ایا امکان پارگی پرده هست اصلا نمیدونم پرده کجاست چقدر تا ورودی وا

ژن فاصله داره ایا از راه لاپایی و برخورد با التم که احساس سوزش پیدا کردم امکان پارگی هست؟تو رو خدا جواب بدین

12. سلام خسته نباشی
    من دوتا نگرانی خیلی بزرگ دارم
    لطفا اگ میشه زاهنماییم کنید.
    1)
    من لب داخلی آلت تناسلیم خیلی بیرون از لب خارجی است درواقع خیلی شل و آویزونه.......من همش26هستم.رابطه جنسی هم ندارم.......
    آیا این طبیعی؟
    2) آلت تناسلیم خیلی سبزه و تیره است؟گاری هست؟اگ ب دکتر پوست مراجعه کنم فایده ای داره.....

13. سلام خسته نباشید من جوابی برای سوالم دریافت نکردم چندوقت پیش من رابطه ای در حد لاپایی داشتم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت و یک مرتبه سوزشی در وا

ژنم پیدا کردم و ترسیدم و ادامه ندادم و دیگه سوزش همون موقع بود بعد با رفتن دستشویی هنگام ادرار سوزشی حس کردم و فقط همین یک بار بود با دست گذاشتم بین ناحیه بین مقعد و وا

ژن که کمی فاصله هست احساس درد کردم و فردای ان روز دیگر هیچ درد و سوزشی نداشتم ایا امکان اسیب به پرده وجود داره با اینکه هیچ دخولی نداشتم یا در اثر سایش اطراف دهانه است خیلی میترسم تو را خدا جواب بدین

14. deltangi10 نوشته است: سلام خسته نباشید من جوابی برای سوالم دریافت نکردم چندوقت پیش من رابطه ای در حد لاپایی داشتم ولی هیچ دخولی صورت نگرفت و یک مرتبه سوزشی در واژنم پیدا کردم و ترسیدم و ادامه ندادم و دیگه سوزش همون موقع بود بعد با رفتن دستشویی هنگام ادرار سوزشی حس کردم و فقط همین یک بار بود با دست گذاشتم بین ناحیه بین مقعد و واژن که کمی فاصله هست احساس درد کردم و فردای ان روز دیگر هیچ درد و سوزشی نداشتم ایا امکان اسیب به پرده وجود داره با اینکه هیچ دخولی نداشتم یا در اثر سایش اطراف دهانه است خیلی میترسم تو را خدا جواب بدین

سلام
    به این شکل نمی‌شه نظر قطعی داد و باید معاینه صورت بگیره.
    با این حال اگه مطمئنید دخول به هیچ وجه صورت نگرفته ممکنه سوزش به علت ساییده شدن اون منطقه بوده باشه.
    ولی در غیر این صورت و اگه حین رابطه در اثر فشار، آلت کمی هم به داخل رفته باشه احتمال آسیب‌دیدگی بکارت هست.

15. leila_ahw2 نوشته است: سلام خسته نباشی
    من دوتا نگرانی خیلی بزرگ دارم
    لطفا اگ میشه زاهنماییم کنید.
    1)
    من لب داخلی آلت تناسلیم خیلی بیرون از لب خارجی است درواقع خیلی شل و آویزونه.......من همش26هستم.رابطه جنسی هم ندارم.......
    آیا این طبیعی؟
    2) آلت تناسلیم خیلی سبزه و تیره است؟گاری هست؟اگ ب دکتر پوست مراجعه کنم فایده ای داره.....

سلام
    هر دو مورد طبیعیه و جای نگرانی نداره. در مورد لب‌ها اگه خیلی این حالت شدیده و خیلی حساسیت دارید می‌تونید به پزشک مراجعه کنید و اگه خواستید جراحی کنید. که به شخصه پیشنهاد می‌کنم با جستجوی این مطلب توی انجمن نظرات مختلف رو بخونید و از حساسیتتون در این مورد کم کنید.
    ظاهر این ناحیه بر خلاف تصوری که معمولاً وجود داره اهمیت چندانی نداره در رابطه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 25
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید