شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید من 30مرداد پریود شدم.16شهریور با نامزدم رابطه از پشت داشتیم.ایشون منی رو داخل مقعد ریختن.ولی بعد نزاشت به واژن برسه وپشتو با دستمال تمیز کرد وبعد هم خودم سریع رفتم شستم.متاسفانه از قرص هم استفاده نکردم.تا الان که11مهر هست پریود نشدم.بنظرتون احتمال بارداری هست؟
    لطفا زودتر جواب بدین.
    اگه هست از کجا مطمین شم.ممنون

سلام دوست من
    شما در مورد منظم یا نامنظم بودن سیکلهای پریودتون و طول دوره چیزی ننوشتید !!!
    به هرحال به طور معمول با نزدیکی از پشت و نرسیدن منی به واژن امکان بارداری وجود نداره !
    اما اگر فکر میکنید الان 10 روز از ناریخی که باید پریود میشدید گذشته بد نیست یه آز بتا بدید تا خیالتون راحت یشه !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. blackwidow نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    blackwidow نوشته است: سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

پریود ۲۰ اگوست به معنی عدم بارداری شماست.

درسته ولی هرچی بیشتر پست های قبلی رو میخوندم بیشتر مشکوک میشدم که شاید خون لانه گزینی بوده چون به سنگینی همیشه نبود. ولی لانه گزینی که بعد 3 هفته نمیشه؟

در هر حال برای رفع استرسم آزمایش خون دادم و منفی بود. اما رسما دو هفته گذشته و من جز تیر کشیدن های گاه به گاه شکمم و سینم هیچ اثری جز پریود ندیدم البته جز food craving خیلی خیلی شدید که باز احتمال میدم عصبی باشه.

من سابقه همچین تاخیری نداشتم. لازمه به پزشک مراجعه کنم؟ یا صبر کنم تا ماه آینده؟

میشه لطفا جواب من رو بدین؟

ببینین از آخرین رابطه من بیشتر از دو ماه داره میگذره. وقتی آزمایش خون شنبه پیشم منفی بوده دیگه لازم نیست نگران باشم؟ لازمه تکرار کنم آزمابش رو؟
    و من جواب آزمایش رو تلفنی پرسیدم و مسئول آزمایشگاه صرفا گفت منفیه. اگه مشکوک بود تذکر میداد دیگه نه؟

سلام دوست من
    نگران نباشید. احتمال بارداری وجود نداره

3. mrs_fateme نوشته است:
    Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید من 30مرداد پریود شدم.16شهریور با نامزدم رابطه از پشت داشتیم.ایشون منی رو داخل مقعد ریختن.ولی بعد نزاشت به واژن برسه وپشتو با دستمال تمیز کرد وبعد هم خودم سریع رفتم شستم.متاسفانه از قرص هم استفاده نکردم.تا الان که11مهر هست پریود نشدم.بنظرتون احتمال بارداری هست؟
    لطفا زودتر جواب بدین.

سلام دوست من
    به هرحال به طور معمول با نزدیکی از پشت و نرسیدن منی به واژن امکان بارداری وجود نداره !
    اما اگر فکر میکنید الان 10 روز از ناریخی که باید پریود میشدید گذشته بد نیست یه آز بتا بدید تا خیالتون راحت یشه !

ببخشید دوره های پریودم اکثرا5روزه ومنظمه.ببخشید نظرتون در مورد بی بی چک چیه؟
    درست نشون میده یا نمیشه اعتماد کرد؟

4. Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید من 30مرداد پریود شدم.16شهریور با نامزدم رابطه از پشت داشتیم.ایشون منی رو داخل مقعد ریختن.ولی بعد نزاشت به واژن برسه وپشتو با دستمال تمیز کرد وبعد هم خودم سریع رفتم شستم.متاسفانه از قرص هم استفاده نکردم.تا الان که11مهر هست پریود نشدم.بنظرتون احتمال بارداری هست؟
    لطفا زودتر جواب بدین.

با توجه به زمان رابطه که در زمان احتمالی تخمک گذاری بوده ه احتمال بارداری وجود داره
    پیشنهاد میشه تست بتا رو انجام بدید

5. Ms_elham68 نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    Ms_elham68 نوشته است: سلام.ببخشید من 30مرداد پریود شدم.16شهریور با نامزدم رابطه از پشت داشتیم.ایشون منی رو داخل مقعد ریختن.ولی بعد نزاشت به واژن برسه وپشتو با دستمال تمیز کرد وبعد هم خودم سریع رفتم شستم.متاسفانه از قرص هم استفاده نکردم.تا الان که11مهر هست پریود نشدم.بنظرتون احتمال بارداری هست؟
    لطفا زودتر جواب بدین.

سلام دوست من

منظور از طول دوره شروع تا شروع سیکل تون هست !! نه روزهایی که پریود هستید.
    در مورد بی بی چک، می تونید استفاده کنید و معمولی به منفی بودن جوابش بیشتر از مثبت بودن اون میشه اعتماد کرد. یعنی اگر منفی بود که هیچ ولی اگر مثبت بود باید آز بتا بدید تا مطمان بشید.

6. سلام
    من دوره پریودیم بین 26 تا 27 روز متفاوته قصد بارداری دارم میخوام بدونم دقیقا از چه زمانی مناسبتر هست که جلوگیری نداشته باشم و چکار کنم که اسپرم ضعیف نشه چون دکتر در زمان تخمک گزاری یک شب درمیون نزدیکی را توصیه کرده.

7. سلام بچه ها ابجى من  24 نزىکى داشت قرص اورژانس خورد 27 پرىود شد سوم پاک شد. الان امروز باز نزدىکى داشته با شوهرش اماچون قصد باردار شدن نداره مىتونه دوباره از روش اورزانس استفاده کنه چون تو دوره پر خطره ؟
    کاندوم استفاده کردند اما حدس مىزنه موقع اتمام کار کمى منى با واژنش تماس سطحى داشته هر چند مطمن نىست
    سوال اصلى
    قرص اورزانس با توجه به استفاده توى تارىخ دکر شده اثر داره؟

8. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید.
    من با نامزدم 1 ماه پیش نزدیکی داشتم بعد ایشون نزدیکای 20 شهریور 21 شهریور 2 روز خونریزی داشتن ولی خونریزی به اندازه ی موقع پریود نبوده و رنگ تقریبا نارنجی و زرد بود. بعد ایشون 29 شهریور دیگه پریود شدن و به مدت 7 روز خونریزی داشتن دقیقا عین پریود بعد حالا دوباره امروز یعنی 12 مهر دوباره از اون خونریزی هایی کردن که نارنجی رنگ هست. ایا باردارن؟ یا بارداری منتفیه؟ مشکل از چیه؟
    درضمن 24 25 شهرویرم بی بی چک گذاشتیم منفی بود

9. با سلام

25سالمه و پریود منظم با سیکل 30روزه دارم
    . در تاریخ 29شهریور  یعنی 12روز بعد از شروع پریودم اقدام به بارداری کردم .یه نزدیکی دیگه در تاریخ 3مهر داشتم (به قصد بارداری) و در تاریخ12 مهر یعنی 6 روز زودتر از موعد پریودم خونریزی شروع شد.
    سوال اول )  چرا بعد از هر بار نزدیکی به قصد بارداری پریودم جلو میوفته ؟
    سوال دوم )  چند ماه دیگه باردار میشم؟

10. mrs_fateme نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

درسته ولی هرچی بیشتر پست های قبلی رو میخوندم بیشتر مشکوک میشدم که شاید خون لانه گزینی بوده چون به سنگینی همیشه نبود. ولی لانه گزینی که بعد 3 هفته نمیشه؟

در هر حال برای رفع استرسم آزمایش خون دادم و منفی بود. اما رسما دو هفته گذشته و من جز تیر کشیدن های گاه به گاه شکمم و سینم هیچ اثری جز پریود ندیدم البته جز food craving خیلی خیلی شدید که باز احتمال میدم عصبی باشه.

من سابقه همچین تاخیری نداشتم. لازمه به پزشک مراجعه کنم؟ یا صبر کنم تا ماه آینده؟

ببینین از آخرین رابطه من بیشتر از دو ماه داره میگذره. وقتی آزمایش خون شنبه پیشم منفی بوده دیگه لازم نیست نگران باشم؟ لازمه تکرار کنم آزمابش رو؟
    و من جواب آزمایش رو تلفنی پرسیدم و مسئول آزمایشگاه صرفا گفت منفیه. اگه مشکوک بود تذکر میداد دیگه نه؟

سلام دوست من

سلام

من حتما این هفته به پزشک مراجعه میکنم که دیگه هی سوال تکراری نپرسم. اما این رو هم ببخشید

پس با این حساب آزمایش بعد 2 ماه نشون میداده دیگه؟ پس چرا گفته میشه بین 7 تا 10 روز بعد تاخیر پریود؟ 10 روز پس حداکثر نیست اینجا و هورمون باز هم افزایش پیدا میکنه؟

چقدر ممکنه جوابش غلط باشه؟ من چند روزه نشانه های پریود رو دارم، درد کمر و سینه. البته اگه پریودم سر وقت اتفاق میفتاد الان باید در روزهای تخمک گذاری میبودم، ممکنه مربوط به اون باشه؟

آخرین خون ریزی من بعد از رابطه 3 هفته بعد اتفاق افتاد مثلا 1-2 روز زودتر از تاریخی که باید پریود میشدم که کمی شک داشتم به خون لانه گزینی، ول لانه گزینی با این فاصله که رخ نمیده؟

ممنون : (

11. blackwidow نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    blackwidow نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

سلام دوست من

سلام

من حتما این هفته به پزشک مراجعه میکنم که دیگه هی سوال تکراری نپرسم. اما این رو هم ببخشید

پس با این حساب آزمایش بعد 2 ماه نشون میداده دیگه؟ پس چرا گفته میشه بین 7 تا 10 روز بعد تاخیر پریود؟ 10 روز پس حداکثر نیست اینجا و هورمون باز هم افزایش پیدا میکنه؟

چقدر ممکنه جوابش غلط باشه؟ من چند روزه نشانه های پریود رو دارم، درد کمر و سینه. البته اگه پریودم سر وقت اتفاق میفتاد الان باید در روزهای تخمک گذاری میبودم، ممکنه مربوط به اون باشه؟

آخرین خون ریزی من بعد از رابطه 3 هفته بعد اتفاق افتاد مثلا 1-2 روز زودتر از تاریخی که باید پریود میشدم که کمی شک داشتم به خون لانه گزینی، ول لانه گزینی با این فاصله که رخ نمیده؟

ممنون : (

دوست من :
    1- همون اولین پریود شما دلیل بر عدم بارداری هست.
    2- زمان 7-10 روز تاخیر در پریود  حداقل زمانی هست که آزمایش بارداری رو نشون میده. و اگر بعد از 2 ماه نتیحه آز شما منفی بوده، پس جای نگرانی نیست.
    3- پیشنهاد میکنم استرس رو از خودتون دور کنید تا سیکلتون سر موعد خودش شروع بشه.

12. azadeh_j نوشته است: سلام
    من دوره پریودیم بین 26 تا 27 روز متفاوته قصد بارداری دارم میخوام بدونم دقیقا از چه زمانی مناسبتر هست که جلوگیری نداشته باشم و چکار کنم که اسپرم ضعیف نشه چون دکتر در زمان تخمک گزاری یک شب درمیون نزدیکی را توصیه کرده.

سلام دوست من :

1- زمان پر خطر در دوره قاعدگی- در فردی سالم باقاعدگی منظم 28 روزه – بین روزهای 11 تا 17 می باشد یعنی اگر در این روزهانزدیکی محافظت نشده داشتید، احتمال بارداری زیاد است.

2– به طور معمول اگر فردی قاعدگی تقریبا منظم دارد می تواند با کمکردن عدد 11 از بلندترین دوره قاعدگی و عدد 18 از کوتاه ترین آن، دوره پرخطر (زمان تخمک گذاری) را مشخص کند مثلا اگر فردی دارای بلندترین د وره 32روزه و کوتاه ترین دوره 28 روزه باشد ، دوره پر خطر وی از روز 10 تا روز21 خواهد بود. (مبنای روزها از زمان اولین روز وقوع خونریزی محاسبه میشود).

13. mrs_fateme نوشته است:
    Ms_elham68 نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    لطفا زودتر جواب بدین.

سلام دوست من

منظور از طول دوره شروع تا شروع سیکل تون هست !! نه روزهایی که پریود هستید.
    در مورد بی بی چک، می تونید استفاده کنید و معمولی به منفی بودن جوابش بیشتر از مثبت بودن اون میشه اعتماد کرد. یعنی اگر منفی بود که هیچ ولی اگر مثبت بود باید آز بتا بدید تا مطمان بشید.

با سلام وس÷اس از ÷اسخ دوستان.ببخشید من دوبار بی بی چک تست کردم ودر هر دو مورد منفی بود.بنظرتون دیگه خیالم راحت باشه؟
    ممنون از پاسخ گوییتون

14. با عرض سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم که پرده بکارتی سالم دارد و شروع آخرین خونریزشون در تاریخ 20  هم بود است و زمان خونریزیشان 8 تا 9 روز طول می کشد و دوره ای نامنظم دارد ( هر دوره کمترینش 25 روز و بیشترینش 30 روز طول می کشد) رابطه بدون دخول داشتم (رابطه 20 روز بعد از شروع خونریزیشان بود)  در ضمن اسپرم بر پشتشان ریخته شد ولی احتمال می دهم مقداری از اسپرم با واژنشان برخورد داشته باشد .
    آیا طبق این روزها امکان بارداری  وجود دارد؟
    اگر دارد چند درصد ؟
    آیا در روزهای تخمک گزاری بوده است این رابطه یا روزهای safe ؟
    آیا پرده بکارت ممکن است کمی از بارداری جلوگیری کند ؟

با تشکر

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

15. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    خسته نباشین.
    من ی رابطه از مقعد داشتم 1 ماه پیش از اون موقع تا حالا استرس دارم که نکنه باردار باشم بعد من 1 سری پریود 7 روزه شدم و دوباره الان بعد از گذشت 10 روز دوباره پریود شدم!! این سری خونش قهوه ای رنگه و الان 4 روزه پریودم!!
    ایا این طبعیی ای؟ یا باردارم؟ مشکل از چیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 56 از 92
رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید