شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام وقت همگی بخیر
    من چند وقت پیش سوالی مطرح کردم که با راهنمایی دوستان از استرسمون کمتر شد و خدارو شکر پریودی نامزدم اتفاق افتاد از 24 شهریور تا همین دوشنبه هفته قبل یعنی 31 شهریور هم تموم شد
    یه سوالی دارم بخاطر اینکه نتونستم بحث جدید ایجاد کنم به دلیل این پیغام :

اولين زمان ممکن براي ارسال پست جديد : یکشنبه 6 مهر 1393 - ساعت 11:47

و تو بحث های ایجاد شده هم نتونستم جوابم رو بگیرم جسارتا میپرسم امیدوارم بر خلاف قوانین و یا تو تاپیک اشتباه نباشه

همونطور که گفتم بعد از رابطه ای که ما مشکوک شدیم (کامنت من در صفحات قبل هست) به بارداری , همسرم 24 شهریور عادت ماهانه اش شروع شد و تا 31 شهریور هم ادامه داشت و خیال ما از شک به بارداری برطرف شد
    ولی سه شنبه شب وچهارشنبه شب تا پنج شنبه ظهر و همچنین پنج شنبه شب تا صبح روز جمعه همسرم دچار حالتی مثل لکه بینی شده (بیشتر از دوسه قطره) و به رنگ قهوه ای و سیاه و مثل اب رقیق, پنج شنبه شب هم به رنگ کاملا سیاه این اتفاق براش افتاده طبق گفته خودش هیچ علامت دیگه ای هم نداره جز مقداری سفتی سینه ها که احتمالا از عوارض مصرف ضدبارداریه

البته روز شنبه یا یکشنبه هم یادش رفته قرص رو به موقع بخوره و فردا صب ساعت 5 خورده

حالا خواستم ببینم این مورد ربطی به بارداری داره؟اگه نداره میتونه از چی باشه؟

متاسفانه همسرم این مطلب رو به من نگفت بخاطر اینکه باز دچار استرس و نگرانی نشیم و خود درگیری پیدا نکنیم " و من در جریان نبودم و 1مهر (همون روزی که این لکه بینی اغاز شده) و 3 مهر (پنجشنبه که شبش باز لکه سیاه رنگ دیده شده) رابطه داشتیم چون خیالم راحت بود از پریودی که اتفاق افتاد اما بازم رابطه در همون حد قبل بوده

اگر سوالم در تاپیک اشتباهی پرسیده شده لطفا بگید حذفش کنم یا حذفش کنین
    هرچند تا یکشنبه شب نمیتونم صبر کنم
    خیلی ممنون از راهنماییتون

2. سلام بچه ها
    امکان طرح سوال جدید نبود اینجا میپرسم
    اگر زمان شروع اخرین باری که پریود شدیم 24/5/93باشه الان هفته چندم بارداری میشه؟

3. hadimd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سن بارداري شما بر اساس اولين روز آخرين قاعدگيتون ٦ هفته و ٤ روز مي شه

4. iman_prs نوشته است:
    blackwidow نوشته است: سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

پریود ۲۰ اگوست به معنی عدم بارداری شماست.

درسته ولی هرچی بیشتر پست های قبلی رو میخوندم بیشتر مشکوک میشدم که شاید خون لانه گزینی بوده چون به سنگینی همیشه نبود. ولی لانه گزینی که بعد 3 هفته نمیشه؟

در هر حال برای رفع استرسم آزمایش خون دادم و منفی بود. اما رسما دو هفته گذشته و من جز تیر کشیدن های گاه به گاه شکمم و سینم هیچ اثری جز پریود ندیدم البته جز food craving خیلی خیلی شدید که باز احتمال میدم عصبی باشه.

من سابقه همچین تاخیری نداشتم. لازمه به پزشک مراجعه کنم؟ یا صبر کنم تا ماه آینده؟

5. سلام من ۱۹ سال سن دارم و با نامزدم رابطه دارم ولی فقط سطحی.من دوره پریود نامنظمی دارم و نمیدونم برای پیشگیری چیکار کنم چون رابطم سطحی هست.تا حالا اجازه ریخته شدن مایع منی و روی بدنم ندادم ولی پیشاب به الت تناسلیم مالیده شده. با پیش اب امکان بارداری هست؟لطفا پیشنهاد بدید بهترین روش جلوگیری چی هست.در ضمن من باکره هستم

.

khaheshan zooooooooooood javab bedid man 11 roze period nashodam

6. با سلام
    من 28 سالمه و با همسرم رابطه داشته ام اما با کاندوم
    ازمایش خون دادیم بعد از 7 روز تاخیر در پریودی ایشان  بتا 89 بود
    عده ای گفتندمشکوک است و عده ای می گویند باردار است
    لطفا راهنمایی امکنید

7. mohsenzorromohs نوشته است: با سلام
    من 28 سالمه و با همسرم رابطه داشته ام اما با کاندوم
    ازمایش خون دادیم بعد از 7 روز تاخیر در پریودی ایشان  بتا 89 بود
    عده ای گفتندمشکوک است و عده ای می گویند باردار است
    لطفا راهنمایی امکنید

ایشون باردار هستنید
    ولی باز بهتره چند روز دیگه آز خون رو تکرار کنند

8. maheman121 نوشته است: سلام من ۱۹ سال سن دارم و با نامزدم رابطه دارم ولی فقط سطحی.من دوره پریود نامنظمی دارم و نمیدونم برای پیشگیری چیکار کنم چون رابطم سطحی هست.تا حالا اجازه ریخته شدن مایع منی و روی بدنم ندادم ولی پیشاب به الت تناسلیم مالیده شده. با پیش اب امکان بارداری هست؟لطفا پیشنهاد بدید بهترین روش جلوگیری چی هست.در ضمن من باکره هستم

.

khaheshan zooooooooooood javab bedid man 11 roze period nashodam

با رابطه سطحی امکان بارداری نیست
    بهترین وسیله پیشگیری برای شما، کاندوم هست

9. سلام .
    من 20 سال سن دارم و10 روز پيش با نامزدم رابطه داشتم .
    از کاندوم استفاده کرديم و بعد از 6 روز طبق  تاريخ عادت ماهانه ام که منظمه پريود شدم .
    امروز آزمايش بتا دادم و منفى بود .  امکان بارداريم هست؟

10. hadimd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    loee_me نوشته است: سلام .
    من 20 سال سن دارم و10 روز پيش با نامزدم رابطه داشتم .
    از کاندوم استفاده کرديم و بعد از 6 روز طبق  تاريخ عادت ماهانه ام که منظمه پريود شدم .
    امروز آزمايش بتا دادم و منفى بود .  امکان بارداريم هست؟

پريود شدن به معناي عدم بارداري است!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام،من دکتر غدد برام قرص سیپروترون کامپاند تجویز کرده بود بخاطر موهای زاید من از اثر ضدبارداری این قرص اطلاعی نداشتم به طوری که روز سیزدهم مصرف قرص من رابطه محافظت نشده داشتم که دوساعت بعد از رابطه دوعدد قرص اچ دی و دوازده ساعت بعد دو عدد دیگر خوردم آیا مشکلی ایجاد نمیشود چون همزمان با مصرف سیپروترون اچ دی را به صورت اورژانسی مصرف کردم آیا از بارداری جلوگیری میشود؟

12. سلام، دختر بأ كره اي هستم،من و نامزدم نزديكي از پشت داريم، و اون لحظه اي كه مايع ميخواد بيرون بريزه سريع بلند ميشه و جلوشو ميگيره، به نظرتان إمكان دارد خودش ندادن و مقداره مايع ريخته شود و بعدش متوجه بشه و بكشه؟خودش ميگه مي فهمه داره مياد سريع كنار ميكشه

13. Mrsakh نوشته است: سلام، دختر بأ كره اي هستم،من و نامزدم نزديكي از پشت داريم، و اون لحظه اي كه مايع ميخواد بيرون بريزه سريع بلند ميشه و جلوشو ميگيره، به نظرتان إمكان دارد خودش ندادن و مقداره مايع ريخته شود و بعدش متوجه بشه و بكشه؟خودش ميگه مي فهمه داره مياد سريع كنار ميكشه

احتمال داره ولی احتمالش زیاد نیست.
    با این حال چون رابطه مقعدیه مشکلی ایجاد نمیشه مگر این که منی وارد واژن بشه که لازمه روی واژن ریخته بشه ازش و شما حس حواهید کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. blackwidow نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    blackwidow نوشته است: سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

پریود ۲۰ اگوست به معنی عدم بارداری شماست.

درسته ولی هرچی بیشتر پست های قبلی رو میخوندم بیشتر مشکوک میشدم که شاید خون لانه گزینی بوده چون به سنگینی همیشه نبود. ولی لانه گزینی که بعد 3 هفته نمیشه؟

در هر حال برای رفع استرسم آزمایش خون دادم و منفی بود. اما رسما دو هفته گذشته و من جز تیر کشیدن های گاه به گاه شکمم و سینم هیچ اثری جز پریود ندیدم البته جز food craving خیلی خیلی شدید که باز احتمال میدم عصبی باشه.

من سابقه همچین تاخیری نداشتم. لازمه به پزشک مراجعه کنم؟ یا صبر کنم تا ماه آینده؟

میشه لطفا جواب من رو بدین؟

ببینین از آخرین رابطه من بیشتر از دو ماه داره میگذره. وقتی آزمایش خون شنبه پیشم منفی بوده دیگه لازم نیست نگران باشم؟ لازمه تکرار کنم آزمابش رو؟
    و من جواب آزمایش رو تلفنی پرسیدم و مسئول آزمایشگاه صرفا گفت منفیه. اگه مشکوک بود تذکر میداد دیگه نه؟

15. سلام.ببخشید من 30مرداد پریود شدم.16شهریور با نامزدم رابطه از پشت داشتیم.ایشون منی رو داخل مقعد ریختن.ولی بعد نزاشت به واژن برسه وپشتو با دستمال تمیز کرد وبعد هم خودم سریع رفتم شستم.متاسفانه از قرص هم استفاده نکردم.تا الان که11مهر هست پریود نشدم.بنظرتون احتمال بارداری هست؟
    لطفا زودتر جواب بدین.
    اگه هست از کجا مطمین شم.ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 55 از 92
رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید