شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی و سردی جنسی زیاد

1. سلام.شاید سوالم تکراری باشه اماهرچقدر مطالب انجمن هارو مطالعه کردم به جواب سوالم نرسیدم.
    دوتاسوال دارم ممنون میشم کسی پیداشه باحوصله بهم جواب بده .
    من در دوران نوجوانیم درطول هفته چندین بار خودارضایی میکردم.الان تازه عقدکردم بااینکه نامزدموخیلی دوست دارم وقتی میرم پیشش وهنگام رابطه خیلی وحشتناک سردم.همش ازهمسرم میخوام زودتر ارضا شه چون هیچ حسی ندارم.واسم جای تعجبه چون وقتی پیشش نیستم نیازم بالاست ودوست دارم برم پیشش وقتیم میرم کلا سردمیشم.این یه خطره که داره زندگیموازهم میپاشونه ممنون میشم کسی راهنماییم کنه چیکارکنم میل جنسیم افزایش پیداکنه.
    سوال دوومم اینه که رنگ ناحیه تناسلیم تیره شده بااینکه پوست بدنم روشنه چندتا کرم مسرف کردم ولی اثرنداشته چیکارکنم روشن شه؟
    ممنون میشم کسی بهم جواب بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اول در مورد تیرگی که گفتی اون کاملا طبیعیه. اما در مورد سردی، شروع رابطه رو پیچیده تر کن مثلا برای شروع یه کم مقاومت نشون بده و ... اینطوری جذاب تر میشه این بستگی به هنر تو داره چون ابزار آماده است.

3. flexible

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام,
    در مورد تیرگی که گفتین این تیرگی به طور معمول در اکثر افراد وجود داره و جای نگرانی نیست.
    و در مورد بی میلی جنسی سعی کنید به روش های مختلف اون رو از بین برده و رابطتان را گرم و لذتبخش کنید,از جمله:
    1استفاده از کلمات عاشقانه و محبت آمیز هنگام رابطه  
    2استفاده از معاشقه های طولانی و با حوصله قبل از انجام رابطه ی جنسی
    3ایجاد آمادگی روانی لازم برای رابطه و نشان دادن عکس العمل جنسی مناسب هنگام رابطه
    4و...

4. در مورد تیرگی رنگ اندام تناسلی که طبیعی است و بگذریم اما در مورد سرد شدن شما در حضور همسرت کاملا غیر طبیعی است این حالت روحی که براتون پیش میاد معلول یک یا چند علت هست که با برطرف شدن اون علل مشگل شما نیز حل میشود . این عوامل میتونه ناشی از محیط نا آرام و نا مطمئن یا ترس واضطراب شما در مواجهه باهمسرتون یا خجالت از وی و یا عدم اعتماد به نفس در توانائی انجام امور جنسی و.............باشه کشف اون مورد را از همه بهتر خودتون میتونید بکنید و پس از شناخت علت به دنبال درمان و علاج که خیلی مشگل هم نخواهد بود. پس اول کشف علت مهم است که ریشه روحی و فکری داره و بر اعصاب تاثیر می گذارد مهم است. موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. به مشاور مجرب مراجعه کنيد تا علت يابی صورت گيرد. سوال و جواب لازم است تا علت کشف گردد.

6. اگه قبل از رابطه میل دارید ولی هنگام شروع رابطه فروکش می کنه نشون دهنده اینه که مشکل شما روحی روانیه نه جسمی. احتمالا از چیزی نگرانید و یا دچار استرس می شید. سعی کنید زمانی اقدام به این کار کنین که ناراحتی روحی نداشته باشید و فکرتون مشغول نباشه. مراجعه به مشاور هم می تونه کمک کنه تا علتشو پیدا کنید

7. سلام یه سوال داشتم من چند سالیه خودارضایی میکنم وکلا خیلی زود تحریک میشم تا یک هفته پیش که یک دفعه کیسه بیضه هام خیلی شل شد و اصلا بالا نمیاد از اون روز خیلی خیلی کم تحریک میشم اصلا علاقه ای به ارضا شدن ندارم ایا مریض شدم یا دارم توانایی جنسیمو از دس میدم؟ضمنا محل زندگیم سرد سیره
    خواهشششش میکنم جواب بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید