شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. باسلام من حدود8ماهه که عقدکردم پریودمخیلی نامنظم بودکهاونم شایدبه خاطرمصرف زیادقرص لوروجسترل بود یعنی حدود4ماهه 9تاقرص لوروجسترل خوردمولی این دفه پریودم منظم بودحدود21روز ولی بعدپاک شدنم یه رابطه مشکوک داشتم البته اب بع درون من نریخت ولی به خاطرترسیدی که داشتم قرص  لوروجسترل خوردم اما دیشب اب شوهرم واردبدنم شدفکرکنم حدوددوهفته از پاک شدنم میگذشت چن ساعت بعدقرص لوروجسترلو خووردم الان خیلی استرس دارم که حامله شده باشم میخاستم ببینم چقدراحتمال داره حامله باشم یاراهی هست که قبل ازپریودشدنم متوجه حاملگیم باشم ممنون از کمکتون

2. badomak نوشته است:
    khanumi6267 نوشته است: با سلام و خسته نباشید من حدود 4 ماهه عروسی کردم اما هنوز باکره هستم من 10 ام مرداد پریود شدم پریود های من 3 روز به صورت پیوسته خونروزیه و بعدش تا روز 6 پریود به صورت خیلی کم و لکه بینی میشه معمولا و 20 ام با شوهرم رابطه سطحی داشتم که از کاندوم استفاده کردیم اما در زمان رابطه الت همسرم دقیقا روی واژن بود که ارضا شد بعدش من متوجه شدم که کاندوم پاره شده و منی روی من ریخته شده فردا صبحش من از قرص ال دی به صورت اورژانسی استفاده کردم یعنی 4 تا ال دی خوردم 12 ساعت بعد 4 تا دیگه . این ماه باید 10 ام شهریور پریود میشدم( من پریودم بعضی مواقع تا یک هفته هم جلو میاد بعضی مواقع هم دقیقا همون تاریخ میشم) اما تو همون دوره 10 ام 11 ام شهریور که باید پریود میشدم فقط یکی دو روز در حد چند قطره خون دیدم و دیگه هیچی و پریودم نشدم تا الان آیا امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به مصرف صحیح قرص اورژانسی امکان بارداری وجود نداره

ممنون از پاسختون یه سوال دیگه اینکه آیا اون جند قطره خون میتونه در حکمه پریود باشه که بخاطر مصرف قرص اونجوری شده؟؟
    آیا باید به دکتر مراجعه کنم؟؟

3. erkana نوشته است: باسلام من حدود8ماهه که عقدکردم پریودمخیلی نامنظم بودکهاونم شایدبه خاطرمصرف زیادقرص لوروجسترل بود یعنی حدود4ماهه 9تاقرص لوروجسترل خوردمولی این دفه پریودم منظم بودحدود21روز ولی بعدپاک شدنم یه رابطه مشکوک داشتم البته اب بع درون من نریخت ولی به خاطرترسیدی که داشتم قرص  لوروجسترل خوردم اما دیشب اب شوهرم واردبدنم شدفکرکنم حدوددوهفته از پاک شدنم میگذشت چن ساعت بعدقرص لوروجسترلو خووردم الان خیلی استرس دارم که حامله شده باشم میخاستم ببینم چقدراحتمال داره حامله باشم یاراهی هست که قبل ازپریودشدنم متوجه حاملگیم باشم ممنون از کمکتون
    سلام دوست عزیز اگه شما قرص لونورژسترون رو درست مصرف کرده باشید نگرانیتون بی مورد هست خود قرص لونورژسترون باعث بی نظمی پریود میشه همچنین از قرص لونورژسترون در هر سیکل قاعدگی یکبار میتونید استفاده کنید.

4. 1. دوره نسبتا منظم دارم 2. دوره 26 روزه 3. 5 روز خون ریزی 4. اخرین بار 25 / 5 پریود شدم  5 در تاریخ 18/6 رابطه جنسی داشتم 6. شرح حال: در هنگام انزال منی داخل واژنم نریخت اما من 2 ساعت بعد لووژنسترول مصرف کردم  هنوز هم پریود نشدم تست بی بی چک هم منفی بود ایا احتمال بارداری هست؟

5. با سلام
    من از قرص کاربامازپین یا همون تگرتول استفاده میکنم،با توجه به اینکه این قرص تاثیر قرص های ضد بارداری رو از بین میبره از چه روشهایی برای جلوگیری استفاده کنم؟

6. yasaman7394 نوشته است: 1. دوره نسبتا منظم دارم 2. دوره 26 روزه 3. 5 روز خون ریزی 4. اخرین بار 25 / 5 پریود شدم  5 در تاریخ 18/6 رابطه جنسی داشتم 6. شرح حال: در هنگام انزال منی داخل واژنم نریخت اما من 2 ساعت بعد لووژنسترول مصرف کردم  هنوز هم پریود نشدم تست بی بی چک هم منفی بود ایا احتمال بارداری هست؟
    سلام احتمال بارداری وجود نداره با وجود مصرف قرص لونورژسترول  هم اینکه نزدیکی تو روز پرخطر نبوده خود قرص لونورژسترول باعث بی نظمی سیکل قاعدگی طی چند دوره میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام قبلا هم اینجاها چند تا سوال پرسیدم ولی بازم مشکل دارم
    من یه ماهه ازدواج کردم و تقریبا هر دو شب یکبار با همسرم رابطه محافظت شده (کاندوم) دارم
    یه بار قرص اورژانسی مصرف کردم
    پریودم رو سر وقت شدم
    تفاوتش با قبلا این بود که اصلا دردی نداشتم درحالی که قبلا تا دو سه روز درد داشتم
    منتها 4 روز بعد از تموم شدن پریود خونریزی کمی داشتم که بعد از حدود 12 ساعت تموم شد
    مثل خون پریودم بود و زیر شکمم کمی درد خفیف داشتم
    خیلی میترسم که نکنه باردار شده باشم (چون میگن تو وقت لانه گزینی امکان همچین خونریزی هست) درحالی که خیلی مراعات کردیم که منی به واژن نرسه
    دارم از استرس سکته میکنم
    بهم کمک کنین
    ممنون

8. mnrh73 نوشته است: سلام قبلا هم اینجاها چند تا سوال پرسیدم ولی بازم مشکل دارم
    من یه ماهه ازدواج کردم و تقریبا هر دو شب یکبار با همسرم رابطه محافظت شده (کاندوم) دارم
    یه بار قرص اورژانسی مصرف کردم
    پریودم رو سر وقت شدم
    تفاوتش با قبلا این بود که اصلا دردی نداشتم درحالی که قبلا تا دو سه روز درد داشتم
    منتها 4 روز بعد از تموم شدن پریود خونریزی کمی داشتم که بعد از حدود 12 ساعت تموم شد
    مثل خون پریودم بود و زیر شکمم کمی درد خفیف داشتم
    خیلی میترسم که نکنه باردار شده باشم (چون میگن تو وقت لانه گزینی امکان همچین خونریزی هست) درحالی که خیلی مراعات کردیم که منی به واژن نرسه
    دارم از استرس سکته میکنم
    بهم کمک کنین
    ممنون

نگران نباشید
    با توجه به توصیف شما امکان بارداری نیست

9. دوست من  سه روز بعد مصرف قرص اورژانسى پرىود شدند ولى پرىودشون خيلى شدىد هست و بى سابقه .و سه روزه تموم هم نمىشه

10. merseda نوشته است: دوست من  سه روز بعد مصرف قرص اورژانسى پرىود شدند ولى پرىودشون خيلى شدىد هست و بى سابقه .و سه روزه تموم هم نمىشه

خب الان که پریود شدن دیگه مشکل چیه !!!
    اگه منظورتون مقدارش هست باور کنید چیر خاصی نیست و از عوارض مصرف قرص هست !

11. mrs_fateme نوشته است:
    merseda نوشته است: دوست من  سه روز بعد مصرف قرص اورژانسى پرىود شدند ولى پرىودشون خيلى شدىد هست و بى سابقه .و سه روزه تموم هم نمىشه

خب الان که پریود شدن دیگه مشکل چیه !!!
    اگه منظورتون مقدارش هست باور کنید چیر خاصی نیست و از عوارض مصرف قرص هست !

مرسی فاطمه جان .گذاشتن موضوع برا این بود که کسانی که سوالاتی متل دوست من دارند نتیجه اخر نگرانیهای بی مورد هم بدونند اگه همه کاربرا که استرس ان موضوعات را دارند اخرش میگفتند ترسشون بیخود بوده یا نه برا بقیه هم خوب بود چون به نظرم 99 درصد استرسها بیخودی هست .

12. سلام
    وقت بخیر
    روز 29 شهریور سونو رحم و تخمدان دادم و مشخص شد همون روز تخمدان راست تخمک ازاد کرده و چون قصد بارداری داشتم همون شب نزدیکی داشتم
    دیروز تیر کشیدن تخمدان داشتم و کمر درد
    امروز 5 روز گذشته و لکه بینی دارم
    ایا بعد از گذشت 5 روز از تخمک گذاری ممکنه پریود باشه یا لکه بینی لانه گزینی هست؟
    من پریود های نامنظم دارم

با تشکر

13. سلام من ۱۹ سال سن دارم و با نامزدم رابطه دارم ولی فقط سطحی.من دوره پریود نامنظمی دارم و نمیدونم برای پیشگیری چیکار کنم چون رابطم سطحی هست.تا حالا اجازه ریخته شدن مایع منی و روی بدنم ندادم ولی پیشاب به الت تناسلیم مالیده شده. با پیش اب امکان بارداری هست؟لطفا پیشنهاد بدید بهترین روش جلوگیری چی هست.در ضمن من باکره هستم

14. سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

15. blackwidow نوشته است: سلام.

من 21 سال سن دارم. با قاعدگی تقریبا منظم 28 روزه اما شده که 26 یا 35 هم بشه. 25 جولای پریود شدم و در حالی که هنوز خون ریزی داشتم 30 جولای رابطه جنسی با کاندوم داشتم. پریود بعدیم 20 اگوست اتفاق افتاد و چند روز بعدش تا سه هفته سفر خارج از کشور بودم که با استرس و فشار عصبی هم همراه بود، بعد از برگشتم بالافصله ورزش سنگین و رژیم تقریبا متفاوتی رو شروع کردم. الان یک هفتست که پریودم عقب افتاده و دارم نگران میشم.

احتیاج به تست بارداری هست؟ این تست ها کارت شناسایی یا نسخه خاصی لازم دارن؟ جوابشون چقدر طول میکشه؟

پریود ۲۰ اگوست به معنی عدم بارداری شماست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 92
رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید