شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. rahgozar2 نوشته است: این درسته که
    لونژیل تا 120 ساعت بعد هم تاثیر گذاره؟ امروز مشاور تلفنی گرفتم گفتن تا 120 ساعت هم قطعا تاثیرشو میزاره
    امروز همسرم همراه خانواده اش خارج از تهران بود و نشد که روش اورژانسی رو انجام بده ارتباط سه شنبه بود (دوشنبه شب هم اخرین دونه قرص ضدبارداری رو مصرف کرده) و فردا 4روز از این ماجرا میگذره خواهش میکنم اگر سوالم تکراریه و نمیشه اینجا جواب بدید حداقل تو پیام خصوصی جواب بدید و راهنمایی کنین اگر اتفاق افتاده باشه حاملگی ما باید چیکار کنیم؟ یه توضیح کاملی بدید منو از نگرانی نجات بدید باور کنین 24 ساعته پلک رو هم نزاشتم و لب به چیزی نزدم از استرس

خواهش میکنم به محض اینکه دیدید این سوالو جواب بدید اینجا نشد پیام خصوصی نشد این ایمیل منه : shuriken.devil@yahoo.com
    من تا صبح بیدارم و چک میکنم

هر چقدر که قرص پس از رابطه مشکوک زودتر مصرف بشه  درصد موفقیتش بالاتره و بهترین زمان استفاده از قرص 72 ساعت پس از رابطه مشکوکه !
    توصیه من اینه استفاده بکنند ولی درصد موفقیتش خیلی پایینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. roozesefid نوشته است: ح
    با تشکر یه سوال دیگه داشتم : در خیلی سایت ها خواندم در دوران بارداری هم پریود میشوند این به چه صورت میباشد . اخه شدت خون من نسبت به دفعه های قبل کمنر بوده اما به صورت لک نبوده 1 روزتقریبا شدید بوده روز بعد کمتر بعدش به صورت لک بوده دوره من 4 الی 5 روزه میباشد با توجه  به رابطه من ایا این خون لانه گزینی میباشد خیلی استرس دارم زیر شکم کمرم خیلی درد میکنه این دردا واسه چی میباشدد ممنون میشم راهنمایی کنید

خیر نگران نباشید شمت بادار نیستید

3. sajjadp990 نوشته است: با عرض سلام
    من با خانومم رابطه داشتم ولی موقع ارضا شدن مایع رو بیرون خالی کردم ولی موقع تمیز کردن موتجه شدم مایع  روی الت خانومم ریخته شده.الان خانومم حدود یک هفته هست ک دوران ماهیانش عقب افتاده .ایا احتمال بارد دار شدن داره؟ممنون از سایت خوبی ک دارید

بله احتمال بارداری وجود دارد بهتر است در صورتی که تا یک هفته دیگه پریود نشدند آزمایش تیتر بتا رو انجام بدن

4. king of black عزیز ممنون از توصیه اتون ما به توصیه دوست قبلی در صفحه قبل , کمی خیالمون راحت شد و اقدامی نکردیم و 120 ساعت هم گذشت اما بجاش رفتیم پیش متخصص زنان شرح واقعه رو گفتیم و ایشون فرمودن که احتمالش نزدیک به صفر و این به تاخیر افتادن عادت ماهانه همسرم نباید مارو نگران کنه
    چون شب قبل این رابطه قرص ضد بارداری (دونه اخرش) مصرف شده و تا دو روز بعد اصلا تخمکی ازاد نمیشه (همچین چیزی) که بخواید نگران باشید و در زمان پر خطر هم نبودید و.. .(مگر جز ادمهای خیلی خیلی بدشانس روزگار باشیم) و قرار شد در صورتی که در روز هفتم هم گذشت و برای همسر من پریودی رخ نداد مجددا قرص های ضدبارداریشو شروع کنه و منتظر پریود شدن باشه و در صورتی که ما حساسیتمون همچنان سرجاش بود به خودش مراجعه کنیم که ماهم به پیشنهاد پزشک منتظر روز هفتم هستیم ببینیم پریودی رخ میده یا دوباره مراجعه کنیم

فعلا که همسرم تمامیه علائم شروع پریودی رو که هر ماه داره این ماه هم داشته و داره , ولی این تاخیر یکی دو روزه که اتفاق افتاده همچنان باعث شده که ما جانبه احتیاط رو رها نکنیم و بیخیال پیگیری این موضوع نشیم تا اینکه به صورت 100درصدی مطمئن بشیم که جز دسته بدشانس ها نبودیم

مانا باشید و بازم ممنونم از اینکه هرانچه بلد هستین و دانش دارین رو بکار میبرید که کاربران کم تجربه تر و نااگاه تری چون من رو راهنمایی کنین

5. amirf705

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من دوست دخترم 23 خرداد پريود شده ما 10 شهريور باهم نزديکي داشتيم از مقعد و فکر نميکنم اصلا مني من به واژن ايشون رسيده باشه ولي ايشون 20 شهريور مقداري خونريزي ميکنن که فکر ميکنن پريود شدن روز بعدم يذره خيلي کم خونريزي ميکنه صبح اما بعدش ديگه خونريزي نداشته مثل اينکه کمي مايع سفيدم ديده شده ما امروز 23 شهريور بيبي چک گذاشتيم اما جواب منفي بود! الان من کاملا گيج شدم خواهشا کمک کنيد اگر بارداي پيش امده باشه ميشه الان جلوشو گرفت؟

6. سلام.
    یکی از دوستان من دیروز با نامزدش یه رابطه معاشقفه داشتند صبح دیروز که طبق زمان قبلی باید پریود میشدند بین 23 تا 26 شهریور لکه بینی داشتند اما خونریزی شروع نشده بوده هنوز فقط صبح لکه دیدند .حوالی ظهر رابطه انجام شده .دخولی صورت نگرفته .فقط دوستم نگرانه که نامزدش به مایع منی خورده بوده و بعد الت ایشون رو لمس کرده برا ارضا کردن دستش به مایع منی اغشته بوده باشه و باردار بشه .البته سه ساعت بعد هم خونریزی پریود ایشون شروع شده اما حالا نامزدش اصرار داره که حتمن قرص مصرف کنه .
    ایا با این تفاسیر احتمال بارداری هست اصلن؟
    اگر هست مصرف 4 عدد قرص ال دی که با فاصله دوازده ساعته 8 عدد میشه اونم تو روزهای اولی که پریود هستند ضرری برای ایشون نداره ؟
    یا عاقلانه هست که قرص را مصرف کنند؟

7. merseda نوشته است: سلام.
    یکی از دوستان من دیروز با نامزدش یه رابطه معاشقفه داشتند صبح دیروز که طبق زمان قبلی باید پریود میشدند بین 23 تا 26 شهریور لکه بینی داشتند اما خونریزی شروع نشده بوده هنوز فقط صبح لکه دیدند .حوالی ظهر رابطه انجام شده .دخولی صورت نگرفته .فقط دوستم نگرانه که نامزدش به مایع منی خورده بوده و بعد الت ایشون رو لمس کرده برا ارضا کردن دستش به مایع منی اغشته بوده باشه و باردار بشه .البته سه ساعت بعد هم خونریزی پریود ایشون شروع شده اما حالا نامزدش اصرار داره که حتمن قرص مصرف کنه .
    ایا با این تفاسیر احتمال بارداری هست اصلن؟
    اگر هست مصرف 4 عدد قرص ال دی که با فاصله دوازده ساعته 8 عدد میشه اونم تو روزهای اولی که پریود هستند ضرری برای ایشون نداره ؟
    یا عاقلانه هست که قرص را مصرف کنند؟

با سلام
    دوست عزیز شما میگید که سیکل شون شروع شده،خب این یعنی عدم بارداری !! پس نیازی به مصرف قرص نیست.
    در ضمن این جور که من متوجه شدم رابطه در زمان نزدیک به شروع سیکل پریود بوده و این یعنی زمان safe !!! و با نوع رابطه ایی که شما فرمودید اصلن نیازی به مصرف قرص نیست !

پیروز و سربلند باشید

8. بله زمان رابطه دیروز بوده که بعد از ظهر خونریزی شروع شده البته به صورت خیلی کمه خونریزیشون .
    لکه های خون هست و شدید نیست .ولی دیروز صبح دست خیس نامزدش به التش برخورد داشته .
    مطمنن بارداری صورت نمیگیره؟نیاز به قرص نیست؟

9. merseda نوشته است: بله زمان رابطه دیروز بوده که بعد از ظهر خونریزی شروع شده البته به صورت خیلی کمه خونریزیشون .
    لکه های خون هست و شدید نیست .ولی دیروز صبح دست خیس نامزدش به التش برخورد داشته .
    مطمنن بارداری صورت نمیگیره؟نیاز به قرص نیست؟

خیر نیازی نیست .

10. سلام.  ازتون خواهش میکنم جوابمو بدید توروخدا
    من امروز روز 27 پریودم هست ومعمولا طول دوره ام 29 روزه است اون هفته رابطه سطحی داشتم که روش اورزانسی استفاده کردم من امروزم 1 رابطه تقریبا مقعدی کم داشتم که نامزدم ارضا نشد ومن اون مایع سفید ندیدم حالا نمیدونم 2 تا hdخوردم از استرس سری دوم بخورم یا نه توروخدا جوابم بدید خواهشا خواهشـــــــــــــــــــــــــــا

11. با سلام و خسته نباشید
    ازتون خواهش میکنم جواب منو بدین کامل بدین دارم از استرس میمیرم
    من 5-6 تیرماه با نامزدم رابطه کامل داشتیم به مدت 3روز بعد 9تیرماه نامزدم پریود شد بعد روز اول پریودش هم رابطه جنسی داشتیم که خون کمی داشت اون ماه به مدت7روز پریود بود بعد ماه مرداد ماه هم نامزدم 9مرداد پریود شد ولی اصلا رابطه نداشتیم مرداد ماه....این ماه یعنی 9شهریور باید پریود میشده ولی پریود نشده!!!! خواستم بدونم میشه حامله شده باشه؟؟ توروخدا زود جواب بدین ممنونم قشنگ توضیح بدین چرا این ماه مریض نشده؟؟ احتمال حاملگی هست؟؟

12. samira_m311 نوشته است: سلام.  ازتون خواهش میکنم جوابمو بدید توروخدا
    من امروز روز 27 پریودم هست ومعمولا طول دوره ام 29 روزه است اون هفته رابطه سطحی داشتم که روش اورزانسی استفاده کردم من امروزم 1 رابطه تقریبا مقعدی کم داشتم که نامزدم ارضا نشد ومن اون مایع سفید ندیدم حالا نمیدونم 2 تا hdخوردم از استرس سری دوم بخورم یا نه توروخدا جوابم بدید خواهشا خواهشـــــــــــــــــــــــــــا

خوب اگه ایشون ارضا نشده امکان بارداریم نیست
    نیاز به قرص اورژانسیم نبوده

13. nariman4196 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    ازتون خواهش میکنم جواب منو بدین کامل بدین دارم از استرس میمیرم
    من 5-6 تیرماه با نامزدم رابطه کامل داشتیم به مدت 3روز بعد 9تیرماه نامزدم پریود شد بعد روز اول پریودش هم رابطه جنسی داشتیم که خون کمی داشت اون ماه به مدت7روز پریود بود بعد ماه مرداد ماه هم نامزدم 9مرداد پریود شد ولی اصلا رابطه نداشتیم مرداد ماه....این ماه یعنی 9شهریور باید پریود میشده ولی پریود نشده!!!! خواستم بدونم میشه حامله شده باشه؟؟ توروخدا زود جواب بدین ممنونم قشنگ توضیح بدین چرا این ماه مریض نشده؟؟ احتمال حاملگی هست؟؟

شما ننوشتید دوره نامزدتون چند روزست؟
    ولی با توجه به توضیحاتی که دادید و گفتید ایشون بعد رابطه پریود شدن پس بارداری منتفیه

14. من و دوستم حدود اواسط دوره پریودم ی رابطه محافظت شده( از کاندوم استفاده کردیم) بعد از رابطه هم با دستمال پاک کردیم !!!و البته از ابتدا کاندم گذاشتیم !! اما الان حدود 5 روز بیشتر هست که پریودم عقب افتاده !! پریودهام منظم بود گاهی جلو می افته اما عقب نه!!!! از طرفی این دوره پریودم کیست سینه خیلی بزرگی پیدا کردم . (فیبروکستیک سینه ) و باکره هم هستم.
    احتمال بارداری  هست؟؟؟
    شدید استرس گرفتم !!  آبرو ریزی نشه !!!همیشه ترس از بارداری را داشتیم . چیکار کنم؟؟

15. دوست من تو دوره پرىودى  از روش اورژانسى استفاده کرده و حالا خونرىزىش روز سوم کاملن بند اومده. از دارو ا گىاهى هم استفاده کرده.زعفرونو دارچىنو بارهنگ و...اما تاثىرى نداشته اصلن
    1.اىا بند اومدن خونرىزى به معناى باردارى مىتونه باشه ىا اثر قرصهاست
    2.اىا داروها گىاهى قاىده اور اثر قرص اورژانسى رو از بىن مىبره؟
    3.روز اول لکه بىنى لابطه محافظت نشده داشته که قرص اورژانسى استفاده کرده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 52 از 92
رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید