شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. ح
    با تشکر یه سوال دیگه داشتم : در خیلی سایت ها خواندم در دوران بارداری هم پریود میشوند این به چه صورت میباشد . اخه شدت خون من نسبت به دفعه های قبل کمنر بوده اما به صورت لک نبوده 1 روزتقریبا شدید بوده روز بعد کمتر بعدش به صورت لک بوده دوره من 4 الی 5 روزه میباشد با توجه  به رابطه من ایا این خون لانه گزینی میباشد خیلی استرس دارم زیر شکم کمرم خیلی درد میکنه این دردا واسه چی میباشدد ممنون میشم راهنمایی کنید

2. سلام
    آقای دکتر من یک سوالی داشتم. پس از مصرف قرص ضد بارداری لونژیل 10 روز بعد همسرم ÷ریود شدن و امروز 8 روز است که خونریزی ادامه دارد. با مصرف این قرص مدت زمان پریود ممکن هست چقدر طول بکشه؟ ایا طولانی شدن زمان خونریزی از اثرا قرص هستش؟ لازم بذکر است که اولین بار قرص مصرف کردن و دچار نامنظم شدن سیکل شده اند.

3. sog_sogol نوشته است: سلام،
    من21 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 9 روز است. 4 - آخرین بار 11-06-93خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-06-93یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده معقدی بدون کاندوم داشتم که بعد از ارضا شدن دوباره انجام شدو نمیدونم آلت هردوبار به واژن مالیده شده یا نه ولی منی جای دیگه ای تخلیه شد
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟با توجه به اینکه من هنوز لکه بینی خفیف پریودی دارم و اینکه بعد از تخلیه منی روی شکم حمام نرفتم و فقط با دستمال پاک کردم.نیاز به مصرف قرص اورژانس هست؟
    ممنون

سلام دوست من
    خیر جای نگرانی نیست و نیازی هم به مصرف قرص ندارید.

4. .من طول دوره پریودم 29 روزه است روز17/6 با نامزدم 1 رابطه داشتم که فقط در حدچند ثانیه مالیدو  الت ها به هم بودو هیچ دخولی صورت نگرفت.اما ارضا نشدن وخشک بودن.من بعد از اون دستشویی رفتم خودمو شستم و بعد هم 2 تا قرص hdدوازده ساعت بعد هم دوتا خوردم.بنظرتون احتمال برداری هست

5. samira_m311 نوشته است: .من طول دوره پریودم 29 روزه است روز17/6 با نامزدم 1 رابطه داشتم که فقط در حدچند ثانیه مالیدو  الت ها به هم بودو هیچ دخولی صورت نگرفت.اما ارضا نشدن وخشک بودن.من بعد از اون دستشویی رفتم خودمو شستم و بعد هم 2 تا قرص hdدوازده ساعت بعد هم دوتا خوردم.بنظرتون احتمال برداری هست

اگه دخول هم داشتید و انزال هم داخل واژن انجام می‌شد، با خوردن قرص‌ها بارداری منتفی بود.
    رابطه‌تون هم به خودی خود اصلاً احتمال بارداری نداشته. بی‌مورد قرص خوردن و به هم زدن سیستم بدن کار خوبی نیست اصلاً.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. sog_sogol نوشته است: سلام،
    من21 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 9 روز است. 4 - آخرین بار 11-06-93خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-06-93یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده معقدی بدون کاندوم داشتم که بعد از ارضا شدن دوباره انجام شدو نمیدونم آلت هردوبار به واژن مالیده شده یا نه ولی منی جای دیگه ای تخلیه شد
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟با توجه به اینکه من هنوز لکه بینی خفیف پریودی دارم و اینکه بعد از تخلیه منی روی شکم حمام نرفتم و فقط با دستمال پاک کردم.نیاز به مصرف قرص اورژانس هست؟
    ممنون

خیر احتمال بارداری وجود ندارد

7. سلام
    من نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم هر جایی هم که مربوط بود خواستم مطرح کنم نوشت دسترسی مقدور نمی باشد
    خواهش می کنم راهنماییم کنین ،من قاعدگی کاملا منظمی داشتم و 28 هر ماه پریود می شدم این ماه نشدم که دکتر رفتم و ازمایش گرفتن و گفتن حامله نیستم ،الان بیست و دو سه روزه پریود نشدم البته دوتا امپول دادن که بزنم و گفت بزنی فورا پریود میشی ، از ترس عوارض نزدم ،میشه لطف کنین بگین تا چند روز پریودی عقب بیفته طبیعیه و عوارض آمپولهایی که تجویز شده چیه
    ممنون

8. ashkanghanbari نوشته است: سلام متاسفنه سوال من پاسخ داده نشده است.خواهشمندم پاسخ من را هم بدهید
    آقای دکتر من یک سوالی داشتم. پس از مصرف قرص ضد بارداری لونژیل 10 روز بعد همسرم ÷ریود شدن و امروز 9روز است که خونریزی ادامه دارد( خونریزی ابتدا کم و روشن و در حال حاضر شدش و به رنگ تیره با و جود لخته تیره). با مصرف این قرص مدت زمان پریود ممکن هست چقدر طول بکشه؟ ایا طولانی شدن زمان خونریزی از اثرا قرص هستش؟ لازم بذکر است که اولین بار قرص مصرف کردن و دچار نامنظم شدن سیکل شده اند.

سلام
    پس از مصرف اینگونه قرصها  تغییر در قاعدگی تا دو سیکل نرمال تلقی میشود و جای نگرانی وجود ندارد.
    این موضوع به خاطر مصرف قرص هورمونی است.

9. elham1356 نوشته است: سلام
    من نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم هر جایی هم که مربوط بود خواستم مطرح کنم نوشت دسترسی مقدور نمی باشد
    خواهش می کنم راهنماییم کنین ،من قاعدگی کاملا منظمی داشتم و 28 هر ماه پریود می شدم این ماه نشدم که دکتر رفتم و ازمایش گرفتن و گفتن حامله نیستم ،الان بیست و دو سه روزه پریود نشدم البته دوتا امپول دادن که بزنم و گفت بزنی فورا پریود میشی ، از ترس عوارض نزدم ،میشه لطف کنین بگین تا چند روز پریودی عقب بیفته طبیعیه و عوارض آمپولهایی که تجویز شده چیه
    ممنون

سلام احتمالا برای شما آمپول پروژسترون تجویز شده و حتما بایستی اونها رو تزریق کنید
    یقین بدونید که  اینکه شما پریود نشدید عوارضش به مراتب بیشتر از تزریق اون آمپوله ! من تعجب میکنم اگر شما به پزشک اعتماد ندارید پس چرا به پزشک مراجعه کردید؟!!!!!

10. من 21 سال سن دارم.
    1.قاعدگی نامنظم و طول دوره تقریبا 28 روز
    2.رابطه ی محافظت نشده داشتم در تارخ 9.5.93 و منی به داخل واژن ریخته شد
    3.صبح روز بعد 2عدد قرص ld خوردم و 12 ساعت بعد 4 عدد قرص ld دیگه خوردم
    و فرداش یعنی 12.5.93 یک عدد قرص لونوجسترول خوردم و 12 ساعت بعد یک عدد دیگه خوردم
    حدودو 9 روز بعد عادت ماهانه مثل همیشه شدم 14 روز بعد از تست بارداری استفاده کردم جوابش منفی بود الان که 1ماه گذشته من دوباره در همون تاربخ همیشه پریود شدم ولی خونریزیم مثل همیشه نییست خیلی کمه آیا احنمال داره من حامله باشم؟ و من کی میتونم برای اطمینان دوباره از تست بارداری استفاده کنم؟

11. tandis7072 نوشته است: من 21 سال سن دارم.
    1.قاعدگی نامنظم و طول دوره تقریبا 28 روز
    2.رابطه ی محافظت نشده داشتم در تارخ 9.5.93 و منی به داخل واژن ریخته شد
    3.صبح روز بعد 2عدد قرص ld خوردم و 12 ساعت بعد 4 عدد قرص ld دیگه خوردم
    و فرداش یعنی 12.5.93 یک عدد قرص لونوجسترول خوردم و 12 ساعت بعد یک عدد دیگه خوردم
    حدودو 9 روز بعد عادت ماهانه مثل همیشه شدم 14 روز بعد از تست بارداری استفاده کردم جوابش منفی بود الان که 1ماه گذشته من دوباره در همون تاربخ همیشه پریود شدم ولی خونریزیم مثل همیشه نییست خیلی کمه آیا احنمال داره من حامله باشم؟ و من کی میتونم برای اطمینان دوباره از تست بارداری استفاده کنم؟

جواب که مسلماً منفیه. اولین پریودی که بعد از رابطه صورت گرفته یعنی عدم بارداری به صورت قطعی.
    ولی چرا این همه قرص؟ روش اورژانسی مشخصه، شما مرتبه‌ی اول رو باید به جای ۲ عدد قرص ۴ عدد می‌خوردید. ولی این دلیل نمی‌شه که دوباره دو تا لونژیل بخورید.
    این قرص‌های زیاد سیستم بدن رو به هم می‌ریزه و اصلاً توصیه نمی‌شه.

12. سلام وقت بخیر
    میدونم که جواب سوالی که میپرسم احتمالا در این تاالار بارها داده شده ولی از اونجایی که الان دچار استرس هستم و سریع میخوام به جواب برسم فرصت خوندن تک تک کامنت ها و صفحات رو ندارم و عذر میخوام که تکرار مکررراته از همه دوستان عذرخواهی میکنم

نامزد من بعد از قاعدگی ماه پیشش (به موقع و سر وقت) و به منظور جلوگیری از جوش و ریزش مو شروع به مصرف قرص های سیپروترون کامپاند کرد و دو روز پیش ما یه رابطه داشتیم بدون دخول (چون باکره س) و همون شب هم اخرین قرص یعنی قرص 21 ام رو مصرف کرد و الان منتظر شروع عادت ماهانه اشه که طبق گفته خودش یه چند روزی از قطع این قرص باید بگذره تا عادت ماهانه اش شروع بشه

ولی از اونجایی که خوندم پیش اب منی هم ممکنه باعث بارداری بشه الان به شک افتادم فردا که جمعه اس 72 ساعت از این ماجرا میگذره ایا نیازه که روش اروژانسی رو هم انجام بدیم؟
    خیلی دیر نشده؟
    بعد از روش اورژانسی قاعدگی ایشون به تاخیر میفته این ماه یا طبق روال ادامه پیدا میکنه؟
    برای روش اورژانسی میگن LD مصرف بشه بهتره ایا 4تایی مصرف میشه یا دوتایی ؟

من این سوال امشب مثل خوره افتاده به جونم هرچی سایت پزشکی و مشاوره انلاین بوده این سوال رو پرسیدم کلا نمیدونم چرا انقدر استرس گرفتم
    خانواده ما سنتی هستند و ماهم فقط بهم محرمیم و میترسم اگر اتفاقی افتاده باشه با مراجعه به پزشک یه برچسب هم بخوریم و پای خانوادمون بیاد وسط که قطعا دردسرهای اون بدتر از بارداری احتمالیه !

در صورتی که قاعدگی رخ نداد بهترین وسریعترین راه برای اینکه اگر بارداری اتفاق افتاده باشه ما خنثی ش کنیم چیه ؟ استفاده از تزریق امپوله؟ (اسمشو حضور ذهن ندارم)  

لطف میکنین اگر کامل توضیح بدید من اطلاعاتم در این مورد کمه اما قطع به یقین اگر اتفاق افتاده باشه بارداری باید خنثی بشه ولی چطورش رو نمیدونیم
    وگرنه کلا زندگیمون میره رو هوا و نمیدونم اگر اتفاق افتاده باشه باید از کی کمک بگیریم ! همونطور که گفتم ما به علت فامیل بودن در شرایط فعلی توسط بزرگترای خانواده فقط به هم محرم شدیم و سند و مدرکی دال بر ازدواج نداریم و سنتی بودن خانواده ها هم مانع این میشه که ما حداقل کسی رو در جریان بزاریم و کمک بگیریم

13. این درسته که
    لونژیل تا 120 ساعت بعد هم تاثیر گذاره؟ امروز مشاور تلفنی گرفتم گفتن تا 120 ساعت هم قطعا تاثیرشو میزاره
    امروز همسرم همراه خانواده اش خارج از تهران بود و نشد که روش اورژانسی رو انجام بده ارتباط سه شنبه بود (دوشنبه شب هم اخرین دونه قرص ضدبارداری رو مصرف کرده) و فردا 4روز از این ماجرا میگذره خواهش میکنم اگر سوالم تکراریه و نمیشه اینجا جواب بدید حداقل تو پیام خصوصی جواب بدید و راهنمایی کنین اگر اتفاق افتاده باشه حاملگی ما باید چیکار کنیم؟ یه توضیح کاملی بدید منو از نگرانی نجات بدید باور کنین 24 ساعته پلک رو هم نزاشتم و لب به چیزی نزدم از استرس

خواهش میکنم به محض اینکه دیدید این سوالو جواب بدید اینجا نشد پیام خصوصی نشد این ایمیل منه : shuriken.devil@yahoo.com
    من تا صبح بیدارم و چک میکنم

14. سلام قرص سیپروتون کامپاند علاوه بر درمان ریزش مو و... نیز یک روش ضد بارداری محسوب میشه ومطمئن باشید نامزدتون باردار نمیشن به چندین دلیل:1 مصرف قرص 2 رابطه تون اصلا در حدی نبوده که بارداری رخ بده 3 به فرض اگر قرص سیپروتون کامپاندرو هم نمیخوردن  زمان رابطه تون تو دوران پرخطر اصلا نبوده . برای حاملگی  شرایط خاص خودشو میخواد لطفا مطالب این سایت رو کاملا با دقت بخونید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. با عرض سلام
    من با خانومم رابطه داشتم ولی موقع ارضا شدن مایع رو بیرون خالی کردم ولی موقع تمیز کردن موتجه شدم مایع  روی الت خانومم ریخته شده.الان خانومم حدود یک هفته هست ک دوران ماهیانش عقب افتاده .ایا احتمال بارد دار شدن داره؟ممنون از سایت خوبی ک دارید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 51 از 92
رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید