شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن خانم ها از راه واژن

1. tannaz69

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .خانمی 23 ساله هستم متاهل.یک سال هست که عروسی کردم.قبل آن هم یک سالو نیم عقد بودم.تا به حال از راه واژینال به ارگاسم نرسیدم.ارضای من کلیتوریسی است.آیا مشکل من درمانی دارد؟در ضمن قبل ازدواج هم گهگاهی به ندرت خودارضایی داشتم.در دوران عقد هم ارضای کلیتوریسی داشتم.خواهشا کمک کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال تاپیک به بخش مناسب
    -----------------

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    اول اینکه این موضوع هیچ ربطی به خود ارضایی نداره و به این شایعات بی اساس توجه نکنید
    دوم اینکه خیلی از خانوم ها از راه نزدیکی ارضا نمیشن و چیز غیر طبیعی و یا اشکال در شما نیست
    سوم اینکه می تونید با تغییر در  پوزیشن های نزدیکیتون همچنین آماده سازی بیشتر قبل از دخول و تمرکز بیشتر توی رابطه بهش نزدیک بشین

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. سلام دوس من .من هم مشابه شما هستم و در این مورد از همین سایت مطالب زیادی خوندم و اینکه خیلی از خانما از راه واژن ارضائ نمیشن  و این بیماری نیست  نگران نباشین همونطور که دوست عزیزمون گفت میتونید پوزیشن های مختلفی رو امتحان کنید وچیزی که خودم به تجربه رسیدم معاشقه رو زیاد کنید . موفق باشین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام
    خب دوستان تجربه دار پاسخ شما رو دادن.اما اشاره کنم به این نکته که شما باید از نظر روانی خودتو نرو آماده کنید.میدونید چرا از راه واژن ارضا نمیشید ؟؟؟؟؟؟چون همش بخودتون تلقین میکنید که از راه واژن ارضا نمیشین دست از این القاءات منفی بردارین و با افکار درست و مثبت و معاشقه طولانی بخودتون کمک کنید.اصلا هم نگران نباشین چون حتما این اتفاق خواهد افتاد بشرطی که مدام بخودتون تلقین نکنید که نمیشه نمیشه

5. بنظر من بهترين راه اينه زمانى كه ديكه وقت ارضا شدن همسرتون هست و خودتون هم به ارضا شدن نزديك هستيد روي كمر دراز بكشيد و همسرتون بين پاهاي شما قرار بگيره و رابطه جنسی كنيد اكه اون كاملا روي شما بخوابه و همه جاي بدنتون با هم تماس داشته باشه خيلي لذت بخشه و سريع هم ارضا ميشيد چه فرقي داره از كجا ارضا بشيد مهم لذتبخش بودن هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. tara50

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست جون منم همین مشکلو گاهی اوقات دارم و این به وقتی که شوهر برات صرف کنه یعنی زمان معاشقه و آرامش روانی خودت برمیگرده ضمنا تو رابطه تنها مفعول نباش. خوش باشی.

7. tannaz69

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان خوبم از این که وقت گذاشتید و به من کمک کردید کمال تشکر دارم.دوست عزیزی که به من گفتن دست از افکار منفی بردارم خیلی حرفشون به من کمک کرد . حداقل تونستم با تمرکز بیشتر به ارگاسم نزدیک بشم.اما هنوز نتیجه ای نگرفتم.سوال دیگه ای که دارم اینه که ژل فموره چقد میتونه موثر باشه؟چون یه دفعه از خانمی شنیدم که مشکلشو با ژل فموره درمان کرده.من دوبار پستام اخطار خورده.امیدوارم این یکی دیگه مشکل حذف و اخطار نداشته باشه

8. سلام سعی کن پوزیشن های مختلف رو امتحان کنی . تو بالا باش و ارضا  از چوچوله رو برای یه ماه بزار کنار

9. یکم دیگه تلاش کنی و بخودت بگی میشه حتما موفق میشی.ببین تاثیر امواج مغناطیسی مثبت یا منفی که یکی از شاخه های فیزیکی هست در علم اثبات شده.هر موقع آلت همسرتون داخل هستش و نزدیک میشین به ارگاسم بخودتون بگین که دیگه دارین ارضا میشین و مطمین بااشین که نتیجه میگیرین.امیدوارم دفعه بعد پیام بذارین که به نتیجه رسیدین که حتما هم همینطوره همین که نزدیک شدین به ارگاسم خیلی عالیه و ده پله بالا رفتین بقیه ش هم یکم تمرکز بیشتر و تلقینه مثبت میخواد.چند وقتی هم سعی کنید از راه چوچوله ارضا نشین اینم میتونه کمک کننده باشه.البته نه اینکه حذفش کنید ها چون نیاز دارین اما کمترش کنید وسعی کنید از راه واژن نیازتون برطرف بشه.خوش باشین

10. همسر من هم مینطوره البته هر از گاهی هم از طریق واژن ارضا میشه

11. tannaz69 نوشته است: سلام .خانمی 23 ساله هستم متاهل.یک سال هست که عروسی کردم.قبل آن هم یک سالو نیم عقد بودم.تا به حال از راه واژینال به ارگاسم نرسیدم.ارضای من کلیتوریسی است.آیا مشکل من درمانی دارد؟در ضمن قبل ازدواج هم گهگاهی به ندرت خودارضایی داشتم.در دوران عقد هم ارضای کلیتوریسی داشتم.خواهشا کمک کنید

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال تاپیک به بخش مناسب
    -----------------

سلام عزیزم خود ارضایی هیچ مشکلی ایجاد نمکنه حتی باعث افزایش نیرو جنسی میشه مخصوصا موقع رابطه جنسی مقعدی بیشترین لذت رو داره حتما امتحان کن

12. tannaz69

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام زینت.تا حالا نشنیده بودم باعث افزایش نیروی جنسی بشه و اصلا به صحتش اطمینان ندارم.اما من چند ساله اینکارو نکردم و امکان نداره دیگه انجام بدم.در ضمن با رابطه جنسی مقعدی به هیچ وجه موافق نیستم .چون باعث بروز انواع بیماری ها میشه

13. flexible

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام ,
    در رابطه با خودارضایی باید دانست که خودارضایی نه تنها باعث افزایش نیروی جنسی نمی شود بلکه باعث کم شدن میل جنسی می شود و هم چنین رابطه ی مقعدی به هیچ وجه توصیه نمی شود حتی اگر لذت بخش باشد لذت آن به عوارضش نمی ارزد.  
    و درباره ی ارضا نشدن واژینالی لازم به ذکر است که برخی از خانم ها تنها از روش کلیتوریسی به ارگاسم می رسند و به یاد داشته باشید که لذت بردن از رابطه ی جنسی موقوف بر ارگاسم واژینالی نیست و می توانید به روش های دیگری مانند معاشقه های طولانی و با حوصله از رابطه ی جنسیتان لذت ببرید.

14. ارضا شدن بخش مهم آن به شرایط روحی وروانی وآمادگی ذهنی بر میگرده وقتی نزدیکی کنید که احساس میکنید مایل به رابطه جنسی کردن هستید و هنگام رابطه جنسی هم خودتون کمی فعال باشید وتغییر پوزیشن بدید وهم از کلمات تحریک کننده استفاده کنید
    و از همسرتون هم بخواهید کلمات و حرفای رابطه جنسیی که دوست دارید و تحریک می شوید بگه براتون.

15. با سلام از دوستان خواهش می کنم در ارائه مطالب کمی دقت داشته باشند. خود ارضایی روشی برای تخلیه و ارضای جنسی هست پس لزوما و به تنهایی نه باعث کاهش میل جنسی می شه و نه افزایش اون. مواردی چون نوع تغذیه، سلامتی و ورزش، مسائل روحی روانی، خستگی و شادابی، تجارب خوب و بد مواردی هستند که در افزایش یا کاهش تمایلات جنسی موثرند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید