شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. نخیر دوست من.  وجود ندارد

2. minojon نوشته است: یعنی حتی با این وجود که من حساب کردم 10.11 روز مونده بود به زمان تخمک گذاری بازم احتمال هست؟؟؟ Sad

با سلام
    عرض کردم که احتمال بارداری خیلی پایین است اما صفر نیست
    چون احتمال بارداری در کل سیکل وجود دارید و هیچگاه به صفر نمیرسد فقط در حوالی زمان تخمک گذاری احتمال بارداری افزایش می یابد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    من کیست تخمدان دارم و همیشه پریود نا منظم داشتم ولی با مصرف دارو 6 ماه منظم شدم نامزد دارم و پرده بکارت دارم با هم رابطه بدون دخول داریم و من مطمینم منی حتی به روی التم نخورده ولی پیشاب شک دارم فاصله عادتم 30 روزست ولی الان 7 روزه عقب انداخبم 2تا پرزسترون یک روز در میون زدم از اخرین تزریقم 5روزه میگذره ولی پریود نشدم از بیبی چک استفاده کردم 2 بار منفی بوده....علت چیه ؟احتمال بارداری هست؟توروخدا زودتر جواب بدید نگرانم

4. سلام من در روز دوم پریودی خود بدون استفاده از هیچ گونه روش جلوگیری رابطه جنسی داشتم خواستم ببینم در این روز بارداری رخ می دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

5. ninio نوشته است: سلام من در روز دوم پریودی خود بدون استفاده از هیچ گونه روش جلوگیری رابطه جنسی داشتم خواستم ببینم در این روز بارداری رخ می دهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

خیر در این زمان احتمال بارداری صفره.
    با این حال از نظر بهداشتی رابطه بدون استفاده از کاندوم در این زمان اصلاً توصیه نمی‌شه.

6. fereshteii نوشته است: با سلام
    من کیست تخمدان دارم و همیشه پریود نا منظم داشتم ولی با مصرف دارو 6 ماه منظم شدم نامزد دارم و پرده بکارت دارم با هم رابطه بدون دخول داریم و من مطمینم منی حتی به روی التم نخورده ولی پیشاب شک دارم فاصله عادتم 30 روزست ولی الان 7 روزه عقب انداخبم 2تا پرزسترون یک روز در میون زدم از اخرین تزریقم 5روزه میگذره ولی پریود نشدم از بیبی چک استفاده کردم 2 بار منفی بوده....علت چیه ؟احتمال بارداری هست؟توروخدا زودتر جواب بدید نگرانم

احتمال بارداری  پایین است  اما غیر ممکن نیست
    پس از مصرف  پروژسترون ممکن است  بعد از 10 الی 14 روز بعد پریود شوید .علا بهتر است صبر کنید اگر پریود نشدید یک تست بتا انجام دهید.

7. fereshteii نوشته است: با سلام

احتمال بارداری  پایین است  اما غیر ممکن نیست
    پس از مصرف  پروژسترون ممکن است  بعد از 10 الی 14 روز بعد پریود شوید .علا بهتر است صبر کنید اگر پریود نشدید یک تست بتا انجام دهید.

8. سلام آقای دکتر من 5 شهریور نزدیکی داشتم مایع منی داخل واژن نریخت اما واسه اینکه شک کردم که یک قطرش ممکنه ریخته باشه سریع یک ساعت بعد قرص اوسیر که 2 عدد قرص هستش همزمان خوردم الان 11 روز از خوردن قرص میگذره و از زمان پریود شدنم هم یک روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم .بیبی چک هم گرفتم منفی بوده .اصلا درد زیر دل هم ندارم ولی سینه هام کمی درد میکنه .احتمال داره حامله باشم ؟؟؟خیلی استرس دارممم تروخداااا جواب بدید اورژانسی .ممنون از سایت خوبتون

9. mahya021 نوشته است: سلام آقای دکتر من 5 شهریور نزدیکی داشتم مایع منی داخل واژن نریخت اما واسه اینکه شک کردم که یک قطرش ممکنه ریخته باشه سریع یک ساعت بعد قرص اوسیر که 2 عدد قرص هستش همزمان خوردم الان 11 روز از خوردن قرص میگذره و از زمان پریود شدنم هم یک روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم .بیبی چک هم گرفتم منفی بوده .اصلا درد زیر دل هم ندارم ولی سینه هام کمی درد میکنه .احتمال داره حامله باشم ؟؟؟خیلی استرس دارممم تروخداااا جواب بدید اورژانسی .ممنون از سایت خوبتون

احتمال بارداری خیلی ناچیز و در حد صفره.
    گاهی اوقات ممکن است پریود 14 روز بعد از مصرف قرص اتفاق بیفتد.تاخیر پریود پس از مصرف این قرصها امری نرمال تلقی میشود.جواب بی بی چک هم در این زمان اصلا قابل اعتماد نیست و بهتر آن است در صورتی که نهایتا تا 7 روز دیگر پریود نشدید آزمایش تست بتا را انجام دهید.در ضمن درد پستان از عوارض معمول مصرف قرص اورژانسی میباشد
    در کل احتمال بارداری وجود ندارد نگران نباشید و استرس را از خود دور کنید پریود خواهید شد

10. mahya021 نوشته است: سلام آقای دکتر من 5 شهریور نزدیکی داشتم مایع منی داخل واژن نریخت اما واسه اینکه شک کردم که یک قطرش ممکنه ریخته باشه سریع یک ساعت بعد قرص اوسیر که 2 عدد قرص هستش همزمان خوردم الان 11 روز از خوردن قرص میگذره و از زمان پریود شدنم هم یک روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم .بیبی چک هم گرفتم منفی بوده .اصلا درد زیر دل هم ندارم ولی سینه هام کمی درد میکنه .احتمال داره حامله باشم ؟؟؟خیلی استرس دارممم تروخداااا جواب بدید اورژانسی .ممنون از سایت خوبتون

احتمال بارداری خیلی ناچیز و در حد صفره.
    گاهی اوقات ممکن است پریود 14 روز بعد از مصرف قرص اتفاق بیفتد.تاخیر پریود پس از مصرف این قرصها امری نرمال تلقی میشود.جواب بی بی چک هم در این زمان اصلا قابل اعتماد نیست و بهتر آن است در صورتی که نهایتا تا 7 روز دیگر پریود نشدید آزمایش تست بتا را انجام دهید.در ضمن درد پستان از عوارض معمول مصرف قرص اورژانسی میباشد
    در کل احتمال بارداری وجود ندارد نگران نباشید و استرس را از خود دور کنید پریود خواهید شد

11. سلام من یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم در حد معاشه بوده اصلا الت جنسی نامزد نزدیک واژنم نشده است فقط در حد مالیدن با دست بوده است در همون ساعت 2 بار معاشقه داشتیم میترسم دست ایشان اغشته به منی یا پیشاب بوده است البته یعد ارضا شدن با دستمال دستشان را پاک کردندنامزدم گفت دست ایشان اصلا اغشته به منی نشده بود  من رابطم در 15 مرداد بوده است 30 مرداد یعنی 3 روز مانده به دوره پریودم پریود شدم نزدیک 2 روز خونریزی معمولی داشتم بعدم به صورت عادی بوده است من بعد پریودی زیر شکم کمرم درد میکنه ترشح دارم  آیا من باردار شده ام یا به دلیل عفونت میباشد این دردها  خون لانه گزینی به چه صورت میباشد؟خواهش میکنم کمکمم کنید ممنون میشم

12. ایا ممکن فرد باردار باشه پروژسترون بزنه و نطفه همراه پریود شدن از بین بره؟

13. لطفا در باره سنوگرافیم راهنمایی کنید مشکلم چیه ؟
    لاتروورسیون شدید رحمی به راست دیده میشود.بجز این.نمای این عضو و نیز تخمدان چپ طبیعیست.یک توده کیستیک مملو از اکوهای امورف داخلی با ابعاد60*46 mmچسبیده به دیواره انفرومدیال تخمدان راست تا پوچ دوگیلاس دیده میشود که در وهله اول ناشی از اندومتریوما میباشد در بقیه عناصر ادنکسال و کول دوساک قدامی نکته مرضی به نظر نمیرسد

14. roozesefid نوشته است: سلام من یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم در حد معاشه بوده اصلا الت جنسی نامزد نزدیک واژنم نشده است فقط در حد مالیدن با دست بوده است در همون ساعت 2 بار معاشقه داشتیم میترسم دست ایشان اغشته به منی یا پیشاب بوده است البته یعد ارضا شدن با دستمال دستشان را پاک کردندنامزدم گفت دست ایشان اصلا اغشته به منی نشده بود  من رابطم در 15 مرداد بوده است 30 مرداد یعنی 3 روز مانده به دوره پریودم پریود شدم نزدیک 2 روز خونریزی معمولی داشتم بعدم به صورت عادی بوده است من بعد پریودی زیر شکم کمرم درد میکنه ترشح دارم  آیا من باردار شده ام یا به دلیل عفونت میباشد این دردها  خون لانه گزینی به چه صورت میباشد؟خواهش میکنم کمکمم کنید ممنون میشم

با سلام
    شما میفرمایید پریودتون بصورت طبیعی بوده !!! خب این یعنی عدم بارداری !!! جای نگرانی نیست.

15. سلام،
    من21 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 9 روز است. 4 - آخرین بار 11-06-93خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-06-93یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده معقدی بدون کاندوم داشتم که بعد از ارضا شدن دوباره انجام شدو نمیدونم آلت هردوبار به واژن مالیده شده یا نه ولی منی جای دیگه ای تخلیه شد
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟با توجه به اینکه من هنوز لکه بینی خفیف پریودی دارم و اینکه بعد از تخلیه منی روی شکم حمام نرفتم و فقط با دستمال پاک کردم.نیاز به مصرف قرص اورژانس هست؟
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 50 از 92
رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید