شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام .
    من خیلی استرس دادم...الان 4 روز از خوردن قرص لونژیل 1.5 نامردم میگذره ولی هنوز هیچ نشونه اب از پریدشون وجود نداده...رابطه با دخول کامل بوده همونطور ک قبلا گفته شد و منب کاملا داخل ریخته شده....آیا خوردن این قرص با وجود نوع رابطه بازهم بارداری رو منتفی میکنه؟؟؟ایشون نیم ساعت بعد از رابطه قرص خوردن

2. ashkanghanbari نوشته است: سلام آقاي دكتر من چند تا سوال دارم كه جوابش برام خيلي مهمه ممنون ميشم مثل هميشه راهنمايي فرماييد:

1- بعد از مصرف قرص لون‍ژيل 1.5 چند روز بعد بايد پريود اتففاق بيفته؟ آيا تاخيري كه ايجاد ميشه در پريود از زماني هست كه براي پريود بعديت انتظار داري يا از زمان مصرف قرص؟؟
    2- بهترين زمان براي دادن تست خون بارداري چند روز بعد از نزديكي هست؟
    3-  درصد خطاي اين قرص لون‍يل چقدر هست
    با تشكر

با سلام
    بعد از مصرف قرص بایستی تا یک هفته الی ده روز بعد و در بعضی شرایط حداکثر 14 روز بعد لکه بینی یا پریود اتفاق بیفتد در غیر اینصورت انجام تست بتا  ضروری است.
    پس از مصرف قرصهای اورژانسی ممکن است پریود به تعویق افتد و در صورتی که پریود حداکثر 7 روز پس از موعد مورد انتظار به تعویق افتد بایستی جهت  برسی  به پزشک زنان مرتجعه نمود زیرا احتمال بارداری مطرح  میباشد،  
    حداقل زمان مناسب جهت انجام تست بتا حدود 10 الی 14 روز پس از لقاح و یا 20 روز پس از رابطه مشکوک میباشد.
    در صورتی که قرص لونوروژسترول درست مصرف شود یعنی  به یکی از سه روش زیر مصرف شود درصد موفقیت این روش حدود 99 درصد میباشد و امکان خطا بسیار ناچیز میباشد
    1)یک عدد قرص لونوروژسترول 1.5 در صورتی که بیش از 72 ساعت از رابطه مشکوک نگذشته باشد
    2)دوعدد قرص لونوروژسترول 0/75  به صورت یک جا در صورتی که بیش از 72 ساعت از رابطه مشکوک نگذشته باشد
    3)دوعدد قرص لونوروژسترول 0/75 با فاصله زمانی 12 ساعت در صورتی که دوز اول آن قبل از گذشت 72 ساعت پس از رابطه مشکوک مصرف شود.
    موفق باشید

3. saman68h نوشته است: سلام .
    من خیلی استرس دادم...الان 4 روز از خوردن قرص لونژیل 1.5 نامردم میگذره ولی هنوز هیچ نشونه اب از پریدشون وجود نداده...رابطه با دخول کامل بوده همونطور ک قبلا گفته شد و منب کاملا داخل ریخته شده....آیا خوردن این قرص با وجود نوع رابطه بازهم بارداری رو منتفی میکنه؟؟؟ایشون نیم ساعت بعد از رابطه قرص خوردن

باتوجه به شیوه درست مصرف قرص احتمال بارداری بسیار پایین و در حدود 1 درصد میباشد نگران نباشید.
    اما به این نکته هم توجه داشته باشید که بهترین روش به منظور جلوگیری از باردای نداشتن رابطه است چون همه روشهای جلوگیری از بارداری امکان خطا دارند

4. با سلام....نامزدم روز 5مه که قرص لونژیل 1.5 استفاده کرده....امروز لک قهوه ای مشاهده کرد....دلیلش چی میتونه باشه...آبا اثرات قرصه با اینکه ممکنه بارداری رخ داده باشه؟؟؟درخواسته دیگمونم اینه که اگه ممکنه توضیحات کامل رو راجع به قرص لونژیل بدید...ممنون

5. saman68h نوشته است: با سلام....نامزدم روز 5مه که قرص لونژیل 1.5 استفاده کرده....امروز لک قهوه ای مشاهده کرد....دلیلش چی میتونه باشه...آبا اثرات قرصه با اینکه ممکنه بارداری رخ داده باشه؟؟؟درخواسته دیگمونم اینه که اگه ممکنه توضیحات کامل رو راجع به قرص لونژیل بدید...ممنون
    .

با سلام
    لطفا 2 تا پست قبل از آخرین پست خودتون رو مطالعه بفرمایید....دوستان اطلاعات کاملی در اختیارتون گذاشتن !!!!!!!!

6. دوستان من 3 هفته قبل از روش اورژانسی با لونژیل استفاده کردم و هنوز پریود نشدم، تست بتا دادم 0.5 بود.  الان باید چیکار کنم؟

7. Ida_ نوشته است: دوستان من 3 هفته قبل از روش اورژانسی با لونژیل استفاده کردم و هنوز پریود نشدم، تست بتا دادم 0.5 بود.  الان باید چیکار کنم؟

بهتر است تا زمان تاخیر پریود اصلی صبر کنید سپس آآزمایش را تکرا کنید در صورتی که منفی بود جهت برسی و انجام آزمایشهای هورمونی به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام
    من هفته پیش بعد از رابطه سطحی 4تا یاسمین بعد رابطه و 4 تا دیگه 12 ساعت بعد مصرف کردم
    امروز موعد پریودمه ولی پریود نشدم
    رابطم هم یک شنبه هفته پیش بود.سینه هم سفت شدن و گاها زیر دلم تیر میکشه و گاهی درد پریودی دارم.رنگ ترشحاتمم امروز یکم تیره شده.احتمال بارداری هست و باید ازمایش بدم؟ممنون

9. Setare_h نوشته است: سلام
    من هفته پیش بعد از رابطه سطحی 4تا یاسمین بعد رابطه و 4 تا دیگه 12 ساعت بعد مصرف کردم
    امروز موعد پریودمه ولی پریود نشدم
    رابطم هم یک شنبه هفته پیش بود.سینه هم سفت شدن و گاها زیر دلم تیر میکشه و گاهی درد پریودی دارم.رنگ ترشحاتمم امروز یکم تیره شده.احتمال بارداری هست و باید ازمایش بدم؟ممنون

احتمال بارداری نمیباشد
    اختلال در پریود به علت مصرف قرصهای هورمونی میباشد .صبور باشید پریود خواهید شد.

10. سلام ایا ممکنه با ریخته شدن منی روی شلوار درست قسمتی که واژن هست در روزه اخر پریودی با وجود بکارت فرد باردار شه؟؟اصلا اسپرم قابلیت عبور داره از 2سطح ؟خواهش میکنمممم جواب بدید

11. mahtab11 نوشته است: سلام ایا ممکنه با ریخته شدن منی روی شلوار درست قسمتی که واژن هست در روزه اخر پریودی با وجود بکارت فرد باردار شه؟؟اصلا اسپرم قابلیت عبور داره از 2سطح ؟خواهش میکنمممم جواب بدید

نخیر ندارد. از روی شلوار بارداری رخ نمیدهد.
    در ابتدای همین تاپیک راهنمایی آقای دکتر وجود دارد.
    لطفا قبل از طرح سوال قوانین سایت را رعایت فرمایید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. haniepanahi نوشته است:
    mahtab11 نوشته است: سلام ایا ممکنه با ریخته شدن منی روی شلوار درست قسمتی که واژن هست در روزه اخر پریودی با وجود بکارت فرد باردار شه؟؟اصلا اسپرم قابلیت عبور داره از 2سطح ؟خواهش میکنمممم جواب بدید

سلام منم سوال مهتابو داشتم اخه تو بعضی سایت ها نوشته شده اسپرم میتونه از شلوار و لباس زیر عبور کنه و حتی میشه در روزه اخر پریودی باردار شد من از روش اورژانسی استفاده نکردم و دقیقا همین اتفاق افتاده ریخته شدن منی جایی که واژن هست از زوی شلوار و لباس زیر نازک توی روز 7 پریودی واینکه از قرص استفاده نکردم نگرانم میکنه امکانش چقدر میتونه باشه .من دوره های پریود منظمی هم دارم

13. minojon نوشته است:
    haniepanahi نوشته است:
    mahtab11 نوشته است: سلام ایا ممکنه با ریخته شدن منی روی شلوار درست قسمتی که واژن هست در روزه اخر پریودی با وجود بکارت فرد باردار شه؟؟اصلا اسپرم قابلیت عبور داره از 2سطح ؟خواهش میکنمممم جواب بدید

سلام منم سوال مهتابو داشتم اخه تو بعضی سایت ها نوشته شده اسپرم میتونه از شلوار و لباس زیر عبور کنه و حتی میشه در روزه اخر پریودی باردار شد من از روش اورژانسی استفاده نکردم و دقیقا همین اتفاق افتاده ریخته شدن منی جایی که واژن هست از زوی شلوار و لباس زیر نازک توی روز 7 پریودی واینکه از قرص استفاده نکردم نگرانم میکنه امکانش چقدر میتونه باشه .من دوره های پریود منظمی هم دارم

احتمال ببااری با این شرایط بسیار بسیار پایین میباشد اما صفر نیست

14. یعنی حتی با این وجود که من حساب کردم 10.11 روز مونده بود به زمان تخمک گذاری بازم احتمال هست؟؟؟ Sad

15. ♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•

سلام ، خواهشمندم به سوال ما جواب بدید
    زمان پریود نامزد من باید  13 شهریور باشد
    من در تاریخ 1 شهریور  با نامزدم یک رابطه ی غیر کامل داشتم ، تنها به صورت تماسی و دخول صورت نگرفته است... ایشون باکره هستند و   تخلیه منی در حمام بر روی کمر انجام شده است و بعد از آن شستشو انجام شده است... بعد از آن حدود 10 ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5 مصرف کردند..

نگرانی ما از پیشاب و موقع شستشو ی منی در حمام است که با واژن تماس داشته باشد . ( جون روز تخمک گذاری بوده ظاهره )

بعد از گذشت 12 روز از زمان مصرف لونژیل و با توجه به موعد پریود ، در 3 روز اخیر ورم کمی در ناحیه ی شکم دارند ... جناب دکتر ، ممنون از حوصله ای که به خرج می دید  و به سوالات جواب می دید ، لطفا بفرمایید احتمال بارداری وجود داره ؟

♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•♦•

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 49 از 92
رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید