شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تخمدان پلي كيستيك و مخمر آبجو

1. با سلام.ميخواستم بدونم آيا با وجود تخمدان پلي كيستيك باز هم  امكان بار داري وجود داره يا خير؟!!!!در صورتي كه پريود هام هم نسبت به قبل منظم تر شده
    ....سوال بعدي اينكه من مخمر آبجو مصرف ميكنم و شنيدم براي خانم ها مضر هست و بر روي تخمدان اثر منفي داره.آيا اين بحث صحت داره؟؟؟؟!!!! ممنون ميشم از پاسختون

2. marjanmaz نوشته است: با سلام.ميخواستم بدونم آيا با وجود تخمدان پلي كيستيك باز هم  امكان بار داري وجود داره يا خير؟!!!!در صورتي كه پريود هام هم نسبت به قبل منظم تر شده

سلام

در مورد PCOD تاپیک جامع زیر رو بخونید.

سن ابتلا به تخمدان پلی‌کیستیک

نقل قول: ....سوال بعدي اينكه من مخمر آبجو مصرف ميكنم و شنيدم براي خانم ها مضر هست و بر روي تخمدان اثر منفي داره.آيا اين بحث صحت داره؟؟؟؟!!!! ممنون ميشم از پاسختون

پاسخ‌تون منفی هست دوست من.
    مخمر آبجو یا Brewer's yeast سرشار از ویتامین B، پروتئین و ... هست و مصرف اون رابطه‌ی معناداری با تأثیر منفی بر روی تخمدان‌ها نداره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. تشكر بابت پاسختون.
    من چند ماهه تحت نظر دكتر هستم و هنوز هم نتيجه سونو منوط به تخمدان پليكيستيك در منه. الان 5 ماهم هست كه بدون قرص ياسمين پريود ميشم البته با مقدار خونريزي كم.و در حال حاضر مدفرمين ميخورم و قصد بارداري دارم.
    به نظرتون راه چاره چيه؟اين موضوع خيلي داره اذيتم ميكنه

4. سلام
    متاسفانه این مشکلیه که نمیدونم چرا اینقدر شایع شده و به نظر من بخاطر رژیم های غذاییه که امروزه وجود داره و متاسفانه ناسالمه.اما جدای از این مساله شما برای باردار شدن مشکلی ندارین به شرطی که تحت نظر یه پزشک خوب باشین و داروهایی که نام بردین رو مرتب مصرف کنید.امروزه خیلیها بدونه هیچ مشکلی هم نمیتون بچه دار بشن پس ربطی نداره که شما با این مشکل بچه دار بشین یاخیر.اما میتونید دانه های رازیانه رو بگیرین و دم کنید و مصرف کنید اما مرتب.امیدوارم جواب بگیرین.اگر لکه بینی داشته باشین که احتمالا همینطوره با این دم کرده گیاهی امکان بهبودی هست.روزگارتون خوش

5. ممنون
    siyahsefid از پاسخت.افشره رازيانه هم دارم مرتب مصرف ميكنم تا ببينم چي پيش مي آد.مرسي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید