شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. selena121 نوشته است: با سلام
    ببخشید میخواستم بدونم برای ازاله ی پرده ی بکارت آیا راهی هست که بشه دردشو کاهش داد؟ مثلا ی داروی بی حسی موضعی یا آمپول بی حسی..........؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

اسپری تأخیری لیدوکائیـن 10% حدود 5 دقیقه قبل از رابطه بر روی محل مورد نظر اسپری کنید تا باعث بی حسی موضع بشه.

2. سلام
    امکانش هست من عکس پردم بفرستم ببینید سالمه یا اسیب دیده?

3. SHATOT نوشته است: پردهسلام اقای دکتر ... الان چند ساعته منتظرم تا قسمت ارسال پیام بار بشه و بتونم سوالاتم و ازتون بپرسم
    من دختری 24 ساله هستم که به مدت دو سال عقد کرده بودم و جدا شدم و برای پرده بکارتم گواهی سلامت هم دارم که پزشک قانونی داده  و تو گواهی نوشته شده که پرده من از نوع حلقوی و دارای دندانه های بسیار ریز می باشد ... و متاسفانه به دلالیل خود ارضایی هایی که داشتم و همچنین افسردگی های بد از طلاق که باعث می شد خودم بکارتم رو با آینه نگاه و معاینه کنم به دکتر مراجعه کردم و دکتر به من گفت پرده بکارتت زخم شده و یه دکتر دیگه گفت پردم از چند جا زخم شده ... در شهر کوچک . خانواده تعصبی زندگی می کنم خودمم خیلی ناراحتم تا حدی که دارم دیوونه می شم ... موقع خود ارضایی دخول نداشتم ولی چند با بعد از خود ارضایی موقع ادرار ازم خون اومد ... حالا با توجه به این شرایطم و نوع پرده ام و این که دخول نداشتم می خوام بدونم وقتی ازدواج کردم و شب زفاف ازم خون میاد یا نه ؟ اخه می خوام ازدواج کنم و نمی دونم باید به همسر ایندم چی بگم ؟ بهش دروغ بگم و  بگم من با همسر سابقم رابطه دخول داشتم و پرده ندارم ؟ یا این که از گواهیی سلامت پردم استفاده کنم و بهش چیزی نگم و بگم چون پردم حلقوی خون ریزی نداره ؟ بازم می گم من دخول نداشتم و همچنین گواهی سلامت پرده بکارت هم دارم که این گواهی مال زمانیه که پردم سالم بود ... اصلا پرده حلقوی دندانه دار از نوع قابل اتساع هست یا نه ؟ اگه ازدواج کنم از پردم خون میاد یا نه ؟ نظرتون در مورد ترمیم خوندم که گفتین یه پرده نیمه سالم بهتر از پرده ترمیم شده هست ... خواهش می کنم راهنماییم کنید ... کمکم کنید ...  میشه جواب رو به ایمیلمم بفرستید ... یه دنیا ممنونم ازتون ... تو رو خدا کامل یخونید و جوابم بدید ...   
    توبه کردم و توکل بر خدا کردم ... حسبی الله ونعم الوکیل ولا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم و توکلت علی الله ...

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

شما وقتی دخول نداشتی چرا به دروغ به همسر جدیدتون بگید داشتید!!!
    به نظر من نیازی نیست چیزی بگین. کسایی که پرده هم دارن ممکنه خونی در اولین رابطه نبینن. پس نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sara9393

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان من دختری 20ساله هستم که در سن 11 سالگی در الت خودم خودکار فرو کردم که در ان زمان چند قطره خون خارج شد بعد از چند سال یک ماژیک فرو کردم که هیچ خونی خارج نشد در صورتی که چند بار هم خود ارضایی داشتم حالا که میخواهم نامزد کنم به دکتر زنان مراجعه کردم برای معاینه پرده بکارت البته در اون رمان روز اول پریودم بود دکتر بهم گفت که پردم سالمه حالا برام سوال پیش اومده که واقعا پردم سالمه ایا امکان این هست که من پردهی بکارتم سالم باشه؟؟؟ یا این که دکتر متوجه نشدند ؟؟؟در موقع معاینه دکتر به دستیارش گفت که فک کنم کمی اسیب دیده ولی به خودم گفت که سالمه و مشکلی نیست ولی من موقع معاینه فشاری به خودم وارد نکردم دکتر هم با یه چیزی شبیه گوش پاک کن معاینه کرد نوع پردم رو هم نگفت که از چه نوعی هست خواهش میکنم که زود جواب بدید دوستان چون واقعا سردرگم شدم ؟؟؟؟؟دیگه امکان این که به دکتر برم رو هم ندارم <o></o>
    مرسی

5. سلام پرده من از نوع حلقویه و دکتر گفت کمی خراشیدگی داره!بعد اون بارها رابطه جنسی داشتم ولی هیچوقت خونریزی نداشتم ولی هربار به شدت درد میکشم و از همسرم میخوام زودتر کارشو تموم کنه!طبع سردی ندارم و خودم خیلی علاقه نشون میدم ولی همین که به این مرحله میرسه زده میشم و احساس ارضا شدن ندارم.بعد از رابطه خیلی کلافه میشم!مشکل از کجاست؟پرده من از بین رفته؟درضمن بعد رابطه جنسی زیر شکمم درد دارم و حتی از توالت رفتن میترسم و خیلی سوزش دارم!لطفا راهنماییم کنید

6. sara9393 نوشته است: سلام دوستان من دختری 20ساله هستم که در سن 11 سالگی در الت خودم خودکار فرو کردم که در ان زمان چند قطره خون خارج شد بعد از چند سال یک ماژیک فرو کردم که هیچ خونی خارج نشد در صورتی که چند بار هم خود ارضایی داشتم حالا که میخواهم نامزد کنم به دکتر زنان مراجعه کردم برای معاینه پرده بکارت البته در اون رمان روز اول پریودم بود دکتر بهم گفت که پردم سالمه حالا برام سوال پیش اومده که واقعا پردم سالمه ایا امکان این هست که من پردهی بکارتم سالم باشه؟؟؟ یا این که دکتر متوجه نشدند ؟؟؟در موقع معاینه دکتر به دستیارش گفت که فک کنم کمی اسیب دیده ولی به خودم گفت که سالمه و مشکلی نیست ولی من موقع معاینه فشاری به خودم وارد نکردم دکتر هم با یه چیزی شبیه گوش پاک کن معاینه کرد نوع پردم رو هم نگفت که از چه نوعی هست خواهش میکنم که زود جواب بدید دوستان چون واقعا سردرگم شدم ؟؟؟؟؟دیگه امکان این که به دکتر برم رو هم ندارم <o></o>
    مرسی

با وارد کردن خودکار و ماژیک به واژن قطعاً بکارتتون آسیب دیده و احتمالاً به خاطر نوع پرده‌تون از بین نرفته.
    اگر مطمئنید چیزی وارد کردید، باید احتمال اشتباه پزشک رو زیاد در نظر گرفت.

ای کاش که به همون پزشکتون مطالب بالا رو می‌گفتید، در مورد نوع بکارت سؤال می‌کردید و سؤالتون هم با اطمینان بیشتری جواب داده می‌شد.
    کلاً متأسفانه اکثر کسانی که اینجا مراجعه می‌کنن و می‌گن قبلاً توسط دکتر معاینه شدند این اشتباه رو مرتکب می‌شن که از دکتر سؤالاتشون رو نمی‌پرسن!

7. سلاممیشه کمکم کنین دختری هستم 20ساله حدودا 6سال پیش از روی کنجکاوی چندبار انگشتم و وارد واژنم کردم تاجایی ک یادمه هیچ دردی نداشتم یادمم نی ک خونی دیده باشم توی 17سالگی به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفت مشکلی نداره فقط واژنت خیلی تنگه و ممکنه موقع ازدواج بیای پیشم ک من پاره کنم؟البته گفت ممکنه؟پرده من چه نوعی هستش؟ارتجاعیه یا ضخیم؟امکان داره دکتر اشتباه کرده باشه یا معاینه کردن پرده واسه دکتر زنان کاره راحتیه؟اخه گفت واژنم خیلی تنگه پس چطور انگشت به راحتی وارد میشد؟/ توروخدا یکم توضیح بدین مزسی

8. tna19 نوشته است: سلاممیشه کمکم کنین دختری هستم 20ساله حدودا 6سال پیش از روی کنجکاوی چندبار انگشتم و وارد واژنم کردم تاجایی ک یادمه هیچ دردی نداشتم یادمم نی ک خونی دیده باشم توی 17سالگی به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفت مشکلی نداره فقط واژنت خیلی تنگه و ممکنه موقع ازدواج بیای پیشم ک من پاره کنم؟البته گفت ممکنه؟پرده من چه نوعی هستش؟ارتجاعیه یا ضخیم؟امکان داره دکتر اشتباه کرده باشه یا معاینه کردن پرده واسه دکتر زنان کاره راحتیه؟اخه گفت واژنم خیلی تنگه پس چطور انگشت به راحتی وارد میشد؟/ توروخدا یکم توضیح بدین مزسی

نوع بکارت رو نمی‌شه با توضیح مشخص کرد و به معاینه نیاز داره.
    ورودی واژن در زمان‌های مختلف دوره و در صورت تحریکو و یا حتی ترس و استرس تغییر اندازه می‌ده (گرچه نه خیلی زیاد) و موضوعی که گفتید خیلی هم دور از ذهن نیست.
    با این حال بهتره باز هم به پزشک مراجعه کنید و معاینه بشید جهت اطمینان.

9. sara9393

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من زمانی که به دکتر مراجعه کردم همه ی این مطالب رو بهش گفتم ولی دکتر بهم گفت که سالمی و چرا این فکر رو میکنی ؟ بعد از خود دکتر دستیارشم معاینه کرد ولی چیزی نگفت ....
    امکان داره که دکتر راستشو نگفته باشه ؟ من با مادرم رفته بودم و اون همه ی این موارد رو میدونست حتی دکتر به مادرم هم همینو گفته بود ...

10. sara9393 نوشته است: سلام من زمانی که به دکتر مراجعه کردم همه ی این مطالب رو بهش گفتم ولی دکتر بهم گفت که سالمی و چرا این فکر رو میکنی ؟ بعد از خود دکتر دستیارشم معاینه کرد ولی چیزی نگفت ....
    امکان داره که دکتر راستشو نگفته باشه ؟ من با مادرم رفته بودم و اون همه ی این موارد رو میدونست حتی دکتر به مادرم هم همینو گفته بود ...

عزیزم اولا پرده چیزی نیست که به این راحتی پاره بشه دوم از بین نرفته ممکنه یکم اسیب دیده باشه که اگه جزیی باشه پزشک بهت گواهی سلامت میده اگه هم نداد تو که رابطه نداشتی و اینو پزشک قانونی به راحتی تشخیص میده و بهت نامه میده پس جای نگرانی نیست

11. سلام من یه سوال داشتم از خدمتتون.من یکماه پیش ب مامامراجعه کردم و تشخیص دادن بکارتم از نوع fimbratedهستش بعد از یکماه دوباره رفتم ک گواهی بگیریم    توی گواهی تشخیص دادن ک از نوع      circulr.  هست.حالا من میخام بدونم یه دکتر چرا دو تشخیص متفاوت دادن ک ه ممکنه یه معرفی از هر دو نوع بکارت انجام بدید  ممنون

12. iman_prs نوشته است:
    tna19 نوشته است: سلاممیشه کمکم کنین دختری هستم 20ساله حدودا 6سال پیش از روی کنجکاوی چندبار انگشتم و وارد واژنم کردم تاجایی ک یادمه هیچ دردی نداشتم یادمم نی ک خونی دیده باشم توی 17سالگی به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفت مشکلی نداره فقط واژنت خیلی تنگه و ممکنه موقع ازدواج بیای پیشم ک من پاره کنم؟البته گفت ممکنه؟پرده من چه نوعی هستش؟ارتجاعیه یا ضخیم؟امکان داره دکتر اشتباه کرده باشه یا معاینه کردن پرده واسه دکتر زنان کاره راحتیه؟اخه گفت واژنم خیلی تنگه پس چطور انگشت به راحتی وارد میشد؟/ توروخدا یکم توضیح بدین مزسی

نوع بکارت رو نمی‌شه با توضیح مشخص کرد و به معاینه نیاز داره.
    ورودی واژن در زمان‌های مختلف دوره و در صورت تحریکو و یا حتی ترس و استرس تغییر اندازه می‌ده (گرچه نه خیلی زیاد) و موضوعی که گفتید خیلی هم دور از ذهن نیست.
    با این حال بهتره باز هم به پزشک مراجعه کنید و معاینه بشید جهت اطمینان.

آخه من پیش بهترین دکتر شهرمون رفتم رییس زایشگاه شهرمون بود خیلی هم با اطمینان حرف میزد من به دروغ واسه اینکه مامانم منو ببره دکتر گفتم دراثر خارش شدید انگشتم و وارد کردم ک بعد فهمیدم کار خطرناکی کردم
    مادرمم ب دکتر گفت و دکتر بذون چراغ قوه و فقط بابازکردن لبه های کوچیک انجام داد و گفت ممکنه احتیاج باشه موقع ازواج بیای پیش خودم یعنی امکان داره بخاطر ترس و استرس شدید وازنم تنگ شده باشه و دکتر نتونسته تشخیص بده؟؟حتما یه پرده ای دیده دیگه نه؟وگرنه پرده پاره بود یچیزی میگف چرا گفت سالم سالمه؟؟حالا اگه خدایی نکرده من ازدواج کردم و خون ندیدم بعدش برم دکتر میتونه تشخیص بده ک اولین رابطم بوده و آسیب دلیل دیگه ای داشته؟؟؟؟؟

13. gandomi نوشته است: سلام پرده من از نوع حلقویه و دکتر گفت کمی خراشیدگی داره!بعد اون بارها رابطه جنسی داشتم ولی هیچوقت خونریزی نداشتم ولی هربار به شدت درد میکشم و از همسرم میخوام زودتر کارشو تموم کنه!طبع سردی ندارم و خودم خیلی علاقه نشون میدم ولی همین که به این مرحله میرسه زده میشم و احساس ارضا شدن ندارم.بعد از رابطه خیلی کلافه میشم!مشکل از کجاست؟پرده من از بین رفته؟درضمن بعد رابطه جنسی زیر شکمم درد دارم و حتی از توالت رفتن میترسم و خیلی سوزش دارم!لطفا راهنماییم کنید

سلام
    ممکنه پرده‌ی بکارت شما حالت ارتجاعی داشته باشه و از بین نرفته باشه، به همین دلیل در رابطه مزاحمت ایجاد کنه.
    حتماً به پزشک مراجعه کنید تا معاینه صورت بگیره.
    در صورتی که این مشکل وجود داشته باشه پزشک اقدام به برداشتن بکارتتون خواهد کرد که فرآیند ساده‌ای داره و مشکلتون حل می‌شه.

14. سلام من رابطه ی جنسی نداشتم وتا حالا خود ارضایی هم نکردم ولی مدتی پیش وقتی که داشتم مقعدمو میشستم انگشتم که ناخن داشت باشدت به التم برخورد کرد درد شدید داشتم و خون دیدم وببخشید چند لحظه بعدش وقتی خواستم ادرار کنم سوزش شدید تو مجرای ادرار داشتم بنظرتون پرده م اسیب دیده ؟در واقع انگشتم به قسمت پایین التم برخورد نکرد

15. sorena682 نوشته است: سلام من رابطه ی جنسی نداشتم وتا حالا خود ارضایی هم نکردم ولی مدتی پیش وقتی که داشتم مقعدمو میشستم انگشتم که ناخن داشت باشدت به التم برخورد کرد درد شدید داشتم و خون دیدم وببخشید چند لحظه بعدش وقتی خواستم ادرار کنم سوزش شدید تو مجرای ادرار داشتم بنظرتون پرده م اسیب دیده ؟در واقع انگشتم به قسمت پایین التم برخورد نکرد

خیر آسیبی وارد نشده.
    تنها در صورتی که چیزی وارد خود واژن شده باشه آسیب‌ رخ می‌ده. اگه انگشت یا ناخنتون وارد شده باشه احتمال آسیب وجود داره.
    در غیر این صورت خون‌ریزی و سوزش به علت زخم شدن سطح خارجی واژن شماست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 25
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید