شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام
    من پرولاکتینم بالا بود که با دارو مشکلم حل شد بعد سونو دادم که دکترم گفت فولیکول بالغ ندارم 2 ماه دارو مصرف کردم که هرماه چند فولیکول بالغ دیده شد . ماه دوم روز 13 پریودی سونو دادم چند فولیکول بالغ داشتم و دو آمپول HCG تزریق کردم روز 14 و 16 پریود رابطه داشتم .روز 19 پریودی آزمایش دادم بتا 5 بود روز 22 پریود آزمایش دادم بتا 1 بود. از روز 16 پریودی تا الان که 23 پریودمه حالت تهوع شدید و سردرد  و دل درد بدی دارم درست مثل ایام پریود شدنم به غذاها هم حساس شدم . احتمال بارداری وجود داره؟

2. hexy نوشته است: عاجزانه خواهش ميكنم كه به پرسش من پاسخ بديد چون دارم ديوونه ميشم Sad

من روز 22 مرداد پريود شدم و روز 29 پاك شدم يك روز بعدش در تاريخ 30 مرداد با نامزدم رابطه ي جنسي داشتم (بدون دخول درواژن) من هرچقدر به نامزدم گفتم كه آلت تناسليمان باهم تماس نداشته باشه گوش نداد و فكر ميكنم پيش آب ايشون ماليده شد به واژنم / من طبق روش اورژانسي پيش گيري اقدام كردم به قرص خوردن.. درست يك روز بعد از رابطه 2 عدد قرص HD خوردم و 12 ساعت بعدش يني ساعت 12 شب 2 تاي ديگه / حول خوش ساعت 4 صبح استفراغ كردم و بيمارستان رفتم كه دوآمپول و قرص رانيتيدين واسم تجويز كرد /

با وصف اين احتمال بارداري در من چقدر هست با توجه به روزاي تخمك گذاريم چون من دقيق نميدونم كه زابطه مون در زمان پرخطر بوده يا نه؟!

تمنا ميكنم پاسخ منو بديد Sad

من امروز بعد از گذشت 5 روز از رابطه و با توجه به خوردن اون 4 تا قرص دوباره احساس تهوع و گيجي دارم Sad

اين يني چي؟! چه بلايي سر من اومده؟! Sad

3. badomak نوشته است:
    mnrh73 نوشته است: سلام.خسته نباشید.دارم حرص میخورم شدید
    من تاریخ 27مرداد پاک شدم.جمعه صبح یعنی 31مرداد برای اولین بار نزدیکی داشتم بخاطر همین بدون کاندوم عمل کردیم فقط پیش اب فکر میکنم کمی وارد شده باشه.و امروز یعنی شنبه 1 شهریور بعد از نزدیکی دست همسرم به مایع منی خورده بود ولی خشک بود و میدونم که به واژن نخورد و فقط به کلیتوریس تماس داشت.احتمال بارداری تو هرکدوم چقدره؟و الان برای پیشگیری از بارداری چیکارکنم؟آیا بعد از خوردن قرص روش اورژانسی باید پریود بشم؟با توجه به اینکه تازه چند روزه پریودم تموم شده.خواهشا کمکم کنین تازه یه هفتست ازدواج کردم.ممنون...دعاتون میکنم.

اگه پریود منظم دارید امکان بارداری نیست
    بهتره یه روش مطمئن پیشگیری مثل کاندوم یا قرص استفاده کنید

متشکرم
    من قرص روش اورژانسی رو حدودا 48 ساعت بعدش خوردم
    با خوردن این قرص باید پریود بشم؟
    یه سوال درمورد پرده بکارت با عرض معذرت
    چند روز گذشته از اولین دخول ولی هنوز خونریزی دارم.این حالت معمولیه؟
    و اینکه قرص ال دی با روش اورژانسی چه فرقی داره؟
    ممنون میشم همه سوالاتم رو جواب بدید

4. hexy نوشته است:
    hexy نوشته است: عاجزانه خواهش ميكنم كه به پرسش من پاسخ بديد چون دارم ديوونه ميشم Sad

من روز 22 مرداد پريود شدم و روز 29 پاك شدم يك روز بعدش در تاريخ 30 مرداد با نامزدم رابطه ي جنسي داشتم (بدون دخول درواژن) من هرچقدر به نامزدم گفتم كه آلت تناسليمان باهم تماس نداشته باشه گوش نداد و فكر ميكنم پيش آب ايشون ماليده شد به واژنم / من طبق روش اورژانسي پيش گيري اقدام كردم به قرص خوردن.. درست يك روز بعد از رابطه 2 عدد قرص HD خوردم و 12 ساعت بعدش يني ساعت 12 شب 2 تاي ديگه / حول خوش ساعت 4 صبح استفراغ كردم و بيمارستان رفتم كه دوآمپول و قرص رانيتيدين واسم تجويز كرد /

با وصف اين احتمال بارداري در من چقدر هست با توجه به روزاي تخمك گذاريم چون من دقيق نميدونم كه زابطه مون در زمان پرخطر بوده يا نه؟!

تمنا ميكنم پاسخ منو بديد Sad

من امروز بعد از گذشت 5 روز از رابطه و با توجه به خوردن اون 4 تا قرص دوباره احساس تهوع و گيجي دارم Sad

اين يني چي؟! چه بلايي سر من اومده؟! Sad

سلام

شما در پیام خصوصی از من خواسته بودید که در مورد سوال‌تون نظر بدم ...

با توجه به توضیحات‌تون،
    رابطه‌ی شما در روز 9 اُم سیکل‌تون بوده و اگه سیکل منظمی دارید این روز Safe محسوب می‌شه دوست من و نیازی به استفاده از روش اورژانسی هم نبوده
    اما این حالاتی رو که تجربه کردید و می‌کنید دقیقا و دقیقا از عوارض مصرف قرص‌های HD هستش
    قرص HD به دلیل اینکه دوز بالایی از هورمون رو به بدن تحمیل می‌کنه تهوع و استفراغ حداقل انتظاری هست که ازش میره!
    در حال حاضر کاری که باید بکنید اینه که بیشتر استراحت کنید و اگه بیرون تشریف می‌برید پد به اندازه‌ی کافی همراه داشته باشید
    در روزهای آتی اوضاع بهبود پیدا می‌کنه؛ جای نگرانی وجود نداره دوست من.

5. Setare_h نوشته است: سلام من اخرین بار ۱۳مرداد پریود شدم و دورم ۲۷ و گاهی ۲۸ روزست امروز دوم شهریور رابطه محافظت نشده داشتم که نمیدونم پیشاب به واژن مالیده شد یانه.ولی موقع ارضا شدن دوستم گفت منی‌روی واژن ریخته نشده.با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ممنون
    ایا از قرص یاسمین میشه به عنوان قرص اورژانس استغاده کرد؟اگر بله لطفا بگین چجوری تا دیر نشدهSad

من دیروز چهارتا یاسمین خوردم ۱۲ ساعت بعدش هم چهارتا یاسمین دیگه‌.درست مصرف کردم؟روزی یکی دو استکان زعفران ساییده شده با اب مصرفش تاثیری داره؟

6. با سلام.
    من پریودهای منظم دارم و سیکل هام 24-26 روزه هستند. آخرین بار 17 مرداد پریود شدم و روز هفتم قاعدگی نزدیکی داشتم که متاسفانه کل منی به داخل ریخته شد ، دو ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل را یکجا مصرف کردم. با توجه به اینکه قبلا هم از این روش استفاده کردم ممکنه که دیگه اثر بخش نباشه قرص ها؟همیشه 1 هفته تا 10 روز بعد قاعده میشم. اما الان 14 روز گذشته و من پریود نشدم. دیروز بتا دادم و تیترش 0.1 بود. آیا باردارم؟

7. سلام
    من سه دوره قرص یاسمین مصرف کردم ولی هنوز لکه بینی دارم اعصابمو به هم ریخته
    توی ماههای قبل از سه چهار روز قبل پریود لکه بینی داشتم ولی این ماه از دو هفته بعد اتمام پریود لکه بینی دارم الان دو هفته هست
    ویتامین ب6 هم می خورم ولی حل نشد
    مشکلی دارم یعنی؟

8. Ida_ نوشته است: با سلام.
    من پریودهای منظم دارم و سیکل هام 24-26 روزه هستند. آخرین بار 17 مرداد پریود شدم و روز هفتم قاعدگی نزدیکی داشتم که متاسفانه کل منی به داخل ریخته شد ، دو ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل را یکجا مصرف کردم. با توجه به اینکه قبلا هم از این روش استفاده کردم ممکنه که دیگه اثر بخش نباشه قرص ها؟همیشه 1 هفته تا 10 روز بعد قاعده میشم. اما الان 14 روز گذشته و من پریود نشدم. دیروز بتا دادم و تیترش 0.1 بود. آیا باردارم؟

سلام دوست من
    با توجه به  منظم بودن پریودتون، در روز هفتم سیکل احتمال بارداری بسیار کم و حتی نزدیک به صفر بوده . نتیجه آزمایشتون هم نشان از عدم بارداری هستش... مسلما مصرف قرص بالانس هورمونیه شما رو بهم زده و باعث تاخیر در پریودتون شده.
    نگران نباشید و استرس رو از خودتون دور کنید تا سیکلتون شروع بشه.
    پیروز و سربلند باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Setare_h نوشته است:
    Setare_h نوشته است: سلام من اخرین بار ۱۳مرداد پریود شدم و دورم ۲۷ و گاهی ۲۸ روزست امروز دوم شهریور رابطه محافظت نشده داشتم که نمیدونم پیشاب به واژن مالیده شد یانه.ولی موقع ارضا شدن دوستم گفت منی‌روی واژن ریخته نشده.با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ممنون
    ایا از قرص یاسمین میشه به عنوان قرص اورژانس استغاده کرد؟اگر بله لطفا بگین چجوری تا دیر نشدهSad

من دیروز چهارتا یاسمین خوردم ۱۲ ساعت بعدش هم چهارتا یاسمین دیگه‌.درست مصرف کردم؟روزی یکی دو استکان زعفران ساییده شده با اب مصرفش تاثیری داره؟

الان 2 روز از خوردن قرص گذشته و من هنوز پریود نشدم.طبیعیه؟توروخدا یه نفرم جواب منو بده

10. با سلام دکتر.
    من با نامزدم  8 روز بعد از تموم شدن پریودشون رابطه ی محافظت نشده داشتم..دخول کامل انجام شد و منی کاملا به داخل واژن ایشون ربخته شد.....تیشون حدود نیم ساعت بعد از رابطه از قرص (لژیونل 1.5) استفاده کردن...البته با توجه به دستور مصرف قرص...یک قرص خوردن....آیا ممکنه بارداری رخ بده با توجه به نوع مصرفشون و.؟؟؟؟قابله ذکره که ایشون پریوداشون منظمه و 21 هر ماه عادت مبشن!!!!اگه ممکنه سریعتر جواب بدید!!!

11. Setare_h نوشته است:
    Setare_h نوشته است:
    Setare_h نوشته است: سلام من اخرین بار ۱۳مرداد پریود شدم و دورم ۲۷ و گاهی ۲۸ روزست امروز دوم شهریور رابطه محافظت نشده داشتم که نمیدونم پیشاب به واژن مالیده شد یانه.ولی موقع ارضا شدن دوستم گفت منی‌روی واژن ریخته نشده.با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ممنون

الان 2 روز از خوردن قرص گذشته و من هنوز پریود نشدم.طبیعیه؟توروخدا یه نفرم جواب منو بده

با سلام
    1- دوست من شما میگید که آخرین پریودتون 13 مرداد بوده و با توجه به سیکلتون تاریخ بعدی باید حدود 8 شهریور باشه! و امروز تازه 5 شهریور هست!!! که البته با خوردن قرص احتمال داره که نظم سیکلتون بهم خورده باشه.
    2- شما در روز 21 ام سیکلتون رابطه داشتید !! این یعنی در دوران پرخطر نبودید !! اما خب احتمالش صفر هم نبوده...
    3- نحوه درست مصرف قرص بطور کامل در فروم توضیح داده شده و با یک سرچ ساده میتونید پیداش کنید.

12. saman68h نوشته است: با سلام دکتر.
    من با نامزدم  8 روز بعد از تموم شدن پریودشون رابطه ی محافظت نشده داشتم..دخول کامل انجام شد و منی کاملا به داخل واژن ایشون ربخته شد.....تیشون حدود نیم ساعت بعد از رابطه از قرص (لژیونل 1.5) استفاده کردن...البته با توجه به دستور مصرف قرص...یک قرص خوردن....آیا ممکنه بارداری رخ بده با توجه به نوع مصرفشون و.؟؟؟؟قابله ذکره که ایشون پریوداشون منظمه و 21 هر ماه عادت مبشن!!!!اگه ممکنه سریعتر جواب بدید!!!

با سلام
    در صورت مصرف درست قرص طبق دستورالعمل ، میتوانید مطمان باشید که بارداری رخ نخواهد داد.
    پیروز و سربلند باشید.

13. elham_flower نوشته است:
    elham_flower نوشته است: سلام
    من سه دوره قرص یاسمین مصرف کردم ولی هنوز لکه بینی دارم اعصابمو به هم ریخته
    توی ماههای قبل از سه چهار روز قبل پریود لکه بینی داشتم ولی این ماه از دو هفته بعد اتمام پریود لکه بینی دارم الان دو هفته هست
    ویتامین ب6 هم می خورم ولی حل نشد
    مشکلی دارم یعنی؟

جواب منو نمیدین Sad

با سلام
    شما بایستی جهت انجام سونوگرافی و آزمایشات هورمونی به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایید.

14. سلام و خسته نباشید.من 27ساله هستم با پریودهای منظم 32روزه. مرداد ماه باید 10پریور،د میشدم ولی به خاطر داروهایی وه برای معده استفاده کردم نشدم .من 12مرداد یه رابطه سطحی و بدون دخول داشتم اما چون استرس از پیش آب داشتم قرص اورژانسی استفاده کردم .دوباره 15رابطه داشتم .خیلی سطحی و باز بدون دخول چون درد پریود داشتم ..17مرداد پریود شدم کامل و مثل همیشه 6روز بود منتها لخته داشتم کمی.حالا سوالم اینه ممکنه با وجود پریود شدنم بازم احتمال بارداری باشه؟ و اینکه من با وجود اینکه رابطمون با کاندوم هست و حفاظت شده ولی همیشه استرس پیش آب رو دارم .همسرم میگن که مطمین هستن که میتونن تشخیص برن ولی من متاسفانه وسواس فکری گرفتم و تا به حال تو یک سیکل البته از قرص اورژانسی استفاده کردم که باعث اختلال در پریودام و اختلافمون میشه.لطفا رلطفا پاسخ سوالام رو بفرمایید با تشکر و سپاس

15. سلام. من یک سوالی داشتم امیدوارم که کمکم کنید چون خیلی نگرانم.دوره نامزد  من روز 26/5 تمام و ما با هم روز 30/5 رابطه محافظت نشده داشتیم.آمیزش داخل صورت نگرفت اما چون خیلی نگران بودیم 1 ساعت بعد 1 قرص لونپزیل1.5میلی گرم مصرف کردن.7 روز بهد از آن ایشان هنوز پریود نشدن که در روز 8 بی بی چک استفاده کردن که جواب منفی بود به دلیل حساسیت زیاد همون روز آزمایش خون هم دادن که جواب منفی بود.می خواستم بدونم اثر این قرصها چه جوریه؟آیا 7 روز بعد از مصرف پریود شروع میشه یا زمان پریود بعدیت بالا و پایین میشه.هر کسی یک چیز میگه خواستم جوابشو از شما بدونم.ایشان امروز به من میگفت که 2 روز هست که بهم ریخته حالتهایی مثل کلافگی- عصبی بودن میل به غذاهای شیرین و کمی شکم درد داره آیا احتمال باردادی هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 47 از 92
رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید