شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودی نامنظم به دلیل مصرف قرص جلوگیری

1. Mr_fereshte نوشته است: سلام من دخترم 22 سالمه و نامزد دارم چند وقت پیشمسافرت رفتم و زود پریود شودم و وقتی برگشتم با نامزدم امیزش داشتم و از ترس احتمالت 2 تا قرص hd خوردم اما پرده بکارت دارم و بعد از 1 روز شروع به ترشحات خونی و لکه بینی کردم هر چند 2 هفته از پریودی قبلم گذشته بود و این ترشح خونی 10 روز ادامه داشت و الان 2 روزه پریود شودم علت خوردن قرص است؟؟

سلام
    تغييرات جوي و آب و هوا باعث زود پريودشدنتون شده بود.
    بله ، پريود مجدد در فاصله زماني كم بدليل مصرف قرصهاست .

2. سلام
    مشکل من مربوطه به ضخامت لایه اندومتره که بعد از سونو مشخص شد و دکتر با تجویز سه دوره قرص ضد بارداری(دزوسپیتو) میخواست که یه حالت کورتاژ طبیعی رو داشته باشم که اصلا اینطور نشد و حتی خونریزی در این سه دوره از همیشه کمتر هم شد
    حالا سوالم اینه میشه از امپول پروژسترون استفاده کنم و ایا به رفع مشکلم کمک میکنه ؟؟؟
    در ضمن من مشکل ناباروری به دلیل ضعیفی تخمدان دارم.
    با تشکر

3. سلام.من 3 و28 دی قرص اورژانسی خوردم و 7تیر که سوم فروردین پریود شدم دیگه نشدم تا تیر الان دوباره عقب انداختم مطمئنم که باردارنیستم میخواستم آمپول پروژسترون بزنم چون قبلا اینجورشدم دکتربرام سه تا آمپول هر هشت ساعت یکی تجویز کرد من به این قرصها حساسم وهروقت که میخورم پرودیم نامنظم میشه الانم صورتم خیلی جوش هورمونی زده براهمین میخواستم برام آمپول پروژسترون تجویزکنید که دیگه راحت بشم ازاین مشکلات...ممنون

4. سلام طبق سوال قبلی من 3 و28 دی قرص اورژانسی خوردم ودوباره 7تیر خوردم سه فروردین پریود شدم دیگه نشدم تا 14تیر والان دوباره عقب انداختم میخواستم برام آمپول پروژسترون تجویزکنید چون مطمئنم باردارنیستم من به این قرصها حساسم هروقت میخورم پریودیم نامنظم میشه وباید آمپول بزنم چون پارسالم اینجورشدم دکتربرام سه تاآمپول دادهرهشت ساعت یکی زدم وخوب شدم حالا شما برام چجوری تجویزمیکنید مثل قبل بزنم دیگه حوصله ندارم برم دکتر...باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید