شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بین نرفتن رگهای بزرگ دور بیضه پس از یکسال گذشت از عمل واریکوسل

1. سلام به همه دوستان
    من حدود 10 ماهع پیش عمل واریکوسل چپ انجام دادم. قبل از عمل بیضه چپم پر بود از رگهای بزرگ و کلفت. شنیده بودم بعد از عمل این رگهای بزرگ از بین میرن. 2 روز بعد از عمل بیضه چپم رو بررسی کردم که دیدم همه اون رگها باقی موندن و از بین نرفتن. با پزشکی که منو عمل کمرده بود صحبت کردم گفت مشکلی نداره و به مرور از بین میره. متاسفانه الان پس از 10 ماه وضع هیچ فرقی نکرده و بیضه چپم با قبل از عمل و حتی روزهای اولیه پس از عمل هیچ فرقی نکرده. خواستم راهنماییم کنید که چرا هیچ تفاوتی ایجاد نشده. آیا عمل من بخوبی انجام نشده؟
    با تشکر

2. farz_ahmadi68 نوشته است: سلام به همه دوستان
    من حدود 10 ماهع پیش عمل واریکوسل چپ انجام دادم. قبل از عمل بیضه چپم پر بود از رگهای بزرگ و کلفت. شنیده بودم بعد از عمل این رگهای بزرگ از بین میرن. 2 روز بعد از عمل بیضه چپم رو بررسی کردم که دیدم همه اون رگها باقی موندن و از بین نرفتن. با پزشکی که منو عمل کمرده بود صحبت کردم گفت مشکلی نداره و به مرور از بین میره. متاسفانه الان پس از 10 ماه وضع هیچ فرقی نکرده و بیضه چپم با قبل از عمل و حتی روزهای اولیه پس از عمل هیچ فرقی نکرده. خواستم راهنماییم کنید که چرا هیچ تفاوتی ایجاد نشده. آیا عمل من بخوبی انجام نشده؟
    با تشکر

سلام

شما رو یادمه که بلافاصله بعد از جراحی فعالیت سنگین انجام داده بودید!
    چون تشخیص در مورد واریکوسل با معاینه‌ی بالینی متخصص هست، می‌تونید به ارولوژیست مراجعه کنید تا در مورد عود واریکوسل تشخیص بذارن.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید