شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قاعدگی نامنظم با پروژستـرون و اتینیل استرادیول

1. hidi نوشته است: با سلام و عرض ادب
    29 سال دارم قاعدگی منظم 25 روزه داشتم 1393/03/31 پریود شدم از دوهفته قبل از این تاریخ دندانم به شدت درد می کرد قرص <a>مفنامیک</a> اسید موقع درد می خوردم مسافرت رفتم یک نزدیکی داشتم از مقعد و قرص اچ دی خوردم ...1393/4/15  پریود شدم که خیلی دور از انتظار بود5 روزطول کشید ... اما در این مدت همچنان قرص ایبو پروفن و <a>مفنامیک</a> اسید خوردم به دلیل درد دندان ..استرس نداشتم اما کم خواب بودم فعالیت پیاده روی زیادی هم داشتم 19 و 23 یک رابطه داشتم که هیچ عملی انجام نشد با لباس بودیم اما دستم به پیشاب خورد...الان از تاریخ آخرین پریود35 روز میگذرد و من دکتر رفتم سونوگرافی دادم رحم در حد طبیعی اندومتر 6بود و کیست نداشتم....دندانم را هم عصب کشی کردم و مصرف آن قرص ها را قطع کردم ...از بی بی چک استفاده کردم منفی بود االان نگرانم که چرا پریود نشده ام ... دکتر برایم قرص ال دی تجویز کرد که بعد از پنج روز قاعدگی شروع کنم اما من هنوز پریود نشدم آیا باید از این قرص ها بخورم؟ ممکن است باردارباشم؟

سلام

احتمال بارداری که با توجه به توضیحات‌تون ضعیفه.
    اگه از تایم مورد نظر قاعدگی‌تون 10 روز گذشته، به متخصص زنان مراجعه کنید با روش پروژستـرون چلنج پریود شما برمی‌گرده.

2. hidi نوشته است: لطفا راهنمایی کنید اگر آمپول <a>پروژسترون</a> قبل از آزمون بتا بدهیم بهتر است؟

سلام

تفاوتی نمی‌کنه دوست من.

3. samira789 نوشته است: با سلام.ببخشید من یک سوال داشتم.اگر در زمان پریودی البته روز اول خود ارضایی داشته باشم با اب البته نمیدونستم بعدا فهمیدم که پریود شدم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام

خودارضایی مشکل خاصی ایجاد نمی‌کنه
    اما همواره از وارد کردن آب به داخل واژن خودداری کنید چه در تایم پریود چه خارج از این تایم.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید