شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی از مقعد و بواسیر

1. با سلام  و تشکر از راهنمایی هاتون در مورد سوالاتی که مطرح میشه
    میخواستم بدونم :
    آیا رابطه جنسی مقعدی میتونه باعث به وجود اومدن بواسیر بشه؟
    مدتی ست  حس میکنم یه چیز سفت مثل استخوان از ناحیه سوراخ مقعدم اومده بیرون بعضی مواقع نرم تر میشه و ممکنه داخل هم بره. البته هیچ دردی نداره میخواستم بدونم چی هست واحتمالا اگه راه درمانی داره لطف کنید توضیح بدید.

2. mghmghmgh نوشته است: با سلام  و تشکر از راهنمایی هاتون در مورد سوالاتی که مطرح میشه
    میخواستم بدونم :
    آیا رابطه جنسی مقعدی میتونه باعث به وجود اومدن بواسیر بشه؟
    مدتی ست  حس میکنم یه چیز سفت مثل استخوان از ناحیه سوراخ مقعدم اومده بیرون بعضی مواقع نرم تر میشه و ممکنه داخل هم بره. البته هیچ دردی نداره میخواستم بدونم چی هست واحتمالا اگه راه درمانی داره لطف کنید توضیح بدید.

سلام،
    بله ، با توضیحاتی که دادید، احتمال وجود هموروئید هست، برای ارزیابی و معاینه به پزشک مراجعه کنید، در صورت وجود قابل درمان است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    آیا ممکنه وجود خارش در ناحیه مقعد به دلیل هموروئید باشه؟ و یا دلیل دیگه ممکنه داشته باشه ؟

4. با سلام مجدد
    آقای دکتر در حال حاضر به دلیل مشغله کاری زیاد برام امکان نداره تا یکی دو ماه آینده به پزشک مراجعه کنم میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره خودتون دارویی برای درمان همورویید معرفی کنید تا از داروخانه تهیه کنم.
    وآیا احتیاج به رعایت رژیم غذایی خاصی هست یا نه ؟
    چه مواردی باعث تشدید این عارضه میشه؟

5. asal_777 نوشته است: با سلام
    آیا ممکنه وجود خارش در ناحیه مقعد به دلیل هموروئید باشه؟ و یا دلیل دیگه ممکنه داشته باشه ؟

سلام،
    خارش علل مختلفی دارد ولی ارتباطی با هموروئید ندارد (یعنی تنها این علامت بیماری نیست).

6. mghmghmgh نوشته است: با سلام مجدد
    آقای دکتر در حال حاضر به دلیل مشغله کاری زیاد برام امکان نداره تا یکی دو ماه آینده به پزشک مراجعه کنم میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره خودتون دارویی برای درمان همورویید معرفی کنید تا از داروخانه تهیه کنم.
    وآیا احتیاج به رعایت رژیم غذایی خاصی هست یا نه ؟
    چه مواردی باعث تشدید این عارضه میشه؟

سلام،
    بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد، اگر یبوست دارید، تا دسترسی به پزشک، سعی کنید با مصرف سبزیجات، میوه ها و آب فراوان و نیز فعالیت بدنی میزان یبوست را کاهش دهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. آیا دکتر من بعضی وقتا انتهای روده بزرگم(همون بواسیر) میزنه بیرون.
    اما بعد مدتی خودش برمیگرده سر جاش.آخرین بار  2 3 سال پیش بود.
    الان مجددا اینجوری شدم.نمی تونم زیاد بشینم. ایا راهی است که بتوان سریعتر آن را درمان کرد؟!!
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید