شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد کف لگن

1. من هفته 40 بارداری هستم خیلی درد کف لگن دارم و البته پیاده روی هم میروم و 15 تیر تاریخ زایمان من می باشد.
    ایا با وجود درد لگنی ممکن 15 تیر که برم دهانه رحم باز شده باشه در ضمن من هیچ نشانه ای مبنی بر انقباضات رحمی وبه اصطلاح ماه درد ندارم؟
    در ضمن میشه کمی از چگو نگی انجام تکنیک های تنفسی برام بگین ویا روشی که زایمان راحت تر باشه چون زایمان دوم من می باشد در زایمان اول 12 ساعت درد کشیدم الا ن زایمان برام کابوس شده وتا بهش فکر میکنم بی رمق میشم

2. ranak1400 نوشته است: من هفته 40 بارداری هستم خیلی درد کف لگن دارم و البته پیاده روی هم میروم و 15 تیر تاریخ زایمان من می باشد.
    ایا با وجود درد لگنی ممکن 15 تیر که برم دهانه رحم باز شده باشه در ضمن من هیچ نشانه ای مبنی بر انقباضات رحمی وبه اصطلاح ماه درد ندارم؟
    در ضمن میشه کمی از چگو نگی انجام تکنیک های تنفسی برام بگین ویا روشی که زایمان راحت تر باشه چون زایمان دوم من می باشد در زایمان اول 12 ساعت درد کشیدم الا ن زایمان برام کابوس شده وتا بهش فکر میکنم بی رمق میشم

سلام،
    با توجه به نزدیک بوده زمان زایمان و بزرگ شدن جنین این دردها می تواند طبیعی باشد، برای اظهار نظر نمی توان بدون معاینه و ارزیابی روند بارداری دقیقا نظری داد به نظر من بهتر است در این روزها با پزشک خود در تماس باشید و توصیه های ایشان را به کار بگیرید تا زایمانی راحت داشته باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید