شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام. بنده ديشب با نامزدم رابطه داشتم كه به صورت ايستاده انجام داديم وقتي كه من ارضا شدم يك ذره آب مني به آلت تناسليش برخورد كرد و بقيه آب منيم روي رانش ريخت. حالا 3 روز از اتمام  پريود همسرم ميگذرد و ايشون ديشب و پريشب هم لكه داشته است . بعد از رابطه و فورا نامزدم رفت و خودش رو با آب و مايع كاملا شستشو داد. حالا با توجه به اينكه رابطمون به صورت ايستاده بوده و هيچ دخولي صورت نگرفته( باكره بودن همسرم) و فقط تماس آلت ها بوده و فقط يك ذره آب منيم روي آلتش ريخته شده و از زمان اتمام دوره آخرين پريود فقط سه روز ميگذره آيا احتمال بارداري وجود دارد؟ واقعيتش من قرص لونوزسترول 1.5 خريدم اما همسرم ميترسه كه اون رو بخوره و ميگه سيكلم نامنظم ميشه و ...... حالا به نظر شما ساتيد محترم اين قرص رو مصرف كنه يا لازم نيست؟ با تشكر فراوان

2. سلام
    من 5مرداد پريود شدم دوره پريودم ٢٣يا٢٥روز يكبار
    با همسرم ديروز نزديكي داشتم يك هفته مونده كه پريود بشم
    كمي از مني داخل و بيرون ريخته شد كه ديروز دسترسي به قرص نداشتم و امروز قرص مصرف كردم ٢عدد ال دي
    ايا احتمال بارداري وجود داره؟

3. deniz_r68 نوشته است: سلام
    من 5مرداد پريود شدم دوره پريودم ٢٣يا٢٥روز يكبار
    با همسرم ديروز نزديكي داشتم يك هفته مونده كه پريود بشم
    كمي از مني داخل و بيرون ريخته شد كه ديروز دسترسي به قرص نداشتم و امروز قرص مصرف كردم ٢عدد ال دي
    ايا احتمال بارداري وجود داره؟

زمان رابطه‌تون پرخطر محسوب نمی‌شه با این حال با توجه به تخلیه‌ی بخشی از منی داخل واژن بهتره که روش اورژانسی رو انجام بدید.
    توی این روش در صورت استفاده از قرص LD باید چهار عدد قرص و ۱۲ ساعت بعد از اولین سری، ۴ عدد قرص دیگه مصرف بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. عاجزانه خواهش ميكنم كه به پرسش من پاسخ بديد چون دارم ديوونه ميشم Sad

من روز 22 مرداد پريود شدم و روز 29 پاك شدم يك روز بعدش در تاريخ 30 مرداد با نامزدم رابطه ي جنسي داشتم (بدون دخول درواژن) من هرچقدر به نامزدم گفتم كه آلت تناسليمان باهم تماس نداشته باشه گوش نداد و فكر ميكنم پيش آب ايشون ماليده شد به واژنم / من طبق روش اورژانسي پيش گيري اقدام كردم به قرص خوردن.. درست يك روز بعد از رابطه 2 عدد قرص HD خوردم و 12 ساعت بعدش يني ساعت 12 شب 2 تاي ديگه / حول خوش ساعت 4 صبح استفراغ كردم و بيمارستان رفتم كه دوآمپول و قرص رانيتيدين واسم تجويز كرد /

با وصف اين احتمال بارداري در من چقدر هست با توجه به روزاي تخمك گذاريم چون من دقيق نميدونم كه زابطه مون در زمان پرخطر بوده يا نه؟!

تمنا ميكنم پاسخ منو بديد Sad

5. hexy نوشته است: عاجزانه خواهش ميكنم كه به پرسش من پاسخ بديد چون دارم ديوونه ميشم Sad

من روز 22 مرداد پريود شدم و روز 29 پاك شدم يك روز بعدش در تاريخ 30 مرداد با نامزدم رابطه ي جنسي داشتم (بدون دخول درواژن) من هرچقدر به نامزدم گفتم كه آلت تناسليمان باهم تماس نداشته باشه گوش نداد و فكر ميكنم پيش آب ايشون ماليده شد به واژنم / من طبق روش اورژانسي پيش گيري اقدام كردم به قرص خوردن.. درست يك روز بعد از رابطه 2 عدد قرص HD خوردم و 12 ساعت بعدش يني ساعت 12 شب 2 تاي ديگه / حول خوش ساعت 4 صبح استفراغ كردم و بيمارستان رفتم كه دوآمپول و قرص رانيتيدين واسم تجويز كرد /

با وصف اين احتمال بارداري در من چقدر هست با توجه به روزاي تخمك گذاريم چون من دقيق نميدونم كه زابطه مون در زمان پرخطر بوده يا نه؟!

تمنا ميكنم پاسخ منو بديد Sad

آگه پریود منظم دارید با توجه به زمان رابطه که یک روز بعد از پاکیتون بوده و در اون روز تخمک گذاری صورت نمیگیره امکان بارداری نیست
    در ضمن رابطه شما جوری نبوده که نگران کننده باشه
    بهتره به خودتون استرس وارد نکنید

6. سلام خسته نباشید من هیجده هم ماه قبل با همسرم.رابطه داشتم روز پریود شدن من تو ماه شهریور باید پنجم باشه ولی اول شهریور پریود شدم هیچوقت پریود نامنظمی نداشتم دوره هام بیست و هفت روزه س ....در ضمن من هیچوقت روز اول خونریزی به این شدیدی نداشتم خونریزیم مثل خونریزی پریودیه...میشه علتشو بهم بگین ...خیلی ممنون....

7. سلام.خسته نباشید.دارم حرص میخورم شدید
    من تاریخ 27مرداد پاک شدم.جمعه صبح یعنی 31مرداد برای اولین بار نزدیکی داشتم بخاطر همین بدون کاندوم عمل کردیم فقط پیش اب فکر میکنم کمی وارد شده باشه.و امروز یعنی شنبه 1 شهریور بعد از نزدیکی دست همسرم به مایع منی خورده بود ولی خشک بود و میدونم که به واژن نخورد و فقط به کلیتوریس تماس داشت.احتمال بارداری تو هرکدوم چقدره؟و الان برای پیشگیری از بارداری چیکارکنم؟آیا بعد از خوردن قرص روش اورژانسی باید پریود بشم؟با توجه به اینکه تازه چند روزه پریودم تموم شده.خواهشا کمکم کنین تازه یه هفتست ازدواج کردم.ممنون...دعاتون میکنم.

8. mnrh73 نوشته است: سلام.خسته نباشید.دارم حرص میخورم شدید
    من تاریخ 27مرداد پاک شدم.جمعه صبح یعنی 31مرداد برای اولین بار نزدیکی داشتم بخاطر همین بدون کاندوم عمل کردیم فقط پیش اب فکر میکنم کمی وارد شده باشه.و امروز یعنی شنبه 1 شهریور بعد از نزدیکی دست همسرم به مایع منی خورده بود ولی خشک بود و میدونم که به واژن نخورد و فقط به کلیتوریس تماس داشت.احتمال بارداری تو هرکدوم چقدره؟و الان برای پیشگیری از بارداری چیکارکنم؟آیا بعد از خوردن قرص روش اورژانسی باید پریود بشم؟با توجه به اینکه تازه چند روزه پریودم تموم شده.خواهشا کمکم کنین تازه یه هفتست ازدواج کردم.ممنون...دعاتون میکنم.

اگه پریود منظم دارید امکان بارداری نیست
    بهتره یه روش مطمئن پیشگیری مثل کاندوم یا قرص استفاده کنید

9. amirhoseini نوشته است: سلام خسته نباشید من هیجده هم ماه قبل با همسرم.رابطه داشتم روز پریود شدن من تو ماه شهریور باید پنجم باشه ولی اول شهریور پریود شدم هیچوقت پریود نامنظمی نداشتم دوره هام بیست و هفت روزه س ....در ضمن من هیچوقت روز اول خونریزی به این شدیدی نداشتم خونریزیم مثل خونریزی پریودیه...میشه علتشو بهم بگین ...خیلی ممنون....

سلام

اگر که این پریود شما به معنای واقعی‌ ِ پریود هست! بارداری منتفیه و
    اون 3-4 روز مشکلی خاصی نداره دوست من!
    اگر که در سیکل‌های آتی نامنظمی سیکل‌تون ادامه داشت اون‌وقت بایستی به متخصص زنان مراجعه کنید تا ارزیابی بیشتری صورت بگیره.

10. سلام.من ۲۱/۴ رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۳ ساعت ۴ عدد یاسمین خوردم و۲۳/۴ دچار خونریزی خفیف شدم که بعد از ۳ روز قطع شد و دوباره در ۴/۵ خونریزی داشتم که مثل قبل همراه با درد بود ۲۱ روز بعد از رابطه از دادم ۳ بود سونوی واژینال کردم.ضخامت دولایه اندومتر ۶ و در تخمدان چپ یک فولیکول dominant 25×۲۲با قطر متوسط ۲۳/۵ رویت.در کلدوساک مقدار جزیی مایع مشاهده شد.الان ۶ روز از این سونو میگذره دوباره دچار خونریزی کم شدم ایا بهخاطر این فولیکول هست؟ یا باردارم ؟ احتیاج است که ازمایش را تکرار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین که چی کار کنم پریود بسیار نا منظم دارم که از ۲۷ تا ۴۰ طول دورمه لطفا جواب بدید چیکار کنم

11. arshiin نوشته است: سلام.من ۲۱/۴ رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۳ ساعت ۴ عدد یاسمین خوردم و۲۳/۴ دچار خونریزی خفیف شدم که بعد از ۳ روز قطع شد و دوباره در ۴/۵ خونریزی داشتم که مثل قبل همراه با درد بود ۲۱ روز بعد از رابطه از دادم ۳ بود سونوی واژینال کردم.ضخامت دولایه اندومتر ۶ و در تخمدان چپ یک فولیکول dominant 25×۲۲با قطر متوسط ۲۳/۵ رویت.در کلدوساک مقدار جزیی مایع مشاهده شد.الان ۶ روز از این سونو میگذره دوباره دچار خونریزی کم شدم ایا بهخاطر این فولیکول هست؟ یا باردارم ؟ احتیاج است که ازمایش را تکرار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین که چی کار کنم پریود بسیار نا منظم دارم که از ۲۷ تا ۴۰ طول دورمه لطفا جواب بدید چیکار کنم

سلام

وجود فولیکول که طبیعیه دوست من
    با توجه به اینکه پریود شدید احتمال بارداری منتفیه و تیتراژ هم این رو تأیید می‌کنه.
    اگه نتونستم از نگرانی‌تون کم کنم همین فردا تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بدید تا از عدم بارداری مطمئن بشید. هر چند که به نظر من نیازی نیست.
    توصیه می‌کنم برای سیکل‌های نامنظم‌تون به متخصص زنان مراجعه کنید تا در مورد عوامل این بی‌نظمی ارزیابی بیشتری صورت بگیره.

12. با سلام
    من همیشه پریود 28 روزه و منظمی داشتم روز 23 قاعدگی نزدیکی داشتم و آب منی کاملا در واژنم ریخته شد با این تفکر که نزدیک به پریودی هستم  و ترشحاتم خشک شده  جلوگیری نکردیم و در ضمن پس از دخول ترشحات قهوه ای رنگ و رگه های خونی ظریف هنگام پاک کردن مشاهده کردم با این تفاصیل آ یا امکان بارداری هست الان تازه امروز یعنی 28 ام پریودیم است. در حالی که در طی این روزها از 23 تاالان این ترشحی به رنگ قهوه ای نداشتم که مبنی بر نزدیک شدن به روز خونریزیم باشه. سوال: آیا امکان بارداری وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

13. zibanazi نوشته است: با سلام
    من همیشه پریود 28 روزه و منظمی داشتم روز 23 قاعدگی نزدیکی داشتم و آب منی کاملا در واژنم ریخته شد با این تفکر که نزدیک به پریودی هستم  و ترشحاتم خشک شده  جلوگیری نکردیم و در ضمن پس از دخول ترشحات قهوه ای رنگ و رگه های خونی ظریف هنگام پاک کردن مشاهده کردم با این تفاصیل آ یا امکان بارداری هست الان تازه امروز یعنی 28 ام پریودیم است. در حالی که در طی این روزها از 23 تاالان این ترشحی به رنگ قهوه ای نداشتم که مبنی بر نزدیک شدن به روز خونریزیم باشه. سوال: آیا امکان بارداری وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست من
    با توجه به توضیحات شما، چون در دوران پرخطر نبودید امکان بارداری کم هست اما صفر نیست.
    اگر تغییری در زمان پریودتون اتفاق افتاد بدنیست یه تست بدید.
    البته این رو هم بگم که بهتر استرس نداشته باشید چون استرس خودش عامل به تعویق افتادن پریود هستش.
    پیروز و سربلند باشید

14. سلام من اخرین بار ۱۳مرداد پریود شدم و دورم ۲۷ و گاهی ۲۸ روزست امروز دوم شهریور رابطه محافظت نشده داشتم که نمیدونم پیشاب به واژن مالیده شد یانه.ولی موقع ارضا شدن دوستم گفت منی‌روی واژن ریخته نشده.با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ممنون
    ایا از قرص یاسمین میشه به عنوان قرص اورژانس استغاده کرد؟اگر بله لطفا بگین چجوری تا دیر نشدهSad

15. با سلام !
    نامزد من 26 تيرماه پريودش شروع شد و 1 مرداد پاك شد . روز 2 مرداد باهم نزديكي داشتيم . بدون دخول . با استفاده از كاندوم . پريود نامزدم منظم نيست ولي طول زمان خونريزيش هربار 6 تا 7 روز بوده . الان كه حدود 38 روز از شروع پريود قبلي گذشته هنوز پريود نشده . البته 3 روزه پيش مقداري لكه قهوه اي در ترشحاتش بود و روز بعدش هم يعني پريروز باز هم مقداري لكه مثل رگه هاي خوني در ترشحاتش بود البته ترشحش خيلي كمه . حالا ميخوام بدون آيا احتمال بارداري وجود دارد؟ يا اينها علائمه قبل از پريوده؟
    تنها موردي هم كه احتمال ميدهم اينكه شايد پيش آب به دستش برخورد كرده باشه و حواسش نبوده باشه به آلتش ماليده باشه . البته خودش ميگه اين اتفاق هم نيفتاده ! حالا با توجه به اين احتمالات و با توجه به اينكه نميدونم زمان تخمک گذاری بوده يا نه شما راهنمايي كنيد لطفا كه آيا احتمال بارداري وجود دارد ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 92
رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید