شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. ashyan72 نوشته است: سلام من 20 سالمه نوع پرده بکارتمم ارتجاعیه قابل اتساع هستش میخواستم بدونم ایا با خودارضایی که اصلا دست توداخل واژن نخورده باشه امکان پاره شدنه پرده هستش؟

خیر
    همون طور که بارها و بارها گفته شده
    بدون ورود به واژن هیچ نوع پرده‌ای آسیب نمی‌بینه.

2. سلام ممنون ازینکه وقت میذارید و سوالات رو جواب میدید.
    ازتون خواهش میکنم زودتر به سوال من پاسخ بدبد.چون سوال پیچیده ای هم نیست.فقط یه راهنماییه کوچیکه.
    من 1 ساله که عقد کردم.بدون اینکه خونوادم بدونن با همسرم رابطه جنسی داشتم که به نظرم این حقه شرعی و قانونی ما بوده.در این رابطه هم بکارت خودمو ازدست دادم.. اما الان که میخوایم ازدواج کنیم مادرم اصرار داره که باید گواهی بکارت بگیری . چون ما باید نشون بدیم که دختره سالم تحویل خونواده پسر دادیم.
    حالا من هرکار میکنم نمیتونم به مامانم بگم که ما رابطه داشتیم.
    سوالم اینه.اگر من همراه با همسرم بریم پیشه ماما و ازش بخوایم فقط برای راحت شدن خیال مادرم یه گواهی بهمون بده این کارو میکنه؟
    همسرم خودش به چشم بکارت من رو دیده و به نظرش این کارا و برسی های اینچنینی دیگه منسوخ شده و لزومی نداره. ولی نمیدونم به مادرم باید چی بگم....

ممنون میشم اگه به سوال من توجه کنید و پاسخ بدید.

3. سلام
    میشه به سوال منم جواب بدین؟ اگه بعد از نزدیکی هیچ درد و خونریزی نباشه و دکتر بگه پرده ت درساعت 8-6 پاره شده میشه فهمید پرده از چه نوع بوده و چرا دردی نداشته ؟

4. natalie نوشته است: سلام ممنون ازینکه وقت میذارید و سوالات رو جواب میدید.
    ازتون خواهش میکنم زودتر به سوال من پاسخ بدبد.چون سوال پیچیده ای هم نیست.فقط یه راهنماییه کوچیکه.
    من 1 ساله که عقد کردم.بدون اینکه خونوادم بدونن با همسرم رابطه جنسی داشتم که به نظرم این حقه شرعی و قانونی ما بوده.در این رابطه هم بکارت خودمو ازدست دادم.. اما الان که میخوایم ازدواج کنیم مادرم اصرار داره که باید گواهی بکارت بگیری . چون ما باید نشون بدیم که دختره سالم تحویل خونواده پسر دادیم.
    حالا من هرکار میکنم نمیتونم به مامانم بگم که ما رابطه داشتیم.
    سوالم اینه.اگر من همراه با همسرم بریم پیشه ماما و ازش بخوایم فقط برای راحت شدن خیال مادرم یه گواهی بهمون بده این کارو میکنه؟
    همسرم خودش به چشم بکارت من رو دیده و به نظرش این کارا و برسی های اینچنینی دیگه منسوخ شده و لزومی نداره. ولی نمیدونم به مادرم باید چی بگم....

ممنون میشم اگه به سوال من توجه کنید و پاسخ بدید.

سلام دوست من
    والا تا اونجایی که من میدونم، در صورت عدم داشتن بکارت گواهی سلامت داده نمیشه !!!!  چون مسولیت داره و غیرقانونیه ....
    بهترین کار اینه که شما حقیقت رو به مادرتون بگید...
    اما مطلبی که خودم هم شنیدم ولی در مورد صحتش تحقیق نکردم، اینه که اگه برید پزشکی قانونی اونا بعد از معاینه و آزمایش تایید میکنن که اضاله بکارت شما توسط همسرتون انجام شده...

موفق باشید و سربلند

5. چی میشد به سوال منم جواب میدادین ؟ الان 8 ماهه بخاطر این موضوع نامزدم بهم شک کرده- اگه میتونین راهنماییم کنین تا بتونم بهش ثابت کنم که سالم بودم

6. belataklif نوشته است: سلام
    میشه به سوال منم جواب بدین؟ اگه بعد از نزدیکی هیچ درد و خونریزی نباشه و دکتر بگه پرده ت درساعت 8-6 پاره شده میشه فهمید پرده از چه نوع بوده و چرا دردی نداشته ؟

باسلام
    میزان خونریزی و درد هنگام از بین رفتن پرده بکارت به خیلی چیزا بستگی داره و در افراد مختلف متفاوته !!! نوع پرده - نحوه رابطه و دخول و ...
    این یه چیزکاملا طبیعیه.
    شما به همراه همسرتون به یه پزشک متخصص مراجعه کنید تا پزشک بعد از معاینه توضیحات کامل رو در این رابطه برای ایشون بده و ایشون  قانع بشن.

پیروز و سربلند باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    می خواستم بدونم ساییدگی پرده همون پارگیه یا این دو تا با هم تفاوت دارند؟

8. مرسی mrs_fateme - تو این 8 ماه باز نزدیکی داشتیم همون اول که رفتم دکتر گفت اگه تا 2 روز دیگه نری دکتر بعدش نمیتون ثابت کنی که پرده داشتی - یعنی الان با اینکه بارها نزدیکی شده دکتر میتونه بگه که پرده داشتم ؟؟؟

9. با سلام

ببخشید من تاحالا رابطه و دخول نداشتم.ولی قبلا زیاد خودارضایی میکردم.در حالت عادی نه ولی وقتی که تحریک میشدم میتونستم انگشتمو از کنار تا نصفه داخل واژنم کنم. البته در حالت عادی این کار واسم امکانپذیر نیست چون یه مانع گوشتی که از بیرون پیداست مانع میشه. میخواستم بدونم بنظرتون پردم سالمه یا آسیب دیده؟

10. selena121 نوشته است: با سلام

ببخشید من تاحالا رابطه و دخول نداشتم.ولی قبلا زیاد خودارضایی میکردم.در حالت عادی نه ولی وقتی که تحریک میشدم میتونستم انگشتمو از کنار تا نصفه داخل واژنم کنم. البته در حالت عادی این کار واسم امکانپذیر نیست چون یه مانع گوشتی که از بیرون پیداست مانع میشه. میخواستم بدونم بنظرتون پردم سالمه یا آسیب دیده؟

بله!
    ورود نصف یک انگشت به واژن یعنی آسیب زدن به بکارت، از هر نوعی که باشه.

11. سلام تورو خدا به من کمک کنید و سریعا پاسخ من  بدهید من دارم از نگرانی می میرم . من در دوران مجردی دوست پسر داشتم و رابط رابطه جنسی داشتم بدون دخول . اصلا نذاشتم که دخول انجام شود . این مسئله برای سه سال پیش وقتی می خواستم نامزد کنم رفتم دکتر و گفتن بهم که پرده ات خراشیدگی دارد و نامزدت رو بیار که بگیم ممکن هست خون نیاد . من نامزدم و نبردم و الان 2 ساله که نامزدم و با نامزدم رابطه رابطه جنسی دارم بدون دخول . و تازه می خواهیم عروسی کنیم می خوایم بریم دکتر می ترسم برم دکتر . سوالاتم :
    1 - آیا دکتر میشه بگه  که خراشیدگی در این 2 سال اتفاق افتاده ....
    2 - اگه پزشک قانونی برم می فهمه که خراشیدگی واسه 3 سال پیشه یا نه ؟؟
    3 - چه کار کنم ؟؟؟

12. rahane نوشته است: سلام تورو خدا به من کمک کنید و سریعا پاسخ من  بدهید من دارم از نگرانی می میرم . من در دوران مجردی دوست پسر داشتم و رابط رابطه جنسی داشتم بدون دخول . اصلا نذاشتم که دخول انجام شود . این مسئله برای سه سال پیش وقتی می خواستم نامزد کنم رفتم دکتر و گفتن بهم که پرده ات خراشیدگی دارد و نامزدت رو بیار که بگیم ممکن هست خون نیاد . من نامزدم و نبردم و الان 2 ساله که نامزدم و با نامزدم رابطه رابطه جنسی دارم بدون دخول . و تازه می خواهیم عروسی کنیم می خوایم بریم دکتر می ترسم برم دکتر . سوالاتم :
    1 - آیا دکتر میشه بگه  که خراشیدگی در این 2 سال اتفاق افتاده ....
    2 - اگه پزشک قانونی برم می فهمه که خراشیدگی واسه 3 سال پیشه یا نه ؟؟
    3 - چه کار کنم ؟؟؟

اگه دخول نداشتین چطور خراشیدگی ایجاد شده؟
    احتمال زیاد پزشکتون در معاینه شما دچار اشتباه شده
    اگر هم که واقعا خراشیدگی باشه که زمانش مشخص نیست که کی اتفاق افتاده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. با سلام

شما فرمودین که پردم آسیب دیده. میخواستم بدونم این موضوع مهمیه؟ اگه همسر آیندم گواهی سلامت و این چیزا نخواد بازم مشکلی هست؟آخه پرده وجود داره  و کاملا هم مشخصه من اینو مطمینم حالا دیگه نمیدونم چقد آسیب دیده و آیا قابل تشخیصه یا نه؟!
    آیا هیچ راهی برای ورود به واژن نیست؟در غیر اینصورت خون پریودی از کجا خارج میشه پس؟

14. سلام دوستان
    ببخشید من سئوالی داشتم اما سرچ هم زدم چیزی پیدا نکردم
    سئوال من در رابطه با زدن پرده بکارت است
    به عنوان مثال اگر الان پرده زده بشه تا چه مدت زمانی بعدش خانم نمیتونه رابطه داشته باشه ؟
    موضوع بعدی اینکه شنیدم میگن تا 15 روز اول خانم نیاز به ارتباط از جلو بیشتری داره ، آیا این حرف صحت دارد ؟
    در کل ممنون میشم اگر مطلبی در رابطه با باز کردن پرده بکارت در انجمن است لینکش رو برای من بذارید

15. selena121 نوشته است: با سلام

شما فرمودین که پردم آسیب دیده. میخواستم بدونم این موضوع مهمیه؟ اگه همسر آیندم گواهی سلامت و این چیزا نخواد بازم مشکلی هست؟آخه پرده وجود داره  و کاملا هم مشخصه من اینو مطمینم حالا دیگه نمیدونم چقد آسیب دیده و آیا قابل تشخیصه یا نه؟!
    آیا هیچ راهی برای ورود به واژن نیست؟در غیر اینصورت خون پریودی از کجا خارج میشه پس؟

خوب اگه همسر آیندتون براش مهم نباشه دیگه چه مشکلی می تونه باشه؟!
    اگر جسم خارجی وارد واژن بشه بکارت آسیب میبینه و از بین میره
    خون پریودی هم سوراخ درون بکارت خارج میشه
    می تونید از مطالب موجود سایت در این زمینه استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 25
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید