شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام.من ۲۱/۴ رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۳ ساعت ۴ عدد یاسمین خوردم و۲۳/۴ دچار خونریزی خفیف شدم که بعد از ۳ روز قطع شد و دوباره در ۴/۵ خونریزی داشتم که مثل قبل همراه با درد بود ۲۱ روز بعد از رابطه از دادم ۳ بود سونوی واژینال کردم.ضخامت دولایه اندومتر ۶ و در تخمدان چپ یک فولیکول dominant 25×۲۲با قطر متوسط ۲۳/۵ رویت.در کلدوساک مقدار جزیی مایع مشاهده شد.الان ۶ روز از این سونو میگذره دوباره دچار خونریزی کم شدم ایا بهخاطر این فولیکول هست؟ یا باردارم ؟ احتیاج است که ازمایش را تکرار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین که چی کار کنم پریود بسیار نا منظم دارم که از ۲۷ تا ۴۰ طول دورمه لطفا جواب بدید چیکار کنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر

2. با سلام به شما دوست عزيز و محترم
    ببخشيد يه سوال داشتم ازتون
    من يك روز بعد از پايان پريود نامزدم(پريود منظم ٢٨ روزه) التم را به الت او ماليدم و هيچگونه دخولي انجام نشد و مني من هيچگونه تماسي با الت نامزدم نداشت ولي ترس من از پيشاب ميباشد. و فقط يك بار ارضا شدم. قبلش هم ارضا نشده بودم
    ايا بايد نگران بارداري بود؟؟ من از ترس دو عدد قرص اووسيز  ١٦ ساعت بعد همزمان به او دادم خورد
    پيشاپيش از شما ممنونم

3. Hamid2014 نوشته است:
    با سلام به شما دوست عزيز و محترم
    ببخشيد يه سوال داشتم ازتون
    من يك روز بعد از پايان پريود نامزدم(پريود منظم ٢٨ روزه) التم را به الت او ماليدم و هيچگونه دخولي انجام نشد و مني من هيچگونه تماسي با الت نامزدم نداشت ولي ترس من از پيشاب ميباشد. و فقط يك بار ارضا شدم. قبلش هم ارضا نشده بودم
    ايا بايد نگران بارداري بود؟؟ من از ترس دو عدد قرص اووسيز  ١٦ ساعت بعد همزمان به او دادم خورد
    پيشاپيش از شما ممنونم

باسلام
    دوست من با این شرایطی که گفتید همسرتون در دوران Safe بودن و امکان بارداری در این دوران تقریبا صفر هست.
    خیر- نگران نباشید. اما سعی کنید در روابط بعدی تون حتما موارد پیشگیری رو رعایت کنید تا دچار استرس نشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. من سه روز پیش با همسرم رابطه داشتم  و مایع منی روی واژنم ریخت دیروز حواسم نبود و بار سنگین بلند کردم ممکنه جلوگیری کنه از باردار شدنم ....استراحت نیازه بعد از نزدیکی به قصد حاملگی خیلی. نگرانم کمکم کنین ممنون ازتون

5. amirhoseini نوشته است: من سه روز پیش با همسرم رابطه داشتم  و مایع منی روی واژنم ریخت دیروز حواسم نبود و بار سنگین بلند کردم ممکنه جلوگیری کنه از باردار شدنم ....استراحت نیازه بعد از نزدیکی به قصد حاملگی خیلی. نگرانم کمکم کنین ممنون ازتون

نه اصلا  خطری نداره چون در صورتیکه کا شما در حوالی تخمک گذاری اقدام به بارداری کرده باشید  لقاح ممکن است 2 تا 7 روز طول بکشد و تازه پس از لقاح نیز 6 تا7 روز بعد لانه گزینی  در رحم اتفاق خواهد افتاد و تا آن زمان اصلا شما بردار محسوب نمیشوید که حالا بخواد  خطری شما رو تهدید کنه
    موفق باشید

6. سلام.
    ۲۷ سال دارم. طول دوره تقریبا ۲۸ روز است. ۳ ماهه به خاطر آکنه و موهام سیپروترون کمپایند میخورم.
    از روز سوم دوره به مدت ۲۱ روز.
    روز پنجم دوره رابطه بدون کنترل داشتیم. آیا با وجود خوردن قرص آیا امکان حاملگی وجود دارد؟

7. سلام لطفا من رو راهنمايي كنين...من ٢٧/٤ پريود شدم و از روز ٥قاعدگي به مدت ٥ روز قرص كلوميد مصرف كردم،روز ١٦ قاعدگي سونو واژينال دادم كه فوليكول ٢٠ميل رو در تخمدان راست مشاهده كرد،طبق نظر دكترم روزهاي ١٧،١٨،١٩ قاعدگي نزديكي داشتم،از روز ٢٠ قاعدگي علائمي مثل درد دور ناف،حالت تهوع،درد سينه ها رو داشتم تا روز ٢٥قاعدگي يعني ٥ روز بعد از آخرين نزديكي تست بتا دادم كه عددش ٠.٢ بود يعني حتي به ١ هم نرسيده بود،حالا خواستم بدونم بارداريم كلا منتفيه يا آزمايش رو زود دادم و مجددا بايد تكرارش كنم؟؟؟؟راستي پريودي هام ٣١ روزه ست يعني از تاريخ آزمايش هنوز يك هفته به پريوديم مونده بود

8. سلام خسته نباشید...میخواستم بدونم بارداری فقط در روزهای تخمکگذاری انجام میشه چند درصد ممکنه روزهای غیر تخمک گذاری بارداری صورت بگیرد ؟ سوال بعدیم اینه که ایا قلیون کشیدن زن مانع از بارداری میشه چقدر تاثیر داره ؟ خیلی ممنون اقای دکتر....

9. amirhoseini نوشته است: سلام خسته نباشید...میخواستم بدونم بارداری فقط در روزهای تخمکگذاری انجام میشه چند درصد ممکنه روزهای غیر تخمک گذاری بارداری صورت بگیرد ؟ ؟ خیلی ممنون اقای دکتر....

سلام دوست من
    داشتن رابطه جنسی در دوران پرخطر (تخمک گذاری) منجر به بارداری میشه  و این احتمال در بقیه روزها هم وجود داره اما کمتر.

10. سلام
    من تو روزهای تخمک گذاری  رابطه داشتم و مایع منی داخل واژن ریخته شد
    قرص جلوگیری یاسمین استفاده می کنم امکان بارداری نیست دیگه؟

11. elham_flower نوشته است: سلام
    من تو روزهای تخمک گذاری  رابطه داشتم و مایع منی داخل واژن ریخته شد
    قرص جلوگیری یاسمین استفاده می کنم امکان بارداری نیست دیگه؟

اگه منظم مصرف می کنید
    خیر

12. سلام
    اگه کاندوم سالم باشه و از اول رابطه استفاده بشه و اب منی درونش جمع شود ایا باز هم درصد خطا وجود داره؟

13. navid06 نوشته است: سلام
    اگه کاندوم سالم باشه و از اول رابطه استفاده بشه و اب منی درونش جمع شود ایا باز هم درصد خطا وجود داره؟

سلام دوست عزیز

کاندوم سالم هم که باشد گاهی در بعضی از  آمیزش های پر تحرک دارای ضریب خطاست. بهتر است در طول امیزش از سالم  بودن و ماندن کاندوم  اطمینان حاصل شود و پس از  ارگاسم و انزال منی از تحرک خودداری نمود

14. سلام ٢٤ ساله هستم ، پريود نامنظم داشتم ، يه مدت آمنوره شدم ،٢ ماه دارو مصرف كردم ، در طي ٢ ماه پريود منظم شد ، ولي بعدش دوباره نامنظم شد ، ٧ تير پريود شدم ، ١٦ تير شدم ، ١٥ مرداد شدم ، تاريخ ٢٤ مرداد مقاربت مشكوك انجام شد، مني وارد واژن ريخته شد ، ولي از روش اورژانسي ٢ قرص اچ دي بعد از مقاربت و ١٢ساعت بعد قرص نولژيل استفاده كردم ، خيلي استرس دارم مي خواستم بدون امكان بارداري با شرايط من وجود داره ؟

15. سلام همسر من بیش از یک ماهه که از قرصldاستفاده میکنه امروز حدود12روز از پریودش میگذره و ما نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟آیا بیوتین اثری روی LDمیگذارد؟ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 45 از 92
رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید