شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت و پریودی زود به زود

1. سلام
    من دو ماه پیش زود پریود شدم یعنی 10 روز از پاک بودنم میگذشت که پریود شدم اما ماه بعدش منظم بود ولی الان دو روز از پاک بودنم میگذشت دوباره پریود شدم
    در ضمن دوره پریودی من 10 روز هستش ( تا سه روز خون میاد از سه روز به بعد تا روز دهم لکه بینی دارم)( کلا دورم 28 روز هست که 10 روز پریودم و بقیش پاک هستم)
    اینم بگم که عفونت هم دارم هر کار میکنم خوب نمیشم
    لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم خوب بشم
    و دیگه اینکه آیا برای بچه دار شدن در آینده برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟

2. سلام
    بهتره که سونوگرافی رحم و تخمدانها رو انجام بدید احتمالا کیست تخمدان دارید که به راحتی درمان می شه  
    ولی در مواردی استرس شدید هم می تونه باعث اختلالات قاعدگی بشه
    برای عفونت هم باید به پزشک یا ماما مراجعه کنید تا با توجه به نوع عفونت درمان بشید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. n_t_n نوشته است: سلام
    بهتره که سونوگرافی رحم و تخمدانها رو انجام بدید احتمالا کیست تخمدان دارید که به راحتی درمان می شه  
    ولی در مواردی استرس شدید هم می تونه باعث اختلالات قاعدگی بشه
    برای عفونت هم باید به پزشک یا ماما مراجعه کنید تا با توجه به نوع عفونت درمان بشید .

سونوگرافی هم رفتم اما کیست نبود

4. سلام
    خسته نباشید .
    من دختری 22 ساله و مجرد هستم . 15 روز از زمان اتمام قاعدگیم میگذره و 10 روزه که ترشحات قهوه ای رنگ دارم اما توی این ترشحات باریکه هایی مثل نخ به رنگ قهوه ای پررنگ مشاهده میکنم ! علتش چی میتونه باشه ممکنه سرطاااان باشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید
    با تشکر

5. sara_senia نوشته است: سلام
    خسته نباشید .
    من دختری 22 ساله و مجرد هستم . 15 روز از زمان اتمام قاعدگیم میگذره و 10 روزه که ترشحات قهوه ای رنگ دارم اما توی این ترشحات باریکه هایی مثل نخ به رنگ قهوه ای پررنگ مشاهده میکنم ! علتش چی میتونه باشه ممکنه سرطاااان باشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید
    با تشکر

سلام

حالا چرا سرطان!؟
    نمی‌دونم اعداد مربوط به سیکل‌تون رو درست محاسبه کردید یا نه
    اما لکه‌بینی در اواسط سیکل ماهانه بواسطه‌ی تخمک‌گذاری معمولا اتفاق میفته و طبیعی هم هست
    ولی در خارج از این بازه نیاز به بررسی بیشتری داره
    توصیه می‌کنم به متخصص غدد یا زنان مراجعه کنید تا براتون تست هورمونی و در صورت نیاز سونو درخواست بشه تا احتمالاتی نظیر موارد زیر بررسی بشن:

• پرولاکتین بالا
    • عدم بالانس هورمونی استروژن و پروژستـرون
    • هیپوتیروئیدیسم
    • هایپرتیروئیدیسم
    • کیست تخمدان
    • و ...

6. سلام. من حدود يك سال مي شه ازدواج كردم. وقتي براي معاينه پيش دكتر زنان رفتم گفت عفونت داري و كرم كلوتريمازول و قرص مترونيدازول داد. بعد از اون در حين رابطه جنسي خيلي سوزش داشتم. براي روان شدن از وازلين استفاده كردم و متاسفانه بعد از چند بار استفاده متوجه شدم عفونت اداري دارم. سوال من اينه
    آيا عفونت زنان و عفونت اداري اصلا بهم ربطي داره و يكي باعث به وجود آمدن ديگري مي شه؟
    آيا وازلين باعث عفونت مي شه؟
    آگر باعث عفونت ميشه جز لوبريكنت از چه چيز ديگه ايي مي شه استفاده كرد؟

7. با سلام و خسته نباشید
    من دختری 26 ساله و مجرد هستم که دارای دو فیبروم به اندازه 5 سانت از نوع هستم. چند وقتی هست حدود 10 روز بعد از اتمام دوره پریودیم ترشحات قهوه ای رنگ و گاهی اوقات هم همراه با رگه های خونی دارم که گاهی منجر به درد در ناحیه زیر شکم میشه. هرزگاهی هم خارش جزیی دارم. کیست و مشکل تیروئیدی ندارم. تا به حال هم آزمایش تست هورمونی ندادم. دوره پریودیم منظم هست و خونریزی های بین پریودی هم ندارم. ممکنه این ترشحات به دلیل فیبروم باشه یا از عفونت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید