شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح شیر از سینه

1. سلام من 26 سالمه ومجردم از سینم شیر میاد دکتر رفتم ازمایش دادم گفت پرولاکتینم بالاست اما گفت باید زود ازدواج کنم چون احتمال نازایی هست اگه ممکنه منو راهنمایی کنید چون میترسم نازا شده باشم

2. mahshadoo نوشته است: سلام من 26 سالمه ومجردم از سینم شیر میاد دکتر رفتم ازمایش دادم گفت پرولاکتینم بالاست اما گفت باید زود ازدواج کنم چون احتمال نازایی هست اگه ممکنه منو راهنمایی کنید چون میترسم نازا شده باشم

سلام

پرولاکتین بالا در صورت عدم پیگیری و درمان ممکنه نازایی رو نتیجه بده
    شما دوره‌ی درمان رو کامل، و هر دو سه ماه یه بار تست رو تکرار کنید تا اوضاع کنترل بشه
    با نرمال شدن تیتراژ، احتمال باروری به وضعیت طبیعی باز خواهد گشت.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. 24 سالم ومجردم نزدیک پریودم متوجه شدم از سینه چپم ترشحات سیاه رنگی خارج شده خیلی ترسیدم نگرانم شدم اصلا نیاز جنسی هم ندارم ممکنه بر اثر تحریک شدن باشه توی ی سایت خوندم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم

4. سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدین،مدتیه وقتی نوک سینمو فشار میدم مایع سیاه وگاهی خیلی شفاف ازش خارج میشه میشه بگید چیه؟البته مواقعی که همسرم محکم میمکه میگه ی چیز تلخ میاد تو دهنش ممکنه همون مایع  باشه؟در ضمن من ی مشکل دیگه دارم اینکه پریودیهای نا منظمی دارم مثلا63 روز یا45 روز ی باریا گاهی 37 روز ی بار،میشه بگید مشکلم چیه وچه کار کنم؟

5. mahdiy نوشته است: 24 سالم ومجردم نزدیک پریودم متوجه شدم از سینه چپم ترشحات سیاه رنگی خارج شده خیلی ترسیدم نگرانم شدم اصلا نیاز جنسی هم ندارم ممکنه بر اثر تحریک شدن باشه توی ی سایت خوندم اگه راهنماییم کنید ممنون می شم

سلام

این ترشحات شما در دسته‌ی ترشحات فیزیولوژیک قرار می‌گیره و جای نگرانی نداره
    اما اینکه عنوان می‌کنید "اصلا نیاز جنسی هم ندارم" این مورد می‌تونه نگران کننده باشه و برای شروع بد نیست به متخصص زنان مراجعه کنید تا ابتدا به ساکن براتون تست هورمونی درخواست بشه بعد اگه نیاز بود به روانپزشک ارجاع داده خواهید شد.

6. mmonaa نوشته است: سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدین،مدتیه وقتی نوک سینمو فشار میدم مایع سیاه وگاهی خیلی شفاف ازش خارج میشه میشه بگید چیه؟البته مواقعی که همسرم محکم میمکه میگه ی چیز تلخ میاد تو دهنش ممکنه همون مایع  باشه؟در ضمن من ی مشکل دیگه دارم اینکه پریودیهای نا منظمی دارم مثلا63 روز یا45 روز ی باریا گاهی 37 روز ی بار،میشه بگید مشکلم چیه وچه کار کنم؟

سلام

این سیکل‌های نامنظم شما اونم با این وضعیت یه مقدار جای تأمل بیشتری داره و شما بایستی حتما به متخصص زنان مراجعه کنید و ابتدا براتون تست پرولاکتین درخواست بشه
    در مواردی که این هورمون بالا باشه اختلال در قاعدگی و ترشح از پستان رو شاهد هستیم
    به متخصص مراجعه کنید دوست من که امروز بهتر از فرداس؛ البته الان که شبه فردا هم که تعطیله همون شنبه مراجعه داشته باشید ; )

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. سلام

28 سالمه چند سالیه از سینه چپم مایع سبز رنگ ترشح میشه وموهای زائد دورسینه دارم . از 9ماه پیش پریودم نامنظم شده الان12هفته است باردارم ولی هنوز ترشح سینه رو دارم  میترسم بعد از فارغ شدن هم این ترشحات برقرار باشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون

8. Ms_sima123 نوشته است: سلام

28 سالمه چند سالیه از سینه چپم مایع سبز رنگ ترشح میشه وموهای زائد دورسینه دارم . از 9ماه پیش پریودم نامنظم شده الان12هفته است باردارم ولی هنوز ترشح سینه رو دارم  میترسم بعد از فارغ شدن هم این ترشحات برقرار باشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون

دوست عزیز
    ترشحات از سینه جز دوران شیردهی جزو مواردی که باید حتما بررسی بشه و تحت درمان قرار بگیره.آیادر این ند سال چیگیر نشدید و به دکتر مراجعه نکردید؟

علتش میتونه بالا بودن هورمونهای شیردهی باشه یا اختلال در برخی از قسمتهای هورمون هیپوفیز
    بهتره سریعتر پیگیر بشید و دکترتون رودر جریان این مساله بزارید و آزمایشات تخصصی رو انجام بدید .یکی از هورمونهای محرک برای تخلیه شیر اکسی توسینه و این هورمون حضورش در خانم باردار جالب نیست مگر در زمان زایمان و ممکنه با شرایط شما میزان اون بالا باشه در خون .بهتره پیگیر بشیدو علت رو شناسایی کنید بوسیله مراجعه به متخصص

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید