شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی و رگه خون وسط سیکل

1. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشین.دختر مجرد 26 ساله ای هستم که تو دو ماه گذشته تقریبا روزای 17-18 سیکلم ترشحاتم توشون رگه های خون هست که 2-3 روز طول میکشه.رفتم دکتر گفتم لک بینی دارم برام سونو رحم  تخمدان نوشتن که هیچکدوم مشکلی نداشتن و نرمال بودن به همین خاطر دکترم هیچ دارویی بهم ندادن!میخواستم ببینم همینجوری بیخیال باشم یا نیاز به پیگیری بیشتر داره؟اصلا دلیلش چی هست که اینجوری میشه.ممنون

2. سلام من یک هفته مانده به پریودم  رابطه محافظت نشده داشتم  پریودم نامنظمه5 ساعت بعد 4 3 روزه خونریزی  خیلی خفیف دارم رنگ خونم یه کم روشنتر  اما با همون درد پریود شروع شده.ایا علت این خونزیزی قرص است یا به خاطر بارداریست.لطفا راهنمایی کنین.

3. سلام! من از «علامت یاب آلت تناسلی زن»  استفاده کردم و نتیجه شد اینکه میتونه عفونت در غدد مخاطی یا عفونت یا آبسه در لبهای الت تناسلی باشه .ضمن اینکه لکه بینی و رگه خونی وسط سیکل هم دارم. میخواستم در مورد روش تشخیص و درمان پزشک راهنمائیم کنید با معاینه رایج و معمولیه یا با دستگاه و تجهیزات مثل سونو و ...با تشکر!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید