شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم نشدن با دخول

1. سلام مجدد
    خواستم بدونم این ژل عوارضی داره یا نه و اینکه خشکی واژن تا حد می تونه مهم و یا مشکل ساز باشه و یه چیز دیگه بعد از تحریک  زمان دخول تا انزال یا ارضا چه مدت باید باشه اصلا تو این قسمت زمان اهمیت داره یا نه چون همونطور که گفتم در ابتدا ترشحات دارم ولی مدتی بعد از دخول حدود 15 دقیقه بعد از دخول ( حالا کمتر یا بیشتر ) واژنم خشک میشه و گاهی حین خشک شدن واژن حالت رخوت و ضربان شدید و تنفس های شدید و طولانی بهم دست میده و برای چندلحظه دیگه تمایل به ادامه رابطه ندارم . آیا اینها علائم ارگاسم هستن یا اثر خشکی واژن و اینکه امکان داره به علت رسیدن به ارگاسم  باشه که خشکی واژن رخ میده ؟ بعد از این حالت مدتی طول میکشه تا دوباره وازنم ترشح داشته باشه  اونم این که معاشقه از صفر شروع کنیم . معمولا زمانی که ارضا میشم همون علائم لرزش و تنس شدید و ... رو دارم ولی در این مورد لرزش وجود نداره ولی یه حس سبک شدن بهم دست میده . ببخشید اگه زیاد طولانی شد .ممنون میشم اگه در این مورد هم نظرات دوستان کمک کننده باشه .با تشکر

2. پایه این ژل آب هست و عوارض خاصی ازش گزارش نشده فقط بهتره زمانی که برای بارداری اقدام صورت میگیره ازش استفاده نشه چون ممکنه اسپرم ها رو ضعیف یا از بین ببره

در مورد ارگاسم هم به نظرم این جالتی که دارید و توضیح دادید می تونه همون باشه که حالتش کمی فرق داره بعضی از خانوم ها میگند که هنگام دخول و تزدیک ارگاسم حالتی شبیه ادرار بهشون دست میده

در مورد خشکی واژن هم بهتره یه مشورت با متخصص زنان انجام بدید تا از نظر هورمونی شما رو بررسی کنه ولی اگه مشکلی نبود بهترین راه اینه که معاشقه قبل از دخولتون رو زیادتر کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. matin1386 نوشته است: سلام به همه دوستان عزیزوتشکر از همتون
    منم مشکل ارگاسم دارم.بادخول تابحال ارضا نشده ام .همه مراحل نزدیکی رو کامل انجام میدهیم وهمه پوزیشن ها رو هم امتجان کرده ایم.من خودم وهمسرم هردو گرم هستم واز رابطه خیلی لذت میبرم ولی لذت اصلی رو هنوز نچشیده ام.من10ساله متاهلم .همیشه با تحریک کلیتوس ارضا میشم اونم اگه ارضا بشم که بیشتر از1ساعت ویا بیشتر طول میکشه.وهر از گاهی که تو اوج لذتم تمام وجودم ناخوداگاه خالی میشه انگار که هیچ حسی ندارم.
    وموقعی هم که ارضا میشم بدنم به لرزه میفته واکسیژن بدنم کم میشه وهر از گاهی از هوش میرم ازچشام اشک ناخوداگاه جاری میشه وبریده بریده صحبت میکنم تا اینکه چند دقیقه بگزره تا خوب بشم.
    خوشحال میشم از دوستان اگه کسی بتونه در این مورد راهنماییم کنه با تشکر فراوان از همتون

1- خيلی کم اتفاق می افته که با دخول ، ارگاسم صورت بگيره. لازم هست که همزمان کليتوريس هم ماساژ داده بشه.

2- بهتون تبريک می گم که همچين ارگاسمی رو تجربه می کنيد که از تمام حس ها خالی می شيد و به اوج می رسيد. اين مرحله يکی از مراحل عرفان هست که خيلی ها به دنبالش هستند. بعد از اين مرحله طبيعی هست که شما نتونيد صحبت کنيد. بعد از اين حالت لازم است که شما بی حرکت بمونيد و همسرتون هم لازم هست شما رو درک کنه و با شما کاری نداشته باشه. يا به تجربه به ايشان قبلش گفته باشيد که مايليد در اين حالت شما رو نوازش کنه يا فقط بغلتون کنه و بی حرکت بمونه.

خوشا به سعادتتون

شاداب و سلامت باشيد

4. khanomi25 نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    منم مثل دوست عزیز مشکل ارگاسم از طریق دخول رو دارم یعنی از این طریق به ارگاسم نمیرسم و از روش لمس کردن به ارگاسم میرسم . و یه مورد دیگری که در رابطه بین من و همسرم وجود داره اینه که در ابتدای رابطه ترشحات واژنی وجود داره ولی گاهی اوقات بعد از مدت کمی این ترشحات از بین میره و واژنم خشک میشه تا جایی که ادامه رابطه غیر ممکن میشه و این مورد حتی منجر به نا تمام موندن رابطه و ارضا نشدن من و همسرم میشه . و بخاطر این موضوع خیلی بهم ریختم . و اینکه من و همسرم هر دو هات هستیم . خواهش میکنم اگه کسی در این مورد تجربه یا اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه.یه چیز دیگه در حین رابطه معمولا به فکر این هسمت که نکنه همسرم ارضا نشه چون برام خیلی مهمه که رضایت کامل از رابطمون داشته باشه . نمی دونم چیکار کنم .

دوست عزيز همانطور که برای دوستان ديگر نوشتم ، دقت کنيد که فعاليت شما در هيچ بخشی از معاشقه کم نشه. اگر بعد از دخول نقشی بازی نکنيد همين اتفاق که نوشته ايد برای شما می افته.
    پس
    1- بعد از دخول هم همچنان به معاشقه از قبيل لمس بدن و بوسه ادامه بديد
    2- کليتوريس خود را ماساژ دهيد
    3- حرکت های پيچشی به کمر و بدن خود بدهيد
    4- آه و ناله کنيد و از لذت بردن خود نهايت لذت را ببريد

شاداب و سلامت باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوست عزیزم
    JaSina
    شمادر مورد جواب من درمورد رضا نشدن با دخول وحالاتی که برام پیش میاد جواب دادین شما گفتین خیلی خوبه این حالات ولی من میگم خیلی اذیت کننده هستش برای من وشوهرم
    شوهرم همه جوره سعی میکنه خودشو به پای من برسونه با قرص یا اسپری یا هرچی دیگه شده ولی وقتی میبینه تو اوج لذته من از حس خارج میشم نا خوداگاه تمام حسی که تو وجودمه خالی میشه وتا یه مدتی میتونم نقش واسش بازی کنم ولی خوب بعضی اوقات متوجه میشه من نمیدونم اون موقع چکار کنم خیلی هم دلم واسش میسوزه.
    بجای اینکه من درمان بشم همیشه اون میره تا درمان بشه.
    ولی بازم هیچی به هیچی یعنی هیچ درمانی واسه این حالت من نیست
    ممنون میشم ازتون اگه میتونین در این موردم راهنماییم کنین باتشکر

6. matin1386 نوشته است: سلام دوست عزیزم
    JaSina
    شمادر مورد جواب من درمورد رضا نشدن با دخول وحالاتی که برام پیش میاد جواب دادین شما گفتین خیلی خوبه این حالات ولی من میگم خیلی اذیت کننده هستش برای من وشوهرم
    شوهرم همه جوره سعی میکنه خودشو به پای من برسونه با قرص یا اسپری یا هرچی دیگه شده ولی وقتی میبینه تو اوج لذته من از حس خارج میشم نا خوداگاه تمام حسی که تو وجودمه خالی میشه وتا یه مدتی میتونم نقش واسش بازی کنم ولی خوب بعضی اوقات متوجه میشه من نمیدونم اون موقع چکار کنم خیلی هم دلم واسش میسوزه.
    بجای اینکه من درمان بشم همیشه اون میره تا درمان بشه.
    ولی بازم هیچی به هیچی یعنی هیچ درمانی واسه این حالت من نیست
    ممنون میشم ازتون اگه میتونین در این موردم راهنماییم کنین باتشکر

دوست عزيز

مطالب قبلی من رو که اگه تو همين سايت روی اسم من کليک کنيد می تونيد لينک هاش رو ببينيد بخونيد

برای دوستان ديگه توضيح دادم که با يادگيری تانترا و روش های مختلف می شه لذت بردن رو و زمان انزال رو تنظيم کرد.

پس کم کم که با هم هماهنگ بشيد مشکل حل می شه. از قرص و اسپری کمتر استفاده کنين.

وقتی هم که به اوج می رسی ايشون می تونه فقط بغلت کنه تا بعد دوباره که آماده شدی ادامه بدين.

ذهن خودتون رو زياد مشغول نکنيد. همه جوره لذت ببريد. يک روز نشد روز ديگه. شما که همديگه رو دارين.

شاداب باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید