شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 42 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. ببخشید من قصد حاملگی دارم اما حدود هفت ماه که عفونت قارچی دارم واز پماد کلوتریمازل و قرص مترونیدازل وسفکسیم استفاده کردم حتی زخم داشتم زخم ومنجمد کردم پماد کلیندا مایسین وقرص کلیندامایسین هم همراه با قرص فلوکونازل هم استفاده کردم از شستشو با جوش شیرین هم استفاده کردم اما همچنان خارش ادامه لطفا راهنماییم کنید

2. King_of_black نوشته است:
    baranabi نوشته است: سلام من 30سال دارم در28اردیبهشت پریودبودم به علت اسباب کشی کارسنگین انجام دادم20خردادپریودشدم الان 20تیرپریودنشدم امکان داردباردارباشم یاباید28تیرپریودبشم ممنون

با سلام
    اگر در طول سیکل گذشته رابطه مشکوک داشته اید بله احتمال بارداری وجود دارد در صورت  تمایل به تشخیص بارداری میتوانید آزمایش بتا بدهید.

3بارازبی بی چک استفاده کردم منفی بوده وسیکل های قبلی همه منظم بوده همه 28 هرماه غیرازاین باریعنی هنوزاحتمال بارداری هست؟

3. سلام
    من 27 سالمه و هميشه موقع رابطه جنسی ترس دارم كه آب مني داخل نريزه
    از كاندوم هم لذت نميبرم - دارو و مواد شيميايي هم دوس ندارم استفاده كنيم.
    راه هايي ديگه اي هم هست پيشنهاد بدين ؟؟ عمل سرپايي و اينها هم نباشه

4. Alireza938 نوشته است: سلام
    من 27 سالمه و هميشه موقع رابطه جنسی ترس دارم كه آب مني داخل نريزه
    از كاندوم هم لذت نميبرم - دارو و مواد شيميايي هم دوس ندارم استفاده كنيم.
    راه هايي ديگه اي هم هست پيشنهاد بدين ؟؟ عمل سرپايي و اينها هم نباشه

سلام در صورتی که شریک جنسی شما تمایل داشته باشد میتوونید از انواع قرصهای ضد بارداری به طور روتین و مرتب استفاده کنند البته اگر شریک جنسی شما ثابت است.
    از انواع قرصهای ال دی، یاسمین و .... که البته در ماه اول استفاده از این قرصها  نمیتوان به عملکرد آن اعتماد کامل داشت ولی از ماه دوم به بعد حدود 98 درصد در جلوگیری از بارداری موثر است

5. baranabi نوشته است:
    King_of_black نوشته است:
    baranabi نوشته است: سلام من 30سال دارم در28اردیبهشت پریودبودم به علت اسباب کشی کارسنگین انجام دادم20خردادپریودشدم الان 20تیرپریودنشدم امکان داردباردارباشم یاباید28تیرپریودبشم ممنون

با سلام
    اگر در طول سیکل گذشته رابطه مشکوک داشته اید بله احتمال بارداری وجود دارد در صورت  تمایل به تشخیص بارداری میتوانید آزمایش بتا بدهید.

3بارازبی بی چک استفاده کردم منفی بوده وسیکل های قبلی همه منظم بوده همه 28 هرماه غیرازاین باریعنی هنوزاحتمال بارداری هست؟

سلام اولا به عملکرد این تستها نمیتوان اعتماد کامل داشت و در کل زمانی که مثبت میشود قابل اعتماد ترند تا زمانی که منفی میشوند.ثانیا زمان منسب استفاده تز این تستها 1تا2 هفته پس از تاخیر در پریود است و ثالثا اگر شما  طبق روال سیکلهای قبل به همان شدت و انداره و به همان تعداد روز پریود شده اید قطعا باردار نیستید و در آخر جهت آسودگی خاطر و اطمینان صد درصد از عدم بارداری میتونید تست تیتر بتا رو انجام بدید.

6. با سلام دکتر من در تاریخ ۲۱ تیر. یک روز بعد از اتمام پریدم یک رابطه مشکوک داشتم و قرص hd به صورت اورژانس مصرف کردم حالم تا پنجشنبه ۲۶ خوب بود تقریبا اما ىک دفعه دچار حالت تهوع شدید و سرگیجه و دل درد شدم تا امروز که ۲۸ است خوب نشدم علتش از قرصاص ؟ میشه که
    علایم باردای باشه؟؟؟؟؟؟
    دکتر هم رفتم آمپول b6 زدم ولی خوب نشدم

7. Gandomak61 نوشته است: با سلام دکتر من در تاریخ ۲۱ تیر. یک روز بعد از اتمام پریدم یک رابطه مشکوک داشتم و قرص hd به صورت اورژانس مصرف کردم حالم تا پنجشنبه ۲۶ خوب بود تقریبا اما ىک دفعه دچار حالت تهوع شدید و سرگیجه و دل درد شدم تا امروز که ۲۸ است خوب نشدم علتش از قرصاص ؟ میشه که
    علایم باردای باشه؟؟؟؟؟؟
    دکتر هم رفتم آمپول b6 زدم ولی خوب نشدم

سلام.اگر شما دارای سیکلهای منظم 28 روزه باشیداحتمال بارداری هر چند در روز از اتمام پریود کم است اما منتفی نیست.استفاده از قرص  hd  هم فقط در صورتی در جلوگیری از بارداری میتواند موثر باشدکه اولین دوز آن یعنی دو عدد قرص hd حداکثر 72 ساعت بعد از رابطه مشکوک و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگر استفاده شود لذا شما اگر یک قرص hdمصرف کرده اید تاثیری در ممانعت از بارداری نخواهد داشت.در مورد تهوع بیشتر حدس میزنم مربوط به استرس و احساس حاملگی کاذب شماست چون تهوع در بارداری به این سرعت اتفاق نمی افتد و تهوع زمانی رخ میدهد که پس ار لقاح سطح هورمون بتا در خون افزایش یابد .پیشنهاد میشود جهت آسودگی خاطر حدود 14_16روز پس از نزدیکی مشکوک آزمایش تیتر بتا بدهید ..موفق باشید

8. سلام
    من پریود منظم دارم و سیکل پریودم 25 روزه است , طول دوره ی خونریزیم هم 7 روزه , آخرین بار در تاریخ 12-4 خونریزی ام شروع شد و در تاریخ 27-4 نزدیکی داشتم , قبل از ارگاسم آلت رو بیرون کشید و فکر می کنم منی ریخته باشه داخل . در این شرایط احتمال بارداری هست؟

9. IDZTI نوشته است: سلام
    من پریود منظم دارم و سیکل پریودم 25 روزه است , طول دوره ی خونریزیم هم 7 روزه , آخرین بار در تاریخ 12-4 خونریزی ام شروع شد و در تاریخ 27-4 نزدیکی داشتم , قبل از ارگاسم آلت رو بیرون کشید و فکر می کنم منی ریخته باشه داخل . در این شرایط احتمال بارداری هست؟

سلام با این اوصاف که شما بیان کردید  چون در  زمان پریود نزدیکی داشتید احتمال باردای کماست.اما باید توجه داشته باشید که نزدیکی در هنگام پریود به هیچ وجه توصیه نمیشود چون باعث عفونت میشود.
    و باز توجه داشته باشید که حتی پیشاب مرد هم قابلیت باروری  را دارد و با توجه با اینکه سیکلهای شما منظم میباشد احتمالا تخمک گذاری شما در روز 11 پریودتان میباشد  و از آنجایی که اسپرم در بدن زن 5 االی 7 روز میتواند زنده بماند  لذا احتمال بارداری هر چند کم ولی وجود دارد .

10. سلام.من ماه قبل ۱۸ خرداد پریود شدم و تا ۲۷ خرداد طول کشید.چونکه ماه قبلش شروع به خوردن قرص جلوگیری کرده بودم و به اشتباه قرص اورژانسی هم استفاده کرده بودم و زیاد قرص خورده بودم خونریزیم به هم خورد و ده روز طول کشید.
    همیشه هفت روز طول میکشه و بعد از پایان پریودم معمولأ یک ماه طول میکشه تا دوباره پریود بشم.در حقیقت سیکلهای ۳۷ روزه دارم.
    در این سیکل روز ۱۸،۲۲،۲۳،۲۹ و ۳۰ خرداد و ۶،۹،۱۰،۱۱ و ۲۴ تیر نزدیکی داشتم.یعنی در واقع روزهای اول،پنجم،ششم،دوازدهم،سیزدهم،بیستم،بیست و سوم،بیست و چهارم و بیست و پنجم و سی و هشتم سیکلم نزدیکی داشتم.
    در طی همه نزدیکی ها از کاندوم استفاده کردیم البته از همون اول رابطه کاندوم استفاده نشد ولیکن خیلی هم بدون کاندوم رابطه نداشتیم و سریع شوهرم کاندوم را استفاده میکردن.
    البته به استثناء روز ۱۱ تیر که از همون اول با کاندوم شروع کردیم و اصلأ دخول بدون کاندوم نداشتیم و روز ۲۴ تیر که اصلأ از کاندوم استفاده نشد و منی داخل واژنم تخلیه شد.من چونکه نزدیک پریودم بود و انتظار داشتم ۲۷ تیر پریود بشم اون روز بدون کاندوم نزدیکی داشتیم.
    الان ۲۹ تیر هست و من هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.امروز یکشنبه ۲۹ تیر  روز دوم تأخیر پریودم بود،صبح رفتم آزمایش بتا دادم مقدارش ۳.۵ بود.خواهش میکنم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟
    امکان داره به خاطر روزه داری باشه؟آخه من علائم پریودی دارم.مثل دل و کمر درد و ...
    اون روزی که بدون کاندوم رابطه داشتیم احتمال بارداری داره؟با توجه به روزش؟!
    تو سایتتون نوشته بود میشه به نتیجه بتا پش از ۲۳ روز بعد از آخرین پریودی اعتماد کرد.آیا در مورد منم درسته؟
    در ضمن این ماه از هیچ قرصی استفاده نکردم

11. anna_mppp نوشته است: سلام.من ماه قبل ۱۸ خرداد پریود شدم و تا ۲۷ خرداد طول کشید.چونکه ماه قبلش شروع به خوردن قرص جلوگیری کرده بودم و به اشتباه قرص اورژانسی هم استفاده کرده بودم و زیاد قرص خورده بودم خونریزیم به هم خورد و ده روز طول کشید.
    همیشه هفت روز طول میکشه و بعد از پایان پریودم معمولأ یک ماه طول میکشه تا دوباره پریود بشم.در حقیقت سیکلهای ۳۷ روزه دارم.
    در این سیکل روز ۱۸،۲۲،۲۳،۲۹ و ۳۰ خرداد و ۶،۹،۱۰،۱۱ و ۲۴ تیر نزدیکی داشتم.یعنی در واقع روزهای اول،پنجم،ششم،دوازدهم،سیزدهم،بیستم،بیست و سوم،بیست و چهارم و بیست و پنجم و سی و هشتم سیکلم نزدیکی داشتم.
    در طی همه نزدیکی ها از کاندوم استفاده کردیم البته از همون اول رابطه کاندوم استفاده نشد ولیکن خیلی هم بدون کاندوم رابطه نداشتیم و سریع شوهرم کاندوم را استفاده میکردن.
    البته به استثناء روز ۱۱ تیر که از همون اول با کاندوم شروع کردیم و اصلأ دخول بدون کاندوم نداشتیم و روز ۲۴ تیر که اصلأ از کاندوم استفاده نشد و منی داخل واژنم تخلیه شد.من چونکه نزدیک پریودم بود و انتظار داشتم ۲۷ تیر پریود بشم اون روز بدون کاندوم نزدیکی داشتیم.
    الان ۲۹ تیر هست و من هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.امروز یکشنبه ۲۹ تیر  روز دوم تأخیر پریودم بود،صبح رفتم آزمایش بتا دادم مقدارش ۳.۵ بود.خواهش میکنم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟
    امکان داره به خاطر روزه داری باشه؟آخه من علائم پریودی دارم.مثل دل و کمر درد و ...
    اون روزی که بدون کاندوم رابطه داشتیم احتمال بارداری داره؟با توجه به روزش؟!
    تو سایتتون نوشته بود میشه به نتیجه بتا پش از ۲۳ روز بعد از آخرین پریودی اعتماد کرد.آیا در مورد منم درسته؟
    در ضمن این ماه از هیچ قرصی استفاده نکردم

سلام به طور کلی احتمال بارداری در کل سیکل وجود دارد و هیچگاه احتمال بارداری صفر نخواهد بود اما بیشترین احتمال بارداری سه روز قبل و بعد از تخمک گذاری میباشد .در مود شما که دارای سیکلهای منظم 27 روزه هستید احتمال تخمک گذاری روز 12 تا 16 سیکل میباشد که در این ایام بیشترین احتمال بارداری وجود دارد.نکته دیگر ابارداری ممکن هست حتی با پیشاب مرد هم صورت بگیرد اما احتمال بارداری کمتر است.در مورد آزمایش بتا  بهترین زمان حدود 14 روز پس از لقاح میباشد.لذا با توجه به زمان نزدیکی شما در تاریخ مناسبی این آزمایش را انجام ندادید و احتمال بارداری هر چند کم ولی وجود دارد.در ضمن در صورتی که از قرصهای جلوگیری و قرص اورژانسی استفاده کردید اختلالات قاعدگی از جمله تاخیر در پریود تا دو سیکل امری نرمال تلقی میشود.استرس را کنار بگذارید پریود خواهید شد در صورتی که تا یک هفته دیگر پریود نشدید تست بتا را تکرار کنید  .موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام اقای دکتر
    من دوره قبل رابطه مشکوک بدون دخول داشتم که سریع قرص اورِانس مصرف کردم و بعد از سه روز پریود شدم وقبل از مصرق قرص اورِانس پریود های من منظم بود و فاصله بین دو پریود معمولا 21 روزه بود و حدود 8روز طول میکشید با مصرف قرص پریود من 10 روز طول کشید تا پاک شوم یعنی من در تاریخ 8/4/93پریود شدم در تاریخ 17/4/93 لکه بینیم ت شد /در 21/4/93 رابطه مشکوک بدون دخول در حد لاپایی داشتم که کاندوم همسرم دراومده بود و مقدار کمی منی به کناره های ران در نزدیک وازن ریخته شده بود حجم بیشتر منی در کاندوم بود یک ساعت بعد از دو قرص اورزانس همزمان استفاده کردم .دوباره حدود سه ساعت بعد رابطه لاپای از پشت داشتیم که انزال همسرم موقع جدا شدن از من بود نمیدونم پیشابش به وازن رسیده یا نه البته قبل از رابطه همسرم ادرار کردند.از اون موقع به مدت 9 روز سینه درد شدید و کمر درد و گاهی درد در رحم داشتم و چون استرس بارداری داشتم و قبلا با خوردن قرص اورزانس سه الی ی هفته بعدش پریود میشدم 9 روز بعد رابطه ازمایش خون دادم که بتا کمتر از یک بود بعد از ازمایش علائم سینه درد و کمر درد ن خیلی کم شده
    1-ایا این علائم بخاطر فشار روانی بوده؟
    2-این طبیعیه که هنوز بعد از 11 روز از مصرف قرص پریود نشدم ؟البته اکه به روال قبل باشه من باید 10-11/5/93 پریود شم
    3-ایا تست بتا درست بوده یا باید دوباره ازمایش بدهم؟چه زمانی تست بدم بهتر؟
    ت رو خدا راهنماییم کنید چون در دوران عقد هستیم و برای عروسی گرفتن اصلا اماده نیستیم
    و ی نکته دیکه که من از نظر  روانی خیلی تحت فشارم وهر وقت رابطه داشته باشیم با اینکه دخول نیس و در حد لاپایی از ترس حاملگی روح روان خوودم و همسرم رو بهم میریزم .میشه در این رابطه هم کمکمون کنید واقعا چه زمانی امکان حاملگی هست؟

13. negaran1370 نوشته است: سلام اقای دکتر
    من دوره قبل رابطه مشکوک بدون دخول داشتم که سریع قرص اورِانس مصرف کردم و بعد از سه روز پریود شدم وقبل از مصرق قرص اورِانس پریود های من منظم بود و فاصله بین دو پریود معمولا 21 روزه بود و حدود 8روز طول میکشید با مصرف قرص پریود من 10 روز طول کشید تا پاک شوم یعنی من در تاریخ 8/4/93پریود شدم در تاریخ 17/4/93 لکه بینیم ت شد /در 21/4/93 رابطه مشکوک بدون دخول در حد لاپایی داشتم که کاندوم همسرم دراومده بود و مقدار کمی منی به کناره های ران در نزدیک وازن ریخته شده بود حجم بیشتر منی در کاندوم بود یک ساعت بعد از دو قرص اورزانس همزمان استفاده کردم .دوباره حدود سه ساعت بعد رابطه لاپای از پشت داشتیم که انزال همسرم موقع جدا شدن از من بود نمیدونم پیشابش به وازن رسیده یا نه البته قبل از رابطه همسرم ادرار کردند.از اون موقع به مدت 9 روز سینه درد شدید و کمر درد و گاهی درد در رحم داشتم و چون استرس بارداری داشتم و قبلا با خوردن قرص اورزانس سه الی ی هفته بعدش پریود میشدم 9 روز بعد رابطه ازمایش خون دادم که بتا کمتر از یک بود بعد از ازمایش علائم سینه درد و کمر درد ن خیلی کم شده
    1-ایا این علائم بخاطر فشار روانی بوده؟
    2-این طبیعیه که هنوز بعد از 11 روز از مصرف قرص پریود نشدم ؟البته اکه به روال قبل باشه من باید 10-11/5/93 پریود شم
    3-ایا تست بتا درست بوده یا باید دوباره ازمایش بدهم؟چه زمانی تست بدم بهتر؟
    ت رو خدا راهنماییم کنید چون در دوران عقد هستیم و برای عروسی گرفتن اصلا اماده نیستیم
    و ی نکته دیکه که من از نظر  روانی خیلی تحت فشارم وهر وقت رابطه داشته باشیم با اینکه دخول نیس و در حد لاپایی از ترس حاملگی روح روان خوودم و همسرم رو بهم میریزم .میشه در این رابطه هم کمکمون کنید واقعا چه زمانی امکان حاملگی هست؟

بعد از مصرف قرص اورژانسی  بین یک  هفته  تا ده روز بعد دوچار لکه بینی یا پریود خواهید شد که این زمان ممکن است به 14 روز هم افزایش یابد و تا 14 روز نیز نرمال تلقی میگردد.در مورد آزمایش بتا در صورتی که پس از رابطه لقاح صورت گیرد حدود  یک تا دو هفته بعد مقدار  بتا در خون بالا میرود که  بارداری قابل تشخیص است. در مورد شما احتمال بارداری بسیار ضعیف است و اختلالات قاعدگی با مصرف تین همه قرص هورمونی  امری طبیعی و نرمال محسوب میشه و جای نگرانی نیست .استرس رو از خودتون دور کنید و منتظر پریود باشید چون غیر از صبر کار دیگه ای نمیتونید انجام بدید.در صورتی که بیش از 14 روز پس از مصرف قرص دوچار لکه بینی یا پریود نشدید بهتر است تست بتا را تکرار کنید.البته عدم پریود شما پس از این زمان دلیل قطعی بر بارداری شما نیست  .

14. سلام.دختر باکره ای هستم 16 ساله.سیکلم 31 روزه.آخرین روز پریودیم حدودا 1و2 تیر ماه بوده.در روز 10 یا 11 سیکلم که میشه 93/4/4با دوس پسرم 3 بار توی یک روز رابطه جنسی داشتیم بدون هیچ دخولی..فقط به طوری که آلتهاروی هم قرار میگرفت.و منی ایشون روی من ریخته نشده.اما پیش آبشون تماس داشت.خیلی استرس دارم و 6 روزه پریودم عقب افتاده.20 روز بعد از رابطه با بی بی چک تست کردم منفی بود.و یکشنبه 93/4/29آزمایش خون واسه بارداری دادم گفتن که منفیه.ممکنه پریود نشدنم به خاطر حاملگیم باشه؟

15. negar_sha76ii نوشته است: سلام.دختر باکره ای هستم 16 ساله.سیکلم 31 روزه.آخرین روز پریودیم حدودا 1و2 تیر ماه بوده.در روز 10 یا 11 سیکلم که میشه 93/4/4با دوس پسرم 3 بار توی یک روز رابطه جنسی داشتیم بدون هیچ دخولی..فقط به طوری که آلتهاروی هم قرار میگرفت.و منی ایشون روی من ریخته نشده.اما پیش آبشون تماس داشت.خیلی استرس دارم و 6 روزه پریودم عقب افتاده.20 روز بعد از رابطه با بی بی چک تست کردم منفی بود.و یکشنبه 93/4/29آزمایش خون واسه بارداری دادم گفتن که منفیه.ممکنه پریود نشدنم به خاطر حاملگیم باشه؟

اگه آز خونت منفیه که دیگه باردار نیستی
    نگران نباش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 42 از 92
رفتن به صفحه :    ... 42 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید