شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. ladynasim نوشته است: سلام من  نامزد دارم
    من در دوران پریودی یک لخته خون بزرگ اندازه توپ بدمینتون ازم خارج شد .اون لخته خون چی میتونه باشه؟
    من پرده بکارتم سالمه میخواستم ببینم اسیبی دیده یا نه؟

سلام
    1)درصورتي كه تاحالا چيزي وارد واژن نشده اصلا نگران آسيب پرده نباشيد .
    2)اون چيزي كه از بدنتون خارج شده لخته خون نیست بلکه تکه هایی از بافت رحم هست که هنگام خونریزی دفع شده  و جاي نگراني نيست.

2. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    saba668 نوشته است: ممنون از جوابتون،روز 20سیکلم بود واسه همون فکر نکنم مربوط به پریودم باشه.میشه موارد دیگه ایو که گفتین بگین چیان؟

مسئله‌ای که هست اینه که خون‌ریزی الزاماً بعد از خودارضایی اتفاق افتاده؟ این «دفعات اخیر» فاصله‌شون نسبت به هم و در طی دوره به چه شکل بوده که خون‌ریزی داشتین؟ پیاپی بوده؟ فقط بعد از خودارضایی بوده؟
    عوامل مختلفی هست از عفونت گرفته تا عوارض قرص و مشکلات انعقاد خون.
                                                خونریزی فقط بعد خودارضایی بوده،فاصله اشون تقریبا دوهفته یا بیشتر بود اولی تقریبا 7سیکلم بعدیم 20ام. بله مشکلم همین دو دفعه آخر بود.آخه چه دلیلی واسش هست مشکلی دارم؟فقط با ترک خودارضایی حل میشه؟باز مرسی

3. saba668 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    saba668 نوشته است: ممنون از جوابتون،روز 20سیکلم بود واسه همون فکر نکنم مربوط به پریودم باشه.میشه موارد دیگه ایو که گفتین بگین چیان؟

مسئله‌ای که هست اینه که خون‌ریزی الزاماً بعد از خودارضایی اتفاق افتاده؟ این «دفعات اخیر» فاصله‌شون نسبت به هم و در طی دوره به چه شکل بوده که خون‌ریزی داشتین؟ پیاپی بوده؟ فقط بعد از خودارضایی بوده؟
    عوامل مختلفی هست از عفونت گرفته تا عوارض قرص و مشکلات انعقاد خون.
                                                خونریزی فقط بعد خودارضایی بوده،فاصله اشون تقریبا دوهفته یا بیشتر بود اولی تقریبا 7سیکلم بعدیم 20ام. بله مشکلم همین دو دفعه آخر بود.آخه چه دلیلی واسش هست مشکلی دارم؟فقط با ترک خودارضایی حل میشه؟باز مرسی

ببینید ارتباط مستقیمی بین خودارضایی (بدون ورود چیزی به واژن) و خون‌ریزی از داخل واژن وجود نداره.
    در صورت تکرار این اتفاق بهتره به پزشک مراجعه کنید تا اگه مشکلی وجود داره مشخص بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hdma_6869 نوشته است: سلام
    من 24 سالمه چند ماهه بالای ناحیه تناسلی م جوش میزنه . جوش هایی که درد داره گاها و مو درون اونا هست اغلب
    البته من تاحالا اوانا که مو داشته تخلیه کردم! نمیدونم شاید اشتباه بوده
    من یکساله اپیلاسیون میکنم مشکلی نداشتم نمیدونم چرا این 3ماهی اینطور شدم
    بهم گفتن شاید برای تعریقه ولی با نپوشیدن لباس زیر هم جوابی نگرفتم. حتی دو ماهه اپیلاسیون هم نرفتم و تیغ زدم مثل گذشته ولی نشد
    2 ماه دیگه عروسیمه و نمیدونم با این ظاهر ناجور و جاهای جوش های قبلی و جوش هایی که همچنان میزنه چیکار کنم
    ممکنه راهنمایی کنین
    خیلی بابت این وضع ناراحتم و نمیدونم چطور میتونم با این ظاهر نامطلوب و بد ازدواج کنم حتی!!!

ممنون میشم بگید مشکل و راه حل چیه؟؟؟

دوست من در بعضی از افراد در اثر اپیلاسیون این مشکل پیش میاد و چیز خیلی خاصی نیست.
    لازم یادآور بشم اونچه که در رابطه شما با همسرتون تاثیر گذاره تنها زیبایی ناحیه تناسلیتون نیست... بلکه این نوع رفتار شماست که در رسیدن ایشون به اوج لذت جنسی تاثیر میگذاره.پس فارغ از این که به این موضوع تا این حد اهمیت بدید که دچار استرس بشید و رابطه رو به کام خودتون و همسرتون زهر کنید بهتر به فکر این باشید که چطور میتونید لحظات خوب و لذت بخشی رو در کنارهم داشته باشید.
    پیشاپیش تبریک مارو هم پذیراباشید.

5. خودارضايي باعث بروز خونريزي نمي شه ! مگه اينكه شما به پرده آسيب رسونده باشيد يا اينكه همون موقع پريود شده باشيد . در غيراين صورت به پزشك مراجعه كنيد تا علت بررسي بشه .

6. سلام من یک سال پیش با نامزدم معاشقه داشتیم و لباس یعنی هم اون و هم من شلوار پامون بود اون پاهای منو باز کرد یه بار در حالتی که من رویش بودم و چند ضربه به ناحیه کلیتوریس من ضربه زد آیا باعث آسیب به پرده می شود خواهش می کنم زودتر جوابمو بدید ممنون میشم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

7. min1390 نوشته است: سلام من یک سال پیش با نامزدم معاشقه داشتیم و لباس یعنی هم اون و هم من شلوار پامون بود اون پاهای منو باز کرد یه بار در حالتی که من رویش بودم و چند ضربه به ناحیه کلیتوریس من ضربه زد آیا باعث آسیب به پرده می شود خواهش می کنم زودتر جوابمو بدید ممنون میشم

======
    -----------------

خیر. جای نگرانی نیست.

8. سلام
    بعد از برداشتن پرده همسرم بعد چهار روز رابطه داشتم اما دوباره خونریزی ودرد شدید به وجود اومد.علتش چیه؟چند روز طول میکشه تا خوب شه؟برای خوب شدن سریع تر باید چیکار کرد؟
    ممنون

9. Mr_Javad07 نوشته است: سلام
    بعد از برداشتن پرده همسرم بعد چهار روز رابطه داشتم اما دوباره خونریزی ودرد شدید به وجود اومد.علتش چیه؟چند روز طول میکشه تا خوب شه؟برای خوب شدن سریع تر باید چیکار کرد؟
    ممنون

سلام

اختلاف سایز آلت شما و واژن همسرتون و ازاله شدن بقایای هایمن عمده‌ترین علل این خون‌ریزی می‌تونه باشه
    دوست من،
    قدری صبورتر باشید و به این جمله ایمان بیارید که اولین روابط نقش مهمی رو در کیفیت و کمیت روابط آینده‌تون داره!
    لذا با آرامش و صبوری بیشتری این دوران رو طی کنید تا واژن همسرتون به آلت شما آداپته بشه
    می‌تونید از لیدوکائیـن هم استفاده کنید
    اما توصیه اول من به شما شکیبایی و فرصت دادن به خودتون هستش تا واژن بهبود پیدا کنه و آماده‌ی دخول باشه.

10. سلام حدود یک سال پیش با نامزدم که قرار بود ازدواج کنیم رابطه داشتیم ولی اون لباس پوشیده بود و چیزی هم داخل نکرد ولی بعد از حدود 4ساعت چند قطره خون خارج شد که چون حالت پریود را داشتم و وقت پریودم بود فکرکردم پریود شدم ولی بعد از دو روز خونریزی طبیعی مثل قبل را داشتم من سابقه اینجور پریود را نداشتم برای همین ترسیدم که نکنه پرده ام پاره شده البته چندماه پیش هم همینجوری پریود شدم ولی باز میترسم که نکنه پاره شده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

چندبار هم سعی کردم با اینه ببینم ولی خیلی سخت بود نشد و میترسیدم اسیب ببینه
    با تشکر

11. سلام من یکبار دخولِ نیمه کامل داخل واژنم را داشته ام اما همان لحظه  خونریزی نداشتم و بعد از یک ساعت وقتی دستمال را روی دهانه واژنم گذاشتم چند قطره خون دیدم که تا 2 روزِ بعد هربار که دستمال میگذاشتم در حد یک یا دو قطره خون میدیدم . بعد از چند ماه که به پزشک مراجعه کردم  گفت که پرده سالمه و حلقویه، هیچگونه آسیبی هم ندیده ...  و خون روی دستمالی که دیدی به خاطر فشاری بوده که به زیرشکمم وارد شده.
    الان 2بار بعد از  مراجعه به پزشک انگشتم را واردِ واژنم کرده اما هیچ چیزی درون واژنم احساس نکردم  ...
    میخواستم مطمئن بشم که واقعاً پرده من حلقویه یا اصلاً وجود نداره

12. mary111 نوشته است: سلام حدود یک سال پیش با نامزدم که قرار بود ازدواج کنیم رابطه داشتیم ولی اون لباس پوشیده بود و چیزی هم داخل نکرد ولی بعد از حدود 4ساعت چند قطره خون خارج شد که چون حالت پریود را داشتم و وقت پریودم بود فکرکردم پریود شدم ولی بعد از دو روز خونریزی طبیعی مثل قبل را داشتم من سابقه اینجور پریود را نداشتم برای همین ترسیدم که نکنه پرده ام پاره شده البته چندماه پیش هم همینجوری پریود شدم ولی باز میترسم که نکنه پاره شده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

چندبار هم سعی کردم با اینه ببینم ولی خیلی سخت بود نشد و میترسیدم اسیب ببینه
    با تشکر

در صورتی که چیزی وارد واژن نشده باشه، آسیبی به پرده نرسیده. بنابراین وقتی می‌گید چیزی وارد نشده پس هر گونه خون‌ریزی نمی‌تونه مربوط به آسیب بکارت باشه.
    و این که با آینه خودتون نمی‌تونید چیزی رو تشخیص بدید و فقط معاینه‌ی پزشکه که می‌تونه معتبر باشه.

13. atrissa نوشته است: سلام من یکبار دخولِ نیمه کامل داخل واژنم را داشته ام اما همان لحظه  خونریزی نداشتم و بعد از یک ساعت وقتی دستمال را روی دهانه واژنم گذاشتم چند قطره خون دیدم که تا 2 روزِ بعد هربار که دستمال میگذاشتم در حد یک یا دو قطره خون میدیدم . بعد از چند ماه که به پزشک مراجعه کردم  گفت که پرده سالمه و حلقویه، هیچگونه آسیبی هم ندیده ...  و خون روی دستمالی که دیدی به خاطر فشاری بوده که به زیرشکمم وارد شده.
    الان 2بار بعد از  مراجعه به پزشک انگشتم را واردِ واژنم کرده اما هیچ چیزی درون واژنم احساس نکردم  ...
    میخواستم مطمئن بشم که واقعاً پرده من حلقویه یا اصلاً وجود نداره

منظورتون از دخول نیمه کامل چیه؟
    هر گونه ورودی به واژن مستلزم عبور از پرده‌ی بکارته. بنابراین اگه چیزی وارد شده باشه، چه یک سانتی‌متر و چه ده سانتی‌متر از پرده‌ی بکارت عبور کرده.
    با توجه به خونی هم که مشاهده شده قاعدتاً بکارت شما طی این رابطه آسیب دیده.
    و بر اساس شواهد و خصوصاً نظر دکتر پس از معاینه شما پرده‌تون حلقویه. ولی با توجه به همین نوع پرده می‌تونه تشخیص سالم بودن و یا آسیب دیده بودنش سخت باشه.
    مگر این که منظورتون از دخول نیمه کامل چیز دیگه‌ای بوده باشه که ورود به واژن رو شامل نشه!

و در هر صورت، وارد کردن انگشتتون هم اثر خودش رو روی پرده گذاشته که با توجه به حلقوی بودن و مشاهده‌ی پزشک قاعدتاً نباید از بین رفته باشه.

14. با سلام. من به مقدار خیلی کم با دوس دخترم از جلو رابطه داشتم،دخولی صورت نگرفت و فقط با سر آلتم به دهانه واژن ضربه زدم. بلافاصله بعدش به مقدار کمی خونابه در دستمالش مشاهده کرد. برای معاینه به دکتری که دکتر پزشک قانونی بود مراجعه کرد. دکتر پرده رو بدون پارگی و ساییدگی و از نوع ارتجاعی به شدت قابل اتساع تشخیص داد. اگه که اینطوره پس اون خونابه واسه چی بوده وقتی که حتی نزدیک پریودیشم نبوده. با این شرایط امکان خونریزی در رابطه بعدی براش وجود داره آیا؟
    با تشکر از سایت خوبتون

======
    -----------------

15. سلام من 20 سالمه نوع پرده بکارتمم ارتجاعیه قابل اتساع هستش میخواستم بدونم ایا با خودارضایی که اصلا دست توداخل واژن نخورده باشه امکان پاره شدنه پرده هستش؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 25
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید