شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج لخته‌ی خون در زمان قاعدگی

1. با سلام من توی دوران پریودیم هستم..چند ساعت پیش توی پدم یه چیزی صورتی دیدم ک شبیه یه تیکه گوشت بود خیلی نگران شدم بابت این قضیه...نا گفته نمونه که من رابطه هم داشتم حدودا 3هفته ی پیش اما من دخترم رابطم هم سطحی بوده یعنی دخول صورت نگرفته...اگه ممکنه کمکم کنید ک نگرانیم بر طرف شه..ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: استفاده از عنوان نامناسب
    -----------------

2. سلام دوست عزیز جای نگرانی نیس.  واسه همه به صورت لخته در میاد ..نگران نباش

3. aydaiiiiay نوشته است: سلام دوست عزیز جای نگرانی نیس.  واسه همه به صورت لخته در میاد ..نگران نباش

عزیزم میدونم  خروج لخته خون طبیعیه اما چیزی که من دیدم خون لخته شده نبود شبیه گوشت بود..مطمعنم که خون نبود...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. miss_ati نوشته است:
    aydaiiiiay نوشته است: سلام دوست عزیز جای نگرانی نیس.  واسه همه به صورت لخته در میاد ..نگران نباش

عزیزم میدونم  خروج لخته خون طبیعیه اما چیزی که من دیدم خون لخته شده نبود شبیه گوشت بود..مطمعنم که خون نبود...

با سلام. در بعضی مواقع مثلا وقتی از قرص های ضدبارداری خصوصا بعداز روز هفتم سیکلتون استفاده میکنید این مورد پیش میاد. در واقع این همون دیواره رحم هست که ریزش کرده. اگر در سیکل بعدیتون چنین اتفاقی نیفتاد جای نگرانی نیست و در غیر این صورت به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید