شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نشنیدن با گوش راست

1. سلام... نماز روزه ها قبول...
    من تقریبا 2 ماهی میشه..گوش سمت راستم بیش تر از حد نرمال و قدیما این مواد زرد رنگ گوش رو داره و همیشه این مواد هس وقتی تمیز میکنم . و الان هم صدا رو ضعیفتر و بم تر از این گوش میشنوم.. حتی صدا تلویزیون رو بالا میبرم اما خانواده میگن چه خبره ما کر شدیم ..در حالی که من واقعا حس میکنم عادیه صداش..
    در ضمن من دختر 24 سالم... استخرم نمیرم...تو جای پر دود و ازینام نیستم...

2. در ضمن درد هم داره... شبهام درد میگیره موقع خواب...

3. onlyown نوشته است: سلام... نماز روزه ها قبول...
    من تقریبا 2 ماهی میشه..گوش سمت راستم بیش تر از حد نرمال و قدیما این مواد زرد رنگ گوش رو داره و همیشه این مواد هس وقتی تمیز میکنم . و الان هم صدا رو ضعیفتر و بم تر از این گوش میشنوم.. حتی صدا تلویزیون رو بالا میبرم اما خانواده میگن چه خبره ما کر شدیم ..در حالی که من واقعا حس میکنم عادیه صداش..

سلام دوست عزیز
    نماز و روزه شما هم قبول حق
    ترشح مواد زرد رنگ از گوشتون به احتمال زیاد نشانه عفونت گوشتونه که از جمله نشانه های آن کاهش شنوایی ، درد گوش و در بعضی هم ایجاد تب  رو به دنبال داره
    حتما به متخصص مراجعه کنید چون گوش منطقه حساسیه بی توجهی به آن عوارض خوشایندی نخواهد داشت اما در درمان به موقع با تجویز مسکن درمان میشه
    التماس دعا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. onlyown نوشته است: سلام... نماز روزه ها قبول...

با سلام
    دوست عزیز همونطور که دوست گرامیمون گفتن ضمن مراجعه به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی، اگر انشالله عفونتی مشاهده نشد یکبار گوشتونو شستشو بدید تجربه نشون داده این معضل با اینکار برطرف میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. ممنونم از شما ها....
    درسته...کاهش شنوایی به صورت خفیف رو حس میکنم.. به همراه کمی درد. بله پیگیرش میشم

6. من الان هیچی نمیشنوم با ای گوشم انگار چیزی سد راه گوشمه یه دیوار، نمیشنوم و دکترم تا پس فردا یعنی سه شنبه نمیتونم برم... من خیلی نگرانم... ممکنه اینجور بمونه چند هفته مثلا؟؟ دارم میمیزم... دیر شده رفتنم؟میترسم... اگه نشنوم همیشه چی

7. سلام.عزیزم به جای این همه استرس و نگرانی خونسردیتو حفظ کن تا سه شنبه و بعد برو دکتر.انشاالله که چیزی نیست.شاید با شستشو اوکی شه.شاید اشغالی چیزی گیر کرده.نگران نباش.چیزی نیست.خیلی ها اینجوری میشن و با دکتر رفتن اوکی میشن.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام
    علت ناگهانی خونریزی گوش چیست؟
    ببخشید اینجا میپرسم خیلی مهمه
    با تشکر

9. با سلام
    شوهر من هم چند سال پيش از گوشش خون امد ما هم مثل شما خيلي ترسيديم ولي بعد كه به دكتر رفتيم گفت كه مشكلي نيست در گوش شما جوشي بوده كه روي عروق خوني بوده وباعث خونريزي شده و از اون زمان تا حالا هم مشكلي پيش نيامده ولي براي خاطر جمعي شما هم به يك پزشك مراجعه كنيد.

10. سلام

دختردایی من16سالشه یک ماه پیش بدون هیچ علتی کمی احساس وزوز درگوشش پیداکرده که دکتربهش آنتی بیوتیک داده امابعدازیه هفته کاملاشنوایی هردوگوششو ازدست  داده وتاحالاپیش چندتامتخصص رفته وهمه آزمایشای لازمو انجام داده وام آرآی هم گرفته که دکترا بهش گفتن عصب شنوایی ازبین رفته و هیچ راهی برای برگشت شنوایی وجودنداره هیچکدوم هم نگفتن علت این اتفاق چیه!تنهاراهی که پیشنهادکردن سمعک بوده که تازه گفتن معلوم نیست بااون هم جواب بده یانه!کسی میدونه علت این اتفاق عجیب چیه؟لطفااگه کسی پزشک متخصصی هم میشناسه که بتونه کمک کنه ممنون میشم معرفی کنه.الان 3هفته است که چندین خانواده نگران وناراحت هستند.

11. با سلام
    من تا چن روزه پیش به طور کامل میشنیدم ولی به طور خیلی ناگهانی اول جف گوشام حباب گرفت ک وقتی میرفتم تو هوای ازاد درست میشد
    ولی بعد از یه ساعت گوش سمت راستم یه صدایی شبیه روشن بودن موتور یخچال که خیلی اذیت کنندس میشنید ک اول من فک کردم یه مشکل زود کذره.ولی خب همون روزه با سرگیچه های خیلی بد گذروندم.فرداش صب رفتم پیش ی دکتره عمومی ک گف چیزی نیستو درست میشه.وقتی اومدم خونه گوشیم زنگ خورد موقع جواب دادن اونجا فهمیدم گوشم به طوره کامل نمیشنوه(فقطم گوش راستم)خلاصه دیدم نگران کنندس رفتم پیشه متخصص گوش و حلق وبینی ک گف گوش ن عفونت داره ن پردش پاره شده.تست اودیومتریم گرفت که گف گوشت 100در 100 نمیشنوه.واسم MRI نوشت گف نگران کنندس.هنو جوابMRIنیومده
    بنظرتون مشکل چیه
    یا چیا میتونه باشه.خیلی نگرانم
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید