شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پف زیر چشم

1. با سلام
    من از دوران بچگی زیر چشمام پف داشته و این بخاطر بیماری کلیوی یا....نبوده حالت چشمام اینطوره.ولی با افزایش سن کمترشده الان27سالمه.خاستم راهی بی دردسر برای از بین بردن پف زیر چشمم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید.البته من راههای مختلفی را امتحان کردم مثل کمپرس یخ یا پوست خیار نمک نخوردن گذاشتن بالشم تا سربالاتر از بدن قرار بگیره و چیزای دیگه.خاهشا راهکاری دیگه مثلا کرم مفیدی که واقعا جواب بده یا راهنمایی برای عمل .متشکرم

2. samira789 نوشته است: با سلام
    من از دوران بچگی زیر چشمام پف داشته و این بخاطر بیماری کلیوی یا....نبوده حالت چشمام اینطوره.ولی با افزایش سن کمترشده الان27سالمه.خاستم راهی بی دردسر برای از بین بردن پف زیر چشمم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید.البته من راههای مختلفی را امتحان کردم مثل کمپرس یخ یا پوست خیار نمک نخوردن گذاشتن بالشم تا سربالاتر از بدن قرار بگیره و چیزای دیگه.خاهشا راهکاری دیگه مثلا کرم مفیدی که واقعا جواب بده یا راهنمایی برای عمل .متشکرم

سلام
    با استناد به گفته ی شما که نمیدونم تا چه اندازه صحیحه! شما پفی زیر چشماتون از بیماری کلیوی و تیروئیدی نیست (به پزشک مراجعه کردین و کلیه و تیروئید شما سالمن؟) و چون از زمان بچگی و همیشه بوده پس حساسیت و تغییر هورمونی هم نمیتونه باشه . میمونه عوامل: ارثی و اب و هوا و جمع شدن مایعات زیر چشم!!!

تا جایی که من میدونم فقط عمل جراحی هست که 100% این پفی رو از بین میبره و بقیه ی روش ها فقط کاهشش میدن. شمام که یه تعدادیشو انجام میدی مثل کمپرس یخ، بالاگرفتن سرتون موقع خواب، نمک نخوردن زیاد، استفاده از پوست خیار. بقیه ی روش های دیگه هم تقریبا این مدلین مثل استفاده از شیر و چای و ...  .

توصیه ی اکیدی دارم که از کرم های موجود در بازار برای رفع پفی ژشمتون استفاده نکنین مخصوصا سرخود!!!! چون حساسیت میدن و گاها حتی پفی زیر چشمو زیادم میکنن! و میشن مصداق این ضرب المثل که میخوای ابرو رو درست کنی میزنی چشمم کور میکنی!

بهتره به یه چشم پزشک مراجعه کنی عزیزم.

3. ممنون از پاسخ شما.این پف احتمالا بخاطر جمع شدن مایعات زیر چشمم هست.البته پف انقدر زشت و تو چشم نیست ولی دوس دارم اصلا نباشه.درمورد عمل و اینکه آیا100%بدون خطر و عوارضی جواب میده یانه آگاهی ندارم.

4. samira789 نوشته است: ممنون از پاسخ شما.این پف احتمالا بخاطر جمع شدن مایعات زیر چشمم هست.البته پف انقدر زشت و تو چشم نیست ولی دوس دارم اصلا نباشه.درمورد عمل و اینکه آیا100%بدون خطر و عوارضی جواب میده یانه آگاهی ندارم.

سلام
    سمیراجان تا جایی که من اطلاع دارم این پفی به خاطر تجمع چربی در زیر چشمتون هست!
    در مورد عمل هم من تا حالا جایی ازش عارضه ای نخوندم و میدونم که براي دستيابي به يك نتيجه دائمي كه سال ها دوام داشته باشد، هيچ‌چيز بهتر از جراحي و كشيدن پوست چشم نيست. در افراد جوان‌تر،‌ فقط كافي است اين چربي‌ها در قسمت پفی چشم آب شوند و از بين بروند. كشيدن پوست چشم، تقريبا يك عمل جراحي سرپايي محسوب مي‌‌شود كه حدود يك ساعت طول مي‌كشدو براي اين عمل، فقط بيهوشي موضعي و مصرف مسكن‌هاي معمولي لازم است و بهبود آن تقريبا 2 هفته طول مي‌كشد.فقط به یه جراح پلاستیک خیلی خوب باید مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید