شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام من و همسرم ماه قبل نزدیکی داشتیم کاندوم پاره شد وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کرد و چند روز بعدش پریود شد دوباره چند وقت پیش نزدیکی داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم همسرم از قرص ld استفاده میکنه و دوره مصرفش تموم شده ولی الان 1هفتس که پریود نشده آیا احتمال بارداری وجود داره؟در ضمن روش اورژانسی باعث به هم ریختن هورمون های همسرم میشه وهم زمان با روش اورژانسی 12روز ازLDاستفاده کرده بود.لطفا راهنماییم کنید ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

2. bichareeesa نوشته است: سلام خسته نباشید
    من دوهفته پیش رایطه جنسی داشتم که تقریبادوازده روزاززمان پریودیم میگذشت بعدازان بلافاصله قرص لونژیل خوردم بعدازان دوساعت بعدنیزخوردم فرداصبح انروزنیزخوردم عصرنیزتکرارکردم فردای ان روزهم بازهم خوردم بگویم منی واردمقعدمن شد
    بعدازان الان باگذشت هشت روزپریودنشدم
    ازمایش خون من امروزمنفی بود
    ایامن حامله ام

با سلام.اولا باری از طریق مقعد احتمال ندارد چون مسیر دستگاه گوارش و دستگاه تناسلی با هم متفاوت است  در این حالت باداری فقط در صورتی امکانپذیر است که مایع منی از مقعد خارج شده و خود را به واژن رسانده باشد.ثانیا استفاده از قرص به این روش اشتباه بوده و شما بایستی دو عدد قرص لونوروژسترول با هم یا به فاصله 12 ساعت بعد مصرف میکردید یا از سایر قرصهای پیشگیری از بارداری به روش اورژانسی استفاده میکردید ولی در عین حال مصرف این همه قرص با هم هورمونهای شما رو به هم ریخته و تعویق پریود امری عادی است مضاف بر آن پیداست که شما استرس زیادی در این مدت داشتید و این امر هم خودش در تعویق پریود شما بی تاثیر نیست.
    در مورد آزمایشی که دادید اباید خدمت شما عرض کنم آزمتیش تیتر بتا یکی از معتبرترین روشهای تشخیص بارداری است در صورتی که در زمان مناسب یعنی حداقل 14 روز پس از نزدیکی انجام گیرد که در مورد شما با توجه به اینکه آزمایش در زمان مناسبی صورت گرفته و منفی بوده قطعا بارداری منتفیه،
    استرس رو از خودتون دور کنید حتما پریود خواهید شد موفق باشید

3. با سلام و خسته نباشید

24 سالمه و در طی 1سال پیش کیست تخمدان داشتم که رفع شد و 1ساله که هر ماه پریود میشم اما بین 32 تا 38 روز متغیره. ماه پیش یعنی خرداد ماه 16 ام و اردیبهشت 16ام پریود شدم. ولی بین دوره هام 40روزه و 38 روزه هم داشتم . من در 5 خرداد ماه رابطه مقعدی داشتم که بیرون تخلیه شد ولی بعد از حدودا 1 ساعت نامزدم با دست منو ارضا کردن. حالا میترسم شاید دستش به منی اغشته بوده باشه. خیلی اضطراب دارم . ایا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ روز تخمک گذاری من کی هست؟ ایا پس از گذشت 1 ساعت منی زنده میمونه در محیط بیرون از واژن؟  الان 6روزه که عقب انداختم. خیلی مظطربم .خواهش میکنم راهنماییم کنیم. ببخشید که طولانی شد

با تشکر

4. سلام من 30سال دارم در28اردیبهشت پریودبودم به علت اسباب کشی کارسنگین انجام دادم20خردادپریودشدم الان 20تیرپریودنشدم امکان داردباردارباشم یاباید28تیرپریودبشم ممنون

5. baranabi نوشته است: سلام من 30سال دارم در28اردیبهشت پریودبودم به علت اسباب کشی کارسنگین انجام دادم20خردادپریودشدم الان 20تیرپریودنشدم امکان داردباردارباشم یاباید28تیرپریودبشم ممنون

با سلام
    اگر در طول سیکل گذشته رابطه مشکوک داشته اید بله احتمال بارداری وجود دارد در صورت  تمایل به تشخیص بارداری میتوانید آزمایش بتا بدهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. میشه لطفا جواب سوال منم بدین؟؟؟؟ ممنون
    24 سالمه و در طی 1سال پیش کیست تخمدان داشتم که رفع شد و 1ساله که هر ماه پریود میشم اما بین 32 تا 38 روز متغیره. ماه پیش یعنی خرداد ماه 16 ام و اردیبهشت 16ام پریود شدم. ولی بین دوره هام 40روزه و 38 روزه هم داشتم . من در 5 خرداد ماه رابطه مقعدی داشتم که بیرون تخلیه شد ولی بعد از حدودا 1 ساعت نامزدم با دست منو ارضا کردن. حالا میترسم شاید دستش به منی اغشته بوده باشه. خیلی اضطراب دارم . ایا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ روز تخمک گذاری من کی هست؟ ایا پس از گذشت 1 ساعت منی زنده میمونه در محیط بیرون از واژن؟  الان 6روزه که عقب انداختم. خیلی مظطربم .خواهش میکنم راهنماییم کنیم. ببخشید که طولانی شد

7. jojo1369 نوشته است: با سلام و خسته نباشید

با تشکر

با سلام
    با توجه به اینکه شما سیکل های منظمی ندارید احتمال تخمک گذاری در آن زمان نیز وجود داشته است.در رابطه مقعدی تنها در صورتی احتمال بارداری وجود دارید که مایع منی از مقعد خارج شده و خود را به
    واژن برساند  .هرچند در این صورت امکان بارداری کم هست اما امکانپذیر هم هست.اسپرم در خارج از محیط واژن تا 4 ساعت میتواند زنده بماند  و در صورتی که دستش آعشته به مایع منی بوده و به واژن شما رسیده احتمال بارداری وجود دارد هر چند  احتمال کم است اما بعید نیست.بهترین کار جهت کسب اطمینان از عدم بارداری انجام آزمایش تیتر بتا میباشد که در تمامی آزمایشگاهها و بدون نیاز به نسخه پزشک و تنها با درخواست خودتان نیز امکانپذیر میباشد
    البته لازم به ذکر هست که استرس هم میتونه منجر به عقب افتادن پریود بشه .استرس رو از خودتون دور کنید تا زودتر مریود بشید
    موفق باشید

8. mahank نوشته است: سلام من و همسرم ماه قبل نزدیکی داشتیم کاندوم پاره شد وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کرد و چند روز بعدش پریود شد دوباره چند وقت پیش نزدیکی داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم همسرم از قرص ld استفاده میکنه و دوره مصرفش تموم شده ولی الان 1هفتس که پریود نشده آیا احتمال بارداری وجود داره؟در ضمن روش اورژانسی باعث به هم ریختن هورمون های همسرم میشه وهم زمان با روش اورژانسی 12روز ازLDاستفاده کرده بود.لطفا راهنماییم کنید ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط

-----------------

سلام  در صورتی که همسرشما از یک روش روتین استفاده میکردند نباید همزمان از روش اورژانسی هم استفاده میکردند. در صورت مصرف قرص اورژانسی معمولا پس از 7 الی 10 روز بایید دوچار خونریزی یا لکه بینی بشن که البته این زمان بسته به شرایط هر شخص متفاوته و ممکنه به 14 روز هم برسه.با توجه به مصرف روش اورژانسی اگر درست مصرف شده باشه تا حد خیلی زیادی نباید نگران بارداری بود و مصرف همین قرصها منجر به اختلالات هورمونی شده که تعویق پریود امری عادی و نرمال تلقی میشود.در صورتی که 10 الی 14 روز پس از مصرف قرص اورژانسی پریود نشدند آزمایش بتا انجام دهید
    موفق باشید

9. با سلام من رابطه جنسی بدون محافظت باشوهرم داشتم البته اب منی  دربیرون بدن من تخلیه شده ولی می ترسم از ابی که قبل از منی خارج می شود حامله شده باشم گاهی سرمعدم دردمیگیره حالت تهوعم دارم می خاستم ببینم چقدراحتمال حاملگی من هست

10. erkana نوشته است: با سلام من رابطه جنسی بدون محافظت باشوهرم داشتم البته اب منی  دربیرون بدن من تخلیه شده ولی می ترسم از ابی که قبل از منی خارج می شود حامله شده باشم گاهی سرمعدم دردمیگیره حالت تهوعم دارم می خاستم ببینم چقدراحتمال حاملگی من هست

سلام با اطلاعاتی که دادید نمیشه جواب دقیق به شما داد.اما در صورتی که از رابطه شما زیاد میگذره و تعویق پریود هم داشتید احتمال بارداری وجود دارد .لازم به ذکره که علامتهای بارداری به این زودی خودشو نشون نمیده مثلا در م تغیررات در شکم تا ماه سوم از بارداری تغییرات خاصی مشهود نیست یا در مورد حالت تهوع، حالت تهوع زمانی اتفاق می افته که پس از لقاح و لانه گزینی جنین در رحم ترشح ماده بتا شروع بشه و وقتی این ماده بتا به حد معینی در خون برسه باعث بروز حالت تهوع میشه.
    لذا پیشنهاد میشه جهت آسودگی خاطر در صورتی که حداقل 14 روز از آخرین رابطه شما گذشته آزمایش بتا بدهید
    موفق باشید
    سلام

11. ایا از روی شلوار جین هم بارداری صورت میگیره؟

12. mari1367 نوشته است: ایا از روی شلوار جین هم بارداری صورت میگیره؟

سلام ا.احتمال بارداری خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست اگر مایع اسپرم خودشو به واژن برسونه.چون اسپرم اگه خودشو به واژن بسونه بر اساس اون حالت مکش که واژن داره میتونه اسپرم رو به رحم برسونه و ارداری صورت بگیره.
    ولی خیلی شرایط باید فراهم بشه .برا همین احتمال بارداری خیلی ضعیفه ولی غیر ممکن نیست

13. samanabb نوشته است: من در دوره یک روز مانده به عادتم رابطه جنسی داشتم و با پیشاب در تماس بودم ولی دخول انجام نشد احتمال بارداری من چقدر هست؟

سلام به طور کلی احتمال بارداری در کل دوره وجود داره ولی کم و زیاد میشه  اما به صفر نمیرسه.
    به طور کلی اگه شما دارای دوره های منظمی هستید احتمتل بارداری در روز قبل از پریود و اونم بدون دخول و با پیش آب چیزی در حد صفره.نگران نباشید

14. سلام بنده با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی دخول صورت نگرفته و منی هم به دووور از الت نامزدم ریخته شده ولی الان دوره پریود ماهانه نامزدم 4 روزه که باید شروع میشود و نشده و استرس بارداری داره البته تو این ماه خیلی استرس داشته و اینکه امکانش هست اون مایع شفافی که قبل از منی میاد باعث بارداریش بشه؟ با توجه به اینکه منی اصلا اطراف واژن ریخته نشده و فقط اون مایع احتمالا به واژن برخورد داشته .
    تورو خدا زودتر جواب بدید

15. mrk68 نوشته است: سلام بنده با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی دخول صورت نگرفته و منی هم به دووور از الت نامزدم ریخته شده ولی الان دوره پریود ماهانه نامزدم 4 روزه که باید شروع میشود و نشده و استرس بارداری داره البته تو این ماه خیلی استرس داشته و اینکه امکانش هست اون مایع شفافی که قبل از منی میاد باعث بارداریش بشه؟ با توجه به اینکه منی اصلا اطراف واژن ریخته نشده و فقط اون مایع احتمالا به واژن برخورد داشته .
    تورو خدا زودتر جواب بدید

با سلام
    هر چند احتمال بارداری با  مایع قبل از منی یعنی پیشاب کمه اما غیر ممکن نیست و احتمال بارداری هرچند کم اما وجود دارد.نا گفته نماند که استرس هم نقش خیلی مهمی در تاخیر پریود ایشون داره
    استرس رو از خودشون دور کنند احتمال خیلی زیاد پریود میشن اگر تا دو سه روز دیگه پریود نشدند جهت اطمینان  آزمایش تیتر بتا hcg  رو انجام بدن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 41 از 92
رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید