شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام خسته نباشید
    من دوهفته پیش رایطه جنسی داشتم که تقریبادوازده روزاززمان پریودیم میگذشت بعدازان بلافاصله قرص لونژیل خوردم بعدازان دوساعت بعدنیزخوردم فرداصبح انروزنیزخوردم عصرنیزتکرارکردم فردای ان روزهم بازهم خوردم بگویم منی واردمقعدمن شد
    بعدازان الان باگذشت هشت روزپریودنشدم
    ازمایش خون من امروزمنفی بود
    ایامن حامله ام

2. Anitaov نوشته است: [START]
    سلام من پريود هاي نامنظمي دارم تقريبا ولي ٣ماه بود به دليل استفاده از قرص هاي ال دي منظم شده بود آخرين باري هم كه پريود شدم ١٣٩٣/٣/٨ بوده كه تقيريبا خونريزي زياد بود نسبت به ٢ دوره قبل چون ديگه قرص ال دي رو از ارديبهشت قطع كردم توي خرداد ٢ نزديكي مراقبت شده با كاندوم داشتم يكي ١٩ خرداد و ديگري ٢٧ خرداد ولي الان كه ١١ تير هست هنوز پريود نشدم در صورتي كه ٨ تير زمان پريودم بود حالا نگرانم البته ديروز كه ١٠ تير بود آزمايش خون دادم ولي منفي بود ولي بارم خيلي ميترسم چون من عقد كردم و الان اصلا شرايط بارداري ندارم تو رو خدا بگيد من الان چي كار كنم؟!!!؟؟!!!!؟!! خيلي ميترسم
    [/START]

خودتون که می‌گید پریودهاتون نامنظمه و مصرف قرص هم قطع کردید که منظمش می‌کرده! الان هم که فقط ۳ روز تاخیر ایجاد شده. رابطه هم با کاندوم بوده!
    لازم نیست کاری کنید! احتمال بارداریتون صفره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mrs_fateme نوشته است:
    elhameli نوشته است: سلام، اگر از روی شورت انگشت داخل واژن بشه، در روز سوم پریود و  ندونیم انگشت آلوده به اسپرم

بوده یا نه !!! آیا امکان بارداری هست ؟

چند روز بعد باید با بی بی چک ، چک کرد ؟

دوست عزیز در روز سوم پریود تخمکی وجود نداره که اصلا بارداری اتفاق بیفته.
    نیازی به استفاده از بیبی چک هم نیست.

من در تاریخ 26 اردیبهشت  تا 1 خرداد پریود بودم و 28 اردیبهشت، طبق گفته بالا، نزدیکی داشتم.
    از تاریخ 20 تا 26 خرداد پریود شدم ( دوره من هر 18 روز هست)  
    باید 14 تیر پریود میشدم, الان یک روز و نیم هست هنوز پریود نشدم. سه روز قبل از 14 تیر علائم پریو رو به مدت دو روز داشتم
    ولی بعد از دو روز تمام علائم مثل درد سینه و شکم محو شدن. علت چی هست ؟ تا به حال سابقه نداشته !!!

4. elhameli نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    elhameli نوشته است: سلام، اگر از روی شورت انگشت داخل واژن بشه، در روز سوم پریود و  ندونیم انگشت آلوده به اسپرم

من در تاریخ 26 اردیبهشت  تا 1 خرداد پریود بودم و 28 اردیبهشت، طبق گفته بالا، نزدیکی داشتم.
    باید 14 تیر پریود میشدم, الان یک روز و نیم هست هنوز پریود نشدم. سه روز قبل از 14 تیر علائم پریو رو به مدت دو روز داشتم
    ولی بعد از دو روز تمام علائم مثل درد سینه و شکم محو شدن. علت چی هست ؟ تا به حال سابقه نداشته !!!

اگر منظورتون اینه که این 1/5 روز تاخیر دلیل بر بارداری شماست !!!! باید عرض کنم خیر اصلن چنین چیزی نیست!
    توجه داشته باشید که نوع غذا - تغییرات آّب و هوا و... روی زمان پریود اثر میگذاره. نگران نباشید و استرس رو از خودتون دور کنید
    تا سیکلتون شروع بشه.

5. elhameli نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:

در تکمیل لازمه بگم که پریود شدن خرداد ماه شما یعنی قطعاً باردار نبودید و اگه بعد از اون رابطه‌ای نداشتید هم‌چنان باردار نیستید.

6. mrs_fateme نوشته است:
    baranzade نوشته است: میشه خواهشا جواب بدید؟ من نگرانم خیلی که بدونم اگه مسئله ای هست باید چیکار کنم؟
    با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

خیر با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست دوست من!!

با توجه به چیزی کی گفتید من 2 روز زوذتر پریود شدم اما مدت خونریزی 3 روز بود و بسیار خونریزی زیاد بود ولی روز 4 ام تقریبن خونابه و دیگر قطع شد. با توجه به اینکه پریود شدم باز هم جای نگرانی وجود نداره؟ راستش کم شدن مدت خونریزیم که شده 3 روز نگرانم کرده چون قبلا 4 یا 5 روز بود. راستش حتی من فوبیا هم گرفتم همش احساس می کنم شکمم بزرگ شده و وسواس گرفتم بیشتر Neutral پس با این وجود دیگه نگران نباشم؟

7. سوال اول من اخرين سوال صفحه٣٩ هست كه جواب داده شده بقيه ي سوالم هم اينههههههه !!  
    ميدونم با كاندوم بوده ولي من احتمال ١٪ هم در نظر ميگيرم ميخوام كاملا مطمئن شم كه آيا جواب منفي آزمايش بتا كه عدد بتا هم ١ بود بعد از گذشتن ١٣ روز از آخرين نزديكيم و ٣ روز تاخير در پريود ١٠٠٪ قابل اطمينانه ؟!!؟!!؟!!!
    بعدي اينكه ميدونم دوره هام نامنظمه ولي نه اونقد مثلا ٧ تا ١٢ روز ولي الان از شدت استرس گاهي اوقات گريم ميگيره !!!! توروخدا درست بهم جواب بديد لطفا اينكه آزمايش خون دقيقا چند روز بعد از نزديكي ١٠٠٪ قابل اطمينانه ؟!!!  من دارم ميرم به يه مسافرت اجباري تورو خدا از نگراني منو در بياريد !! اخه چراااا من پريود نميشم ؟!!!! اخه من تو خردادم قرص ال دي مصرف نكردم گفتم كه ازاوايل  ارديبهشت  قطع شد ولي تو خرداد دقيقا همون ٨ خرداد پريود شدم پس چرا الان كه ١ هفته هم گذشته هنوز پريود نشدم !!! ولي امروز دلم مثل موقعي كه پريود ميشوم درد گرفته همراه با لكه. هاي قهوه اي ولي كم ، كه با كشيدن دستمال متوجه شدم وتا الان هم ادامه داره  ولي خبري از خونريزي نيست آخه اين يعني چي ؟!! مگه نميگن يكي از علائم بارداري لكه بيني !!! من ميترسم تو رو خدا !!؟!!البته امروزم رفتم دوباره آزمايش خون دادم كه گفتن با دستگاه مطمئن تره فردا جواب ميدن !!! اگه يعني فردا منفي شه ديگه بارداري كاملا منتفيه ديگه ؟!  خواهش ميكنم از كسي كه جواب ميده همه چيو بگه احتمالاتم در نظر بگيريد سرسري و با يه جواب كوتاه پاسخ نديد توروخدااا ممنمون ميشم Sad

8. baranzade نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:
    baranzade نوشته است: میشه خواهشا جواب بدید؟ من نگرانم خیلی که بدونم اگه مسئله ای هست باید چیکار کنم؟
    با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

خیر با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست دوست من!!

با توجه به چیزی کی گفتید من 2 روز زوذتر پریود شدم اما مدت خونریزی 3 روز بود و بسیار خونریزی زیاد بود ولی روز 4 ام تقریبن خونابه و دیگر قطع شد. با توجه به اینکه پریود شدم باز هم جای نگرانی وجود نداره؟ راستش کم شدن مدت خونریزیم که شده 3 روز نگرانم کرده چون قبلا 4 یا 5 روز بود. راستش حتی من فوبیا هم گرفتم همش احساس می کنم شکمم بزرگ شده و وسواس گرفتم بیشتر Neutral پس با این وجود دیگه نگران نباشم؟

«با توجه به این که پریود شدم هم جای نگرانی وجود نداره»‌
    اتفاقاً پریود شدن خودش یعنی صددرصد عدم بارداری. رابطه‌ای که توضیح دادید هم اصلاً جای کوچک‌ترین نگرانی هم نداشته.
    بزرگ شدن شکم هم لازمه بدونید الان سه ماه از بارداریتون گذشته بود هم اندازه‌ی شکمتون تغییر خاصی نمی‌کرد!

9. Anitaov نوشته است: سوال اول من اخرين سوال صفحه٣٩ هست كه جواب داده شده بقيه ي سوالم هم اينههههههه !!  
    ميدونم با كاندوم بوده ولي من احتمال ١٪ هم در نظر ميگيرم ميخوام كاملا مطمئن شم كه آيا جواب منفي آزمايش بتا كه عدد بتا هم ١ بود بعد از گذشتن ١٣ روز از آخرين نزديكيم و ٣ روز تاخير در پريود ١٠٠٪ قابل اطمينانه ؟!!؟!!؟!!!
    بعدي اينكه ميدونم دوره هام نامنظمه ولي نه اونقد مثلا ٧ تا ١٢ روز ولي الان از شدت استرس گاهي اوقات گريم ميگيره !!!! توروخدا درست بهم جواب بديد لطفا اينكه آزمايش خون دقيقا چند روز بعد از نزديكي ١٠٠٪ قابل اطمينانه ؟!!!  من دارم ميرم به يه مسافرت اجباري تورو خدا از نگراني منو در بياريد !! اخه چراااا من پريود نميشم ؟!!!! اخه من تو خردادم قرص ال دي مصرف نكردم گفتم كه ازاوايل  ارديبهشت  قطع شد ولي تو خرداد دقيقا همون ٨ خرداد پريود شدم پس چرا الان كه ١ هفته هم گذشته هنوز پريود نشدم !!! ولي امروز دلم مثل موقعي كه پريود ميشوم درد گرفته همراه با لكه. هاي قهوه اي ولي كم ، كه با كشيدن دستمال متوجه شدم وتا الان هم ادامه داره  ولي خبري از خونريزي نيست آخه اين يعني چي ؟!! مگه نميگن يكي از علائم بارداري لكه بيني !!! من ميترسم تو رو خدا !!؟!!البته امروزم رفتم دوباره آزمايش خون دادم كه گفتن با دستگاه مطمئن تره فردا جواب ميدن !!! اگه يعني فردا منفي شه ديگه بارداري كاملا منتفيه ديگه ؟!  خواهش ميكنم از كسي كه جواب ميده همه چيو بگه احتمالاتم در نظر بگيريد سرسري و با يه جواب كوتاه پاسخ نديد توروخدااا ممنمون ميشم Sad

همین که می‌گید «چرااا پریود نمی‌شم» استرسیه که باعث می‌شه پریودتون عقب بیفته. استرسی که به گریه می‌اندازه شما رو طبیعیه که پریودتون رو به تأخیر بندازه خصوصاً با توجه به سابقه‌ی نامنظم بودنش.
    بله با توجه به گذشت ۱۳ روز از آخرین نزدیکی جواب آزمایش قابل اطمینانه. جواب آزمایش اخیرتون هم ۱۰۰٪ قابل اطمینان خواهد بود و با در نظر گرفتن همه‌ی احتمالات بدون گرفتن جوابش از همین الان مطمئن باشید که منفیه.

10. bichareeesa نوشته است: چراجوابمونمی دید
    من شنبه ازمایش خون دادم منفی شد
    دوبارم ازبی بی چک استفاده کردم
    جوابش منفی بوده
    13روزازرابطه ام میگذره درروزیازدهم ازمایش دادم
    من 5تاقرص لونژیل خوردم بعدازرابطه ام اماهنوزپریودنشدم
    توروخداجوابموبدید

سلام
    با توجه به زمانی که از رابطه گذشته جواب آزمایش قابل اعتماده و قطعاً شما باردار نیستید.

جدای از اون، مصرف قرص لونژیل احتمال بارداری رو از بین برده.
    و مهم‌تر از همه اشتباه شما در مصرف قرص بوده! ۵ عدد قرص توی دو روز؟
    این قرص رو باید یک عدد طی ۷۲ ساعت بعد از رابطه بخورید و بعد از اون فقط یک عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد از اولین قرص.
    این همه قرصی که شما خوردید سیستم بدنتون رو به هم ریخته و هر تغییری توی زمان پریود در اثر این کار محتمله.

11. سلام خسته نباشید یسوال داشتم بارداری بعد 1 ماه مشخص میشه؟

12. parisa55ov نوشته است: سلام خسته نباشید یسوال داشتم بارداری بعد 1 ماه مشخص میشه؟

سلام
    منظورتون از مشخص شدن چیه؟
    بله نشانه‌اش عدم پریوده و بی‌بی چک و آزمایش بتا به طور قطعی این مسئله رو می‌تونن مشخص کنن.

13. سلام یسوال ایا بارداری بعد 1 ماه مشخص میشه؟

14. سلام

من 21 سالمه با طول دوره 28 دوره امروز با نامزدم عشقبازی داشتم 10 روز بعد آخرین پریودم. هیچ دخولی صورت نگرفت ما فقط در آغوش هم بودیم تا ایشون ارضا شد و بیشتر منی رو سطح خارجی ران من ریخت و بلافاصله هم ادرار کردم و واژن رو شست و شو دادم. آیا لازمه قرص مصرف کنم؟

15. blackwidow نوشته است: سلام

من 21 سالمه با طول دوره 28 دوره امروز با نامزدم عشقبازی داشتم 10 روز بعد آخرین پریودم. هیچ دخولی صورت نگرفت ما فقط در آغوش هم بودیم تا ایشون ارضا شد و بیشتر منی رو سطح خارجی ران من ریخت و بلافاصله هم ادرار کردم و واژن رو شست و شو دادم. آیا لازمه قرص مصرف کنم؟

سلام
    هر چند احتمال بارداری کمه اما بازم در صورتی که میخواهید که جای هیچ نگرانی نباشه اگر از رابطه شما بیش از 72 ساعت نگذشته میتونید از یکی از زوشهای اورژانسی
    دو عدد قرص لونوروژسترول 75 یا هم یا به فاصله 12 ساعت از هم
    4عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه
    2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد دوتا دیگه استفاده کنید.
    البته به خاطر داشته باشید که استفاده از قرصهای اورژانسی در قاعدگی ایشون اختلال ایجاد میکنه و نظم قاعدگیشون رو به هم میزنه .و پس از مصرف این قرصا بعد از 7تا 10 روز پریود میشن و سیکل بعدیشون هم جابجا میشه که استرسای خاص خودشو داره ولی استفاده از این روشها 97 تا 99 درصد از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
    توصیه من به شما اینه با توجه به زمان رابطتون که در روز 10 سیکل بوده و اسپرمم میتونه تو واژن تا سه روز زنده بمونه و احتمال تخمک گذاری ایشون در روز 12 و 13 سیکل وجود داره از یکی تز روشهای اورژانسی استفاده کنید که جای نگرانی نباشه.
    در ضمن استفاده از قرص لونوروژسترول درصد موفقیت بالاتری دارد موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 92
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید