شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. من در دوره یک روز مانده به عادتم رابطه جنسی داشتم و با پیشاب در تماس بودم ولی دخول انجام نشد احتمال بارداری من چقدر هست؟

2. samanabb نوشته است: من در دوره یک روز مانده به عادتم رابطه جنسی داشتم و با پیشاب در تماس بودم ولی دخول انجام نشد احتمال بارداری من چقدر هست؟

احتمال بارداری وجود نداره.

3. سلام من دختری 24 ساله ام با پریود نامنظم و طول پریود 7 روز هستم و 19 روز بعد از اولین روز آخرین پریودم با نامزدم رابطه داشتیم که با عرض پوزش به صورت مالیدن اعضای تناسلی روی همدیگه بود و مایع منی در  نهایت روی سینه ریخته شد بعدش بلافاصله با دستمال کاغذی تمیز کردم و رفتم بدنمو با صابون شستم الان 30 ساعت میگذره و من روش اورژانسی هم استفاده نکردم و خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست ؟ الان چیکار باید بکنم؟ لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

4. سلام دکتر اطلاعات دقیق میدم . دهم تا هفدهم پریود بوده . من نوزدهم از پشت آبم ریخت رو باسنش شک دارم به واژن رسیده آخه من حتی به مقعدشم نزدیک نکردم چون آب رو بین خط مشاهده کردم ترسیدم . دوره ی پریود نامزدم هم معمولا 21 روز هست . اطلاعات دقیق بود ؟؟؟؟ لطفا جوابمو بدید .

5. femaledr نوشته است: سلام من دختری 24 ساله ام با پریود نامنظم و طول پریود 7 روز هستم و 19 روز بعد از اولین روز آخرین پریودم با نامزدم رابطه داشتیم که با عرض پوزش به صورت مالیدن اعضای تناسلی روی همدیگه بود و مایع منی در  نهایت روی سینه ریخته شد بعدش بلافاصله با دستمال کاغذی تمیز کردم و رفتم بدنمو با صابون شستم الان 30 ساعت میگذره و من روش اورژانسی هم استفاده نکردم و خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست ؟ الان چیکار باید بکنم؟ لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

احتمال بارداری خیلی کمه
    بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید که دچار استرس نشوید

6. ID_sadra نوشته است: سلام دکتر اطلاعات دقیق میدم . دهم تا هفدهم پریود بوده . من نوزدهم از پشت آبم ریخت رو باسنش شک دارم به واژن رسیده آخه من حتی به مقعدشم نزدیک نکردم چون آب رو بین خط مشاهده کردم ترسیدم . دوره ی پریود نامزدم هم معمولا 21 روز هست . اطلاعات دقیق بود ؟؟؟؟ لطفا جوابمو بدید .

سلام
    با توجه به تاريخ ذكر شده جاي نگراني نيست .

7. با سلاممن و نامزدم یک روز بعد از پریود(یک روز بعد از خوب شدن خونریزی) نزدیکی داشتیم.دخولی صورت نگرفت ومایع منی روی آۀت یا واژنهم ریخته نشد اما احتمال میدادیم ک پیش آب با آلت برخورد داشته خیلی کم اما مطمئن نبودیم 2 ساعت بعد نزدیکی یک عدد قرص لوژیل 1.5 خوردم حالت تهوع کمی داشتم و استفراغ هم نکردم دو روز بعد لکه بینی داشتم اما الان ک 5 روزه پریود نشدم خیلی نگرانم دارم خفه میشم تورا خدا کمک کنید.آیا این زمان نزدیکی ینی یک روز بعد پریود زمان خطرناکی است و زمان باروری است؟احتمال حاملگی وجود داره؟خیلی استرس دارم

8. terme6808 نوشته است: با سلاممن و نامزدم یک روز بعد از پریود(یک روز بعد از خوب شدن خونریزی) نزدیکی داشتیم.دخولی صورت نگرفت ومایع منی روی آۀت یا واژنهم ریخته نشد اما احتمال میدادیم ک پیش آب با آلت برخورد داشته خیلی کم اما مطمئن نبودیم 2 ساعت بعد نزدیکی یک عدد قرص لوژیل 1.5 خوردم حالت تهوع کمی داشتم و استفراغ هم نکردم دو روز بعد لکه بینی داشتم اما الان ک 5 روزه پریود نشدم خیلی نگرانم دارم خفه میشم تورا خدا کمک کنید.آیا این زمان نزدیکی ینی یک روز بعد پریود زمان خطرناکی است و زمان باروری است؟احتمال حاملگی وجود داره؟خیلی استرس دارم

اصلا احتمال بارداری نیست
    نگرانی شما بی مورد است

9. سلام و خسته نباشید
    من هرچی گشتم نتونستم تاپیک به روز مربوط به سوالم رو پیدا کنم
    پیشاپیش از اینکه سوالم رو اینجا مطرح می کنم عذر خواهی می کنم
    من 27 سال دارم و همسرم هم 26 سالحدود 5 ساله که ازدواج کردیم و الان هم همسرم حامله استاز حدود 1.5 تا 2 سال پیش من اصلا اقدامی برای رابطه جنسی نمی کنم و فقط همسرم نزدیک میشه ... من عاشقانه رابطه جنسی با همسرم رو دوست دارم و هر بار که رابطه جنسی می کنیم واقعا جفتمون لذت می بریمفقط نمی دونم چرا هیچ وقت برای نزدیکی من جلو نمیرم حتی لحظاتی که خیلی هوسی هستم باز هم هیچی نمی گم ... به خدا رو در باستی هم نداریم با هم وقتی هم که رابطه جنسی داریم همه جوره و همه مدله لذت می بریم و یه جورایی همه کار هم می کنیم ...همسرم خیلی صبوره ولی آروم آروم داره بابت این قضیه ناراحت می شه و من هم هیچ دلیلی نمی تونم براش پیدا کنم در ضمن من اصلا سرد نیستم و کاملا مردی با تمایلات قوی به رابطه جنسی با جنس مخالف و مخصوصا همسرم هستم.اهل خودارضایی هم نیستم و نبودم
    ممنون میشم جواب بدید

10. f_a_6772

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوسترعزیز
    هیچ چیز برای یک زن لذت بخش تر از این نیست که احساس کنه مردش بهش نیاز داره و این یه حس اعتمادبه نفس خیلی خوبی بهش میده که لذتش انقدر زیاده که شاید یه مرد نتونه اون رو درک کنه, خدا رو شکر شما که نه مشکل خجالتی بودن دارید نه سرد مزاج هستید, پس تصمیم بگیرید که پیشقدم بشید, اول ازش تعریف کنید و از حسی که با رابطه با اون بهتون دست میده براش بگید و بهش بگید که خیلی به اون نیاز دارید و هرقدر از ازدواجتون میگذره بیشتر محتاج با اون بودن میشید, اصلا کار سختی نیست فقط نیاز داره که از قبل براش برنامه ریزی کنید, اینو یادتون نره که برای یه زن ارضای روحی لذت بخش تر از ارضای جسمیه, موفق باشید...

11. f_a_6772

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوسترعزیز
    هیچ چیز برای یک زن لذت بخش تر از این نیست که احساس کنه مردش بهش نیاز داره و این یه حس اعتمادبه نفس خیلی خوبی بهش میده که لذتش انقدر زیاده که شاید یه مرد نتونه اون رو درک کنه, خدا رو شکر شما که نه مشکل خجالتی بودن دارید نه سرد مزاج هستید, پس تصمیم بگیرید که پیشقدم بشید, اول ازش تعریف کنید و از حسی که با رابطه با اون بهتون دست میده براش بگید و بهش بگید که خیلی به اون نیاز دارید و هرقدر از ازدواجتون میگذره بیشتر محتاج با اون بودن میشید, اصلا کار سختی نیست فقط نیاز داره که از قبل براش برنامه ریزی کنید, اینو یادتون نره که برای یه زن ارضای روحی لذت بخش تر از ارضای جسمیه, موفق باشید...

12. el4811

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درود و عرض ادب.

من 6 خرداد روز اول پریودم بوده و توی 6 ماه اخیر دوره های منظمی با حداکثر 1 روز تأخیر داشتم. هر دوره 3-4 روز خونریزی دارم و البته 2-3 روز بعدش هن لکه بینی دارم.

حساب کردم 7 تیر دوره بعدیم شروع بشه. 4 تیر یه رابطه سطحی داشتم و تا امروز 11 تیر علائم پریودی نکردم، فقط گاهی درد خفیف پایین شکم، گاهی متمایل به یک سمت.

میشه لطفا بهم بگین:::
    ــ در چه تاریخی آزمایش بتا بدم ج قطعی میگیرم؟
    ــ تا چه زمانی فرصت برگشت هست؟
    ــ احیانا اگر تاریخ ها رو اشتباه کرده باشم و شروع دو دوره باشه 13/3 و 14/4 میزان ریسک چقدر بیشتره؟

سپاس از وقتتون

13. سلام
    ۲۵سالم هست و پریود منظم با سیکل ۳۰ روزه دارم. ۴ روزه پیش که روز اول پویودم بود با همسرم رابطه کامل داشتم و تو این نزدیکی منی کامل به داخل ریخته شد. بلافاصله  به طریق اورژانسی ۴ عدد قرص یاسمین خوردم و دوباره ۱۲ ساعت بعد هم تکرار کردم. ۱- احتمال حامله شدن هست؟ ۲- بعد از نوبت دوم قرص پریودم به طور کامل قطع شده. چند روز بعد احتمال پریود شدن هست؟
    خیلی ممنون

14. shoo67 نوشته است: سلام
    ۲۵سالم هست و پریود منظم با سیکل ۳۰ روزه دارم. ۴ روزه پیش که روز اول پویودم بود با همسرم رابطه کامل داشتم و تو این نزدیکی منی کامل به داخل ریخته شد. بلافاصله  به طریق اورژانسی ۴ عدد قرص یاسمین خوردم و دوباره ۱۲ ساعت بعد هم تکرار کردم. ۱- احتمال حامله شدن هست؟ ۲- بعد از نوبت دوم قرص پریودم به طور کامل قطع شده. چند روز بعد احتمال پریود شدن هست؟
    خیلی ممنون

سلام
    احتمال بارداري نيست ! البته اصلا لازم نبود شما از روش اورژانسي استفاده كنيد . خوردن قرصهاي هورموني باعث بهم ريختن سيستم بدن و قطع پريودتون شده .
    لطفا بي مورد از اين قرصها استفاده نكنيد .

15. [START]
    سلام من پريود هاي نامنظمي دارم تقريبا ولي ٣ماه بود به دليل استفاده از قرص هاي ال دي منظم شده بود آخرين باري هم كه پريود شدم ١٣٩٣/٣/٨ بوده كه تقيريبا خونريزي زياد بود نسبت به ٢ دوره قبل چون ديگه قرص ال دي رو از ارديبهشت قطع كردم توي خرداد ٢ نزديكي مراقبت شده با كاندوم داشتم يكي ١٩ خرداد و ديگري ٢٧ خرداد ولي الان كه ١١ تير هست هنوز پريود نشدم در صورتي كه ٨ تير زمان پريودم بود حالا نگرانم البته ديروز كه ١٠ تير بود آزمايش خون دادم ولي منفي بود ولي بارم خيلي ميترسم چون من عقد كردم و الان اصلا شرايط بارداري ندارم تو رو خدا بگيد من الان چي كار كنم؟!!!؟؟!!!!؟!! خيلي ميترسم
    [/START]

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 92
رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید