شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. سلام وقت بخیرمن حدودا 4سال قبل رابطه جنسی داشتم که بکارتم پاره شد
    2بار ترمیم کردم ک هر بار بعد 2 روز نخ بخیه از بدنم دفع شد
    الان هم عقد کردم همسرم هم اصرار داره ازدواج کنیم
    رابطه جنسی ما تاحالا دخول تا ختنه گاه بوده
    بنظرشما اگه بازم ترمیم کنم امکانش هست درست بشه؟
    اگه با همسرم نزدیکی کنم وخون نیاد بریم پزشک بعد معاینه ممکنه بگه بعضی پرده ها در اثر پارگی خونرزی نداره؟

2. سلام
    یک سوال بعد ترمیم بعد 3 روز شروع به دیدن ترشح کنیم مشکلی هست؟ باید چیکار کرد؟
    ترشحات واژنی و دو بار هم چند قطره خون روشن دیده شده

3. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام 26سالمه تقریبا دو هفته یه بار خودارضایی با مالش دارم ولی این دو دفه آخر بعدش خونریزی داشتم که یه روز طول میکشه و بصورت خون تازه هستش.چرا اینجوری شده؟خطرناکه؟لطفا جواب بدین

4. saba668 نوشته است: سلام 26سالمه تقریبا دو هفته یه بار خودارضایی با مالش دارم ولی این دو دفه آخر بعدش خونریزی داشتم که یه روز طول میکشه و بصورت خون تازه هستش.چرا اینجوری شده؟خطرناکه؟لطفا جواب بدین

خون‌ریزی قاعدتاً ارتباطی با خودارضایی نداره.
    مگر این که ورود به واژن صورت گرفته باشه حینش که در این صورت می‌تونه مربوط به آسیب‌دیدگی بکارت باشه.
    در غیر این صورت، بستگی داره به زمان خودارضاییتون که ممکنه مربوط به پریود یا موارد دیگه باشه.

این‌ها به فرض اینه که خون‌ریزی از داخل باشه، در غیر این صورت ممکنه ایجاد زخم و خراش روی سطح شده باشه و خون به اون مربوط باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. saba668

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از جوابتون،روز 20سیکلم بود واسه همون فکر نکنم مربوط به پریودم باشه.میشه موارد دیگه ایو که گفتین بگین چیان؟

6. سلام
    من پریودی هام نامنظم و قرص مصرف میکنم
    ازدواج کردم ولی هنوز پرده بکارتم هست حالا تصمیم به بارداری گرفتم آیا من میتونم باردار بشم؟

7. paradais417 نوشته است: سلام
    من پریودی هام نامنظم و قرص مصرف میکنم
    ازدواج کردم ولی هنوز پرده بکارتم هست حالا تصمیم به بارداری گرفتم آیا من میتونم باردار بشم؟

سلام
    قبل از هركاري حتما به يك متخصص زنان مراجعه كنيد تا چكاب كامل بشيد و زيرنظر يك متخصص براي بارداري اقدام كنيد .
    وجود پرده بكارت احتمالا به خاطر نوع حلقوي بودنش هست كه بعداز ازدواج هنوز از بين نرفته ، البته هيچ مشكلي نداره و مانعي براي بارداري نيست . ضمنا  بعد از زايمان طبيعي بطور كامل از بين خواهد رفت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام من  نامزد دارم
    من در دوران پریودی یک لخته خون بزرگ اندازه توپ بدمینتون ازم خارج شد .اون لخته خون چی میتونه باشه؟
    من پرده بکارتم سالمه میخواستم ببینم اسیبی دیده یا نه؟

9. باسلام.روز سوم پریود رابطه مقعدی با نامزدم داشتم که چندبار دخول از مقعد صورت گرفت .بعدش تا 2روز خونریزی داشتم که فک کنم مال پریود بود .روز بعد از دخول به خاطر ترس از حاملگی روش اورزانسی استفاده کردم .روز بعدش پریود تموم شد.5روز بعد دوباره به مدت دوروز خنریزی داشتم.بنظرتون اسیبی به پردم وارد شده؟خونریزی برا چی بوده؟

10. saba668 نوشته است: ممنون از جوابتون،روز 20سیکلم بود واسه همون فکر نکنم مربوط به پریودم باشه.میشه موارد دیگه ایو که گفتین بگین چیان؟

مسئله‌ای که هست اینه که خون‌ریزی الزاماً بعد از خودارضایی اتفاق افتاده؟ این «دفعات اخیر» فاصله‌شون نسبت به هم و در طی دوره به چه شکل بوده که خون‌ریزی داشتین؟ پیاپی بوده؟ فقط بعد از خودارضایی بوده؟
    عوامل مختلفی هست از عفونت گرفته تا عوارض قرص و مشکلات انعقاد خون.

11. ladynasim نوشته است: سلام من  نامزد دارم
    من در دوران پریودی یک لخته خون بزرگ اندازه توپ بدمینتون ازم خارج شد .اون لخته خون چی میتونه باشه؟
    من پرده بکارتم سالمه میخواستم ببینم اسیبی دیده یا نه؟

از این که نامزد دارید و خون‌ریزی داشتید نمی‌شه نظری در مورد بکارت داد!
    اتفاقی باید افتاده باشه در مورد بکارت که بخواید در موردش نگران باشید. و این که تا وقتی چیزی وارد واژنتون نشه آسیبی نمی‌بینه.

12. Ms_elham68 نوشته است: باسلام.روز سوم پریود رابطه مقعدی با نامزدم داشتم که چندبار دخول از مقعد صورت گرفت .بعدش تا 2روز خونریزی داشتم که فک کنم مال پریود بود .روز بعد از دخول به خاطر ترس از حاملگی روش اورزانسی استفاده کردم .روز بعدش پریود تموم شد.5روز بعد دوباره به مدت دوروز خنریزی داشتم.بنظرتون اسیبی به پردم وارد شده؟خونریزی برا چی بوده؟

رابطه از مقعد مشکلی برای بکارت ایجاد نمی‌کنه.
    جابه‌جایی خون‌ریزیتون به علت استفاده از قرص بوده احتمالاً.

13. سلام.من امروز با نامزدم رابطه داشتم تغریبا نصفه بیشتره التشو داخل کرد.باره اولم بود.درده زیادی نداشت اصلا هم خون نیومد.من اطلاعی راجع به نوع پردم ندارم.ممکنه ارتجاعی باشه؟ یا چون کاملا داخل نشده به پرده نرسیده؟ حتی وقتی انگشته وسطشم داخل کرد خون نیومد لطفا راهنمایی کنید.ممنون

14. paria73 نوشته است: سلام.من امروز با نامزدم رابطه داشتم تغریبا نصفه بیشتره التشو داخل کرد.باره اولم بود.درده زیادی نداشت اصلا هم خون نیومد.من اطلاعی راجع به نوع پردم ندارم.ممکنه ارتجاعی باشه؟ یا چون کاملا داخل نشده به پرده نرسیده؟ حتی وقتی انگشته وسطشم داخل کرد خون نیومد لطفا راهنمایی کنید.ممنون

هر نوع ورود به واژن مستلزم عبور از پرده‌ی بکارته.
    از بین رفتن بکارت همیشه دارای خون‌ریزی نیست و میزان دردش هم برای افراد متفاوته و باز هم بستگی به نوعش داره.
    بله این احتمال هست که بکارتتون ارتجاعی باشه.

در هر صورت این رو به خاطر داشته باشید که قطعاً این دخول بر روی بکارت تأثیرش رو گذاشته.

15. سلام
    من 24 سالمه چند ماهه بالای ناحیه تناسلی م جوش میزنه . جوش هایی که درد داره گاها و مو درون اونا هست اغلب
    البته من تاحالا اوانا که مو داشته تخلیه کردم! نمیدونم شاید اشتباه بوده
    من یکساله اپیلاسیون میکنم مشکلی نداشتم نمیدونم چرا این 3ماهی اینطور شدم
    بهم گفتن شاید برای تعریقه ولی با نپوشیدن لباس زیر هم جوابی نگرفتم. حتی دو ماهه اپیلاسیون هم نرفتم و تیغ زدم مثل گذشته ولی نشد
    2 ماه دیگه عروسیمه و نمیدونم با این ظاهر ناجور و جاهای جوش های قبلی و جوش هایی که همچنان میزنه چیکار کنم
    ممکنه راهنمایی کنین
    خیلی بابت این وضع ناراحتم و نمیدونم چطور میتونم با این ظاهر نامطلوب و بد ازدواج کنم حتی!!!

ممنون میشم بگید مشکل و راه حل چیه؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 25
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید