شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. دکتر جان سلام شما گفتید با توجه به تاریخ پریودی نامزدم جای نگرانی نیس . یعنی چی ؟؟؟؟ من نامزدم از دهم تا هفدهم پریود بوده بعد من نوزدهم رابطه داشتم . از پشت شک دارم آبم رسیده به واژن یا نه لطفا جوابمو زود بدید تو رو خدا

2. ID_sadra نوشته است: دکتر جان سلام شما گفتید با توجه به تاریخ پریودی نامزدم جای نگرانی نیس . یعنی چی ؟؟؟؟ من نامزدم از دهم تا هفدهم پریود بوده بعد من نوزدهم رابطه داشتم . از پشت شک دارم آبم رسیده به واژن یا نه لطفا جوابمو زود بدید تو رو خدا

ببینید دوست من بازهم اطلاعات ناقصی دادید.... شما ننوشتید که سیکل نامزدتون چندروزه هست...

بطور کلی تخمک گذاری در اواسط سیکل پریود انجام میشه. مثلا برای کسایی که سیکلشون 28 روزه هست یعنی روز 14 ام با در نظر گرفتن یک روز قبل و بعدش... یا برای کسایی که سیکل متغیری دارند ممکن مثلا بین 11-18   باشه.

شما تقریبا در دهه اول سیکل نامزدتون رابطه مشکوک اونم نه مطمان !! داشتید. پس جای نگرانی نیست.

پیشنهاد مینکم در روابط بعدیتون از روابط safe استفاده کنید تا این همه دچار استرس نشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم
    پیش آب نامزدم به آلت من برخورد کرد
    پریود نامنظم دارم
    الان 12روزه پریودم عقب افتاده امکان بارداری هست؟

4. سلام خسته نباشید. من 24 سالمه و 3بار سقط داشتم البته عمدی بوده چون 3 سال نامزد بودیمو شرایط ازدواجو نداشتیم درس و سربازیو اینا... الان اقدام به بارداری کردم. سیکل قائدگیم 34-35-36 روزه س منظم نیس. و 11-13-14 روز بعد پریودم نزدیکی داشتیم. آیا احتمال بارداری هست؟ من الان هیچ علائمی ندارم ترشحم تازه کمترم شده به زمان پریودم هم 6 روز مونده

5. ladynasim نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم
    پریود نامنظم دارم

دوست من از اونجایی که شما اطلاعات کاملی از خودتون ندادین فقط میتوان به صورت کلی پاسخ داد که:
    بله احتمالش هست.

6. ladynasim نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم
    پریود نامنظم دارم

دوست من از اونجایی که شما اطلاعات کاملی از خودتون ندادین فقط میتوان به صورت کلی پاسخ داد که:
    بله احتمالش هست.

7. با سلام
    آمن با نامزدم در روز پنجم پریود ایشون رابطه داشتم البته دخولی صورت نگرفت ولی هنگام ارضا شدن مقداری از اسپرم روی واژن ایشون ریخت که من فکر میکنم مقداری حتی وارد واژن شد.یک ساعت بعد تز رابطه یک عدد قرص لونوروژسترول مصرف کرد ولی بنا به دلایلی قرص بعدی رو که 12 ساعت بعد باید مصرف میکرد متاسفانه مصرف نکرد .بعد از گذشت 5 روز از رابطه ایشون لکه بینی مختصری داشتند به طوری که در طول دو روز سه بار آن هم در حد یکی دو قطره
    من نگرانم که نکنه این لکه بینی مربوطه به لانه گزینی باشه آیا نگرانی من به جاست یا بی مورده؟
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    آیا خوردن یک قرص به تنهایی میتونه تاثیری در ممانعت از بارداری داشته باشه؟
    آیا زمان پریود بعدیشون تغییر میکنه؟
    خواهش میکنم زودتر جواب بدید متشکرم لطفا جوابو به میلم ارسال کنید و در صورت امکان جواب همه سوالامو دقیق و کامل بدید متشکرم

8. King_of_black نوشته است: با سلام
    آمن با نامزدم در روز پنجم پریود ایشون رابطه داشتم البته دخولی صورت نگرفت ولی هنگام ارضا شدن مقداری از اسپرم روی واژن ایشون ریخت که من فکر میکنم مقداری حتی وارد واژن شد.یک ساعت بعد تز رابطه یک عدد قرص لونوروژسترول مصرف کرد ولی بنا به دلایلی قرص بعدی رو که 12 ساعت بعد باید مصرف میکرد متاسفانه مصرف نکرد .بعد از گذشت 5 روز از رابطه ایشون لکه بینی مختصری داشتند به طوری که در طول دو روز سه بار آن هم در حد یکی دو قطره
    من نگرانم که نکنه این لکه بینی مربوطه به لانه گزینی باشه آیا نگرانی من به جاست یا بی مورده؟
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    آیا خوردن یک قرص به تنهایی میتونه تاثیری در ممانعت از بارداری داشته باشه؟
    آیا زمان پریود بعدیشون تغییر میکنه؟
    خواهش میکنم زودتر جواب بدید متشکرم لطفا جوابو به میلم ارسال کنید و در صورت امکان جواب همه سوالامو دقیق و کامل بدید متشکرم

دوست عزیز در روز 5 ام سیکل پریود احتما بارداری وجود نداره . و نیازی به مصرف قرص نیست... ضمنا از عوارض مصرف قرص های ضدبارداری ایجاد اختلال در سیکل طبیعی پریود هستش. مثل دیدن لک یا حتی کمی تغییر در زمان سیکل بعدی شون.

9. سلام ببخشید من یه سوال داشتم
    چرا پریود در  دختران عقب میوفتد
    مثلا نزدیک به پریود ادمه و درد هم داره ولی چرا پریود نمیشیم با وجود درد و احساسی که داریم
    لطفا میشود تمام دلابل عقب افتادگی عادت ماهیانه در دختران را بگویید
    متشکرم

10. میشه خواهشا جواب بدید؟ من نگرانم خیلی که بدونم اگه مسئله ای هست باید چیکار کنم؟
    با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

11. من 27 اردیبهشت پریود شدم 14 خرداد هم رابطه داشتم و دخول صورت نگرفت و مقدار کمی از پیش اب به آلت من برخورد کرد و چون اولین رابطه با نامزدم داشتم عفونت شدیدی دارم هنوز هم پریود نشدم
    پریودام نامنظمه و گاهی شده تا 2 هفته هم عقب بیفته
    من تو این ماه هم از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم

باز هم احتمال بارداری هست؟
    بکارت جلوی ورود پیش اب رو نمیگیره؟

12. سلام من نزدیکی سطحی بدون دخول با نامزدم داشتم و منی از ایشون خارج نشد بعد از 20 روز تاخیری در پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود بعد از اون به دکتر مراجعه کردم که برام سونو نوشتن و نتیجه سونو طبیعی بود سوالم اینه آیا با سونو میشه بارداری و تشخیص داد؟ و اینم بگم که بعد زدن 2 آمپول پریود شدم به مدت 5 روز! آیا ممکنه بازم احتمال کم بارداری باشه چون اشتهام کم شده بعضی اوقات حالت تهوع دارم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

13. سلام
    من یک ماه پیش از روز 5 پریود قرص جلوگیری سیپترون کمپاند مصرف کردم بعد از اتمام قرص روز8 پریودم دوباره استفاده کردم دیشب شبی بود که قرص چهارم بسته دوم  قرص و خوردم
    و نزدیکی داشتم منی شوهرم وارد واژن شده استرس دارم باردار شم
    خطری هست؟
    چون بسته دوم روز 8 پریودی بوده نگرانم

14. yasnanaz نوشته است: سلام من نزدیکی سطحی بدون دخول با نامزدم داشتم و منی از ایشون خارج نشد بعد از 20 روز تاخیری در پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود بعد از اون به دکتر مراجعه کردم که برام سونو نوشتن و نتیجه سونو طبیعی بود سوالم اینه آیا با سونو میشه بارداری و تشخیص داد؟ و اینم بگم که بعد زدن 2 آمپول پریود شدم به مدت 5 روز! آیا ممکنه بازم احتمال کم بارداری باشه چون اشتهام کم شده بعضی اوقات حالت تهوع دارم

باوجود پریود شدن دیگه بارداری منتفی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. baranzade نوشته است: میشه خواهشا جواب بدید؟ من نگرانم خیلی که بدونم اگه مسئله ای هست باید چیکار کنم؟
    با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

خیر با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست دوست من!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 92
رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید