شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. دوستان راهنمایی ها رو در سایت خوندم. نمیتونم در مورد اینکه کدوم یک از قرص های ال دی و اچ برای من مناسب هست ، تصمیم بگیرم.  
    من 25 سالمه و 5 ماهه که ازدواج کردم. قصد بارداری ندارم و پریود هام کاملا منظم هستند. همسرم با کاندوم اصلا میل جنسی نداره. داروخانه میگه ال دی رو نخوری بهتره تاثیر زیادی در جلوگیری از بارداری وجود نداره و احتمال بارداری هست. و اچ دی هم تو راهنمایی های همین سایت نوشته برای خانم هایی که تا حالا حامله نشدن خوب نیست!  
    به نظرتون کدوم یک از قرص های ضد بارداری رو مصرف کنم که احتمال بارداری خیلی کم باشه؟

2. سلام و خسته نباشيد
    ببخشيد من ٢١ سالمه پريودم ١ ماه عقب افتاده حالت تهوع هم دارم، ١ بار كمى لكه صورتى رنگ مشاهده كردم ، ازمايش خون دادم جوابش منفى بود، عدد بتاش ٢ بود ، يه كيسته خفيفم از قبل داشتم، لازمه بگم جديدا خيلى غذا ميخورم، همش در حاله خوردنم، خواستم بدونم دليلش چيه، و احتياج هست بازم ازمايش خون بدم؟

3. Tina97

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mrs_fateme نوشته است:
    Tina97 نوشته است: ببخشید که سوالاتم زیاد شد. توی متن اول این بخش خوندم که اگر پریودی بیشتر از 7 تا 10 روز به تعویق بیوفته احتیاج به بررسی داره.. اگر 15 روز به تعویق افتاده باشه ولی خونریزی و دردش مثل روال همیشه باشه بازم احتیاج به بررسی و آزمایش بعد از اتمام پریودی هست ؟؟؟؟

سلام دوست من
    منظور از تعویق 7-10 روز پریود در اون متن این بوده که بعد از 7-10  روز اصلا پریود نشید. اما اون طور که از گفته های شما متوجه شدم  شما بعد از 15 روز تعویق ، پریود شدید.

چون سیکل شما به حالت معمول شروع شده به اعتقاد بنده فعلا جای نگرانی نیست. ... پیشنهاد میکنم تا شروع سیکل بعدی تون صبرکنید و چنانچه بازهم نامنظمی مشاهده کرذید اقدام پزشکی داشته باشید.

یعنی از نظر شما احتمال بارداری هنوزم وجود داره ؟

4. Tina97

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mrs_fateme نوشته است:
    Tina97 نوشته است: ببخشید که سوالاتم زیاد شد. توی متن اول این بخش خوندم که اگر پریودی بیشتر از 7 تا 10 روز به تعویق بیوفته احتیاج به بررسی داره.. اگر 15 روز به تعویق افتاده باشه ولی خونریزی و دردش مثل روال همیشه باشه بازم احتیاج به بررسی و آزمایش بعد از اتمام پریودی هست ؟؟؟؟

سلام دوست من
    منظور از تعویق 7-10 روز پریود در اون متن این بوده که بعد از 7-10  روز اصلا پریود نشید. اما اون طور که از گفته های شما متوجه شدم  شما بعد از 15 روز تعویق ، پریود شدید.

چون سیکل شما به حالت معمول شروع شده به اعتقاد بنده فعلا جای نگرانی نیست. ... پیشنهاد میکنم تا شروع سیکل بعدی تون صبرکنید و چنانچه بازهم نامنظمی مشاهده کرذید اقدام پزشکی داشته باشید.

یعنی با وجود پریود شدنم مثل روال همیشه بازم احتمال بارداری وجود داره ؟

5. Tina97 نوشته است:
    mrs_fateme نوشته است:

سلام دوست من

یعنی با وجود پریود شدنم مثل روال همیشه بازم احتمال بارداری وجود داره ؟

خیر وجود نداره

6. با سلام و عرض احترام
    من 28 سالمه و این ماه با همسرم تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم
    دوره های قاعدگی من منظم و 28 روزه است
    من دچار کم کاری تیرویید تحت بالینی(tsh=5.5)  که البته لوتیروکسین مصرف می کنم
    در این ماه از روز دهم تا 17 قاعدکی تقریبا هر روز نزدیکی داشتم
    الان در روز تقریبا 19 سیکل هستم و دچار گرگرفتگی شدید و انقباضات زیر شکم هستم
    به نظر شما من باردار شده ام البته دو بار بیبی زده ام که منفی بوده
    با تشکر

7. سلام ببخشید من دچار یه استرس و وسواسی شدم که فک میکنم بی دلیله! من دیشب با نامزدم رابطه خیلی سطحی داشتم به طوری که با دست ارضا شدو خودشو با دستمال خشک کرد درحدی که مقداری نم دستمال به دستش مالید. بعد خابید و صب با همون دست که خشک شده بود منو ارضا کرد البته دستشو داخل واژن نبرد یعنی حدود 6 ساعت بعد! میخام ببینم احتمال بارداری با این شرایط و باکره بودن من هست؟ هنوز فرصت دارم واسه پیشگیری اورژانسی خاهشا راهنمایی کنید که اگه احتمال داره قرص مصرف کنم تا دیر نشده!

8. marziehs نوشته است: سلام ببخشید من دچار یه استرس و وسواسی شدم که فک میکنم بی دلیله! من دیشب با نامزدم رابطه خیلی سطحی داشتم به طوری که با دست ارضا شدو خودشو با دستمال خشک کرد درحدی که مقداری نم دستمال به دستش مالید. بعد خابید و صب با همون دست که خشک شده بود منو ارضا کرد البته دستشو داخل واژن نبرد یعنی حدود 6 ساعت بعد! میخام ببینم احتمال بارداری با این شرایط و باکره بودن من هست؟ هنوز فرصت دارم واسه پیشگیری اورژانسی خاهشا راهنمایی کنید که اگه احتمال داره قرص مصرف کنم تا دیر نشده!

با شرایطی که میفرمایید خیر احتمال بارداری وجود نداره دوست من....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام. من 23 سالمه. دوره قاعدگی منظم و 28 روزه  و تا 7 روز باخونریزی . 3 خرداد پریود شدم. 10و 17و18 خردادو 1 تیررابطه مقعدی داشتم 18 قرص مصرف کردم و 26خرداد لک دیدم. 27 لک بینی28 خونریزی و29 لک بینی خیلی کم بود. 1 نیز قرص مصرف کردم ایا امکانش هست من حامله باشم. نگرانم. چون خونریزی من شدید ولی این بار لک بینی بود فقظ یک روز خونریزی کامل بود. و دیگه پریود نشدم درصورتی که تاریخ اصلی پریودی31ماه بوده

10. سلام.

من با همسرم امیزش داشتم و منی وارد واژنم شد و بعد از 1روز از امیزش ، عادت ماهیانه شدم ایا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد ؟

11. mahsa0098 نوشته است:
    سلام.

من با همسرم امیزش داشتم و منی وارد واژنم شد و بعد از 1روز از امیزش ، عادت ماهیانه شدم ایا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد ؟

شروع سیکل ماهیانه نشان دهنده عدم بارداری هست. جای نگرانی نیست دوست من.

12. خیلی ممنون از راهنماییتون! یعنی در هر صورت اگر مایع منی بعد از 5-6 ساعت خشک شده باشد به هیچ وجه احتمال بارداری وجود نداره؟

13. سلام
    من با نامزدم حدود ۲ هفتهٔ پیش (یعنی‌ ۱۷ خرداد ) یه معاشقه داشتیم که من لباس زیر داشتم ولی‌ نامزدم نداشت
    موقع ارضا شدنم آلتم اصلا نزدیک واژنش نبود و لباس زیرم از منی خیس شد
    بعداز حدود ۱۰ دقیقه (که هنوز‌م لباس زیر داشتم با همون خیسی منی که خیسیش کم شده بود و مثل اول نبود ) آلتم از زیر لباسم به آلاتش برخورد کرد ( هیچ فشار و تماس زیادی وجود نداشت که محل دقیقو بگم )
    الان حدود ۴ روز که دورهٔ ماهانش عقب افتاده
    احتمال بارداری وجود داره ؟

14. با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

15. میشه خواهشا جواب بدید؟ من نگرانم خیلی که بدونم اگه مسئله ای هست باید چیکار کنم؟
    با سلام
    من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 92
رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید