شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی خارج رحمی و در آوردن تخمدان

1. با سلام من 17روز پیش با دل درد فراوان بیمارستان مراجعه کرده و بعد از سونوگرافی تشخیص خونریزی شکم داده و فوری بستری شدم و اورژانسی عمل کردم. جالب این که من در 25 سالگی بعد از سومین زایمان لوله های رحمم را بریده بودند که بعد از باز کرن شکم به علت حاملگی خارج رحمی تخمدان چپ منهدم و لوله چپ را برداشتند و چسبندگی های روده را باز کرده و مقدار 2لیتر خون از شکم من خارج کردند و الان درد شدید دارم می خواستم بدانم با وجود یک لوله که برای دومین بار بریده شده  و یک تخمدان راست و بدون وجود لوله و تخمدان چپ امکان حاملگی است؟ دیگر اینکه آیا ممکن است با توجه به خونریزیها و لکه بینی های متعد و متوالی در 8سال گذشته که دکتر تشخیص در آوردن رحم را داده بوده است اکنون خونریزی من کم شود؟ و دیگر اینکه آیا در آوردن تخمدان برای من عارضه ای ایجاد نمی کند هم اکنون 32 سال سن دارم. رانیتیدین روزی2تا.کلیدینیوم سی روزی 2تا. فلکوستین 20 روزی 1 عدد. جم فیبرزوزیل به علت تری گلیسرید بالا روزی 1 عدد. مترونیدازول هر 12ساعت 2تا.دایمتیکون روزی 3تا و کپسول ویتامین 3روزی یکی مصرف می کنم.در ضمن در سونوگرافی کبدم هم گرید یک است.بعد از عمل به دکتر جراح هم مراجعه کردم فقط شیاف داد خواهشمندم من را راهنمایی کنید متشکرم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید