شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. دکتر جان گفتید با توجه به تاریخ پریودی نامزدم مشکلی نیس میشه توضیح بدید یعنی چه ؟ نامزد من شنبه پریودیش تمام شده بود من دوشنبه باهاش رابطه داشتم

2. soogoli31268 نوشته است: سلام
    من یک ماه پیش از روز 5 پریود قرص جلوگیری سیپترون کمپاند مصرف کردم بعد از اتمام قرص روز8 پریودم دوباره استفاده کردم دیشب شبی بود که قرص چهارم بسته دوم  قرص و خوردم
    و نزدیکی داشتم منی شوهرم وارد واژن شده استرس دارم باردار شم
    خطری هست؟ اگر هست خواهش میکنم بگین که اورژانسی بخورم

اگه منظم مصرف بشه خطری نداره
    برای چه نگرانید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من دوباره مزاحم شدم یه سوال دارم
    من 17 اردیبهشت رابطه سطحی بدون دخول داشتم
    و سوم خرداد هم مثل ماه قبل پریودم شروع شد البته با درد خیلی شدید
    میخواستم بدونم بارداری منتفیه دیگه؟؟؟
    خیلی نگرانم بخدا
    پریودم 6 روز طول کشید
    و من 8 روز بعد از شروع پریودم صبح ناشتا دوتا بیبی چک گذاشتم که هر دو منفی بود
    اما الان دلم شور افتاده
    هیچ علائم خاصی هم ندارم اما میترسم
    میشه به اون جواب اعتماد کرد دیگه؟
    البته 8 روز بعد از اون رابطه هم آز بتا داده بودم که صفر بود
    اما میترسم زود بوده باشه
    الان به بیبی چک 8 روز بعد از شروع پریود میشه اعتماد کرد دیگه؟؟؟

4. برای این نگرانم چون بسته اول و از روز پنجم بسته دوم و از روز هشتم استفادع کردم
    درصورتیکه  بسته اول باید از روز اول پریود و بسته دوم باید از روز 5 پریود باشه
    با این تفاسیر مشکلی پیش نمیاد واسم؟

5. سلام خواهش میکنم سریع جواب بدین خیلی نگرانم  قبلا دوره ی جنسی 28 روزه داشتم ولی دو ماهه که 33 روزه شده طبق این دوره ی 33روزه روز 18دوره ی جنسی یه رابطه ی سطحی داشتم یعنی شلوارم رو کامل بیرون نیوورده بودم  فقط پایین بود واسه همین پاهام خیلی باز نبود ولی نامزدم موقع ارضا شدن روی من بود اصلا متوجه نشدم منی کجا ریخت فقط یه مقداری رو دیدم که روی تخت بود ولی بقیه ش رو نمیدونم چی شد منم لباسم کثیف نبود نمیدونم روی واژن رخته یانه اصلا احساس نکردم چون احتمال بارداری نمیدادم قرص نخوردم ولی الان نگرانم باید سی خرداد پریود بشم الان درد خفیف زیر شکم دارم و سینه هام حساس شده میترسم بارداری باشه چون قبلا از یک هفته قبل از پری درد نداشتم میگم نکنه مال بارداری تو رو خدا کمک کنید خیلی استرس دارم

6. سلام
    حدود 8 روز پیس رابطه ای مشکوک داشتم با نامزدم که 1 ساعت بعدش از روش اورژانسی استفاده کردیم.
    دوباره فرداش یعنی 7 روز پیش رابطه ای از مقعد داشتیم که در هنگام دخول به مقعد کاندوم پاره شد و به این مسئله توجه زیادی نکردیم و بعد از چند دیقیقه انزال در بییرون صورت گرفت به شکلی که هیچ تماسی نداشتیم موقع انزال.
    بعد از یک هفته ایشون خونریزی داشتن که یک روز طول کشید و الان که روز دوم و سوم هست خونریزی تبدیل به لکه بینی شده.
    ایا ایشون پریود شده اند؟
    ایا این اثر روش اورژانسی هست؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟

7. pamiii نوشته است: سلام
    حدود 8 روز پیس رابطه ای مشکوک داشتم با نامزدم که 1 ساعت بعدش از روش اورژانسی استفاده کردیم.
    دوباره فرداش یعنی 7 روز پیش رابطه ای از مقعد داشتیم که در هنگام دخول به مقعد کاندوم پاره شد و به این مسئله توجه زیادی نکردیم و بعد از چند دیقیقه انزال در بییرون صورت گرفت به شکلی که هیچ تماسی نداشتیم موقع انزال.
    بعد از یک هفته ایشون خونریزی داشتن که یک روز طول کشید و الان که روز دوم و سوم هست خونریزی تبدیل به لکه بینی شده.
    ایا ایشون پریود شده اند؟
    ایا این اثر روش اورژانسی هست؟
    احتمال بارداری وجود دارد؟

با توضیحاتی که دادید احتمال بارداری وجود نداره.
    در روش اورژانسی عموماً پریود شدن یک هفته بعد از استفاده از روش اتفاق می‌افته که خون‌ریزی که می‌گید احتمالاً مربوط به همینه.

8. سلام من 48 ساعت پیش با همسرم رابطه از پشت داشتم به اصرار ایشون این رابطه انجام شد..پس از ارضا شدنش مقداری منی اطراف واژنم ریخته شد که سریع پاک کردم ولی شک دارم که داخل ریخته یا نه.در ضمن روز 26 پریودیم هم بود..میخواستم بپرسم آیا تو 24 ساعت باقیمانده لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟؟یه سوال دیگه احساس میکنم داءم از پشت احساس دفع میکنم و میرم دستشویی..خواهش میکنم بگید ممکنه بی اختیاری بم دست داده باشه؟؟؟؟خیلی ممنون میشم سریع جواب بدین

9. eli9000 نوشته است:
    eli9000 نوشته است: ببخشید من دوباره مزاحم شدم یه سوال دارم
    من 17 اردیبهشت رابطه سطحی بدون دخول داشتم
    و سوم خرداد هم مثل ماه قبل پریودم شروع شد البته با درد خیلی شدید
    میخواستم بدونم بارداری منتفیه دیگه؟؟؟
    خیلی نگرانم بخدا
    پریودم 6 روز طول کشید
    و من 8 روز بعد از شروع پریودم صبح ناشتا دوتا بیبی چک گذاشتم که هر دو منفی بود
    اما الان دلم شور افتاده
    هیچ علائم خاصی هم ندارم اما میترسم
    میشه به اون جواب اعتماد کرد دیگه؟
    البته 8 روز بعد از اون رابطه هم آز بتا داده بودم که صفر بود
    اما میترسم زود بوده باشه
    الان به بیبی چک 8 روز بعد از شروع پریود میشه اعتماد کرد دیگه؟؟؟

میشه زودتر جواب بدین
    خیلی میترسم

بله عزیزم بارداریت منتفیه چون پریود شدی...

10. ana67 نوشته است: سلام من 48 ساعت پیش با همسرم رابطه از پشت داشتم به اصرار ایشون این رابطه انجام شد..پس از ارضا شدنش مقداری منی اطراف واژنم ریخته شد که سریع پاک کردم ولی شک دارم که داخل ریخته یا نه.در ضمن روز 26 پریودیم هم بود..میخواستم بپرسم آیا تو 24 ساعت باقیمانده لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟؟یه سوال دیگه احساس میکنم داءم از پشت احساس دفع میکنم و میرم دستشویی..خواهش میکنم بگید ممکنه بی اختیاری بم دست داده باشه؟؟؟؟خیلی ممنون میشم سریع جواب بدین

این که اطراف واژن ریخته شده بوده و سریع پاک کردین یعنی داخل ریخته نشده! ولی این که روی واژن رفته باشه در این فاصله،‌ با توجه به این که روز ۲۶م دوره‌تون بوده یعنی چیزی برای نگرانی وجود نداره.
    در مورد بی‌اختیاری هم تا وقتی چیزی بدون اختیار شما خارج نشه نمی‌شه گفت دارید یا نه. چندمین بار بوده که از مقعد رابطه داشتید؟ اگه اولین بار بوده باشه ممکنه که به خاطر احساس جدیدی بوده باشه که داشتید و تغییراتی که صورت گرفته.
    کلاً این که با یک بار رابطه دچار بی‌اختیاری بشید زیاد محتمل نیست و در هر حال سعی کنید از چنین رابطه‌ای خودداری کنید.

11. سلام.ببخشید یه سوال داشتم .من 23اردیبهشت پریود شدم و 1خرداد و 8 خرداد با نامزدم رابطه داشتم.البته با کاندوم بود و وقتی خواست ارضا بشه از واژن دراورد.ولی من شک کردم و 2تا ال دی خوردم و دیگه نخوردم چون نامزدم نذاشت گفت چیزی نشده الکی نخور.(البته قرصو برای 1 خرداد خوردم برای ب8خرداد نخوردم)(میترسم قبل اینکه کاندوم گذاشته باشه پیش اب بهم خورده باشه و نفهمیده باشم)تقریبا 10 خرداد من دل دردی شبیه پریودی گرفتم که فقط لک تیره رنگ بود.این لک ها 2 هفته طول کشید این ماه هم بجای 23وم 22وم پریود شدم ولی فقط 3 روز شدم..بعد 7 روز از بی بی چکم استفاده گردم منفی بود.ولی باز میترسم.اخه مقدار خون پریودیم هی داره کم میشه. اگه امکانش هست راهنمایی کنیدخیلی استرس دارم.

12. سلام و خسته نباشید
    من سابقه بیماری آنمی آپلاستیک و فیبروم دارم که سیکلوسپورین و متفورمین مصرف می کنم اولی رو بخاطر کم خونی و دومی رو بخاطر نامنظم بودنم در گذشته و به خاطر فیبروم .قبلا به خاطر فیبروم خیلی نامنظم بودم اما الان دوره های سیکلم میانگین 25 روزه است.من باکره ام و آخرین سیکلم 13 خرداد یود 29 خرداد با نامزدم معاشقه داشتیم که با دستمالی که منی رو باهاش پاک کرد من واژن رو پاک کردم الان میترسم احتمال بارداری وجود داشته باشه به خاطر دستمال کاغذی آغشته به منی ایشون خیلی استرس دارم 2 تا اچ دی یک روز بعدش خوردم و میدونم احتمالا دوباره نامنظم میشه پریودهام.
    لطفا راهنمایی کنید که احتمال بارداری هست؟
    آیا 2 قرص بعدی اچ دی رو 12 ساعت بعد بخورم یا خیر؟
    ممنون از شما اگه زود تر جوابمو بدید

13. parisa55ov نوشته است: سلام.ببخشید یه سوال داشتم .من 23اردیبهشت پریود شدم و 1خرداد و 8 خرداد با نامزدم رابطه داشتم.البته با کاندوم بود و وقتی خواست ارضا بشه از واژن دراورد.ولی من شک کردم و 2تا ال دی خوردم و دیگه نخوردم چون نامزدم نذاشت گفت چیزی نشده الکی نخور.(البته قرصو برای 1 خرداد خوردم برای ب8خرداد نخوردم)(میترسم قبل اینکه کاندوم گذاشته باشه پیش اب بهم خورده باشه و نفهمیده باشم)تقریبا 10 خرداد من دل دردی شبیه پریودی گرفتم که فقط لک تیره رنگ بود.این لک ها 2 هفته طول کشید این ماه هم بجای 23وم 22وم پریود شدم ولی فقط 3 روز شدم..بعد 7 روز از بی بی چکم استفاده گردم منفی بود.ولی باز میترسم.اخه مقدار خون پریودیم هی داره کم میشه. اگه امکانش هست راهنمایی کنیدخیلی استرس دارم.

شرایط رابطه‌تون جایی برای نگرانی باقی نمی‌ذاره.
    و مهم‌نر از اون، شما پریود شدید و در نتیجه بارداری صد در صد منتفیه.

14. ممنون از راهنماییتون یسوال دیگه ام داشتم .چیکار کنیم پریودمون بیشتر باشه؟من اوایل 6 روز کامل میشدم الان یه 3 سالی هست که کم شده این اخراهم تا 3 روز!!!!

15. خواهش میکنم جواب سوال منو بدید که از استرس دارم میمیرم
    من دقیقا روز قبل از پریود نامزدم به صورت محافظت شده و با کاندوم رابطه داشتیم که البته فکر کنم کمی پیشاب من با واژن ایشون برخورد کرده بود با اینحال ایشون دقیقا روز بعد پریود شدند و البته به گفته خودشون خونریزی این بار نسبت به دفعات قبل کمتر بود و در ضمن خونریزی در روز پنج قاعدگی دیگه خیلی کم شده بود و ما دوباره در همین روز یعنی روز پنج قاعدگی با هم رابطه داشتیم که البته دخول صورت نگرفت و مقداری از منی من هنگام ارضا شدن روی واژن ایشون ریخت که ما بلافاصله پاکش کردیم و یک ساعت بعد یک عدد قرص لونوژسترول و 12 ساعت بعد یکی دیگه مصرف کرد حدود 5 روز بعد از مصرف قرص در طول 2 روز سه بار لکه بینی مختصری داشتند آیا با این اوصاف احتمال بارداری وجود داره یانه؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید
    در ضمن ایشون در صورتی که از این قرص استفاده نمیکردند قرار بود 10 /4 پریود بشن (تاریخ پریود ایشون 13/3 بود و بعد از مصرف قرص در روز 22/3 دوچار لکه بینی شدند) حالا با این حال کی باید پریود بشن .بازم خواهش میکنم زودتر جواب بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 92
رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید