شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. yass3p نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من چند ماه پیش با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم که به طور تصادفی التم با پردش برخورد کرد و مقداری خون اومد و از اون روزم دیگه ندیدمش.از اونجای که احساس بدی دارم که اگه پردشو زده باشم باید چیکار کنم لطف کنید راهنمای کنید.
    آیا دختره از لحاظ قانونی می تونه واسم مشکلی درست کنه یا نه ؟ مثلا چه مشکلاتی؟
    و اینکه راه های خلاس شدنم از این مشکل چیه؟
    لطفا هر چه سریتر جواب بدید اخه خیلی نگرانم ممنون.

سلام

شما در پیام خصوصی از من خواسته بودید که در مورد سوال‌تون نظر بدم ...

دوست من،
    شما می‌تونید به همراه ایشون به متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینه‌ بالینی صورت بگیره و اگه آسیبی به بکارت رسیده مشخص بشه
    از نظر قانونی ایشون باید شکایت تنظیم کنن، معاینه‌ی پزشکی قانونی، انجام تست DNA، و مباحث حقوقی ...
    که این مباحث در راستای اهداف فروم‌مون نیست و خلاف قوانینه.

2. سلام .من و شوهرم 7 ماهه ازدواج کردیم .ولی نمیتونیم رابطه داشته باشیم .من خیلی درد دارم . 2 بار خون امد. ولی ببخشید الت حتی تا نصف هم داخل نرفت.ابتدای واژن یک چیز سفت و تقریبا سفید رنگی هست که مانع دخول و باعث درد میشه.ایا توده هست؟نیاز به برداشتن است؟من تا حالا دکتر زنان برای معاینه نرفتم.

3. با عرض سلام و خسته نباشید.من قبل از ازدواجم برای گرفتن گواهی سلامت پرده به پزشک مراجعه کردم.در هنگام معاینه از من پرسید که قبلا رابطه داشتید منم گفتم خیر چون واقعا نداشتم.بعد در هنگام نوشتن گواهی ذکر کردن که احتمالا ارتجاعی باشد.بعد از ازدواجم بدون اینکه دردی احساس کنم همسرم دخول انجام داد و من نه خونریزی داشتم نه دردی حس کردم.ولی همسرم میگه موقع نزدیکی انگار آلتم به یه چیزی برخورد میکنه.میخواستم بدونم مشکل چیه؟این چیه که به آلت همسرم برخورد میکنه؟چرا من هیچ دردی حس نکردم؟

4. سلام
    من و نامزدم با هم رابطه داشتیم و دخول کامل صورت نگرفت فرداش من به پزشک مراجعه کردم گفت پردت در ساعت 6و 7 خراش برداشته . از دو روز بعد من احساس سوزش میکنم و نمیتونم تشخیص بدم که در قسمت واژنم هست یا مجرای ادرارم این سوزش خیلی خفیفه و گاهی حسش نمیکنم ولی منو نگران کرده که نکنه دچار عفونت بشم . به نظر خودم رنگ پردم در قسمت خراش یه مقدار خاکستری شده ممکنه پرده بکارت عفونت کنه؟

5. سلام
    ببخشید شاید سوالم یکم مسخره باشه اما میترسم پرده نداشته باشم احساس میکنم محل خروج ادرار و خون قاعدگیم از واژنم هست اگه میشه بیشتر راهنماییم کنید میترسم پرده نداشته باشم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

6. fereshteh1368 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید.من قبل از ازدواجم برای گرفتن گواهی سلامت پرده به پزشک مراجعه کردم.در هنگام معاینه از من پرسید که قبلا رابطه داشتید منم گفتم خیر چون واقعا نداشتم.بعد در هنگام نوشتن گواهی ذکر کردن که احتمالا ارتجاعی باشد.بعد از ازدواجم بدون اینکه دردی احساس کنم همسرم دخول انجام داد و من نه خونریزی داشتم نه دردی حس کردم.ولی همسرم میگه موقع نزدیکی انگار آلتم به یه چیزی برخورد میکنه.میخواستم بدونم مشکل چیه؟این چیه که به آلت همسرم برخورد میکنه؟چرا من هیچ دردی حس نکردم؟

سلام

اگه دخول کامل صورت می‌گیره که احتمالا همون هایمن شماست که با آلت همسرتون برخورد داره و مشکل خاصی هم نداره
    با این حال
    جهت ارزیابی بیشتر می‌تونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینه‌ی بالینی صورت بگیره.

7. setareshomal نوشته است: سلام
    من و نامزدم با هم رابطه داشتیم و دخول کامل صورت نگرفت فرداش من به پزشک مراجعه کردم گفت پردت در ساعت 6و 7 خراش برداشته . از دو روز بعد من احساس سوزش میکنم و نمیتونم تشخیص بدم که در قسمت واژنم هست یا مجرای ادرارم این سوزش خیلی خفیفه و گاهی حسش نمیکنم ولی منو نگران کرده که نکنه دچار عفونت بشم . به نظر خودم رنگ پردم در قسمت خراش یه مقدار خاکستری شده ممکنه پرده بکارت عفونت کنه؟

سلام

ما عفونت بکارت نداریم دوست من!
    اگر که ترشحات سفید پنیری شکل یا زرد رنگ از واژن ندارید
    این سوزش شما می‌تونه به خاطر همون آسیب به بکارت باشه
    هر چند که بد نیست به متخصص زنان مراجعه کنید تا هم معاینه‌‌ی بالینی صورت بگیره و هم یه تست ادرار براتون درخواست شه تا عفونت دستگاه ادراری هم بررسی بشه.

8. Ms_raha26 نوشته است: سلام
    ببخشید شاید سوالم یکم مسخره باشه اما میترسم پرده نداشته باشم احساس میکنم محل خروج ادرار و خون قاعدگیم از واژنم هست اگه میشه بیشتر راهنماییم کنید میترسم پرده نداشته باشم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام

در مورد شما نیاز به معاینه‌ی متخصص زنان یا ارولوژی داریم
    قبلا در مورد انواع واژینال فیستولا در لینک زیر لکچر دادم؛ مطالعه بفرمایید.

مجاری ادرار

9. fatimanm نوشته است: سلام .من و شوهرم 7 ماهه ازدواج کردیم .ولی نمیتونیم رابطه داشته باشیم .من خیلی درد دارم . 2 بار خون امد. ولی ببخشید الت حتی تا نصف هم داخل نرفت.ابتدای واژن یک چیز سفت و تقریبا سفید رنگی هست که مانع دخول و باعث درد میشه.ایا توده هست؟نیاز به برداشتن است؟من تا حالا دکتر زنان برای معاینه نرفتم.

سلام

با این توصیفی که فرمودید
    احتمال وجود انواع سپتوم (طولی یا عرضی) در واژن هست
    به متخصص زنان مراجعه کنید
    در صورت تشخیص گذاشتن در این مورد، با جراحی مشکل مرتفع می‌شه.
    تصاویر زیر به درک شهودی شما از انواع سپتوم کمک می‌کنه.

سپتوم طولی یا Longitudinal Septum

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

سپتوم عرضی یا Transverse Septum

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

10. سلام من حدود یک سال پیش با نامزدم رابطه داشتم و حامله شدم و به دلایلی سقطش کردم و بعد از اون پردمو ترمیم کردم چون نامزدیم بهم خورد پردمم ارتجاعی بود حالا میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم اگه برای گواهی برم بهم گواهی میدن؟چون دکتری که ترمیمم کرد گفت که ترمیم به هرحال معلومه ولی پزشکا معمولا نمیگن ..اگه میشه بهم جواب بدید ممنون میشم

11. abri121 نوشته است: سلام من حدود یک سال پیش با نامزدم رابطه داشتم و حامله شدم و به دلایلی سقطش کردم و بعد از اون پردمو ترمیم کردم چون نامزدیم بهم خورد پردمم ارتجاعی بود حالا میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم اگه برای گواهی برم بهم گواهی میدن؟چون دکتری که ترمیمم کرد گفت که ترمیم به هرحال معلومه ولی پزشکا معمولا نمیگن ..اگه میشه بهم جواب بدید ممنون میشم

خیر گواهی سلامت داده نمی‌شه و مشخص خواهد بود که ترمیم صورت گرفته.

12. [quote="iman_prs"]
    abri121 نوشته است: سلام من حدود یک سال پیش با نامزدم رابطه داشتم و حامله شدم و به دلایلی سقطش کردم و بعد از اون پردمو ترمیم کردم چون نامزدیم بهم خورد پردمم ارتجاعی بود حالا میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم اگه برای گواهی برم بهم گواهی میدن؟چون دکتری که ترمیمم کرد گفت که ترمیم به هرحال معلومه ولی پزشکا معمولا نمیگن ..اگه میشه بهم جواب بدید ممنون میشم

خیر گواهی سلامت داده نمی‌شه و مشخص خواهد بود که ترمیم صورت گرفته.[/quote
    ببخشید که باز سوال میکنم من میدونم مشخصه چون دکترم از قبل بهم گفته فقط دکترم گفت دکترا معمولا 90% ترمیمی ها رو نمیگن چون بخش نامه دارن که سخت نگیرن میخواستم بدونم این قضیه درسته؟اگه درست نیست که من اصلا دکتر نرم برا گواهی

13. [quote="abri121"]
    iman_prs نوشته است:
    abri121 نوشته است: سلام من حدود یک سال پیش با نامزدم رابطه داشتم و حامله شدم و به دلایلی سقطش کردم و بعد از اون پردمو ترمیم کردم چون نامزدیم بهم خورد پردمم ارتجاعی بود حالا میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم اگه برای گواهی برم بهم گواهی میدن؟چون دکتری که ترمیمم کرد گفت که ترمیم به هرحال معلومه ولی پزشکا معمولا نمیگن ..اگه میشه بهم جواب بدید ممنون میشم

خیر گواهی سلامت داده نمی‌شه و مشخص خواهد بود که ترمیم صورت گرفته.[/quote
    ببخشید که باز سوال میکنم من میدونم مشخصه چون دکترم از قبل بهم گفته فقط دکترم گفت دکترا معمولا 90% ترمیمی ها رو نمیگن چون بخش نامه دارن که سخت نگیرن میخواستم بدونم این قضیه درسته؟اگه درست نیست که من اصلا دکتر نرم برا گواهی

اولین باره که چنین چیزی می‌شنوم و خیلی به شایعه شبیهه تا واقعیت. بخش‌نامه‌های دیده نشده‌ای که حرفش زد می‌شه!
    به هر حال همون ۱۰٪ هم در نظر بگیرید می‌تونید بر اون اساس تصمیم گیری کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام من دردوران عقدم وبا همسرم رابطه سطحی و گاهی ازطریق مالش کلیتوریس دارم مشکلم این بعد رابطه احساس درد درناحیه خارجی واژن تا مقعد دارم میخواستم بدونم به هایمنم اسیبی رسیده یا دلیل دیگه داره

15. tamana2454 نوشته است: سلام من دردوران عقدم وبا همسرم رابطه سطحی و گاهی ازطریق مالش کلیتوریس دارم مشکلم این بعد رابطه احساس درد درناحیه خارجی واژن تا مقعد دارم میخواستم بدونم به هایمنم اسیبی رسیده یا دلیل دیگه داره

در صورتی که چیزی وارد واژن نشده باشه بکارت آسیبی ندیده قطعاً.
    درد شما ممکنه به این علت باشه که با فشار زیاد به اون ناحیه رابطه‌هاتون صورت بگیره و یا بعد از ارضا هم‌چنان به کلیتوریس فشار بیاد که طبیعتاً ایجاد درد خواهد کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 25
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید