شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کمک خواهش می کنم

1. سلام منو همسرم عاشق هم هستیم ولی اون نمی دونه تو رابطمون به ارگاسم میرسه یا نه!!!!!!!!!!!!
    من خیلی سعی می کنم تا اون لذت ببره همیشه اونو آماده ی رابطه می کنم با بوسیدن صورتو لیسیدن صورتو سینه هاشو وبدنش وبعد هم با دست وهم با زبون الت اونو آماده می کنم تا حدی که خودش خواستار رابطه ی زناشویی می شود و این رابطه را نیز 10 تا 15 دقیقه ادامه می دهم تا انزال ولی بعدش که ازش میپرسم به ارگاسم رسیدی میگه:" نمی دونم و همین که با تو هستم برام لذت بخشه"
    واسه من عجیبه که آیا ممکنه خانومی نتونه تشخیص بده به ارگاسم رسیده یا نه؟

گاهی مواقع حالت هایی مثل ناتوانی در بلند شدن بعد از رابطه یا هزیون گویی که از علائم ارگاسم است را دارد ولی باز وقتی میپرسم می گوید نمیدانم.

در ضمن من تا قبل از ازدواج با هیچ دختری رابطه ی جنسی نداشتم و همسرم اولین تجربه ی من است به خاطر همین دچار سردرگمی شدهام

2. sara_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    saeedit83 نوشته است: سلام منو همسرم عاشق هم هستیم ولی اون نمی دونه تو رابطمون به ارگاسم میرسه یا نه!!!!!!!!!!!!
    من خیلی سعی می کنم تا اون لذت ببره همیشه اونو آماده ی رابطه می کنم با بوسیدن صورتو لیسیدن صورتو سینه هاشو وبدنش وبعد هم با دست وهم با زبون الت اونو آماده می کنم تا حدی که خودش خواستار رابطه ی زناشویی می شود و این رابطه را نیز 10 تا 15 دقیقه ادامه می دهم تا انزال ولی بعدش که ازش میپرسم به ارگاسم رسیدی میگه:" نمی دونم و همین که با تو هستم برام لذت بخشه"
    واسه من عجیبه که آیا ممکنه خانومی نتونه تشخیص بده به ارگاسم رسیده یا نه؟

گاهی مواقع حالت هایی مثل ناتوانی در بلند شدن بعد از رابطه یا هزیون گویی که از علائم ارگاسم است را دارد ولی باز وقتی میپرسم می گوید نمیدانم.

در ضمن من تا قبل از ازدواج با هیچ دختری رابطه ی جنسی نداشتم و همسرم اولین تجربه ی من است به خاطر همین دچار سردرگمی شدهام
    نگران نباشيد..رسيدن به ارگاسم در خانمها يكمى سخته..يعني بايد راهش رو پيدا كنين..من خودم 8 ماهه كه ازدواج كردم و تو اين 8 ماه من و همسرم خيلي رابطه جنسی داشتيم اما من فقط 4 يا 5 بار به ارگاسم رسيدم..من از طريق تحريك كليتوريوس به ارگاسم ميرسم و خودم هم تا يكي 2 ماه پيش اين رو نمي دونستم و قبل از اون اصلا به ارگاسم نميرسيدم....همسرم هم از وقتي اين رو فهميده سعي ميكنه از اين طريق من رو به ارگاسم برسونه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید