شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام و خسته نباشید
    دوزه من 30 روزه است ولی من این بار 9 روز دیزتر پریود شذم و از روزی که پریود شدم 16 روز بعد رابطه سطحی داشتم که منی روی کمرم خالی شد ولی از پیشاب مطمین نیستم.درضمن به وازن و مقعد و همچنین آلت ایشون روغن زده بودیم.اگه پیشاب روی وازن و مقعد خالی شده باشد آیا امکان بارداری هست؟
    نمیدونم این کمکی میکنه یا نه ولی نامزد من زیاد خود ارضایی میکنه

2. سلام
    من 13 اردیبهشت ماه قبل پریود شدم و مقدار پریودیم خیلی کمتر از دفعات قبل بود شاید به این خلطر بود که عصاره زعفران مصرف کردم. در تاریخ 1خرداد من و نامزدم بیرون رفتیم که  در ساعت 12.3 ظهر نامزدم از من دستمال خواست و گویا پیش اب داشتن. این را هم بگم که ایشون 2ساعت قبل دستشویی رفته بودن و ارضا هم نشده بودند. بعد 15دقیقه من دستمال را اتفاقی برداشتم و حس کردم نم دارد و پرتش کردم و بعد 2و3 دقیقه به خودم دست زدم و دیدم مقدار کمی خیس بودم. بعد در تاریخ 3خرداد ساعت 9شب دو عدد قرص لونژیل همزمان مصرف کردم با شکم پر و فقط کمی احساس گیجی میکردم. الان 11خرداد است و من هنوز پریود نشدم. الان 3و4 روز است و سر سینه هام وقتی دست میزنم درد میگیرد و بزرگ شدن و از اون موقع تا حالا ترشحاتم خیلی کم و رنگش زرد مایل به سبز است.

من در تاریخ 11 خرداد بعد از ظهر ازمایش خون دادم که منفی شده. حالا بازم احتمال بارداری هست؟

هنوز پریود نشدم و مقدار هورمون در خون 0.83 بوده. لطفا کمکم کنید.

3. من 18.2.93 رابطه داشتم. 10تا 12 ماه وقت پریودیم هست ولی پریود نشدم و فقط لکههای صورتی دیدم ایا حامله ام؟ 25 سال جلوگیری طبیعی

4. eli9000

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید یه سوال دارم آیا 24 روز بعد از یه رابطه خیییلی سطحی بدون دخول و با وجود پریود شدن میشه به جواب منفی دوتا بیبی چک که صبح ناشتا گذاشته شده و یک هفته هم بعد از شروع پریودم بوده اعتماد کنم؟؟؟
    دیگه باردار نیستم پس؟
    8 روز بعد از رابطم آز بتام صفر بوده
    خییلی میترسم اگه امکان داره جوابمو بدین

5. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 1روز بعد از تموم شدن پریودم نزدیکی داشتم،منی به اشتباه داخل ریخته شد،قرص لونژیل مصرف کردم،2روز بعد دوباره پریود شدم به مدت 7روز،الان 2روزه که پریودم تموم شده دوباره پریود شدم....توروخدا بگین علتش چیه؟احتمال حاملگی وجود داره؟؟؟

6. shhg نوشته است: سلام من 1روز بعد از تموم شدن پریودم نزدیکی داشتم،منی به اشتباه داخل ریخته شد،قرص لونژیل مصرف کردم،2روز بعد دوباره پریود شدم به مدت 7روز،الان 2روزه که پریودم تموم شده دوباره پریود شدم....توروخدا بگین علتش چیه؟احتمال حاملگی وجود داره؟؟؟

اگه پریود منظم دارید در اون روزی که رابطه داشتید تخمک گذاری صورت نمیگیره و نیاز به مصرف قرص اورژانسی هم نبوده
    احتمال بارداری وجود نداره و این خونریزی ها بدلیل مصرف قرص ها بوده
    بهتره یک روش مطمئن و بدون استرس جلوگیری انتخاب کنبد

7. eli9000 نوشته است: ببخشید یه سوال دارم آیا 24 روز بعد از یه رابطه خیییلی سطحی بدون دخول و با وجود پریود شدن میشه به جواب منفی دوتا بیبی چک که صبح ناشتا گذاشته شده و یک هفته هم بعد از شروع پریودم بوده اعتماد کنم؟؟؟
    دیگه باردار نیستم پس؟
    8 روز بعد از رابطم آز بتام صفر بوده
    خییلی میترسم اگه امکان داره جوابمو بدین

بارها گفته شده با رابطه سطحی امکان بارداری نیست
    بهتره با فکرهای بیهوده خودتون رو اذیت نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. ID_donya

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.روزتون بخیر
    نزدیکه 5 ماهه که ازدواج کردم و بعد از ازدواجم پریودام نامنظم شده.اکثرا زودتر از 28 روز پریود میشم ولی این بار 33 روزه که پریود نشدم.12ام ماه پیش(اردیبهشت)بعد از 23 روز پریود شدم.تو این مدت رابطه محافظت شده داشتم ولی هفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم(پیشگیری طبیعی).دوشنبه یعنی 12ام این ماه تست بتا دادم منفی بود ولی چون پریود نمیشدم با مشورت دکترم دیروز آمپول پروژسترون مصرف کردم ولی فعلا هیچ خبری نیس.آیا ممکنه باردار باشم ولی تست بتا معلوم نکنه؟برای اینکه باردار نشم چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟ممنون میشم کمکم کنین.خیلی استرس دارم

9. سلام و خسته نباشید

من با نامزدم در روز اول پریودم که خونریزی هم شروع شده بود، بدون دخول رابطه داشتیم و هنگام خارج شدن آب منی هیچ گونه تماسی با من نبوده و من قبل ایشون با مالش دست ارضا شده بودم ولی هنگام خارج شدن آب منی، آب فقط روی دست من ریخت بعد من دستهامو با آب کامل شستم. و بعد چون خودم ارضا شده بودم برای تمیزی بلافاصله رفتم دستشویی و خودم رو با دستم شستم. من الان نگران اینم که نکنه وقتی خودم رو با دست میشستم هنوز روی دستم مونده باشه و وارد شده باشه؟ ( با اینکه من دستهامو شستم می خوام ببینم یعنی کامل از بین رفته؟) می دونم سوالم مسخره ست اما به هر حال استرس دارم و می خوام مطمئن شم. یعنی باید قرص بخورم؟ نمیدونم...

چون این اولین تجربه من بوده این نگرانی ها برام بوجود اومده.

سوال بعدی اینکه آب اولیه بدون دخول موجب بارداری میشه؟

10. با سلام خدمت اساتید محترم سای رهام

دوستان عزیز همسر بنده مشکلی داره که خیلی بنده و ایشون رو نگران کرده ...
    ایشون ماه قبل تقریبا 3-4 روز تاخیری در پریود داشتن و در تاریخ 26 فروردین باید میشدن که 1 اردیبهشت پریود شدن و این ماه باید 1 خرداد پریود میشدن که امروز 15 خرداد هستش و هنوز خبری از پریود ایشون نیست ... علائم پریود هم در ایشون وجود نداره ....
    در تاریخ 10 خرداد آزمایش بارداری دادند که جواب منفی بود ، میخواستم بدونم دلیل این تاخیری چی میتونه باشه ؟
    مسئول آزمایشگاه گفتند که باید به احتمال زیاد از آمپول پروستروژن استفاده کنند ، میخواستم بدونم آیا این درسته ؟
    و اینکه این آمپول چه ضرر هایی داره ؟ بعدها برای بچه دار شدن مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

در ضمن میخواستم بدونم با اینکه آزمایش بارداری دادند و منفی بود باز هم احتمال بارداری وجود داره ؟
    خواهش میکنم توضیحی بدید تا بفهمیم مشکل از کجاست

سپاس فراوان

11. baranzade نوشته است:
    سلام و خسته نباشید

من با نامزدم در روز اول پریودم که خونریزی هم شروع شده بود، بدون دخول رابطه داشتیم و هنگام خارج شدن آب منی هیچ گونه تماسی با من نبوده و من قبل ایشون با مالش دست ارضا شده بودم ولی هنگام خارج شدن آب منی، آب فقط روی دست من ریخت بعد من دستهامو با آب کامل شستم. و بعد چون خودم ارضا شده بودم برای تمیزی بلافاصله رفتم دستشویی و خودم رو با دستم شستم. من الان نگران اینم که نکنه وقتی خودم رو با دست میشستم هنوز روی دستم مونده باشه و وارد شده باشه؟ ( با اینکه من دستهامو شستم می خوام ببینم یعنی کامل از بین رفته؟) می دونم سوالم مسخره ست اما به هر حال استرس دارم و می خوام مطمئن شم. یعنی باید قرص بخورم؟ نمیدونم...

چون این اولین تجربه من بوده این نگرانی ها برام بوجود اومده.

سوال بعدی اینکه آب اولیه بدون دخول موجب بارداری میشه؟

احتمال بارداری وجود نداره
    احتیاج به صرف هیچ گونه قرصی نیست

12. ID_donya نوشته است: سلام.روزتون بخیر
    نزدیکه 5 ماهه که ازدواج کردم و بعد از ازدواجم پریودام نامنظم شده.اکثرا زودتر از 28 روز پریود میشم ولی این بار 33 روزه که پریود نشدم.12ام ماه پیش(اردیبهشت)بعد از 23 روز پریود شدم.تو این مدت رابطه محافظت شده داشتم ولی هفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم(پیشگیری طبیعی).دوشنبه یعنی 12ام این ماه تست بتا دادم منفی بود ولی چون پریود نمیشدم با مشورت دکترم دیروز آمپول <a>پروژسترون</a> مصرف کردم ولی فعلا هیچ خبری نیس.آیا ممکنه باردار باشم ولی تست بتا معلوم نکنه؟برای اینکه باردار نشم چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟ممنون میشم کمکم کنین.خیلی استرس دارم

جالبه دوستان آزمایش بتا رو قبول ندارند ولی حالت تهوع و دل درد و... رو به عنوان علایم بارداری می دونند
    برای پیشگیری هم می تونید از کاندوم یا با مشورت پزشک قرص ضد بارداری استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام
    من 13 اردیبهشت ماه قبل پریود شدم و مقدار پریودیم خیلی کمتر از دفعات قبل بود شاید به این خلطر بود که عصاره زعفران مصرف کردم. در تاریخ 1خرداد من و نامزدم بیرون رفتیم که  در ساعت 12.3 ظهر نامزدم از من دستمال خواست و گویا پیش اب داشتن. این را هم بگم که ایشون 2ساعت قبل دستشویی رفته بودن و ارضا هم نشده بودند. بعد 15دقیقه من دستمال را اتفاقی برداشتم و حس کردم نم دارد و پرتش کردم و بعد 2و3 دقیقه به خودم دست زدم و دیدم مقدار کمی خیس بودم. بعد در تاریخ 3خرداد ساعت 9شب دو عدد قرص لونژیل همزمان مصرف کردم با شکم پر و فقط کمی احساس گیجی میکردم. الان 11خرداد است و من هنوز پریود نشدم. الان 3و4 روز است و سر سینه هام وقتی دست میزنم درد میگیرد و بزرگ شدن و از اون موقع تا حالا ترشحاتم خیلی کم و رنگش زرد مایل به سبز است.

من در تاریخ 11 خرداد بعد از ظهر ازمایش خون دادم که منفی شده. حالا بازم احتمال بارداری هست؟

هنوز پریود نشدم و مقدار هورمون در خون 0.83 بوده. لطفا کمکم کنید.

الان 2روزه که لکه های کمرنگ خون هم میبینم

چکار کنم؟

لطفا کمکم کنید

14. سلام
    ایا بعد از گذشت ده پانزده روز از نزدیکی محافظت نشده میتوان از حاملگی جلوگیری کرد ؟

15. سلام. در روزهایی که احتمال بارداری بالا بوده رابطه بدون جلوگیری داشتم. از روش اورژانسی استفاده کردم (با قرص ال دی) بعد از چند ساعت که دچار حالت تهوع شدم از قرص دیمن هیدرینات استفاده کردم و صبح زردآب بالا آوردم اما در مرحله دوم خوردن قرص مشکلی نداشتم. الان 2 هفته میگذره اما پریود نشدم. آیا احتمال بارداری هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 33 از 92
رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید