شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میزان سفتی آلت چقد باید باشه؟

1. سلام ی سوال دارم که همیشه ذهنمو درگیر کرده:
    میزان سفتی آلت هنگام نعوذ چقد باید باشه یعنی اساسا معیار سنجش سفتی چیه و من از کجا بفهمم آیا التم بقدر کافی سفت میشه یا نه؟ لطفا اگه میشه مفصل و با جزئیات و ارائه چند راهکار امتحان کردن میزان سفتی بهم جواب بدید.
    با سپاس فراوان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. roohnakh نوشته است: سلام ی سوال دارم که همیشه ذهنمو درگیر کرده:
    میزان سفتی آلت هنگام نعوذ چقد باید باشه یعنی اساسا معیار سنجش سفتی چیه و من از کجا بفهمم آیا التم بقدر کافی سفت میشه یا نه؟ لطفا اگه میشه مفصل و با جزئیات و ارائه چند راهکار امتحان کردن میزان سفتی بهم جواب بدید.
    با سپاس فراوان

سلام

معیار و درصد خاصی وجود نداره که من به شما بگم اگه فلان درصد بیشتر بود خوبه! و اگه کمتر بود مشکل دارید!
    نعوظ آلت تناسلی اگه تا حدی باشه که برای انجام رابطه‌ی جنسی مشکلی وجود نداشته باشه، نیازی به مداخله‌ی پزشکی نداره
    اما اگر که احساس می‌کنید نعوظ کافی ندارید و در برقراری رابطه‌ی جنسی با مشکل مواجه هستید
    به ارولوژیست مراجعه کنید، ایشون کمک‌تون می‌کنن
    تمرینات کیگل رو هم می‌تونید انجام بدید تا اوضاع بهتر بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sasi06

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    حدود دو ماه پیش در موقع خود ارضایی وقتی ارضا میشدم حالت صعف شدید در بدنم حس کردم که همراه با کمی سر گیجه بود و منی زیادی ازم خارج شد این حالت به صورت خفیف دو بار دیگر اتفاق افتاد.
    الان حدود دو هفته میشه که نعوط کامل نمیشه و حدود یک سانتی متر کمتر نسبت به قبل نعوط صورت میگیره.
    مشکل از چیه و راه حلش چیه؟؟؟

4. دوست عزیز این میتونه از خودارضائی زیاد باشه مشکل خیلی مهمی نیست در این حالت آلت شما دوچار نوعی خستگی شده باید بهش خیلی فشار نیاری و کمی هش استراحت بدی و همچنین تا میتونی از خودارضائی دوری کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید