شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش تناسلی در دختر مجرد

1. با عرض سلام و خسته نباشید دختر مجرد 22 ساله ای هستم ترشح دارم بعضی اوقات سفید و بعضی اوقات زرد رنگ و بیشتر پنیری شکل و چرب هستن.....و زیر لبه بزرگ نزدیک دهانه واژن ام جوش مانند زده نه درد داره نه خارش ولی واقعا تو روحیه ام تاثیربدی گداشته الان 5 ماهی هست که جوش هست......یکی جوش هم بیرون اون بالای دستگاه تناسلی ام زده ریزه صورتی رنگ وسرش سفیده..... (اینم باید عرض کنم که من یک مدت خیلی از پدهای روزانه برای ترشحام استفاده میکردم جوری که صبح تا شب بود....پیش متخصص زنان رفتم گفتند که عفونت قارچی هست پماد کلوتریمازول و 3 نوع قرص دادند ولی جوش ها کوچک هم نشدند که من یکم خیالم راحت بشه به نطر شما  جوش ها از عفونت؟ پس کی درمان میشم ؟ با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تو این سایت قسمتی هست ب نام علامت یاب شاید بتونه کمکتون کنه و کمی از نگرانیتون بکاهه.

3. با عرض سلام و خسته نباشید
    من 30 سال سن دارم و5 سال  است که ازدواج کرده ام.قصد باردار شدن داشتم که با آزمایش HPV متوجه شدم دارای سه نوع : hpv 45,39,59
    مباشم که ار همسرم گرفته ام.الان نمی دانم که این سه نوع خطرناکند یا نه؟وآیا می توانم باردار شوم بدون اینکه این بیماری را به فرزند خود انتقال دهم؟ آیا برای این نوع HPV درمانی وجود دارد.لطفا مرا راهنمایی کنید.باسپاس فراوان

4. با سلام.حدود 1.5 ساله روی تنه التم یه نقطه قرمز شبیه جوش هس که موقع نعوض یه کم بزرگ میشه در حد یک میلیمتر.نه درد داره نه خارش فقط بعضی اوقات احساس میکنم مثل وقتی سوزن خیلی سطحی میخوره یه جا همچین حالت خارشی هس که خیلی کم پیش میاد.جدیدا نگرانم کرده.تماس مشکوکمم فقط دخول با کاندوم بوده و تماس دهانی یا حتی لب هم نبوده فقط دخول به وازن با کاندوم.ممکنه چی باشه؟

5. tara_k نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من 30 سال سن دارم و5 سال  است که ازدواج کرده ام.قصد باردار شدن داشتم که با آزمایش HPV متوجه شدم دارای سه نوع : hpv 45,39,59
    مباشم که ار همسرم گرفته ام.الان نمی دانم که این سه نوع خطرناکند یا نه؟وآیا می توانم باردار شوم بدون اینکه این بیماری را به فرزند خود انتقال دهم؟ آیا برای این نوع HPV درمانی وجود دارد.لطفا مرا راهنمایی کنید.باسپاس فراوان

دوست عزیز
    باید عرض کنم که زگیل تناسلی اواع متفاوت داره اما چهار نوع اون یعنی 16 و18 و45 و...خیلی پرخطرهستن و بین اینها 16و 18.در مورد درمان باید بگم انواع روشهای درمانی هست از پودوفیلین  بیرید تا کرایو وکوتر و لیزر و محلول و...اما مساله اینجاست که همه اینها درمان ظاهری زگیل هستن و اینکه ویرر=وسش از بدنتون پاک بشه یا نه به این درمانها مرتبط نیست.اما درمانها جلو کثیر بیشتر و احتمال آلودگی بیشتر رو میگیره.اما در مورد حاملگی باید بگم میتونید باردار بشید اما باید پزشکتون رو در جریان بزارید و زایمان شما از طریق سزارین خواهد بود تا به کودک مبتلا نشه

سعی کنید سیستم ایمنیتون رو قوی کنید و مکرر اضطراب وارد نکنید به خودتون.دوست عزیز الان واکسن زگیل که ساخت خارجه برای چهار نوع رایج ویروس 16-18-11-6 وجود داره اما هزینش متاسفانه بالاست.معمولا پزشکان به افراد مبتلا توصیه میکنن این واکسن رو برای پیشگیری از ابتلا بهسوشهای خطرناکتر تزریق کنند.بازهم باید با توجه به شرایطتون بامتخصص زنان یا پوست و ی عفونی مشورت کنید.
    در مورد درمانها هم باید بگم اینها قطعی نیست و امکان عود مجدد داره پس اگر زگی از بین رفت ممکنه برگرده و این اصلا ربطی به مهارت پزشک نداره و هر روشی هم میزان عود مجددش متفاوته و قیمت و عوارض متفاوت داره

توصیه میکنم همسرتون هم  تست بدن  واگر ایشون سوشهای دیگه رو داشتن و یا (رابطه جنسی خارج از حریم خانواده:با عرض معذرت البته) روش رابطه خودتونو کاندم بزارید.چون متاسفانه این بیماری با کاندوم صد در صد پیشگیری نمیشهاما پیشگیریش به حد 090 درصد میرسه.
    امیدوارم موفق باشید

6. siyavash2222 نوشته است: با سلام.حدود 1.5 ساله روی تنه التم یه نقطه قرمز شبیه جوش هس که موقع نعوض یه کم بزرگ میشه در حد یک میلیمتر.نه درد داره نه خارش فقط بعضی اوقات احساس میکنم مثل وقتی سوزن خیلی سطحی میخوره یه جا همچین حالت خارشی هس که خیلی کم پیش میاد.جدیدا نگرانم کرده.تماس مشکوکمم فقط دخول با کاندوم بوده و تماس دهانی یا حتی لب هم نبوده فقط دخول به وازن با کاندوم.ممکنه چی باشه؟

دوست عزیز
    با توجه به اینکه رابطه شما محافظت شده بوده احتمال انتقال به بیماریهای جنسیتون کمه اما خب متاسفانه بعضی بیماریها حتی با داشتن کاندوم هم منتقل میشن و علتش تماس نواحی خارجی دو دوستگاه تناسلی با همه.از این بین زگیل هم میتونه این اتفاق براش بیوفته  و دقیقا زگیل شباهت به جوش هم میتونه داشته باشه و بدون درد و خارشه و معمولا افراد وفتی که تعدادش زیاد میشه و یا تبدیل به مدل گل کلمی میشه ویا رابطه مشکوکی دارن مراجعه به دکتر میکنن و شناسایی میشن

من با توجه به شرح شما میگم اصلا بی توجه بهش نباشید و به یک متخصص پوست یا ارولوژی مراجعه کنید و شرح کامل از خودتون به دکتر بگید و خصوصا اینکه اون خانمی که باهاشون رابطه داشتید مطمن بودند یا با نفرات دیگه هم رابطه داشتن.اگر اینطور باشه که بهتره تمامی تست های بیماریهای جنسی رو حداقل یکبار انجام بدید

7. سلام.خیلی ممنون.ولی اخه هیچ تغییری نکرده یعنی حالت گل کلم نشده اصلا تو این مدت.بازم ممکنه زگیل باشه؟یه دونه هم هس.حتما دکتر میرم

8. siyavash2222 نوشته است: سلام.خیلی ممنون.ولی اخه هیچ تغییری نکرده یعنی حالت گل کلم نشده اصلا تو این مدت.بازم ممکنه زگیل باشه؟یه دونه هم هس.حتما دکتر میرم

دوست عزیز
    ببنید همه زگیلها به شکل گل کلمی در نمیان و بعضی ها همون نقاط ریز باقی میمونن
    بهترین کار مراجعه به پزشک و همون معاینه بالینیه
    امیدوارم چیزی نباشه.شاد باشید

9. سلام من مجددا رفتم دكتر ولي متخصص بوست رفتم كفتند كه جيز خطرناكي نيست كسيت هست كه اكر حساسي ميتونيم با جراحي از بين ببريم ......كفتند جوش هاي زير بوست هستند و با ليزر از بين نميره..به نظرتون بخوام كسيت رو در بيارم درد داره؟ جاي بخيه ميمونه؟

10. farnaz668 نوشته است: سلام من مجددا رفتم دكتر ولي متخصص بوست رفتم كفتند كه جيز خطرناكي نيست كسيت هست كه اكر حساسي ميتونيم با جراحي از بين ببريم ......كفتند جوش هاي زير بوست هستند و با ليزر از بين نميره..به نظرتون بخوام كسيت رو در بيارم درد داره؟ جاي بخيه ميمونه؟

دوست عزیز
    برای جراحی و برداشتن کیست ها حتما بی حسی استفاده میشه و نگران درد نباشید و بعدش هم براتون دارو تجویز میشه.در مورد موندمن جای بخیه باید بگم بعیده
    باز هم جراحی که بخواد اینکارو براتون انجام بده حتما بهتون توضیحات کافی میده.شاید هم از نظر پزشک ضرورتی نداشته باشه جراحی و فقط بخاطر زیبایی این پیشنهاد رو به شما دادند
    موفق باشید

11. سلام دختر مجرد 26  ساله هستم...
    3-4 ساله که روی لبه های داخلی آلت تناسلیم جوش های دردناک چرکی میزنم ..به این صورت که ابتدا یه سوزش و خارشی داره و کم کم مثل جوش صورت بزرگ میشه توش پر چرک و خون میشه و سفت و دردناک میشه - یک هفته طول میکشه و خود بخود یا خوب میشه یا با حمام و شستشو تخلیه میشه و دیگه هیچ درد و سوزشی نداره و دوباره یه ماه دیگه این پروسه شروع میشه .
    تا اوجا که فهمیدم چند روز قبل از پریودم شروع میشه و 2-3 روز بعد از پریودم تمام میشه ی، خودم فکر می کنم آلودگی از دستشویی دانشگاه منتقل شده - 6-7 ماه ادامه داشت و خوب شد . و دوباره یعد از چندماه با استخر رفتن شروع شد و تا الان ادامه داره . دکتر رفتم گفت تبخال تناسلیه ...اما من اصلا رابطه جنسی نداشتم حتی سطحی  بهم محلول اریترومایسین و درموفیکس و سفیکسیم داد ...دوماه هیچ علائمی نداشتم و دوباره شروع شد . بهداشتمم رعایت می کنم .موقع ادرار هم هیچگونه درد و سوزش ندارم . اپیلاسیون هم دیگه نمی رم . این چه مشکلی می تونه باشه . آخه باچیزایی که در مورد تبخال تناسلی خوندم و شنیدم متفاوته .
    میشه کمکم کنید .

12. سلام دوستان
    من 27 سالمه و مجرد و هیچ گونه رابطه ی جنسی نداشتم
    به تازگی جوشی در ناحیه الت تناسلیم ایجاد شده (قسمت بالای کلیتوریس)بدون درد و خارش و بسیار نرم و مواج و رنگشم رنگ پوستمه . البته نمیدونم از کی چون تازگی متوجهش شدم.
    واقعا استرس وحشتناکی بهم وارد کرده
    نمیدونم علت چیه و اصلا چی هست
    خطرناکه یا نه . اصلا باید چکار کنم ؟
    لطفا راهنماییم کنید
    حتی از ترس دکتر نمیتونم برم.
    خیلی سرچ کردم تو نت اما نتونستم متوجه بشم چیه
    لطفا کسانی که اطلاعات محکم و دقیق دارن جواب بدن Sad
    ممنونم

13. soheilaaa نوشته است: سلام دختر مجرد 26  ساله هستم...
    3-4 ساله که روی لبه های داخلی آلت تناسلیم جوش های دردناک چرکی میزنم ..به این صورت که ابتدا یه سوزش و خارشی داره و کم کم مثل جوش صورت بزرگ میشه توش پر چرک و خون میشه و سفت و دردناک میشه - یک هفته طول میکشه و خود بخود یا خوب میشه یا با حمام و شستشو تخلیه میشه و دیگه هیچ درد و سوزشی نداره و دوباره یه ماه دیگه این پروسه شروع میشه .
    تا اوجا که فهمیدم چند روز قبل از پریودم شروع میشه و 2-3 روز بعد از پریودم تمام میشه ی، خودم فکر می کنم آلودگی از دستشویی دانشگاه منتقل شده - 6-7 ماه ادامه داشت و خوب شد . و دوباره یعد از چندماه با استخر رفتن شروع شد و تا الان ادامه داره . دکتر رفتم گفت تبخال تناسلیه ...اما من اصلا رابطه جنسی نداشتم حتی سطحی  بهم محلول اریترومایسین و درموفیکس و سفیکسیم داد ...دوماه هیچ علائمی نداشتم و دوباره شروع شد . بهداشتمم رعایت می کنم .موقع ادرار هم هیچگونه درد و سوزش ندارم . اپیلاسیون هم دیگه نمی رم . این چه مشکلی می تونه باشه . آخه باچیزایی که در مورد تبخال تناسلی خوندم و شنیدم متفاوته .
    میشه کمکم کنید .

دوست عزیز
    اینکه بیماری رو از کجا گرفتید علل متفاوتی داره.میتونه حتی از تبخال دهانتون منتقل شده باشه
    اما در کل باید بدونید جوشهای تبخال همینطوری هستن و دردناک هستن اما جوشهای حساسیتی هم میتونن اینطور باشن .درمانهایی که داده میشه معمولا ترکیبات آسیکلیویر است به فرمهای مختلف قرص و قطره و ..البته درمانهای دیگه هم هست
    موردی که هست اینه که همه اینها درمان موقت برای برطرف شدن جوشها هستن و چون ویروس تو اعصاب سلولهای ناحیه میشینه معمولا دایم باقی میمونه و هر از گاهی بنا به شرایط فرد عود میکنه

بنظرم اگر نگران هستید موقعی که جوشها بروز میکنن پیش یک پزشک دیکه برید و درخواست کنید معاینه بشید و تشخیص براتون بزارن و اول مطمن بشید از این موضوع و بعد میتونید اقدامات بعدی رو انجام بدید

امیدوارم  نتیجه بررسی غیر از تبخال باشه

14. سلام روي تنه الت تناسلي و زير پوست دونه هاي تقريبا كوچيك سفيد رنگ زده سفت هم هست تاجايي كه يادمه از سيزده چهارده سالگي ايجاد شدن و الان بيست دو سالمه رابطه جنسي هم در هيچ حدي نداشتم به انتهاي الت تعدادشون بيشتر ميشه، ممنون ميشم راهنمايي كنيد قابل انتقاله اسيب ميزنه ؟ درد هم نداره .

15. Mortezax نوشته است: سلام روي تنه الت تناسلي و زير پوست دونه هاي تقريبا كوچيك سفيد رنگ زده سفت هم هست تاجايي كه يادمه از سيزده چهارده سالگي ايجاد شدن و الان بيست دو سالمه رابطه جنسي هم در هيچ حدي نداشتم به انتهاي الت تعدادشون بيشتر ميشه، ممنون ميشم راهنمايي كنيد قابل انتقاله اسيب ميزنه ؟ درد هم نداره .

دوست عزیز
    تا جایی که میدونم این مورد در برخی از پسرها وجود داره روی پوست بیضه و آلت و مشکلی هم نیست اما اینکه ایا مورد شما ناشی از همین مورده یا موارد دیگه به صرف گفتن در این سایت و نظرات من و دوستان نباید اکتفا کنید.تمامی مواردی که دارای تظاهرات بالنی هستند حتما و حتما باید توسط متخصص بررسی بشوند و تایید بدون مشکل دار بودن بشن

ممکنه نیاز به آزمایشات نخصصی داشته باشید و یا محلول یا کرمی.به هر حال این بخش کار توسط متخصصین انجام میشه .پس به یک متخصص ارولوژی و یا پوست مراجعه کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید